Diskuze
Anonymní uživatel :: Přihlásit

Diskuze


Pro vstup do diskuze je potřeba se přihlásit, pro zaslání přihlašovacích údajů si napište zde.
Archiv diskuze: 2004-2006 :: 2004 :: 2003

Příspěvky k tématu: Bez kola to taky jde ...  (ID: 587)

Ostatní témata
Autor: Malina Datum: 2019-05-14 12:34:28
Z Bobka uz je klasicky prvolezec. Kde se ten vyvoj zastavi?
Autor: Malina Datum: 2019-05-12 08:47:09
Diky Kajo, to je asi tim, ze vic kecame nez vykonnostne lezeme.

Tesim se na spolecne zvedani obema!
Autor: Camrda Datum: 2019-05-12 01:40:44
Pri svezeni nocni tramvaji ctu jak jsme vypleskli nory, jak Roglic vsechny woblozil na giru, jak italove a francouzi vladnou zavodu miru junioru, ale nejvetsi pecka jsou stejne reporty od Julku. Pojmy jako vitr jak na letadlovy lodi nebo vecer zvedat pivo obema se mi vryvaji hluboko pod kuzi! Diky ze jste! :)
Autor: Bobek Datum: 2019-04-17 14:53:21
Kdo nezasunul do tak chladného otvoru, nepochopi.
Autor: Malina Datum: 2019-04-16 13:12:44
Pár vzpomínek na cyklistu Bobka v sedáku: Čima
Autor: Malina Datum: 2019-03-22 15:39:24
Krátké rozjímání od Bobka s velkým B:

S Jirkou nás pojí mnoho společného. On umí vyhrávat, má pruhovaný dres; já nikdy nic nevyhrál, mám zašedlý dres. Jirka to umí podat stylově; já to na něm vidím. Spolu jsme na kole dojeli na Praděd; "Extrémní"; životní příběh na pokračování, prožitý společný čas, podobně jako jedna březnová neděle 2019.

Borhák česká "zkomolenina"; německého sousloví které není třeba po zkušenostech s CNC obráběním nutné hledat, Odsedka, Friend; Plotna; říkám mylně místu, kde se dá chytit nebo odpočinout.
Jirka není žádný "Fichtl";, chytá na první našlápnutí. Stačí lehce požádat a hned Vám obětavě názorně vysvětlí: jak se navázat, co je Friend, Odsedka, je tomu dlouho co jsme (tedy já) poprvé a naposled lezli ve studené hale. Teď tady stojím jako protřelí rocker, s pozvedlou rukou směřující k místu hluboko v nebi, kejvám hlavou ve větrném Edur že je mi jasné kam polezeme.
Vyrážíme, Jirka jako pavouk, natahujíc pavučinku, po chvíli vlajeme kdesi 30m nad povrchem;
Vlajeme, klepeme se, já strachem z toho co jsem provedl, Jirka zimou jak tu na mě čekal díky roli prvolezce. Zhodnocení zkušeností "free solo"; ze střechy rozestavěného domu s Bramacem v podpaží, "free solo"; kácení 17m smrku ruční pilkou je "nadzhodnoceno";
Nejkrásnější pocity?
Zaseklá noha ve spáře ve 20m, doplněné nepřetržitým voláním polez! a napnutým lanem mlátícím o nos.
2m průvěs lana pod sebou, s v duchu proneseným přáním: napni to už;
No a pak tam spolu nahoře i dole u vařiče.

Trocha rozpačitosti nad skromnou pohostinností "free solo"; při které není nic divného (což nám potvrzuje sám Alex Honnold) spaní na podlaze;
Jestli se něco změnilo? Nevím o tom...

