Diskuze
Anonymní uživatel :: Přihlásit

Diskuze


Pro vstup do diskuze je potřeba se přihlásit, pro zaslání přihlašovacích údajů si napište zde.
Archiv diskuze: 2004-2006 :: 2004 :: 2003

Příspěvky k tématu: CKKV - Praha-Doksy  (ID: 405)

Ostatní témata
Autor: Léňa Datum: 2019-05-24 14:27:03
Někam se mi zatoulal kontakt na Diabla... Kolíku, můžu na start na horském kole s blatníky?
Autor: Kapr Datum: 2019-05-24 13:44:56
Vezměte do kapsy pár drobných na pivo...
Autor: Kolíkáč Datum: 2019-05-24 12:04:54
A je to potvrzeno.
Gejzo to "staré party šlapek" je desive
Autor: Soused Datum: 2019-05-23 18:40:04
Gejzo pojed.. jedem na dojetí.. pro tebe slaboučkej trenink.
Autor: Kolíkáč Datum: 2019-05-23 16:50:23
V kuloárech prosakují zprávy, že by měl být otevřený hostinec na návsi v Tachove! To budou chvile!
Autor: Soused Datum: 2019-05-23 16:17:56
Už si žehlím orange drez! Mým cílem je uvidět zas nějaký šlápoty a uvidět cíl!
Autor: Gejza Datum: 2019-05-23 15:30:50
rád bych se přidal, prý se chystá vyjíždka staré party šlapek, ale bohužel 1.6 je Czechmen tak se musím šetřit, tak snad za rok
Autor: Kolíkáč Datum: 2019-05-22 14:21:14
Už prý opravují mříže na baru, aby vydržely oranžovou divočinu!
Autor: Kapr Datum: 2019-05-22 12:55:57
Turista
Autor: Kolíkáč Datum: 2019-05-22 08:40:40
Legendární jarní klasika Doksy slaví 37 let! Prijedte podporit neunavneho VLKa a CKKV, kteri to s urady nevzdali!
Jeden z velkych monumentu sezony se neodvratně blíží, delame hromadnou prihlasku, jeji uzaverka je v pondeli 27.05. ve 20,00hod. Potvrzujte svoje ucasti na zavode i nocleh v Doksech přes formulář. Zatim to vypada nasledovne:
I.balik: Balu, Luke, Profesor, Hulis, Pirát
II.balik: Barbánek, Kolíkáč, Kapr, Iceman, Pepíno, Soused, Robin, Oťas, Basko, Turista

V Doksech spi, chaticky Bílý kámen: Kapr, Kolikac, Profesor, Barbánek, Luke, Oťas, Turista ...

Info pro prespani v Doksech: Spacak potreba neni - v chatickach je deka s povlecenim, tzn. s sebou batuzek s minimem veci - pantofle, kratasy, tricko a mikina (zavisi na pocasi). Pri ceste tam dame do auta CKKV a pak nazpet na zada...

Jiz 37. rocnik teto klasiky, nevahejte, pojedte, vzdyt ...

Tolik milované, tolik proklínané Doksy. Pokaždý se těšim, pokaždý jsem nervózní. Letošní počasí ale převažovalo jazýčky vah na stranu nervozity až k nechuti se zúčastnit.Těsně před startem přestává pršet, teplotka příjemná a sem tam vykoukne sluníčko jako kdyby říkalo: po tom všem si tu? tak si to užij! :) A já poslech!

V Praze se asi nenajde moc hobby cyklistů, kteří by neznali závod Praha - Doksy. Slyšel jsem o něm už před lety a to jsem na kole jezdil jen jako turista. Tradice tohoto závodu je fakt úžasná a teď můžu konečně říct že jsem ho jel taky. No byla to síla, už když jsem čekal na Žižkově na Šlapky projížděli kolem mě další cyklisti. Po dvojících i jednotlivě, ale všichni si to valili tím správným směrem.

Sledování komunikace přes ICQ a našeho webu ale u mě způsobilo nezvladatelný třes rukou a nohou.Sednout na kolo se tedy ukázalo být nezbytností a tak jsem se rozhodl alespoň vyprovodit Šlapky na start.Tam už jsem plně podlehl svodům cyklistiky, zaplatil startovné a vyrazil směr Doksy,moc nevěda co to se mnou provede.

O tomto závodu jsem slyšela samé superlativy, je to prý naprostá kultovka v amatérských závodech. Jezdí se prý vždy poslední květnový čtvrtek, což znamená drobnou komplikaci, vzhledem k tomu, že je to pracovní den. Ale v práci jsem si to zařídila, takovýhle závod si přeci nemůžu nechat ujít.

Doksy to je závod o kterém jsem slyšel ještě v dobách, kdy jsem ještě hrál fotbal a to, že se budu někdy věnovat cyklistice jsem nečetl ani v Andersonovkách, proto účast na tomto závodě beru jako povinnost, možná bych jej také přirovnal k povinnostem typu, zasaď strom, postav dům a zploď syna. První tři povinnosti již mám v kolonce splněno, nezbývá tedy nic jiného než každý rok plnit také povinnost účastnit se této klasiky amatérské cyklistiky.

Tak velký Den D jako Doksy je za námi. Svátek amatérské cyklistiky. Bylo to úžasný, sice příjde krize v tom závodě na který jsem se od prvního setkání s Pražskou cyklistikou těšil. To nic ale nemění na tom že to byla parádní podívaná, závod... Při příjezdu na start mě skoro omračuje dav cyklistů, a hlavně dav oranžových! Fakt paráda, ať se člověk na tom parkovišti u teplárny otočil kamkoliv měl vždycky na obzoru VŠ, tomu se říká tým a reklama:)

Manifestační jízda za doprovodným autem proběhla nad očekávání dobře, na špici Kapr ve žlutém dresu jako průběžný leader, postupně okolo sebe má svoje domestiky, Diablo, Gejza a já mu děláme závětří těsně za zaváděcím vozem. Neskutečný pocit, 4 Šlapky táhnou II.balík vstříc 30. Doksům!

