Diskuze
Anonymní uživatel :: Přihlásit

Diskuze


Pro vstup do diskuze je potřeba se přihlásit, pro zaslání přihlašovacích údajů si napište zde.
Archiv diskuze: 2004-2006 :: 2004 :: 2003

Příspěvky k tématu: Koloděje  (ID: 376)

Ostatní témata
Autor: Kolíkáč Datum: 2019-08-19 10:50:26
Dá se jeste neco doplnit k temto paradnim pohadkam? Diky za vas cas! Slapky nebyly nikdy jen o cyklistice a vykonech, ale i o takovych poutavych reportech, diky moc za ne
Ctvrtek:
Nechce se mi. Telo furt zvalcovano, na radaru hledam zelene muziky, co odpiskaji dnesni bohosluzbu. Marne. Na kruhaku Profesor a HonzaB a v Petrovicich necekana navsteva Turista+Iceman! Hned to má jinou šťávu. Kluci jedou na Strasin, v Krenici se ceka na Jonatana. Je tu Liba, Camrda a Lukas Daniel. Ze Strasina (Vokyn, Luke) tedy 11 kusu vali vstric Posazavi! Letos jsme je tedy poradne oprasili. Ondrejov cumim jak vrana, ze vedle me tancuje Iceman. Kolodejska múza mu vlitla do hlavy a jen tak se ho nepustí. Strasne si preji, aby s nami dojel az do Prahy. Vzpominam na Vyhupa, jak nas dokazal vracet do skupiny. A dari se, na Krymlove grupa solidarne ceka a umoznuje nam spolecny let po hlavni. Iceman neskutecne bojuje, je to radost koukat na ten vyšisovaný orange dres, který musel toho tolik zažít. Tady se dělá ta pravá reklama ... Kdyz slapu, tak ziju! Tohle vam zadny jiny dresy svetových znacek nemuzou dat! Bralo to za srdce a ta tiskovka měla pořádný říz! Toto si budu dlouho pamatovat...

Nedele:
Hromadák nikde v okolí, tak si ho udelame od kostela. Pirat, Luke, Camrda reprezentuji oranzovou druzinu. Camrda defekti v ochranne startovni zone. Jirka Nosek solidarne ceka. Strasin plny ocekavani, starej Smidak veli Zasmuky, za kostkama tam mocime. Mladej Smidak roztaci zavodni tempo na spici. Nechapu co Luke snida, ze ma stale tolik sily. Jeho spice boli, stejne tak Piratovy, nasi mladi a neklidni za to pekne berou. O mazakovi Camrdovi netreba psat, ten jede kudlu vzdy a vsude. Vitr a priblizujici se tropicka teplota me bere hodne sil. Ale Zasmuky jsou tady podezrele rychle. Za kostkama fakt mocime. Ja jsem moc spicim zatim nedal a tak sbiram plody. Bohuzel Pirat uz dosbiral a na Nechybe neni. Dvojka z Kbel Viktor a Jirka veli Dojetrice. Tady svuj kosik zcela naplnil Luke. Uz jen ve ctyrech valíme pres Vodslivy. Cítím, ze ted jsem na rade ja. Jeste me zachranuje kombajn ve sjezdu, kvuli kteremu davame pauzu ve skarpe. Chocerady - Ondrejov si uz ale vystupuji, a tak jen Camrda drzi orange prapor v dnesnim viteznem triu, ktere hakuje kombajn do kopce. Fouka furt proti a vedro je tu, nevim, jak dojedu domu. Nastesti Camrda doplnuje bidony na Ondrejove u čonga. Pak uz se jen zapojit a nechat odtahnout na Tečko. Doma vana, obed a gauc. Oci zavreny tak, ze nesly dlouho otevrit ... krasna nedelni sklizen, dekuji nasim zahradkarum!
Autor: Turista Datum: 2019-08-19 08:36:45
Luku, super vykon a nadherne pocteni. Pravidlo zni, kdyz se chces zlepsovat musis jezdit s lepsima a obcas holt odpadnout. Kdo neodpada tak se nezlepsuje, protoze se bud moc ceka nebo si vybira slabou skupinu.
A jestli ctu dobre tak se i v Kolodejich cekalo, na predvidatelnych mistech, Zasmuky, asi nad Vodslivy a nekdy v Ondrejove u pumpy. Zase nejde cekat na kazdem rohu, nedelni obed taky neceka.