P.S. A jak to dopadlo? Včera si koupil lezečky!
Autor: Turista Datum: 2019-03-19 07:32:57
Omluva, preklep.
Autor: Malina Datum: 2019-03-18 20:53:29
Turisto, Bobka s malym "b" bych si na lano s chuti neprivazal.
Autor: Turista Datum: 2019-03-18 19:57:56
Neni cedic jako cedic, my cekali Bobka na Troskach a on se mezitim houpe na Borni.
Autor: Camrda Datum: 2019-03-18 15:20:49
Slušný! Vypadá jako by byl úplně vyléčenej
Autor: Malina Datum: 2019-03-18 14:25:36
Krátké album o léčení závratí s Bobkem.
Autor: Bobek Datum: 2019-03-01 22:00:31
Meducinou co tahame v batohu
Autor: Kolíkáč Datum: 2019-03-01 19:05:52
Julci, trošinku jsem nakoukl do toho vašeho řemesla a jsem z toho docela dobře vyřízenej ... jak se dají vyléčit závratě?
Autor: Barbánek Datum: 2019-01-23 16:46:49
Také se domluvilo,kdo se přihlásí a půjde,tomu Malina pojede špic na Mamutu
Autor: Malina Datum: 2019-01-23 13:32:24
Co se u kalvadosu nevymyslí! Nábor srabů zde.
Autor: Kolíkáč Datum: 2019-01-03 08:13:23
Paradni fotky a diky za report! Na kole by to ted asi opravdu neslo, takze bez kola to taky jde ...
Autor: Dreamer Datum: 2019-01-01 19:49:39
Krasne pocteni k vecerni kave, Snezka nebo Ostry, i ty akce bez kola za to stoji!
Autor: Nick Datum: 2019-01-01 18:26:52
Něco ze Silvestrovského výšlapu
Foto
Fotky mluví za vše

Parkování v Peci nemožné. Středisko zavaleno auty z Hradce a Prahy nepočítaje cuzince.
Nechali jsme to skoro až u silnice ve Velké Úpě. Rychlé přezutí do pohorek, čtyři vrstvy na sobě. Termoprádlo, bunda, čepice a rukavice. V báglu pár nutností a
v čase 11h. s bratrem vyrážíme směr Výrovka (Čertovy schody).
Cestou potkáváme pár běžkařů, rodinek na sáňkách, skupinku skialpinistů na sněžnicích a jednoho Krakonoše valícího se z Výrovky na lyžích k Richtrovy boudě.
Cesta byla protažená, žádné boření do sněhu nehrozilo. Jedině mimo cestu kdo si chtěl odskočit.
Na Výrovce byl plán si dát něco k jídlu, ale personál byl rád když mu někdo odpověděl, kdo si tady před chvílí dával neplatící česnekovou polívku s menu.
Přišli na řadu oblíbené energi tyčinky a pokračovalo se dál s vidinou občerstvení Luční boudě.

Brýle, ještě že jsem si vzal ty brýle. Sluníčko se odráželo od bílého sněhu a člověk když vcházel do místnosti, tak ten kdo je neměl, půle přicházejících do chat se chovali jak slepá zombie
Při cestě k Luční boudě byl provoz lidí malý. Převážně dvojičky se psem, skialpinisty se psem, skoro snad mi jediný jsme neměli psa 8- Pár běžkařů se taky našlo. I cesta byla více promrzlá.

Je horko, modrá obloha bez mráčku, Jadran. Nenapadlo mě si vzít opalovací krém s faktorem 45. Čepici jsem na sebe nevzal, párkrát kapuci. U Luční boudy sundávám rukavice a od památníku to dojdu.
Super, chata, jídlo. Konečně se najíme. Vstoupíme do restaurace a u dveří píšou otevřeno do 16:00. Je nějakých 14:30 tak do půl hoďky vypadneme najezený. Hned při vchodu do restaurace nás postarší vrchní upozornil , že mají do 16:00 ať se tu moc nezdržujeme. Co že?? Já jen, že si dáme dvě polívky a hned vypadneme. Místo jsem si hned našli, ale časově nás to stálo čtvrt hodiny. Aby jsme stihli přechod Sněžky, museli jsme vypadnout. Na jednu místnost 6 pižďuchů a tři jsem oslovil, a jeden na to ať si počkám dalších 10min. Silvestr nesilvestr. Lituji ty ostatní co tam čekaj snad do teď . Do luční boudy mě nikdo nedostane.