Doksy, magické slovo, nevím proč, ale ten závod mi připomíná studentská léta, když jsme se sebrali na víkend a vyrazili do lůna přírody . Tady taky, člověk s batůžkem vyrazí ve čtvrtek z domova a vrací se v pátek kolem oběda plný nezapomenutelných dojmů. Každý rok si říkám, bylo to nepřekonatelné, ale pokaždé mě Doksy nadchnou něčím novým a nejinak tomu bylo i letos.

Překrásná krajina Kokořínským údolím a okolí Doks s Bezdězským monumentem mne potěšily v největší míře. Pivečko v Tachově hasilo, co se dalo a těch zdatných Šlapek okolo mne...., Výborná akcička a vzpomínka.

Tachovský Hostinec u Slunečních hodin hostí vybranou společnost bláznů na lehkých strojích, kteří zdolali 28.ročník Praha-Doksy. I oranžový hlouček není nic své pověsti dlužen, to jsou chvíle, které z Doks dělají něco více než jen obyčejný závod. A pak vzhůru do kempu, příjemně prokecaný večer, bez větších iontových orgií, abychom si trojboj dobojovali až do cíle v pátek dopoledne.

Na samotku jedu do kempu, v Doksech chvíli bloudím, ale za chvíli jsem v restauraci. Před vyhlášením si znovu oblékám půjčený, špinavý, promočený, oranžový dres, ale bronzový stupínek krásně hřeje.

Co na tom, že většinu konkurence jsem porazil již tím, že jsem si stoupl na start, na to se historie ptát nebude, již navždy bude zapsáno v kronice Doks, 31.ročník v kategorii Veteráni vyhrála Vinohradská Šlapka!!

Atak zezadu ale nepřichází, poslední točka a nakloněná rovina k prémii, až teď slyším zezadu Čespu: "Jsme odjetí, mají na nás díru!" Čespu? Ty wado, všechny jsem tady čekal, ale že tu bude Čespa, to tedy ne! Klobouk dolů, kam se dostal za pár měsíců! Dostávám odvahu se poprvé taky otočit a naskytne se mi božský pohled, fakt tam nejsou vidět! 3 Šlapky v úniku a s nimi ještě lišák Vláďa Paudera. Je to sen? Kolíkáči, probuď se! Teď nebo nikdy, narvat tam velkou, prémii chci pro sebe, a hurá do sjezdu, kostky rozhodnou. Řveme po sobě jako smyslů zbavení, kostky drtí na špici Kapr, za ním se gumuji s Vláďou a za sebou slyším Čespu. Kostky zdolány, tam, kde se před 2 roky zrodil únik Klímiče, Vládi a Kapra, tam se dnes žene vstříc pódiovým Doksům trio orange +1. To snad není možný, tři z jednoho týmu v úniku, to je z říše fantazie! Dole to byl Ráj a nahoře oranžové peklo!

Ráno cesta ubíhala ve výtečné náladě krásnou krajinou Kokořínska. Ranní paprsky lehtaly naše smysly a my se vezli zlehka směrem do ruchu našich všedních záležitostí. Krásná cyklistická meditace. Nádherná záležitost tyhlety Dogzy

Koncem roku jsem nabyl dojmu, že máme v bytě všechny zrcadla vypouklá. Není brzo být proplešlý padesátník s břichem ? Na nastřelení vlasů nemám chechtáky, tak holt aspoň to břicho, s tím bych snad mohl něco udělat. Nežrat ? Přestat chlastat ? A svěsit silničku ? Dobře. A tak, prvního lednového dne 2018, vyrážím na Cukrák. Zážitek nečekaně parádní a já chci další. V rychlém sledu následjí všechny ty Peruce a Ústí a já jen nevěřícně zírám jak kilometry naskakují. Moravské soustředění vše krásně vygradovalo, jak koruna v Paso Doble. Zhubnul jsem na neskutečných 69 kilo, to jsem nikdy neměl, kopce jsem jezdil o 1 pastorek težší než kdy jindy. Sebevědomí rostlo a já začal snít co dál. Mamuta mi hlava rozmluvila a musím říci že to bylo veliké stěstí. Doksy jsem si odříct nedovedl.

A nějaké fotky:
na startu rok 2005 :: týmový duch 2006 :: cíl Anděl a Strejda 2006 :: noc 2006 :: Tachovská náves 2007 :: pódium Andy 2007 :: pódium Vyhup 2007 :: ranní držková polívka 2007 :: fandící Vyhup na Romanově 2008 :: Hostinec u Slunečních hodin 2010 :: na startu rok 2011 :: na podium rok 2012 :: video rok 2013 :: pódium 2014 :: Tablo 2015 :: Vítěz 2015 :: Ráno 2016 :: Před startem 2018

Video čelo II.balíku 2016 :: čelo II.balíku 2018 :: I.balík 2018 :: Historie od CKKV

Držme palce, ať se rozroste tato statistika:
2016 - 2.místo - Pepíno
2016 - 2.místo - Kapr
2016 - 2.místo - Čespa
2015 - 1.místo - Kapr
2015 - 1.místo - Čespa
2015 - 2.místo - Jenča
2014 - 3.místo - Ivča
2014 - 3.místo - Čespa
2014 - 2.místo - Kapr
2014 - 1.místo - Kolíkáč
2013 - 1.místo - Kolíkáč
2013 - 2.místo - Ivča
2012 - 2.místo - Malina
2012 - 2.místo - Kapr
2009 - 3. místo - Kapr
2007 - 2. místo - Andy
2007 - 2. místo - Vyhup
2006 - 3. místo - Anděl