Autor: Iceman Datum: 2019-08-19 06:42:33
Krasny a poutavy cteni k snidani diky Luku. Tak uz neplati vubec nic, nedelni Kolodeje byvaly jetelne a cekalo se
Autor: Orlik Datum: 2019-08-18 21:10:53
Luke jo to jsou Koloděje, proto tam nejezdím. Ale jinak moc hezké počtení.
Autor: Luke Datum: 2019-08-18 20:14:35
Šuškanda hlásí na neděli hojnou účast šlapek a tak se od rána moc těším. Dokonce tak, že vyrážím bez pití, což zjišťuji až v Uhříněvsi a vše se zdá ztraceno. Naštěstí má žena má pochopení i pro tak stupidní požadavek jako odvoz dvou bidonů k nějakému kostelu v Kolodějích. Řešením a čekáním na doprovodné vozidlo nabírám menší zpoždění a u kostela jsem v 9:15:30, bouda prázdná a Kolodějský vlak mizí v odbočce na Stupice. No tak teď se nohy ukažte. Smířen s tím, že skupinu s Camrdou, Kolíkáčem a Pirátem už neuvidím to aspoň zkouším. Naštěstí to tam je rozbitý a tak moc nejedou a já je docela rychle docvaknu. Akorát zvoní telefon, že proč sem teda chtěl bidony, když se nikde v Kolodějích nenacházím. Vysvětluji nevysvětlitelné a domlouvám doprovodné vozidlo do Sibřiny. Camrda má defekt a tak si nakonec bidony přeberu sám v ústraní a efektivní předání z doprovodného auta do Kolodějského vlaku se nekoná. No i tak velký dík mé ženě, protože bez pití by to dnes fakt nešlo.
Ve Strašíně už je orchestr velmi početný a vyráží se v kvapíkovém tempu. Jedeme po hlavní, vítr do nás buší z boku a na tacháči skoro pořád 40... ani nevím co z toho mi vadí víc. Odbočka do Jevan a už určitě nejsme všichni, ale neotáčím se, na to není čas. Nájezd na hlavní a už se trhá i to málo co zůstalo. Nějak to polepíme a letí se dál. Už aspoň chápu proč musíme jet po hlavní, v téhle rychlosti bysme těžko vybírali nějaké ostřejší zatáčky. Dojíždíme pár lidí co jsme vysypali před Mukažovem a oni nejeli přes Jevany. Míchání skupin, sjezd a auta zapříčiní totální rozpad skupiny. jede se šrot na terezínu, vlaju na konci trojičky, která stíhá další dvě trojičky různě daleko před námi. Jen motorky s kamerama tomu chyběj. Mám dost, ale cítím, že tady už moc dlouho nebudu, tak se špicím nevyhýbám, když se to konečně spojí. Pár brdků ještě přežiju, ale když dovezu skupinu pod kopec v Zásmukách a jde to přese mě, nemám odpověď. Vlastně celou cestu doufám, že přijde to slibované dělení na dvě bandy, tak snad teď. Nahoře se ale čeká a tak skoro v plném počtu pokračujeme dál. Najednou jsme v Uh.Janovicích a mě začíná být jasný, že toho na mě bude dnes mooooc.
Z Janovic zase na bočáku, jen z druhé strany, naštěstí provoz slabý a tak se nějak poskládáme, ale letí se místy přes 50 a každá chyba v pozici sakra bolí. Jen tohle stačí, abychom ztráceli jeden vagónek za druhým. Mě se daří se držet, před Sázavou Kolíkáč hlásí "tak jsme ztratili další dva", bohužel tu už není ani Pirát, doufal jsem, že až se to nadělí pojedeme spolu. Vlastně jsem celou cestu doufal, že se to nadělí a já pojedu v té klidnější skupině. No nic, Sázava je tu, uvisím do Skalice a pak pojedu dom. No to jsem si to zase maloval. Na Skalici se nejede, vzhůru na Dojetřice. Hned pod kopcem odpadá další, starší frajer, jel moc pěkně, ale už hlásí, že je mrtvej, no to já taky, tak se asi ještě uvidíme. Čekám, že někdo nastoupí, třeba se to trhne a někdo pojede na pohodu se mnou, Nic z toho se ale nestane, všichni jedou pohromadě a ze mě pomalu vyprchávají poslední zbytky energie. Před vesnicí už mám díru, ještě se vracím, ale jen na chvíli. Díra se zvětšuje, ještě to jde, ale za vesnicí se lámu. Je konec, nejde jet ani tempo, kdyby náhodou čekali. Na co by ale měli čekat, na mrtvolu co stejně Ondřejov nevyjede? Tak si zvolním, dám si rezervní gel, snad mě nakopne a počkám na toho staršího frajera. Aspoň nepojedu sám. Je tu za chvíli, gel nepomohl, jsem prošitej. Spolu sjedeme do Chocerad a prokecáme na Ondřejov. Vůbec mi to nejede, myslím jen na nejkratší cestu domů. Loučím se a chci vyrabovat večerku v Ondřejově. Čeká ale se mnou a tak po půl litru Coly a zmrzlině valíme ve dvojici a já si říkám, že ho odvezu aspoň do Mukařova. To se daří docela v tempu, povzbuzován myšlenkou, že pak už to je skopce a nějak samospádem se dostanu domů.
