Diskuze
Anonymní uživatel :: Přihlásit

Diskuze


Pro vstup do diskuze je potřeba se přihlásit, pro zaslání přihlašovacích údajů si napište zde.
Archiv diskuze: 2004-2006 :: 2004 :: 2003

Příspěvky k tématu: Jičínská cykloliga  (ID: 516)

Ostatní témata
Autor: Kolíkáč Datum: 2022-06-29 13:10:44
Kalkulačky do ruky a zuřivě propočítávat celkové pořadí, které pro Šlapky nevypadá zatím vůbec špatně!
Autor: Pepanwagen Datum: 2022-06-29 10:51:21
Taky moc děkuju a jste borci, jak to tam sypete s příjezdem / odjezdem na kole. A pak návdavkem zajedete krásný časy .) JCL se mi hrozně líbila, původně jsem měl v plánu projet jen ty placatý časovky a nakonec jsem rád, že jsem to jel celý. Atmosféra je krásná a je pro mě velká čest jet to s váma.
Autor: Luke Datum: 2022-06-29 08:58:50
80 sem, 80 tam, pěkná časovka, známé tváře, příjemný pokec, vražedný tempo, luxus asfalt, vůně léta.
Kozodirky, kozy, dírky. Seno, sláma, zajíc, Zajíc, vrba, Vrbka.
Libáň tam, Libáň zpet, Svijany 450. Krpál vy paka, Nová Paka. Jičín highway, Staré Místo.
Vyklepání na panelce, západ slunce Sojovice!
Poetické úterý se dvěma oficiálně nejlepšími maratonci ČR! Nádhera a díky, že to držíte! Bylo mi ctí.
Autor: Kolíkáč Datum: 2022-06-29 08:57:22
Naše jarní posila Pepanwagen rozmetal včerejší Vidochov na prach, vyhrál kategorii a celkově skončil druhý ! Na podium v kategorii vystoupal i Kapr, který měl po Beskydu nohy z nebes! Já zkolaboval v prvním brdku, nohy netáhly, watty nešly, hledal jsem optimální převody a časovkářskou polohu. Naštěstí mě radostnou mysl vrátili nezlomní kumpáni Kapr s Lukem, se kterými jsem mohl absolvovat cestu tam a zpět. Ten let krajinou při zapadajícím slunci a cítit vůně letní přírody, to byla jak vyhlášená konopná mast s léčivými účinky. Díky všem za repre a vůbec za všechny letošní úterní cyklo-lázně! U akce výsledky a fotky.
Autor: Luke Datum: 2022-06-22 15:04:52
Pecka je pecka, ale včera to od začátku neklapalo. Nikdo nechce jet z Prahy, nakonec ani ze Sojo. Okřínek zas už pro změnu nestíhám na kole já. Takže na rozjetí jen dvě hodiny, ale možná ani 4 by z nohou neodplavily povíkendovou ztuhlost. Pak start a ne a ne chytit rytmus, tepům se nechce vylézt dost vysoko. Aspoň, že jsem se nenechal rozhodit a vzal kozu, tady bych fakt na silničce umřel. Pod kopec v podstatě ve stejném čase jako loni, tak aspoň nějaká pozitivní zpráva. Teď jen jestli jsem pošetřil dost, protože 39x21 je fakt hrana možného, aspoň pro mě. Bohužel se mi daří blbě zařadit, nebo mi to na nějaké díře skočilo, nejlehčí tam není, možná 39x19 nebo 39x18, ale najednou cítím, že to fakt neutočím a zastavuju se, takže radši řízeně slézám, vybelhám to a v zatáčce můžu nasednout a konečně si přehodit. Nakonec zásek 20s a 20s mi chybí i na loňský čas, takže v zásadě si asi nemůžu stěžovat. Takže pro příště fakt bacha na řazení a nebo se ideálně vybavit lepším převodem, minimálně na průjezd kluzkou zatáčkou k hradu by to chtělo... ale koza je jasná volba! Zpátky pak děláme taxi přes Bydžov, takže se ještě hezky svezeme a nakonec jsme si to všichni užili...