Už se zase cítím v nohách tu čečelickou vracečku a nebo přejezd ve Všetatech a brdek na hlavní, kde určo bude foukat proti a Řepín, kde to po úvodním esíčku ještě nekončí, a pak uklidňující sjezd do údolí, tam hlavně za přejezdem hned doprava a Romanov už se nezadržitelně blíží, cucnout gelu a jde se na to, bude to zase bolet, ale stojí to za to, možná se Vám nahoře zjeví cyklistické nebe, mšenské kostky vám to vyženou ze svalů a teď jen vydržet až do cíle, tady se nesmí skupina opustit, to nekonečné čekání až přijde rozbitý sešup dolů a pak levá, ještě vydržet, do toho magnetu do cílového křoví je ještě daleko, teprve až se zahne mírně doprava už se můžou vymáčknout veškeré zbytky sil a prolítnout cílovou čárou s rukou zatnutou v pěst a skutálet se do kempu, kde už je slyšet řinčení skla na vyhlášené terase. Čas se zastavil, když šlapu, tak žiju, jo Doksy jsou tady!! Naleštěte svoje koně a užijte si ty "svoje Doksy"!!

A zkuste přespat, Doksy bez přespání jsou jen tak napůl ...
Autor: Kolíkáč Datum: 2019-05-16 09:10:57
Petane jeste bojuj, drzime palce, at se to vylepsuje, v patek rano dame zase teplou drzkofku!
Autor: Iceman Datum: 2019-05-16 08:36:17
Trochu počechrám téma, vypomůži si slovy klasika, bohužel jen do pláče. Dlouho jsem váhal ale teď jsem si skoro jist, zdravotní důvody mne na start nepustí. Budu držet palce ať Vám letošní Doksy přinesou jen radost, ať neprší a ať se nikde nesmotáte.
Autor: Kapr Datum: 2019-05-15 11:57:14
Až mi z toho i po těch letech naskočila husí kůže...můj nejoblíbenější hromaďák...monumentální legenda amatérské cyklistiky...
Autor: Kolíkáč Datum: 2019-05-09 21:17:26
Az se mi taji dech, kdo vsechno letos planuje Doksy! Dnes rege sauna s Profesorem a uz jsme probirali ty sprchy v kempu, kolik toho museli zazit, jak se na ne zase tesime, to jsou sprchy vic jak v Roubaix!
Autor: Kolíkáč Datum: 2019-04-10 09:12:06
Trochu počechrám téma, diky vcerejsimu Soustredeni trochu jinak, se upekla dalsi ucast zarivych hvezd i s prespanim! Barbanek, Turista, reditel Vokyn ....
Autor: Iceman Datum: 2019-04-09 10:32:50
Trochu počechrám téma. Datum Doks mám červeně v kalendáři. Zas se svézt, zavzpomínat na staré časy, kdy se jezdilo ještě hlíně, a 750 za měsíc muselo stačit.
Sousede díky žes to zvednul !
Autor: Kolíkáč Datum: 2019-04-03 16:20:46
Byl by to sen bejci, zkuste si zaridit i terasu! A vemte si plavky, Profesor nas vezme nejkratsi cestou na pulnocni koupacku!
Autor: Soused Datum: 2019-04-03 10:53:39
Super s Robinem jsme už 3!
Autor: Iceman Datum: 2019-03-28 10:58:32
Sousede, sice jsem se zařekl že už nikdy ale tohle je fakt lákavý ! Pokud bude počasí šel bych do toho.
Autor: Soused Datum: 2019-03-26 10:41:22
Stejně jako loni vyzývám jakoukoli šlapku, současnou i minulou. Kdo chce utvořit "skupinu na dojetí" a zúčastnit se tak této legendy má možnost. Jede se podle posledního ve skupině. Těším se. Váš Soused.
Rok 2018
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-10-30 16:20:06
A dalsi pohled do historie, ktery bere za srdce (citace z webu CKKV):
Živý pohled do historie Doksů II - 9.ročník 1991
Jak jsme závodili v bližší prehistorii... Na startu tohoto ročníku se objevilo několik nových tváří. Romana Chládka a Jardu Hanzla na Doksech vídáme dodnes. Pavel Hřebík zaujal svým exotickým závoďákem – skoro klasická skládačka s nosičem a batůžkem. Jel jako drak. K vidění byly dvě nové polystyrenové silniční přilby. Chládek startoval ve slušivé čepičce, do cíle dojel bez ní, zlý vítr mu ji vzal. Roman byl vůbec dominantní postava závodu, hned první start proměnil ve vítězství. Když nám za Liběchovem odjel, říkal jsem klukům ve skupině, že ho necháme samotného před námi vycukat a pak ho sjedem. Honza Vintr pravil – ale on je zvyklý jezdit sám a velkou placku má šedesátizubou. Dlouho jsme ho měli na dohled, za horskou prémií už ne. Jó, to jsme ho ještě neznali… Ale dost řečí, podívejte se na video PRAHA DOKSY - 9.ročník 1991.
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-07-14 14:03:33
Neskutecny video ... Praha Doksy - 8.ročník 1990!
Autor: Iceman Datum: 2018-06-08 08:24:25
Díky za podporu kamarádi. Taky doufám že se s Váma ještě někdy svezu
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-06-07 21:33:54
Jo souhlas, i to k tomu patri ... Petane ty si bojovnik a zase se zvednes, zadny vypoukly zrcadla, Slapka se nikdy nevzdava ... tesim se na svih s Tebou!
Mozna si tu terasu mel dat, vyplavil se vsechen splin a rano by jsi byl jak novy clovek
Autor: Dreamer Datum: 2018-06-07 21:29:25
Icemane, diky za uprimny report, to se ceni, precist si take neco jineho nez ty nase z naproste vetsiny ego masazni reporty! Drzim palce, at najdes pricinu, poucis se z ni a priste to bude lepsi!
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-06-07 13:54:59
Posbirano a vyzobano po netu dalsi orange foto...
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-06-06 07:56:33
Z Profesora vypadlo video a report, vse u akce
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-06-04 11:35:29
Reporty se sypou! Díky za Vas cas! Profa slibil video a report a urcite sepise i Iceman se Sousedem a Vlčáci taky, jak je znam
Autor: Hulis Datum: 2018-06-03 23:01:04
Report z Doks u akce!
Autor: Bobek Datum: 2018-06-03 10:09:52
zhruba od 20:35 začíná být nudný
Autor: Kapr Datum: 2018-06-03 08:01:15
Hezký video...
Autor: Koník Datum: 2018-06-03 00:37:50
Pěkné video !!!
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-06-02 22:02:49
MyTreneek:
VM1
Praha-Doksy,start na studenou nohu,jede se cca 15 km za autem a pak až do Řepína holomajzna,Kapr jde na zem,tak ho přeskakuji v padesátce jak při bikrosu,tohle už nemám zapotřebí:),rozhoduje Romanov,odjíždíme s Líbo plus 2 příchozí a valíme na Doksy,Líba cca 2 km před cílem zkusí odjet a hned se povede,já pak v pohodě 2 flek,pěknej čtvrtek:)