Jestli mi už dávno vyply nohy, tak tady někde se odpojuje hlava. A tak když vidím v Mukařově v dálce oranžovou tečku, vydávám se na stíhačku. Že to může být kdokoli si nepřipouštím, musí to být Pirát, nebo Kolíkáč. Víc jak 500 metrů mi nevadí, jedu šrot a doufám, že se otočí, všimne si mě a zpomalí. Na konci Mukařova trochu stahuji, ale v zatáčkách ho nevidím. Ještě dostanu pigáro skrz dres od nějaké hustovosy, než mi to dojde chvíli trvá, ale v tom šrotu to moc nebolí. Teda šrot jedu, ale spíš tepama než wattama. Tipuju, že na Strašín nezahnul a před Říčany už zase vidím, teď už to fakt vypadá na Orange dres, asi Pirát, pořád ale dost daleko. Musím háknout nějaké auto, ale jedou moc rychle. Sakra tak se otoč, ne?! Neotáčí se, ale kolem jede jedno auto pomaleji. hákuju a jedu co to jde. Na semaforu oranžová, sakra hlavně nezastavovat. Červená, ale auto jede dál, uf. Za chvíli auta stojí, bez bázně je vezmu zprava (řikám, hlava dávno vypla) a posledních 50 metrů už si dojedu. Konec Říčan, Pirát je trochu překvapenej a já už úplně mrtvej. Odveze mě do Kolovrat, tam ještě netrefím odbočku kudy jezdím pravidelně (sorry, holt totálně na šrot) a pak aspoň pokecáme cestou zpět. V Čestlicích adios a já se domotám domů prázdnej jak ten obal od gelu, co už vůbec nepomohl.
Autor: Kolíkáč Datum: 2019-08-18 08:13:40
Nedele 18.08.2019:
08:45 - kruhak Jiznak - Kolikac, Pirat...
09:15 - Kolodeje - ...
Autor: Kolíkáč Datum: 2019-08-18 08:13:20
Tohle vlakno se da cist i 10x po sobe! To jsou literarni perly diky hosi od kostela!
Autor: Iceman Datum: 2019-08-17 11:30:04
Ze čtvrtka dohráno : " poslušně hlásím " a " kde jste " ?
Autor: Luke Datum: 2019-08-16 16:31:20
Úterý mě zastihlo v dobré náladě, Posázáví, Zlaťák a Krušnoton se na mě překvapivě podepsali spíš v pozitivním smyslu slova a tak si připadám docela nesmrtelný. V práci se to kupí, ale pardon, Koloděje nečekaj. Takže sice tak tak, ale vyrážím. Až přesně do téhle chvíle sem si připadal docela nesmrtelně, ale roztočit nohy směr Strašín docela bolí, a nebýt větru do zad, možná bych tam ani nedojel. Brdky zkouším trochu v tempu a doufám, že se to rozjede. A ono jo. Na Strašíně už čeká Vokyn a dva kluci z Kbely cycling. K tomu se přidá ještě jižní sekce ve složení HonzaB, Kolíkáč a Profesor a můžeme vyrazit. Lesními zkratkami na Svojetice a Jevany. Na Habru se ukazuje jak to dneska bude vypadat. Kbely jedou tempo zbytek visí a v háku se spekuluje kdo to první odpojí.