Autor: Kolíkáč Datum: 2022-06-22 09:09:05
Pozvolná časovka na kozu domácí se v závěru změní na kozu vysokohorskou. Pecka je prostě pecka, ten závěr je hodně přísný, když tancujete v pedálech po úzkém chodníčku kolem zábradlí. Já vsadil na jistotu převodů, co mám na silničce, ale stejně zadní kolo podklouzlo a málem jsem se omotal kolem zábradlí. Nakonec chyběly zase návleky, jelikož od zlata scházely 3 sekundy Pepanwagen to tam narval na koze a bere bronz v kategorii. Luke, taky na koze, běžel kolem zábradlí a nadělil mi 6 sekund. Kapr na silničce, jelo se mu blbě, ale pěnivý mok na nádvoří chutnal všem stejně na jedničku! Krásný letní večer, který pak korunovala jízda zpět k autu, kdy Luke neslezl ze špice a tahal si nás jak kočka koťata. Já doma jen zamňoukal a šel do pelechu... díky za nejdelší letní den, bylo to exkluzivní! U akce Pecka foto a vysledky.
Autor: Kolíkáč Datum: 2022-06-20 20:47:50
No. 10: Lázně Bělohrad - Pecka ... "pecka" v naší serii ... úterý 21.6. Na úterý 21.6. je připravena dle mého názoru nejzajímavější časovka z celé serie a tou je 8,3 km dlouhá distance z Lázní Bělohrad na nádvoří hradu na Pecce. Samotný závěr je okořeněn lehce technicky náročným dojezdem po kostkách. Z počátku je profil spíše rovinatý, ale s blížícím se cílem je gravitace dosti proti vám. No a závěr pěkně poctivý a náročný. Cílová čára je tvořena bránou do samotného hradu a vy si můžete v klidu lehnout na nádvoří a dát si místní pivko...
Na start valíme v týmové časovce:
13:30 Netluky - Luke
14:30 Sojovice - Kapr, Sukes, Kolikac, Luke
Autor: Kolíkáč Datum: 2022-06-15 08:44:02
Parádní Vinohradské představení na skvělé trati u Jičíněvsi! Pepanwagen rozmetal celkově všechny až na fenoména Jirku Šorma a bere tak zlato v kategorii. Camrdovi jsem předvídal čas 21:10 a on to zajel za 21:09 a vybojoval tak stříbro v kategorii a celkovou bramboru. Luke se vešel pod 22 minut, narozdíl ode mě, který si nevzal poprvé letos na časovce návleky na tretry a ty mě stály 2 sekundy, které dělily od zlata ve veteránech Kapr stále úžasně regeneruje a po sobotní náročné reklamní akci zajel za 22:17, když mu těsně na záda šlapal Bobek v čase 22:23.
Díky že jezdíte a šíříte v tom našem výročním roce nehynoucí slávu oranžového klubu! Jsem na vás hrdý a jste stále mojí velkou motivací! U akce fotky, výsledky a segment na analýzu
Autor: Pepanwagen Datum: 2022-06-09 13:25:30
Moc díky, Střevač se nám všem povedla. Moc hezká trať (a dokonce jsem i správně odbočil - oproti loňsku .)). A vždycky je tam s váma parádní atmosféra. Držím palce na L´Etape CZ! :) A sám zvažuju v neděli Dobrušku.
Autor: Kapr Datum: 2022-06-08 09:16:32
Gratulace borci, já měl v hlavě výlet na kole přes zahrádku v Libáni, když to neklaplo s počasím, tak jsem to odpískal, cesta autem v hlavě prostě nebyla, raději jsem šel na stavbu...
Autor: Bobek Datum: 2022-06-07 23:56:00
Deštík ustal fakt dlouho, ale tak jak pořadatel naplánoval, se vytříbylo. Kolíkáč tradičně se svou profesionální Long Play výzbrojí radí, která část oděvu je určena ke styku. Jedna z pozičně nejbližších časovek; díky deštivému počasí a přiblížení autem projedeme v klidu trať, což se v S u potoka v průběhu časovky s protijedoucím autobusem ocenilo.
Na tvářích borců nebylo zřejmé co čekat. Ikdyž předpověď Klara byla shodná s předpovědí Wapp - nikdo nevěděl co čekat a na konec to vyšlo všem Z Pepanwagena se stává časovkářský multiinstrumentalista který zuby okusuje bednu, jemuž sekundují borečci Luke Kolíkáč ve vypasovaných bodysjůtech po pravém bůčku v první desítce
Takž příští úterý chápeme úterým cyklistiky jako venkovního sportu, a opět přijedeme v plné palbě!