karl58
Závod UAC Praha-Doksy. Na startu 123 závodníků. 40 v 1. balíku, zbytek 83 ve 2. balíku. Na ostrý start před Všetaty svižně, s několika brzdnými vlnami . Vše ale OK. Po startu ve stoupáníčku za Všetatama pádají asi 3 borci, mezi nimi i Karel Prager. Jede se podlaha a ve stoupání v Čečelicích jsem vzádu, je to hodně natažené, takže špice mi mizí i s Lišounem a Luďou. Chytám slušnou skupinu s Pacovským, Táchou, Vitáčkem a Aničkou Suchou. Na vrchařské prémii Řepín- vypsanou pro kategorii E, jsem suverénně první! Dál pelášíme směr Kokořínské údolí. Před Romanovem dávám pro jistotu šlehu, ale ouha, při nájezdu do stoupání mě čapá křeč do levého spodku stehna. Problém! Dávám o dva pastorky těžší převod+salztabléte a díky Bohu to rozjíždím! Na vrcholu už jsem v utržené čtveřici a zbytek asi 15 lidí necháváme za sebou. Při sjezdu z Nosálova vidíme před sebou trojici, Tácha za to ve sjezdu bere, já za ním, trošku na mě počká a docvakáváme je ve dvou. Zrovna v té chvíli mě zase rafe křeč pro změnu do pravého stehna! Musím zvolnit a dát těžkej převod. Ujíždějí mi, ale ze zadu se blíží dráhařka Kova Anička, já jí hákuju a po asi 3km se nám daří dostihnout ty čtyři před námi. Ještě pár lidí sjíždíme, Anička+dva nám poodskočí a já s Táchou, Rendlíkem (rozjíždějícím se po pádu) a éčkařem Zábranským z SK Kbely jdeme do finále. Jedu na třetí figuře, za éčkařem, Jarda ze zadu nasadí ke spurtu, já se za ním vyvezu a drtivým spurtem všechny válcuju o několik metrů! A je to v kapse! První v kategorii a ještě bonus, první na vrchařské pro kategorii E! Jelikož ale hned jedeme zpět na Mělník, tak se vyhlášení nezúčastním ( Celkově 61/123, v kat. 1/8

svobodak
z Mnšena vyrážím na kole na Praha - Doksy, jedu přes Mělník půjčit si přilbu, zapomněl jsem :), Standa Derfl mě zachránil...je vedro a vzduch se nehne, navíc vyrážím jako vždy pozdě a na start přijíždím cca minutu před startem. Není čas ptát se kdo je kdo, jsem dobře rozjetej, nebo spíš v tom vedru uvařenej...mám 50km v nohách. Závod samotnej je pro mě již o hovně, jsem unavenej z celého předchozího týdne a to nejen sportovně, ale spíš vyždímanej a psychicky vykostěnej...nemám nohy, v každém brdku odpadám, proto si na 40km nastupuju a jedu takový to nemastný, neslaný tempo před balíkem...cca 15km v úniku s kolegou co nemá nohy vůbec :)...před Romanovem a vrchařskou prémií jsme pohlceni a začíná žebrácá opera a snaha dojet posledních 20km do cíle s nějakou hrdostí. Sbírám cestou mrtvoly a už nezávodím, jedu, bolí to stejně a chci bejt už za lajnou. Návrat zpět pro auto je pekelnej, vypil jse asi 3 litry vody a jsem stále dehydrovanej.Ještě takovýhle dva podobný závody a jsem na márách :).
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-06-02 11:13:29
Doksy 2018 ukladany na nejlepsi pametova media, vyzobany fotky z CKVV a doplneny k nam do galerie, skvely Konikuv report ze zavadeciho auta a tady video z meho kokpitu z Raje do cile + dojezdy Slapek a patecni cesta zpet:

Byla to zase pecka, pro me osobne to bylo Bobkovo peklo ... Bobajz, je neskutecny jak litas, jak jsi byl po celou dobu zavodu aktivni, v uniku na spicich a sily jsi mel i v zaveru pri sjizdeni. Klobouk dolu, moc a moc Ti to preju!!
Ale i dojezdy Pepina, Souseda, Icemana, to byly ty stary slapkovsky casy ... diky diky, ze jste jeli! O bratrech Vlcacich netreba mluvit, ty jsou ted vyladeni az do nebes, diky za rozjezd spurtu Jirko! Hulis v prvnim baliku famozni vykon, tesim na jeho report. Profesor si taky uzil svoje prvni Doksy, verim, ze pristi rok se zase posune o kus dale .... diky diky bejci ze to drzime, byli jsme zase videt, i kdyz letos bez podia, nase nejvetsi nadeje, bohuzel zhasla po nestastnem padu ...
Video venuji Kaprovi, at ma na co koukat pri hojeni liseje...
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-06-01 14:37:06
Predstartovni atmosfera jako zvon, vedro k zalknuti, takze jsem pocital, ze na me pan s kosou bude cekat hodne brzy. Ale ze si nejdrive najde brachu jiz pred Cecelicemi, to mi vyrazilo dech. Projel jsem se skarpou, a chtelo se mi to stocit domu... Bez chuti jsem se na ulejvaka domotal pod Romanov asi ve 30 lidech. Bobek řádil jako cerna ruka, s Kubancem v uniku pred udolim a v udoli. Pred Romanovem jsem zapnul kameru a to me trochu nakoplo. Na bajne stoupaní jsem najízdel ze 3 fleku. Pak vsak zacalo tvrde sito. Pepa Vejvodu jsem nehakl, ale naseho Bobka ano. Romanov a Mseno znovu prineslo prave zavodeni. Celni grupa na dohled a Treml na spici nasi stihaci letky. Ale najednou tam stal, pred Lobeci, pan s kosou. Krece do obou lytek. Konec. Famozni Bobek odfrcel. Po chvili prifrcel Kubanec+1. Chvili s nimi, nez prisel znovu ten tajemny pan. Leju na sebe vodu, do sebe magnesium a iontak. Zase sam. Pak dorazi grupa s Vlcaky a s nimi az do cile. V cili stejne jako pred 10 lety zatleskat dojizdejicim Slapkam. Skvela atmosfera, ale v hlave otaznik, co je s Kaprem ...
Terasa ve velkem stylu zakoncena bublinkami a touhou se vykoupat v pulnocnim Machaci. Ale znovu pan s kosou, ktery ciha za kazdym plotem. Vybral si Bobka. Me seka v posteli az do rana. Ranni cesta v nadhernem letnim ranu. Teste se na video od Romanova do cile.
Autor: Iceman Datum: 2018-06-01 08:47:23
Gratulace všem k parádním výkonům a Kaprovi ať rychle vyléčí lišeje. Mě Doksy mě totálně zlomily Psychicky i fyzicky.
Autor: Koník Datum: 2018-05-31 22:40:40
Letní den, přes 30°C ... krásné Kokořínsko.... 2. balík najížděl na trasu pomaleji (asi divnej zaváděcí šofér - nějakej kůň) a stát dlouho u závod před Všetatama.... takže výsledky jsou trochu zkreslené....
DIVPLACE stc PRIJMENI JMENO DIV KLUB FINISH RYCHLOST
8 615 Hula Martin A CK Vinohradské šlapky 2:09:53.40 40.2
18 17 Hampl Pavel B CK Vinohradské šlapky 2:32:33.44 34.2
12 702 Vobecký TOmáš C CK Vinohradské šlapky 2:19:03.97 37.5
15 309 Vlček Petr C CK Vinohradské šlapky 2:21:23.17 36.9
16 327 Sýkora Robert C CK Vinohradské šlapky 2:21:24.13 36.9
18 715 Vlček Jiří C CK Vinohradské šlapky 2:21:29.63 36.9
42 736 Paleček Jan C Cykloliberec.cz 2:50:10.12 30.7
45 719 Litera Martin C CK Vinohradské šlapky 3:07:31.45 27.8
18 737 Chalupa Petr D CK Vinohradské šlapky 3:06:50.44 27.9
7 318 Fucik Josef E CK Vinohradské šlapky 3:04:57.92 28.2
356 Prager Karel D CK Vinohradské šlapky DNF
Autor: Bobek Datum: 2018-05-31 22:16:30
Cespo, měl by jsi se nad sebou zamyslet! Znám Te jako fajn kluka ale dnes jsi tak dobrý nebyl! V úniku v údolí jsi netahal...Vsetaty, Bysice.... Ti od 4 pozice si to fakt nezaslouží... Nejezdime pro peníze ani slávu, ale pro dobrý pocit. Jsme prosti amatéři, tak nám to prosím nekaz. Mám jedno oko, ale mozek v pořádku!
Autor: Hulis Datum: 2018-05-31 21:57:31
Dnešek byl neskutečnej nářez!!! Nechybělo moc a mohl jsem o to všechno přijít díky českejm drahám... Naštěstí se tak nestalo a já si mohl užít jeden z nejpeckovějších závodů sezony... Třešnička na dortu byl závěrečnej spurt proti žlutákovi UACu a Michaelovi Somrovi... Dnešek si report určitě zaslouží, tak se pokusim v následujících dnech něco sesmolit... Ať žijou šlapky chlapci! Gratulace všem k parádním výkonům... Tak zas někdy, někde!!!
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-05-31 13:36:01
Bytem se line vune cerstve umlete kavy, masaznich chladivych gelu a Cyklostaru ... oranzova bando uzijte si svoje Doksy! Bez defektu, bez liseje a s endorfiny v cili!
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-05-31 09:23:40
Tanecniku, mines me za Lobci ve skarpe, jak tancim s krecovou vilou!
Bobku to je teda vybava!
Autor: Iceman Datum: 2018-05-31 08:39:05
Samí mistři, to já hledám parťáka do tabáku .
Autor: Bobek Datum: 2018-05-30 20:31:51
Pro sypání; chci Te videt v druzstvu, ne ze Ti to bude mistr sveta sjizdet!
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-05-30 19:36:08
A co ty jsi tam dělal Bobajz? Po Bělči jde z Tebe hrůza, moc bych chtěl zaparkovat za Tvoji zadní galdou po msenskem pave a odvézt se na terasu... Ale nevím nevím...
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-05-30 19:36:03
A co ty jsi tam dělal Bobajz? Po Bělči jde z Tebe hrůza, moc bych chtěl parkovat za Tvoji zadní galdou po msenskem pave... Ale nevím nevím...
Autor: Bobek Datum: 2018-05-30 18:44:22
Dneska sprintoval s rozeplim tričkem po ČB, asi trénink na zítřejší spurt v Tachově...?
Autor: Hulis Datum: 2018-05-30 18:29:41
Pan bratr je zas v nějakym útlumu, ale opět začíná jezdit, v sobotu pojede zkrácený pečky... Já jen doufám, že na sebe vlaky budou čekat a neujede mi spoj z Bolky - na přestup budu mít 4 minuty (když rychlík z Rumburka pojede tak jak má), což neni moc než se zorientuju na jaký nástupiště mám jít... Jinak nepojedu nic... Ale těšim se jak na zejtra, tak i na sobotu...
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-05-30 17:57:00
Huliiiiis jede! A co pan bratr?
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-05-30 11:40:27
Plán cesty na start na kolech i s časy:
13:45h. - kruhak Jiznak - Iceman, Profesor, Kolíkáč,
14:45h. - Teplárna Třeboradice - ...
Naplánované hlemýždí tempo, jedem v klídku, času mraky..... pokud by se chtěl přidat někde po trase napiste, kde ho máme čekat ...
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-05-30 11:38:57
Legendární jarní klasika Doksy slaví 36 let! Prijedte podporit neunavneho VLKa a CKKV, kteri to s urady nevzdali!
Jeden z velkych monumentu sezony se neodvratně blíží, delame hromadnou prihlasku, jeji uzaverka je v pondeli 28.05. ve 20,00hod. Potvrzujte svoje ucasti na zavode i nocleh v Doksech přes formulář. Zatim to vypada nasledovne:
I.balik: Profesor, Hulis, Kuře
II.balik: Bobek, Kolíkáč, Pistachio, Kapr, Pepíno, Soused, Vlčák, Iceman