Nu co, železné zásoby máme , pokračujeme směr vrchol Sněžka. Teď už potkáváme samé poláky. K Obřímu sedlu je to rovinka a začíná přituhovat. Beru čepici, kapuci na hlavu a zapínám se ke krku. Jdeme pomalým tempem. Bratr již cítí/necítí nohy, tak ho musím šetřit k poslednímu výstupu.
Slunce pomalu zapadá a s tím i teplota. Stoupáme po severním svahu Sněžky urputně přidržující se ošlehaném mrazem a větrem vodícím řetězem. Někdy je i úsek prošlapaný , jindy zase led. Přede mnou dvojice poláků, a stojí jak přibitý. Jak to? Stojí na ledě jak já, stejné boty jak já? Zvedá botu a on hřeby na podrážce. Moc nás tam nebylo kdo vyšel bez výbavy. Převážně to bylo na mačky. Pár poláků to ze shora vzalo i po zadku. Z horskou obuví se to dá vylézt i v zimě, ale člověk se trápí. Chce to už výbavu.
V 15:55 jsme ošleháni západním větrem dorazili na vrchol Sněžky. Pokochali se pohledy na naší krásnou vlast při západu slunce, i vlast sousedů a pokračovali dál směr přes Růžohorky zpět do Pece pod Sněžkou. Jen škoda že poštovna měla zavřeno, vlastně na Sněžce nikde nic nebylo otevřené. Silvestr a žádná akce. Akce už bylo to , že se tam člověk vyškrábe.
Lanovka byla v provozu, lanovka nelanovka dál jsme pokračovali pěšo. U Růžový hory h. jsem vytáhnul čelovku a pokračovalo se přes Růžohorky, Nad Portašovými boudami a Pec p.S. v čase cca18:30, kde jsme se dočkali zasloužené večeře v Hospodě na Peci na hl. křižovatce. Doporučuji, příjemný personál a dobrý jídlo.
Následná vracečka do Prahy.
Líp jsme si vybrat nemohli, počasí jak vystřižené z kalendáře.

Přeji všem hodně nachozeno, naběháno, našlapáno do nového roku 2019!
Rok 2018
Autor: Nick Datum: 2018-12-30 16:04:10
Sněžka - rychlá akce zítra 31.12.2018
pěšoturistika zítra přes Výrovka - Luční B. - Sněžka, kdo chce s náma jsou dvě místa v autě volné. Odjezd z Prahy v 7:30 , příjezd večer.

Akce na vlastní nebezpečí!
Autor: Malina Datum: 2018-12-29 23:07:27
Super clanek Kajo! Az dorostes, jsi vitan!
Autor: Dreamer Datum: 2018-12-28 20:00:45
Kratky report z dnesniho vyletu , byt v nem kolo nakonec take trochu bylo

Ranni vstavani za usvitu a v hlave je myslenka udelat si tradicni Vanocni vyslap na vrchol Ostry, 1293 mnm vysoky kousek lezici na hranici s Nemeckem. Vlastne jsem se tam chtel podivat uz vcera, protoze predpoved slibovala teploty 5-9 st, coz sice plus minus bylo, ale hrebeny hor zahalene v mracich me odradily. Kdepak, na Ostry musi byt jasna obloha a slunicko. Zpet ale k dnesku, usvit je tu, obloha polojasna, ale stale nejasna, jak tomu bude o par hodin pozdeji. Volim tak jistotu a jdu se probehnout k prehrade. Ano, presne ten okruh, ktery me presne pred tremi tydny dostal do nemocnice. Takze vlastne zazrak, ze opatrne a bez intenzit muzu opet vyklusavat. Ranni teplota osciluje kolem bodu mrazu, ale jak je clovek jeste vyhraty po spanku, bezi se dobre. Dobiham domu, jen zaver je jiny a misto padu vynechavam a otacim se jiz na asfaltu.

Skvele pocity po behu, davam snidani, snim kde co vcetne pulky vanocky. Jak uz to ale tak byva, po euforii a jak telo vychladne, prijde vystrzliveni. I pres horky caj a snidani se do me pousti zima. To uz se ale oblekam na vylet na Ostry! Normalne bych odpocival a regeneroval, ne tak dneska. Sice se mi tak uplne nechce, ale sedam na kolo a vyrazim na cca 15km usek, odkud hodlam pokracovat pesky / popobihanim na Ostry. Nastesti mi po par km ta nejvetsi zima prejde a uz je teplo. Posledni pohled na webkameru ukazoval ze Arber je v mlze, ale ted to vypada, ze inverze zmizela a bude jasno. Musi byt, jinak by to nebylo ono.