Autor: Kolíkáč Datum: 2022-06-07 21:51:18
Dnes díky počasí ošizená Střevač, na start srabácky v autě, projet ještě poslintaný okruh v týmové grupě a pak to tam zkusit poslat. Zase jsem se nepřehoupl přes 300 wattů průměrně, na rozdíl od našeho skvělého wattaře Pepanwagena! Luke mi naložil 20 sekund a Bobek mě málem taky dostal Podium zoranžovělo, díky borci za repre a výkony, stále živíme svoje sny v celkovém pořadí!
Autor: Kolíkáč Datum: 2022-06-01 11:51:27
Ano, byly to vrcholné boje, sázkaři se nespletli, dopadlo to plus minus podle předpokladů. V TOP10 všechny 3 šlapkovské dvojice, díky za parádní repre! Krásná členitá a spravedlivá trať, která bolela všechny bez rozdílu. U akce výsledky, foto a segment.
Já s Kaprem jsme si zavzpomínali na legendární Břežanskou osmu. Sedlo to i letos, jen kdyby jsem rychleji zacvakl po startu, kdyby jsem tahal delší špice nad 300 wattů, kdyby jsem projel lépe zatáčky ve sjezdech, kdyby jsem neměl mamutí nohy, tak to mohlo být lepší! Ale i tak brácho, příště se na mě nevyser, těším se, že to ještě zopákneme, obdiv, jak tu formu furt držíš! Časovka dvojic je nej!
Autor: Kolíkáč Datum: 2022-05-30 17:05:41
Zítra časovka dvojic v Bělehradě: Vaněček-Němeček, Luke-Bobek a mamutí bratři v triku slibují vrcholné boje o každou sekundu.
Autor: Bobek Datum: 2022-05-22 22:05:42
Silnice a časovkářská přilba s návleky, vrhneš to tam jako Bardet Prodašice Dětenice Libáň ještě nepokřtěna!
Autor: Kolíkáč Datum: 2022-05-22 20:57:03
V úterý totoc, koza nebo silnice? Já silnice a podle počasí autem někam a roztočit nohy, dohodneme v úterý dopoledne ...
Autor: Sukes Datum: 2022-05-18 18:57:56
A přesto jsi si dokázal a zejména jízdu zpět znovu a znovu vychutnávat a po i mém počátečním zděšení, že jsme jen 6 km od Turnova opětovně zalehavat na svou kozu a valit stejně jako bys všechny zase porazil byť jen o 1 s a dokonce jsme se s Kaprem dočkali minimálně 3 parád z Tvých přesto vše rozesmátých úst, je neskutečné, jak Tě kolo baví, i když se ne úplně vše daří, umíš rozdávat radost a těšit se. PARÁDA
Autor: Kolíkáč Datum: 2022-05-18 17:09:19
Tak kde jsou oslavné traktáty na vaše skvělé výkony? Já se ploužím kanálama, včera bylo všechno špatně, watty nešly, hlava nešla, nohy nešly. Do toho koza do kopce, na které neumím řadit a vůbec jsem se s ní nesrovnal v těch stojkách. Navíc bordel, naplaveniny a mokro ve sjezdech, takže furt hobluji špalky. A taky chyba, že jsem si neprojel trať, docela se mi vykouřila z hlavy z minulého roku, takže nějaké zatáčky šly určitě projet o trochu rychleji . Velká gratulace co se vešly včera pod 16 minut, a to byly všechny Šlapky, až na mě... Parádní časy vedle těch jmen to je nádhera... že mě dávají o 10 let mladší kluci, to už jsem zkousl, ale že mě dá junior ze Sojovic takovou nálož to je peklo ... no nic šlapeme a žijeme dál U akce fotky a výsledky.
Autor: Kolíkáč Datum: 2022-05-17 12:00:26
Jedeme na Vyskeř!!! Respektive do Pleskot, kde si dáme čásu na Vyskeř a pak zase zpět. Pokud má někdo čas, můžete se přidat. Možné pojmout i jako výlet... trasa tam a zpět.