V Doksech spi, chaticky Bílý kámen: Kapr, Kolikac, Pepíno, Bobek, Profesor, Iceman, ...

Info pro prespani v Doksech: Spacak potreba neni - v chatickach je deka s povlecenim, tzn. s sebou batuzek s minimem veci - pantofle, kratasy, tricko a mikina (zavisi na pocasi). Pri ceste tam dame do auta CKKV a pak nazpet na zada...

Jiz 36. rocnik teto klasiky, nevahejte, pojedte, vzdyt ...

Tolik milované, tolik proklínané Doksy. Pokaždý se těšim, pokaždý jsem nervózní. Letošní počasí ale převažovalo jazýčky vah na stranu nervozity až k nechuti se zúčastnit.Těsně před startem přestává pršet, teplotka příjemná a sem tam vykoukne sluníčko jako kdyby říkalo: po tom všem si tu? tak si to užij! :) A já poslech!

V Praze se asi nenajde moc hobby cyklistů, kteří by neznali závod Praha - Doksy. Slyšel jsem o něm už před lety a to jsem na kole jezdil jen jako turista. Tradice tohoto závodu je fakt úžasná a teď můžu konečně říct že jsem ho jel taky. No byla to síla, už když jsem čekal na Žižkově na Šlapky projížděli kolem mě další cyklisti. Po dvojících i jednotlivě, ale všichni si to valili tím správným směrem.

Sledování komunikace přes ICQ a našeho webu ale u mě způsobilo nezvladatelný třes rukou a nohou.Sednout na kolo se tedy ukázalo být nezbytností a tak jsem se rozhodl alespoň vyprovodit Šlapky na start.Tam už jsem plně podlehl svodům cyklistiky, zaplatil startovné a vyrazil směr Doksy,moc nevěda co to se mnou provede.

O tomto závodu jsem slyšela samé superlativy, je to prý naprostá kultovka v amatérských závodech. Jezdí se prý vždy poslední květnový čtvrtek, což znamená drobnou komplikaci, vzhledem k tomu, že je to pracovní den. Ale v práci jsem si to zařídila, takovýhle závod si přeci nemůžu nechat ujít.

Doksy to je závod o kterém jsem slyšel ještě v dobách, kdy jsem ještě hrál fotbal a to, že se budu někdy věnovat cyklistice jsem nečetl ani v Andersonovkách, proto účast na tomto závodě beru jako povinnost, možná bych jej také přirovnal k povinnostem typu, zasaď strom, postav dům a zploď syna. První tři povinnosti již mám v kolonce splněno, nezbývá tedy nic jiného než každý rok plnit také povinnost účastnit se této klasiky amatérské cyklistiky.

Tak velký Den D jako Doksy je za námi. Svátek amatérské cyklistiky. Bylo to úžasný, sice příjde krize v tom závodě na který jsem se od prvního setkání s Pražskou cyklistikou těšil. To nic ale nemění na tom že to byla parádní podívaná, závod... Při příjezdu na start mě skoro omračuje dav cyklistů, a hlavně dav oranžových! Fakt paráda, ať se člověk na tom parkovišti u teplárny otočil kamkoliv měl vždycky na obzoru VŠ, tomu se říká tým a reklama:)

Manifestační jízda za doprovodným autem proběhla nad očekávání dobře, na špici Kapr ve žlutém dresu jako průběžný leader, postupně okolo sebe má svoje domestiky, Diablo, Gejza a já mu děláme závětří těsně za zaváděcím vozem. Neskutečný pocit, 4 Šlapky táhnou II.balík vstříc 30. Doksům!