HonzaB vypadá odhodlaně, Profesor se trochu kroutí ale tohle ještě dá. Když už sem tu s nima, taky se mi to nechce pustit, ale konstantně tam mačkat přes 300 W bolí, ale zase ty intenzity teď trochu chyběli, tak se koušu. Z Jevan na hlavní, tam se letí ve velkém stylu, tak hlavně zbytečně nevystrkoval čumák z háku. Po odbočce na vedlejší každej brdek na max abych tam tak byl, pak se to sjede a ve dvojičkách je člověk každou chvíli na špici a zrovna dneska se docela jede. Než se vydychám, zas se po mě chtěj watty někde na úrovní VO2 Max. Další špic před Benátkama a mám vyřešeno. Naštěstí se trochu zvolní tak se zavěsím na konec a pak trochu orazím ze sjezdu. To se hodilo, protože ze Sázavy už se zase letí. Špic a snažit se držet nastolené tempo (40 km/h), ale po odstřídání se ještě zrychli a jen totální šrot zajistí pevné místo na chvostu letky. Před Pyskočely to tam Vokynovi fouklo pár metrů díru a vlak nezadržitelně ujíždí. Ještě ho hecnu, že to sjedu a tak padá do háku a 450 W nás vrací do hry, to jsou teda dneska počty řikám si, ale hra nekončí. Kostky ve Skalici už si vystupuju, jenže vystupuju z druhého místa. za mnou nikdo a tak mi to zas neujede a šrot bude pokračovat. No, ale nechtěl jsem to vlastně? Údolí do Jevan, to už je jen závěr hry kočky s polomrtvou myší. Kbely odjíždí s Profesorem ještě hrajem naši labutí píseň na zadní Kbelské galdy, dávám si už jen reálné cíle, tj vydržet tu o chvíli dýl než on. To se nakonec daří, ale po zakroucení hlavou, že už fakt stříádat nebudu jsem i já nemilosrdně pověšen na první strom u cesty. Škoda, k hrázi už zbýval jen kousek, ale než sem dojedu, Kbely mizí z dohledu. Chvílí počkám na skupinku, která je mi tempem i cílem bližší a v poklidném tempu míříme za panem Aloisem, dneska to bylo teda těžce zasloužené. Při zpáteční cestě ještě Vokyn prohlásí cosi o tom, že dřív se ve čtvrtek jezdilo víc zlehka, jak se lidi šetří na závody... no tak uvidíme.

Ve čtvrtek se chystá repete a vypadá to že náš Kolodějský vlak bude ještě posílen. Jestli jsem se v úterý cítil ještě relativně dobře, tak dneska to děs. Vlastně musím uznat, že se mi vůbec nechce. Jenže co dělat, ve středu jsem sice pěkně pokecal s Icemanem, ale trénink se kvůli deště nekonal a druhý den nic nedělání už by byla velká díra do deníčku. A tak zase valím na Strašín, snažím se to rozjet jako v úterý, ale moc se nedaří. Při čtení soupisky myslím na Icemana, jak jsem mu včera bájil o Kolodějích s Baskem, Ondrou a Oťasem ve vedru a výletním tempem, že by to odjel v pohodě s náma. Jenže co to vidím na Strašíně. Sekce Jížo se trousí postupně a Iceman dokonce v čele? Tak to bude letos teda premiéra jak hrom. Cesta je vlastně jasná, euforická skupina 11-ti lidí nemůže začít jinak než na Ondřejově. Cestou tam stihnu tři špice, což mě přijde nějak moc a to, že dvě byli s Turistou mě taky moc neuklidňuje. Nakonec Ondřejov vyjedeme s Turistou na špici a nikdo se ani nesnaží závodit, to jsem docela rád, beztak už jedu na hraně. Z Ondřejova pokus o trochu oddechu, ale když vidím tancovat Icemena v pedálech do brdku ve Střimelicích chci být u toho. Kostky ve Skalici na max ale vlastně mě to jen drží uprostřed skupiny. V Sázavě ještě do našeho expresu nabrat slečnu, která překvapivě dobře drží až na křižovatku pod Nechybou. Pro nás vítaný oddech v údolí na Talmberk. Kolíkáč to ještě hecuje, ať se jede tempo a za odbočkou na Čekánov už se nastupuje. Jonáš odjíždí ještě s někým a já přemýšlím jak s tím naložit. No chtěl jsem trénovat, tak nezbývá než háknout Vokyna, který akorát projíždí kolem. Za mnou ještě Camrda, který jde po chvíli před nás. Vůbec nevím jak dlouho to bude trval, ale chci to dát s ním nahoru. No na TdF by to nebyl finish ve stejném čase, ale mega díra to taky nebyla a docela dobrej pocit, že jsem úplně neumřel, když mě trochu cuknul. Navíc podle stravy čas na úrovní all-time top 10 je pro mě z říše snů. Na křižovatce se čeká, Iceman je tu stále, asi nestihl odbočku na Mukařov a bude to muset zkusit v dalším kole. Přesun pod