Cestu kolem jsem uspesne zvladl, nechavam jej "v lese" u cesty. Pro jistotu kolo zamykam ke stromu. Vyrazim na cca 6km usek s prevysenim 700m. Uzivam si to, je to takovy Julci Malina styl, rikam si, ze bych nekdy s nimi mel nejaky vylet podniknout. I kdyz to spani v zime v prirode, no k tomu jsem jeste nedorostl. Cesta ubiha svizne, do te doby nez prijdou zledovatele useky. Asfalt strida led a naopak. Na Statecku uz je to prevazne led a umrzly snih. Obcas skoro spadnu, podklouznu. Cesta se zuzuje, prichazi, kameny, vymoly, vetne, koreny, led, tajici potok, led. Obcas spadnu, nastesti to jsou ocekavane pady a tak je to dopredu na ruce, nebo dozadu na zadek. Konecne jsem na vrcholu! Opet kouzelne pohledy do vsech svetovych stran, slunce sviti navzdory nedavnemu zimnimu slunovratu, je to zazitek videt kratce po poledni slunce takhle nizko nad obzorem.

Udelam par fotek, pozdravim se s nemeckymi turisty a je cas vyrazit dolu. Nahoru mi to trvalo 1.5h, dolu to bude hodinka. Opatrne, presto se parkrat i tak sklouznu. Nesmyky nebo special boty by se hodily, ale da se to zvladnout i takhle. Zaverecny usek na asfaltu uz lehkym tempem doklusu ke skrysi v lese, odemknu kolo a vyrazim zpet domu. Ma to neco do sebe, takovy vyslap, opet je to neco jineho nez kolo nebo i beh. Chce to ale specialni den, jako byl ten dnesni, pak je zazitek jeste bohatsi! At nam to vsem slape, beha, i chodi i pristim roce minimalne stejne jako v tom letosnim!
Autor: Dreamer Datum: 2018-12-14 13:31:29
Je to na dobre ceste, diky! Ale lehce se mi ten report uplne necetl, protoze me do nic privedlo prave to naledi, ktere jste si uzivali cely vikend!
Autor: Malina Datum: 2018-12-14 13:10:28
To jsem rád, že posloužil. Zdraví slouží?
Autor: Dreamer Datum: 2018-12-14 11:41:39
Taky podekovani za report, i diky nemu mi to v nemocnici rychleji uteklo!
Autor: Camrda Datum: 2018-12-13 19:33:58
Tak tenhle me fakt bavil... pro me asi report roku, slovni spojeni romantik amater nedokaze dat dohromady nikdo jinej. Jirkodik!
Autor: Barbánek Datum: 2018-12-13 18:01:40
Tohle počasí by mě zabilo
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-12-13 10:55:30
Sport je sviňa ve všech jeho podobách!
Autor: Malina Datum: 2018-12-13 09:50:49
Však taky rád vzpomínám na léta v tvrdém jádru maratónském.

Nutno dodat, že po Krušnotonu 2010 jsem měl zánět močového měchýře. Když jsem přišel k doktorovi, ptal se co jsem dělal, že tohle mívají ženy. Tak jsem mu to celé povyprávěl.
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-12-13 09:09:16
Malino díky za report s citronovou polevou, jedním dechem ... jsi gurmán, jak klávesnice, tak i Krušných hor, kde si tedy dokážeš vybrat počasí ... vzpomínáš? "V pátek večer na prezenci jsem zaslechl názor, že by v Krušných horách mohl zítra někdo zavřít kohoutek. Kohoutek tam vůbec nebyl, natož aby ho někdo přivíral. To na okraj k počasí. Kdo tam byl nemusí nic číst. Kdo nebyl, tak jednou až bude celosvětová povodeň, nebudou auta a bude se jezdit jen na kole, má smůlu - nebude mít natrénováno."
Autor: Turista Datum: 2018-12-09 20:25:13
Aliexpress ma reseni na vsechna trapeni
Autor: Malina Datum: 2018-12-02 22:10:24
Další pojmy do sbírky:

Kloužu, kloužeš, kloužeme
Gejšawalk
30tníci o holi
4crabs
Bobkoslužba
Jebalgin
Chemnitzer Helmuth
Lovers of concrete
Jestli mi dá do panáka led, tak ji zabim

Víkend chůze po ledu. Nechápu, že ty parkety nekloužou. Dámy a pánové, nechci se vás dotknout, ale kdo z vás to má? Bobku děkujem.
Autor: Bobek Datum: 2018-12-02 18:38:46
Palec nahoru pro všechny tuláky Krušných hor! Vše nejhorší je už jistě za nimi
Autor: Iceman Datum: 2018-11-15 10:35:32
To nejsou reporty to je poezie !
Autor: Malina Datum: 2018-11-14 10:48:23
Bobku jo! Tohle jsem řek, že jo!
Autor: Malina Datum: 2018-11-02 18:10:55
Hosi ze sousl siti, s kteryma tam jdu, poslou urcite nejakou vzkazku. Vypada to na dve ultimatni noci plne momentu prekvapeni.