13:30 Netluky - Kolíkáč
14:30 Sojovice - Kapr, Sukes
Autor: Luke Datum: 2022-05-11 16:17:53
Nádherná trať, těžká, ale dost zábavná. Možná jsem se v neděli konečně rozjel, možná konečně odchází únavička ze zimní přípravy, možná jen náhoda... Kdo ví, ale od začátku se nohy roztočily naprosto bezbolestně a dlouho jsem se musel spíš brzdit, abych to nepřepálil. Vlnky a zatáčky se hezky střídaly a když jsem občas mrknul na Garmina, vždycky jsem byl spokojen. Sice jsem i v závěrečným kopci při těch 370W furt viděl na cestu, takže to nebylo úplně dle příručky, ale i tak spokojenost. Takhle blízko k mistru Camrdovi jsem asi ještě nebyl (7s), letos určitě nejlepší časovka, tak snad se to ubírá správným směrem.
Jinak jsem sice přišel o let tam i zpět, ale zase místní zahrádka taky nebyla k zahození, takže si nestěžuju. Rád jsem vás zas všechny viděl. A Pleskoty-Vyskeř už doufám normálně z Prahy, i když za sebe asi nic radši neslibuju.
 

Témata za poslední 2 měsíce

 
ID Název Akce Přísp. Poslední příspěvek Založil Privátní
516 Jičínská cykloliga   212 2022-06-29 13:10:44 - Kolíkáč Kolíkáč NE
552 Krakonošův cyklomaraton Akce 202 2022-06-29 09:49:47 - Dreamer Koník NE
258 Roadcup   236 2022-06-28 10:51:52 - Kolíkáč Kolíkáč NE
187 UAC - Giro de Zavadilka Akce 219 2022-06-27 22:27:55 - Čespa Doktor NE
317 Beskyd Tour Akce 871 2022-06-27 20:04:04 - Kolíkáč Kolíkáč NE
402 Závodíme v UAC   531 2022-06-27 09:38:02 - Strejda Alánek NE
384 Trénujeme na jaře Akce 2114 2022-06-25 19:46:34 - Dreamer Kolíkáč NE
190 ELM - Extraliga Masters   714 2022-06-24 08:47:01 - Kapr Kolíkáč NE
498 Zlaté kolo Vysočiny Akce 45 2022-06-22 22:31:35 - Bobek Josef NE
623 L´Etape CZ by TdF Akce 24 2022-06-22 15:18:17 - Kolíkáč Kolíkáč NE
375 Závodíme na jaře   636 2022-06-20 20:20:08 - Luke Léňa NE
19 Dresy, trička, bidony, samolepky   2788 2022-06-14 10:59:29 - Kolíkáč Soused ANO
615 Tour de Korutany   44 2022-06-06 18:24:58 - Kolíkáč Koník NE
502 Akce a závody v Alpách   162 2022-06-03 13:37:18 - Luke Canadien NE
374 Mamut Tour Akce 1143 2022-06-03 09:18:01 - Kolíkáč Strejda NE
67 Soutěž Šlapka roku   542 2022-06-01 11:38:08 - Kolíkáč Jura ANO
405 CKKV - Praha-Doksy Akce 824 2022-05-30 07:57:38 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
534 ELM - Sedlec-Prčice Akce 61 2022-05-27 20:35:31 - Kolíkáč Kolíkáč NE
18 Nový člen, host   816 2022-05-25 19:02:05 - Daffy Kolíkáč NE
107 Pokladna, adresář členů, fotogalerie   1 2022-05-22 21:22:30 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
376 Koloděje Akce 2425 2022-05-16 16:52:39 - Luke Kolíkáč NE
46 Kola - servis, nákup ...   2544 2022-05-13 11:52:32 - Dreamer D!ablo ANO
604 Kraslický šíp Akce 27 2022-05-10 08:27:22 - Kolíkáč Koník NE
620 Lužecká šlapka Akce 21 2022-05-08 21:51:47 - Bobek VSid NE
457 Sázavák Akce 337 2022-05-04 09:03:27 - Kolíkáč Kolíkáč NE
566 Sázavák - organizace Akce 49 2022-04-30 18:41:28 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
STRAVA :: Fotogalerie rajce.net :: YouTube :: Facebook :: Webdesign ©2007 by JuraSOFT