Kachní louži, vyplejtvat ještě trochu sil na špici (hm, tak zas tak zle se mi zase asi nejede), přežít tu rozsekanou cestu dolů, přeskočit závoru (no nakonec jsem jí obešel, když to ani Sagan neskákal) a jede se nahoru. Jonáš jede tempo a já se držím, do závodění se nikdo nežene, a tak mám tu čest tenhle kopec vyjet na čele a nahoře dokonce kus potáhnout (díky, tak já zas trochu zvolním v sobotu v Lipencích, aby měli šanci ostatní ) V Krymlově počkat na grupetto a vyrazit už rozumným tempem pro hostii k Aloisovi... tak takhle by se to odehrávalo ve všech předchozích vydání Kolodějské bohoslužby, ale ne dnes. Záznam na Stravě svítí PRkama až do Mukařova, kde Iceman dodržel slovo a odpojil se (sem původně nevěděl, že to myslel takhle ), každopádně dva měsíce vysokohorské přípravy v Pace a vrátil se ve stylu Quintany za mlada. Za mě palec nahoru a doufám, že sis tenhle základní okruh užil. (A příště to ale končí tím Aloisem, jo?) Od nájezdu na hlavní k odbočce na Strašín průměr 40 (a to jsem to ještě chvíli brzdil svojí přítomností na špici). Pak ještě dva tradiční spurtíky, ten druhý vyhrávám i když mi pomůže frajer v autě co to na víc než 35 nějak nemůže rozjet a tak je taky nemilosrdně ospurtován. Z Uhříněvsi už pak pěkně zmožený domů se západem slunce, nakonec rád, že jsem dorazil a že se to zase povedlo.

Díky všem za krásná dvě odpoledne a těším se na další pokračování, začíná se to pěkně rozjíždět.
Autor: Iceman Datum: 2019-08-16 10:32:02
Středa nenaplnila očekávání. Sice se mi podařilo ukecat Luka, ale počasí bylo proti, většina vyjížďky tak proběhla u pumpy, kde jsme se schovali před deštěm. Aspoň můžeme pokecat o cyklistice, chválím Luka za parádní výkon na Ktonu, obdivuji i jeho nového mazla. Vůbec, kam se tenhle kluk za půl roku dostal je neskutečný, je na něm vidět jak strašně moc jej silnička baví, ono si stačí přečíst jeho plány na příští týden . Načneme i Koloděje, téma již pro mne zapovězené. Luke vypráví, oči mu jen září ...
Čtvrtek. Ráno vstávám s příjemnou představou volného dne. Mám chuť na něco delšího, přemýšlím nad Sedlčany, je 9 není kam spěchat. Koukám na bednu, venku je luxusní počasí, kávička, dortíček, moje chutě se začínají měnit, na gauči je taky krásně . Dvanáct, to je strašný, furt doma. K tomu ještě totálně bez chuti, bez nálady, hledám nějaký záchytný bod a tu mne to bleskne hlavou nápad, Koloděje přeci, svezu se s klukama k boudě a udělám jim pár fotek.
Před 4 projíždím kruhákem na Jížu, nečekám, jedu napřed, určitě si mne docvaknou. Nejedu sám dlouho. Na svém nástupním ostrůvku číhá Turista. Není moc času obdivovat jeho překrásný gravel, Profesor, HonzaB a Kolíkáč nás nakládají, já se po dlouhé době zas konečně s někým vezu a ten pocit, náádhera, i když musím používat převody které normálně používám jen z kopce .
U boudy cvaknu pár fotek a nemohu odolat, oprašuji své "aspoň do Mukařova". Před Sibřinou vykukuje Karel Vaňěčků, celý vlak se zastavuje, zřejmě se na někoho bude čekat. To není vůbec špatný, s Profesorem jedem napřed, mne to dává šanci dojet v pohodě na Strašín a bude splněno. Nahoře na mne civí Vokyn, jak na nějakou fosilii, tak aspoň děkuji Lukovi za tu inspiraci, jo jsem tu. Docela euforie. Nevydrží však dlouho. Zezdola se řítí početný balík Kolodějchtivců, a ta sestava ... ,
Tak to jsem vybral den. HonzaB s Vokynem ladí noty, Ondřejov, Sázava, kachní louže, dál neposlouchám, už kachní louže mi nic neříká, a nezajímá mne, nicméně když už jsem tady, ten Ondřejov láká, dlouho jsem jej nejel, naposled někdy v zimě. Neplánuji že něco uvisím, jsem uklizený na poslední figuře a užívám síly balíku. Tohle je terapie ! Nejede se zatím nijak ostře, všichni jen lehounce otáčejí klikami a pravidelně dýchají až na jednoho, že. Ondřejov se blíží, no ještě to zkusím, tady se vždy začínalo závodit, kupodivu ne tak dnes, na horizontu cítím nohy ale jsem tam. Super. Sjedu ještě zadarmo do Skalice, odpojím se a pak už jen údolím a Habrem k domovu pěkně za své, v komfortním módu, tak, jak se na můj ročník sluší.