Doksy, magické slovo, nevím proč, ale ten závod mi připomíná studentská léta, když jsme se sebrali na víkend a vyrazili do lůna přírody . Tady taky, člověk s batůžkem vyrazí ve čtvrtek z domova a vrací se v pátek kolem oběda plný nezapomenutelných dojmů. Každý rok si říkám, bylo to nepřekonatelné, ale pokaždé mě Doksy nadchnou něčím novým a nejinak tomu bylo i letos.

Překrásná krajina Kokořínským údolím a okolí Doks s Bezdězským monumentem mne potěšily v největší míře. Pivečko v Tachově hasilo, co se dalo a těch zdatných Šlapek okolo mne...., Výborná akcička a vzpomínka.

Tachovský Hostinec u Slunečních hodin hostí vybranou společnost bláznů na lehkých strojích, kteří zdolali 28.ročník Praha-Doksy. I oranžový hlouček není nic své pověsti dlužen, to jsou chvíle, které z Doks dělají něco více než jen obyčejný závod. A pak vzhůru do kempu, příjemně prokecaný večer, bez větších iontových orgií, abychom si trojboj dobojovali až do cíle v pátek dopoledne.

Na samotku jedu do kempu, v Doksech chvíli bloudím, ale za chvíli jsem v restauraci. Před vyhlášením si znovu oblékám půjčený, špinavý, promočený, oranžový dres, ale bronzový stupínek krásně hřeje.

Co na tom, že většinu konkurence jsem porazil již tím, že jsem si stoupl na start, na to se historie ptát nebude, již navždy bude zapsáno v kronice Doks, 31.ročník v kategorii Veteráni vyhrála Vinohradská Šlapka!!

Atak zezadu ale nepřichází, poslední točka a nakloněná rovina k prémii, až teď slyším zezadu Čespu: "Jsme odjetí, mají na nás díru!" Čespu? Ty wado, všechny jsem tady čekal, ale že tu bude Čespa, to tedy ne! Klobouk dolů, kam se dostal za pár měsíců! Dostávám odvahu se poprvé taky otočit a naskytne se mi božský pohled, fakt tam nejsou vidět! 3 Šlapky v úniku a s nimi ještě lišák Vláďa Paudera. Je to sen? Kolíkáči, probuď se! Teď nebo nikdy, narvat tam velkou, prémii chci pro sebe, a hurá do sjezdu, kostky rozhodnou. Řveme po sobě jako smyslů zbavení, kostky drtí na špici Kapr, za ním se gumuji s Vláďou a za sebou slyším Čespu. Kostky zdolány, tam, kde se před 2 roky zrodil únik Klímiče, Vládi a Kapra, tam se dnes žene vstříc pódiovým Doksům trio orange +1. To snad není možný, tři z jednoho týmu v úniku, to je z říše fantazie! Dole to byl Ráj a nahoře oranžové peklo!

Ráno cesta ubíhala ve výtečné náladě krásnou krajinou Kokořínska. Ranní paprsky lehtaly naše smysly a my se vezli zlehka směrem do ruchu našich všedních záležitostí. Krásná cyklistická meditace. Nádherná záležitost tyhlety Dogzy

A nějaké fotky:
na startu rok 2005 :: týmový duch 2006 :: cíl Anděl a Strejda 2006 :: noc 2006 :: Tachovská náves 2007 :: pódium Andy 2007 :: pódium Vyhup 2007 :: ranní držková polívka 2007 :: fandící Vyhup na Romanově 2008 :: Hostinec u Slunečních hodin 2010 :: na startu rok 2011 :: na podium rok 2012 :: video rok 2013 :: pódium 2014 :: Tablo 2015 :: Vítěz 2015 :: Ráno 2016

Video čelo II.balíku 2016 - Všetaty, Čečelice, Byšice, Řepín :: Historie od CKKV

Držme palce, ať se rozroste tato statistika:
2016 - 2.místo - Pepíno
2016 - 2.místo - Kapr
2016 - 2.místo - Čespa
2015 - 1.místo - Kapr
2015 - 1.místo - Čespa
2015 - 2.místo - Jenča
2014 - 3.místo - Ivča
2014 - 3.místo - Čespa
2014 - 2.místo - Kapr
2014 - 1.místo - Kolíkáč
2013 - 2.místo - Ivča
2013 - 1.místo - Kolíkáč
2012 - 2.místo - Malina
2012 - 2.místo - Kapr
2009 - 3. místo - Kapr
2007 - 2. místo - Andy
2007 - 2. místo - Vyhup
2006 - 3. místo - Anděl

Už se zase cítím v nohách tu čečelickou vracečku a nebo přejezd ve Všetatech, kde to letos ohneme zprudka doleva a až po chvíli nalítneme na hlavní, kde určo bude foukat proti a Řepín, kde to po úvodním esíčku ještě nekončí, a pak uklidňující sjezd do údolí, tam hlavně za přejezdem hned doprava a Romanov už se nezadržitelně blíží, cucnout gelu a jde se na to, bude to zase bolet, ale stojí to za to, možná se Vám nahoře zjeví cyklistické nebe, mšenské kostky vám to vyženou ze svalů a teď jen vydržet až do cíle, tady se nesmí skupina opustit, to nekonečné čekání až přijde rozbitý sešup dolů a pak levá, ještě vydržet, do toho magnetu do cílového křoví je ještě daleko, teprve až se zahne mírně doprava už se můžou vymáčknout veškeré zbytky sil a prolítnout cílovou čárou s rukou zatnutou v pěst a skutálet se do kempu, kde už je slyšet řinčení skla na vyhlášené terase. Čas se zastavil, když šlapu, tak žiju, jo Doksy jsou tady!! Naleštěte svoje koně a užijte si ty "svoje Doksy"!!