Icemane, skoda! Meli jsme te jako zalohu v pripade, ze bude vsude zavreno.
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-11-02 16:16:14
Verim v Olivetskou horu a Island!
Autor: Iceman Datum: 2018-11-02 16:11:57
Nejsem bohužel ale budu v Nové Pace, rád Vás uvítám i tam
Autor: Malina Datum: 2018-11-02 10:28:02
Bobek, Pája, Malina...skoro po roce další dávka 2 denního setrvalého pobytu na čerstvém vzduchu. Jizerské hory v podzimní kráse. Skončíme tam, kam nás vítr zavane. Snad ne do Bohdalovic, vyplenit med v úle a potrhat několik svijanských oveček.

A v pondělní ráno backside flip - sežrat zbytky hovězího, vyčistit zuby a zkusit vylézt legendární Údolní cestu na Nos přes pět kroužků!
Autor: Malina Datum: 2018-09-25 12:00:03
Na tom šutru seděla pěkná holka a chválila mě, jak pěkně hákuju!
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-09-25 11:33:14
Covece Jirko, ty tady mas vyraz, jako kdyz jsi hakoval Zahradu!
Autor: Malina Datum: 2018-06-04 20:53:44
Resili jsme vcely. Dostali jsme burta. Pokecali. Bylo to posledni krasny toho dne. Pak uz jen 7hodinove koukani na lytka z Prehvozdi...
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-06-04 15:20:20
Dobry! Bojim se az tam zacnete sazet dvoukila, stanou se z Vas wobchazeči a zakoncite to Obchodem okolo CR! Nevidim fotky z Icemanova sklepa...
Autor: Malina Datum: 2018-06-04 13:20:43
Kalilo se nejen na Doksech... 90km chlapošrot s Barbánek viz album.
Autor: Iceman Datum: 2018-05-31 08:00:46
Počítám s Vámi, Barbánek souřadnice ví
Autor: Barbánek Datum: 2018-05-31 06:08:08
Pořád jsou volná místa.... Dreamer je to tak. Už se těšíme až vyrazíme na pancíř a jeho okolí!!!
Autor: Dreamer Datum: 2018-05-30 22:00:07
Prave jsem s chuti precetl report od Barbanka a jak koukam, brzy bude nasledovat dalsi, mozna jeste vyzivnejsi! Je dobre, ze je zivot tak rozmanity a k naplneni vede nespocet cest!
Autor: Malina Datum: 2018-05-30 20:36:35
To vymyslel Barbanatek. Jsem jenom zvedavej jak mu to pujde. Naposledy se to docela povedlo.
Autor: Barbánek Datum: 2018-05-30 18:42:49
To pivo u mamky bude chutnat
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-05-30 17:55:04
Kolik ejlu kolovalo zilami, kdyz jsi to vymyslel? Me staci Lucni se sedym vlkem, kdyz hobluje uhli
Autor: Malina Datum: 2018-05-30 16:24:01
Byl to rozdil v tom, ze jsem byl linej to preklitat. Diky sedej vlku za upozorneni, pujdeme presne tak jak pises.
 