Pak jsem ztratil mozek. Moje GP 4000 totiž drtí kostky ve Skalici. Před Sázavou se vzpamatovávám a jímá mě děs a hrůza. Ten návrat mne bude bolet. Profesor moje rozpoložení asi vycítil, je to kamarád, uklidňuje mne slovy " teď už to musíš uviset". . Má pravdu, za pokus to stojí. Pokračuji tedy dále, kilometry nabíhají, přichází první kopec, nejede se Talmberk ale doleva na Čekanov. Asi jsem tudy někdy jel, nicméně si nic nevybavuji, začínám opatrně. Naštěstí i Profesor nijak nejančí a navíc se ke mne stahuje kolodějská star Kolíkáč. Až mi vlhnou oči. Strašně mi to přidává na psychice. Nahoře se čeká. Díky, díky, díky. Fresh již nejsem. Při obcházení závory se mi slušně klepou nohy. Následuje kachní louže a ta již pálí nohy a poslední cukry. Profesor s Kolíkáčem naštěstí nemění strategii, nahoře předvádí Profesor své tempařské schopnosti a docvakávají se mnou rozjetý Kolodějský vlak. Už je mi hej, cca vím kde jsem. Vlak na hlavní nezpomaluje, naopak, Camrda pak Turista na špici. Energie valem ubývá, nohy tuhnou. Ani vidina Aloise mne nedokáže nakopnout, Turista s Kolíkáčem se mne pokoušejí i tlačit, tak do toho dávám fakt vše, zapojuje se i Luke jede mi špic ale marný hoši, už jsem byl jen prázdná slupka od banánu. Kolíkáč se chce obětovat a zůstat, posílám ho pryč, přeci kvůli mne nepřijde o Aloise, to dá rozum. Balík se pomalu vzdaluje k Vyžlovce, tělo usmiřuji tatrankou a dopíjím bidon. Pak už jen pomalý transport domů, po hlavní, Říčany, Uhříněves. Jsem doma, unavený s štastný. Nečekal jsem, že bych ještě někdy připnul parte. Hoši, díky za vše a všem.
Autor: Turista Datum: 2019-08-15 22:25:03
Opet jedna velka ozdravovna. Kachni louze je nej, lepsi nez Velichovky. Dnes jsem byl trochu pomalejsi, tak jsem mel moznost pozorovat Kolodejsky balicek ze zadnich lavic. Byl jsem svedkem odhodlani a kamaradstvi o kterem se vepredu ani nezda.
Melo to jiskru melo to naboj, jen ten dest neprisel, skoda. Diiiky
Autor: Kolíkáč Datum: 2019-08-15 14:07:33
Proslycha se, ze ve ctvrtek 15.8. :
16:00 - kruhak Jiznak - Profesor, Kolikac, HonzaB
16:30 - Kolodeje - Camrda
16:50 - Strasin - Jonatan, Luke, Vokyn
Autor: Kolíkáč Datum: 2019-08-14 09:54:44
Prejety kombajnem z Krusek, ale tradice se maji drzet. Navic kdyz ucast ohlasuje uderne duo z Kbel. Nevylezt z haku a tise odpadat z posledniho fleku na Habru. Kluci ale solidarne cekaji, dekuji moc, a mydlime to na Nechybu. Luke jede jakoby nemel za sebou narocny tyden, Profesor naopak furt lamentuje, ze jeste citi Zlatak. HonzaB jede po suchu, takze kaminky mu nehobluji zadni plast o brzdu. Kbely do toho busi, az se jevanským udolim jede pres 40km/h. Hakuji a cekam, kdo odpadne a bude mi zachranou. Uff, konecne, Vokyn to nevydrzel. Kbely zmizly a my se kutalime k Aloisovi. Dekuji za poeticke zakonceni uterniho dne, to kilo s Vami ubehlo neskutecne rychle v te zaplave vtipu
Autor: Kolíkáč Datum: 2019-08-13 14:58:04
Úterý 13.8. :
16:00 - kruhak Jiznak - Profesor, Kolikac, HonzaB
16:30 - Kolodeje -
16:50 - Strasin mladej Smidak +1, Luke
Autor: Vyhup Datum: 2019-08-11 19:54:58
Jj, děkuji dobré duši za úpravu odkazu.
