Login
Přihlášení
 

Vložte prosím své identifikační údaje:

 
Login:
Heslo:

Chcete-li plně využívat všech možností tohoto webu, musíte být přihlášení. Přihlásit se mohou pouze členové a jejich hosté.
Jezdíte-li na kole a chcete se stát naším členem nebo hostem, napište nám.
Jestliže jste již našim členem a nemůžete se přihlásit, je možné, že jste 6 měsíců nedoplnili kilometry či nezúčastnili závodu a jste přeřazeni do neaktivních členů. Napište nám, že se chcete stát znovu aktivním členem.
 

Několik doporučení a návodů pro člena klubu "CK Vinohradské Šlapky"

  • Doplňovat průběžně najeté kilometry v nabídce "Správa statistiky". Jedna hodinu na trenažéru, který není vybaven počítadlem, se započítává jako 20 kilometrů. Doplňovat průběžně výsledky z absolvovaných závodů v nabídce "Účast na závodech". Aktualizovat si kartu člena a přes kontakt zasílat případné změny v adresáři.
  • Měsíční uzávěrka klubové soutěže "Šlapka roku" je vždy 5. dne v měsíci. Člen, který nedoplní kilometry nebo se nezúčastní závodu více jak 6 měsíců, bude přesunut do neaktivních členů. Kdykoliv poté může požádat přes kontakt o přeřazení do aktivních členů.
  • Při akcích se hlásit k členství ve Vinohradských Šlapkách, při vyplňování přihlášky uvádět tým "CK Vinohradské Šlapky", nosit klubového oblečení, aktivně se podílet na dobré pověsti klubu, na jeho rozvoji a reprezentaci.
  • Každý člen klubu by měl v případě potřeby a na požádání ředitele klubového závodu vzdát se práva startovat a účastnit se akce jako pořadatel, případně za sebe dodat platného pořadatele z okruhu svých známých, či rodinných příslušníků.
  • Účast u "Akce", kterou hodláte absolvovat, potvrzovat tlačítkem "Přidat sebe mezi účastníky". Udržovat aktuální informace u každé akce přes tlačítko "Upravit akci".
  • Sepisovat reportáže z proběhlých akcí a vkládat na web přes nabídku "Vložení reportáže". Foto z akcí vkládat do klubové "fotogalerie". Přihlašovací údaje zde.
  • Stanovy jsou k nahlédnutí u prezidenta klubu.
  • Roční příspěvek na provoz webu a jiné výdaje je 100,-Kč od člena. Info o platbě zde.
Zapomněli jste heslo? Napište administrátorovi.
STRAVA :: Fotogalerie rajce.net :: YouTube :: Facebook :: Webdesign ©2007 by JuraSOFT