A zkuste přespat, Doksy bez přespání jsou jen tak napůl ...
 

Témata za poslední 3 měsíce

 
ID Název Akce Přísp. Poslední příspěvek Založil Privátní
405 CKKV - Praha-Doksy Akce 766 2019-05-24 14:27:03 - Léňa Kolíkáč NE
384 Trénujeme na jaře Akce 1981 2019-05-24 13:13:48 - Dreamer Kolíkáč NE
376 Koloděje Akce 1989 2019-05-23 21:56:19 - Turista Kolíkáč NE
296 Král Šumavy MTB Akce 259 2019-05-23 19:26:55 - Balu Kotě NE
374 Mamut Tour Akce 1037 2019-05-23 15:40:15 - Kolíkáč Strejda NE
599 Orlík Akce 62 2019-05-22 22:31:30 - Turista Kolíkáč NE
317 Beskyd Tour Akce 796 2019-05-22 12:39:47 - Kolíkáč Kolíkáč NE
19 Dresy, trička, bidony, samolepky   2686 2019-05-22 08:34:39 - Kolíkáč Soused ANO
128 Pořádání závodů   162 2019-05-21 20:00:33 - Kolíkáč Andy ANO
557 UAC - Milovice-Pave Tour Akce 129 2019-05-20 14:55:17 - Kolíkáč Kolíkáč NE
375 Závodíme na jaře   535 2019-05-20 11:04:46 - Dreamer Léňa NE
22 KPO - Treninkova Tour   189 2019-05-19 22:42:51 - VSid Kolíkáč NE
467 Karlovy Vary-Unhošť Akce 177 2019-05-18 10:06:27 - Kapr Kolíkáč NE
244 Šlapky v seriálech (UAC, CKKV, ELM ...)   630 2019-05-16 13:40:25 - Kapr Kolíkáč ANO
258 Roadcup   185 2019-05-14 21:30:23 - Koník Kolíkáč NE
604 Kraslický šíp Akce 21 2019-05-14 13:16:41 - Kolíkáč Koník NE
587 Bez kola to taky jde ...   175 2019-05-14 12:34:28 - Malina Malina NE
534 ELM - Sedlec-Prčice Akce 51 2019-05-09 20:58:59 - Kapr Kolíkáč NE
187 Giro de Zavadilka Akce 148 2019-05-09 14:11:49 - Profesor Doktor NE
402 Závodíme v UAC   498 2019-05-07 19:11:24 - Balu Alánek NE
190 ELM - Extraliga Masters   663 2019-05-07 08:01:55 - Kapr Kolíkáč NE
457 Sázavák Akce 316 2019-05-02 17:44:49 - Léňa Kolíkáč NE
364 Valná hromada a vyhlášení Šlapky Akce 326 2019-04-30 23:42:13 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
20 Zajímavé informace   1550 2019-04-30 23:18:44 - Barbánek D!ablo NE
18 Nový člen, host   759 2019-04-30 08:04:11 - Kolíkáč Kolíkáč NE
81 Vinohradské Běhny   3962 2019-04-28 23:06:57 - Barbánek Kolbaba NE
510 PPP-Praha-Praděd-Praha Akce 791 2019-04-28 23:04:00 - Barbánek Kolíkáč NE
566 Sázavák - organizace Akce 41 2019-04-28 19:37:22 - Turista Kolíkáč ANO
447 Krušnoton Akce 667 2019-04-19 13:24:18 - Koník Kolíkáč NE
276 CKKV - Jarní časovka Akce 536 2019-04-13 14:43:46 - Luke Gejza ANO
381 PRS - První šlápnutí Akce 506 2019-04-09 19:06:40 - D!ablo D!ablo NE
388 Soustředění trochu jinak   169 2019-04-09 17:56:24 - Balu Rainy NE
400 Závodíme na MTB   513 2019-04-07 22:10:09 - Koník kámen úrazu NE
371 Soustředění na Jižní Moravě Akce 1679 2019-04-03 22:03:26 - Kolíkáč Quit NE
370 Trénujeme v zimě Akce 6602 2019-04-02 22:11:03 - Dreamer Strejda NE
563 Pohar tri kopcu   1523 2019-04-02 11:10:10 - Dreamer Kolíkáč NE
379 Hurá na Ještěd Akce 601 2019-03-31 19:09:59 - Barbánek Bobek NE
575 Trosky Akce 95 2019-03-25 22:31:20 - Camrda Kolíkáč NE
552 Krakonošův cyklomaraton Akce 133 2019-03-25 16:57:40 - Kolíkáč Koník NE
530 Za jazykovými skvosty Akce 97 2019-03-20 22:36:21 - Turista Kolíkáč NE
564 Mosty Želivka Akce 104 2019-03-13 20:33:07 - Turista Kolíkáč NE
509 Rytířov Akce 276 2019-03-13 08:19:53 - Kolíkáč Kolíkáč NE
556 Ústí nad Labem Akce 211 2019-03-06 19:33:11 - Léňa Kolíkáč NE
603 Praha - Grado   10 2019-03-04 21:10:08 - Turista Karl NE
100 Jarní Chorvatsko   78 2019-02-28 19:47:48 - Koník Gejza NE
594 San Piego Akce 90 2019-02-26 09:24:54 - Bonzo Kanaďan NE
454 Prosek - Hrubý Jeseník - Prosek Akce 306 2019-02-25 08:50:16 - Luke Strejda NE
STRAVA :: Fotogalerie rajce.net :: YouTube :: Facebook :: Webdesign ©2007 by JuraSOFT .. ..