Mně to se to prostě z tabletu nedařilo..
Autor: Vyhup Datum: 2019-08-11 15:06:36
probiha rekonstrukce
Autor: Kolíkáč Datum: 2019-08-02 08:21:54
Kolodejska cyklisticka party mela dalsi pokracovani. Bouda nám byla malá, na Strasine se pripojil jeste Vokyn a Luke. Turistu bolela hlava, a po chvili nás rozbolela vsechny. Prekvapivy Ryba si sebou vzal hodne pálivý papricky a v kazdym brdku nám je házel do dnesní kolodejské stravy. Jak skvele popsal Luke, na spici se málokdo dostal, Turista s Rybou to vse za nas odmakali. Já po stredecním vecerním dýchanku s projímadlem a ranní exkurzi šlauchu do mých střev jel s velkym respektem, jelikoz v propousteci zpráve bylo jasne napsáno, že nesmím aspon 24 hodin řídit zadne vozidlo, takze jsem mel strach, abych vubec uridil tuhle rozjetou pařbu. Do Skalice to slo, kostky me ale donutily shodit na malou a zacal jsem se motat na konci. Hošíci vepredu si zplna hrdla dopřávali jeden vrcharsky panák za druhym a cpali se chlebicky, já jen vyklepaval drobky z ubrusu. Mejdan pro me skoncil, Luke s Vokynem byli na tom podobne, vzájemne se podpírame a nejsme schopni docvaknout skvele jedoucího Otase. Záverecna objednávka Kostelec-Alois se zase jede ve velkém stylu, ale nastestí jsem ji strávil a mohl tak plnými dousky vychutnat tiskovku v Uhrinevsi. Safra ted s dostupem tu ctvrtecni paradu hodnotim hooodne kladne. Sice mam ruce od nocniku a plenek, ale v tyhle grupe blaznu to vzdy stoji za to! Diky borci, ze Kolodeje zijou!
Autor: Turista Datum: 2019-08-02 07:56:38
Diky za tu vcerejsi ozdravovnu. Tyhle socializacni vejlety jsou stejne nej.
Autor: Luke Datum: 2019-08-01 23:39:14
V úterý to bylo dost na těsno s deštěm, trochu zmatky po defektu Baska, ale nakonec krásných šest kousků včetně Camrdy, který hned na Ondřejově ukazuje, že bude třeba aspoň 320W k pobývání za jeho bahením strojem. Trochu mě vyděsí, že tam všichni jsme, jako že asi pohoda. Ale chápu, kdo by odpadal za CXem... Po kostkách dolů směr Chocerady poznávám se ukazuje rozdíl endurance rámu proti nové jednici a docela si chrochtám. Před Chocerady tradičně Vokyn ukazuje že sjezd tu má najetý. Já chytám preventivně díru protože Vodslivy, já a Camrda to by nešlo dohromady. Naštěstí tam má Piráta a Kolíkáče tak se nenudí a láme dráty. Já se nechám trochu drze vyvést Vokynem, který jede rozumné tempo a ke konci dojede i Baska. Nakonec docela pohoda, ale letí se dál, Sázava, Skalice, stojka po kostkách, všichni sprint jak na prémii a já mám hned 20m díru a nechápu... a mám hlad, přesně tady jsem se nejpozději měl najíst, aspoň gel když sem nestihl svačinu před... ale na hlad zapomínáme a makám zpět do skupiny, docela se jede, Hradec. Mírné stoupání na Černé Voděrady se mi stává dnešní konečnou, jak sem si říkal, že dnes relativně dobrý, tak totální zásek. Ještě mě donutí zastavit nějaký náklaďák, aby ta díra na 2km kopci byla jó kolosální. Aspoň sem stihl konečně sníst nouzový gel. Druhou část kopce mě vytáhne Kolíkáč, pěknej tabáček a ještě stihneme vymýšlet výmluvy proč máme takovou ztrátu. Naštěstí gel zabral a já se vzpamatoval. Pak už jen přes Říčany po hlavní do Uhříněvsi, krásná špic Piráta a ještě finální tečka od Baska, který tam vytočí pade jako nic.