Témata za poslední 3 měsíce

 
ID Název Akce Přísp. Poslední příspěvek Založil Privátní
405 CKKV - Praha-Doksy Akce 766 2019-05-24 14:27:03 - Léňa Kolíkáč NE
384 Trénujeme na jaře Akce 1981 2019-05-24 13:13:48 - Dreamer Kolíkáč NE
376 Koloděje Akce 1989 2019-05-23 21:56:19 - Turista Kolíkáč NE
296 Král Šumavy MTB Akce 259 2019-05-23 19:26:55 - Balu Kotě NE
374 Mamut Tour Akce 1037 2019-05-23 15:40:15 - Kolíkáč Strejda NE
599 Orlík Akce 62 2019-05-22 22:31:30 - Turista Kolíkáč NE
317 Beskyd Tour Akce 796 2019-05-22 12:39:47 - Kolíkáč Kolíkáč NE
19 Dresy, trička, bidony, samolepky   2686 2019-05-22 08:34:39 - Kolíkáč Soused ANO
128 Pořádání závodů   162 2019-05-21 20:00:33 - Kolíkáč Andy ANO
557 UAC - Milovice-Pave Tour Akce 129 2019-05-20 14:55:17 - Kolíkáč Kolíkáč NE
375 Závodíme na jaře   535 2019-05-20 11:04:46 - Dreamer Léňa NE
22 KPO - Treninkova Tour   189 2019-05-19 22:42:51 - VSid Kolíkáč NE
467 Karlovy Vary-Unhošť Akce 177 2019-05-18 10:06:27 - Kapr Kolíkáč NE
244 Šlapky v seriálech (UAC, CKKV, ELM ...)   630 2019-05-16 13:40:25 - Kapr Kolíkáč ANO
258 Roadcup   185 2019-05-14 21:30:23 - Koník Kolíkáč NE
604 Kraslický šíp Akce 21 2019-05-14 13:16:41 - Kolíkáč Koník NE
587 Bez kola to taky jde ...   175 2019-05-14 12:34:28 - Malina Malina NE
534 ELM - Sedlec-Prčice Akce 51 2019-05-09 20:58:59 - Kapr Kolíkáč NE
187 Giro de Zavadilka Akce 148 2019-05-09 14:11:49 - Profesor Doktor NE
402 Závodíme v UAC   498 2019-05-07 19:11:24 - Balu Alánek NE
190 ELM - Extraliga Masters   663 2019-05-07 08:01:55 - Kapr Kolíkáč NE
457 Sázavák Akce 316 2019-05-02 17:44:49 - Léňa Kolíkáč NE
364 Valná hromada a vyhlášení Šlapky Akce 326 2019-04-30 23:42:13 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
20 Zajímavé informace   1550 2019-04-30 23:18:44 - Barbánek D!ablo NE
18 Nový člen, host   759 2019-04-30 08:04:11 - Kolíkáč Kolíkáč NE
81 Vinohradské Běhny   3962 2019-04-28 23:06:57 - Barbánek Kolbaba NE
510 PPP-Praha-Praděd-Praha Akce 791 2019-04-28 23:04:00 - Barbánek Kolíkáč NE
566 Sázavák - organizace Akce 41 2019-04-28 19:37:22 - Turista Kolíkáč ANO
447 Krušnoton Akce 667 2019-04-19 13:24:18 - Koník Kolíkáč NE
276 CKKV - Jarní časovka Akce 536 2019-04-13 14:43:46 - Luke Gejza ANO
381 PRS - První šlápnutí Akce 506 2019-04-09 19:06:40 - D!ablo D!ablo NE
388 Soustředění trochu jinak   169 2019-04-09 17:56:24 - Balu Rainy NE
400 Závodíme na MTB   513 2019-04-07 22:10:09 - Koník kámen úrazu NE
371 Soustředění na Jižní Moravě Akce 1679 2019-04-03 22:03:26 - Kolíkáč Quit NE
370 Trénujeme v zimě Akce 6602 2019-04-02 22:11:03 - Dreamer Strejda NE
563 Pohar tri kopcu   1523 2019-04-02 11:10:10 - Dreamer Kolíkáč NE
379 Hurá na Ještěd Akce 601 2019-03-31 19:09:59 - Barbánek Bobek NE
575 Trosky Akce 95 2019-03-25 22:31:20 - Camrda Kolíkáč NE
552 Krakonošův cyklomaraton Akce 133 2019-03-25 16:57:40 - Kolíkáč Koník NE
530 Za jazykovými skvosty Akce 97 2019-03-20 22:36:21 - Turista Kolíkáč NE
564 Mosty Želivka Akce 104 2019-03-13 20:33:07 - Turista Kolíkáč NE
509 Rytířov Akce 276 2019-03-13 08:19:53 - Kolíkáč Kolíkáč NE
556 Ústí nad Labem Akce 211 2019-03-06 19:33:11 - Léňa Kolíkáč NE
603 Praha - Grado   10 2019-03-04 21:10:08 - Turista Karl NE
100 Jarní Chorvatsko   78 2019-02-28 19:47:48 - Koník Gejza NE
594 San Piego Akce 90 2019-02-26 09:24:54 - Bonzo Kanaďan NE
454 Prosek - Hrubý Jeseník - Prosek Akce 306 2019-02-25 08:50:16 - Luke Strejda NE
STRAVA :: Fotogalerie rajce.net :: YouTube :: Facebook :: Webdesign ©2007 by JuraSOFT .. ..