Ve čtvrtek nestíhám a tak beru zas zimáka co je po ruce a jedu rovnou na Strašín. K mému překvapení nejedem ve 4 ale rovnou v osmi. Je tu i Ryba a Turista, což slibuje nevšední zážitek. Jede se tak rychle, že nevím kudy jedeme. Vnímám jen to, že se strašně letí, pár lidí se točí ve předu, zbytek se jen veze. Občas kouknu na tacháč, přijde mi, že to teď je trochu do kopce, ale prý jedem 40... no asi to je rozbitý. Oťas vedle mě kroutí hlavou a já si říkám co tu vlastně dělám... najednou jsme u řeky, asi Sázava, aha Skalice, tak konečně vím kde jsem. Za celou dobu jsem se nedostal na špic... Od kostek se tvoří skupinka pohodářů a pojedem kopec jako lidi. Hurá. Chvíli za Vokynem, pak sledovat Kolikáčovo zadní kolo (mě nevadí, že je nakřivo ).
Ještě si užiju na špici naší skupinky, Oťas příkladně čeká aby pomohl dojet zbytek a pak už hurá domů klasikou po hlavní a přes Strašín do Uhříněvsi za panem Aloisem. Aniž bych chtěl nějak remcat, ani nevim kdo za to na spici vzal, ale ten nástup za kruháčem v Mukařově nebyl podle mě moc chytrej. V protisměru kolona, kterýkoli z těch aut to může stočit před nás a má přednost... A v tomhle jsme na konci vláčku museli spurtovat, aby nám to neujelo...

Díky za tyhle super společensko-sportovní akce! Neskutečně si to užívám, díky že to děláte těžký a že pak máte strpení, když už je to na někoho moc těžký. A je super, že se sejdem napříč výkonností a každý si toho parťáka do kopce najde. Dycky Koloděje!
Autor: Kolíkáč Datum: 2019-08-01 15:29:26
Ctvrtek 01.08.
16:00 - kruhak Jiznak - Kolikac, HonzaB, Otas
16:30 - Kolodeje - Luke
16:50 - Strasin - Vokyn
 

Témata za poslední měsíc

 
ID Název Akce Přísp. Poslední příspěvek Založil Privátní
422 Trénujeme v létě Akce 1593 2019-08-19 18:49:48 - Luke Kolíkáč NE
376 Koloděje Akce 2046 2019-08-19 10:50:26 - Kolíkáč Kolíkáč NE
19 Dresy, trička, bidony, samolepky   2688 2019-08-18 22:15:08 - Kolíkáč Soused ANO
211 CKKV - časovka do vrchu Lipence Akce 238 2019-08-17 08:42:35 - Barbánek Bigmig NE
421 Závodíme v létě   561 2019-08-17 07:48:36 - Orlik Léňa NE
244 Šlapky v seriálech (UAC, ELM ...)   643 2019-08-17 06:07:09 - Kapr Kolíkáč ANO
46 Kola - servis, nákup ...   2494 2019-08-16 15:35:30 - Léňa D!ablo ANO
447 Krušnoton Akce 708 2019-08-15 14:05:29 - Kolíkáč Kolíkáč NE
366 Král Šumavy Akce 1681 2019-08-14 19:41:23 - Koník Kolíkáč NE
258 Roadcup   190 2019-08-14 10:02:37 - Strejda Kolíkáč NE
415 Modrá Hvězda   374 2019-08-13 21:50:05 - Bobek Bobek NE
123 Zlaťák Akce 382 2019-08-12 21:01:12 - Kolíkáč Iceman NE
424 UAC - Kolem Posázaví Akce 256 2019-08-09 18:12:34 - Kolíkáč Kolíkáč NE
510 PPP-Praha-Praděd-Praha Akce 866 2019-08-02 23:06:17 - Turista Kolíkáč NE
124 Salzkammergut Trophy Akce 38 2019-07-31 15:43:04 - Kolíkáč Jestřáb NE
326 Tour de France Akce 143 2019-07-31 13:41:12 - Jirus Robin NE
81 Vinohradské Běhny   3963 2019-07-30 18:46:10 - Dreamer Kolbaba NE
400 Závodíme na MTB   528 2019-07-28 21:01:56 - Dreamer kámen úrazu NE
607 Abruzzo - Grand Sasso   30 2019-07-23 18:27:01 - Balu Balu NE
STRAVA :: Fotogalerie rajce.net :: YouTube :: Facebook :: Webdesign ©2007 by JuraSOFT .. ..