Diskuze
Anonymní uživatel :: Přihlásit

Diskuze


Pro vstup do diskuze je potřeba se přihlásit, pro zaslání přihlašovacích údajů si napište zde.
Archiv diskuze: 2004-2006 :: 2004 :: 2003

Příspěvky k tématu: Nový Bydžov  (ID: 616)

Ostatní témata
Autor: Kolíkáč Datum: 2021-04-19 13:53:22
Parádní report Čespo! Stejně to zase byla pecka hoši od bobří reky!
Autor: Čespa Datum: 2021-04-18 23:17:29
Luk plánuje, Luk nejede, Luk jede vlastně autem do Poděbrad, kde si nás chce docvaknout, ale nedocvakne, tak ten Luk se vrací autem na Prágl, aby nakonec vyjel naproti skupince srdcařů, který neodradila ani mediální hvězdička Alenka Zárybnická se slavným projevem na celoplošné obrazovce s úhlopříčkou přez 52palců. Vychechtaný šlapky se obléknou do pytlíkových overalků, přepočítají kalorie v zadních kapcičkách s přesností atomových hodin vysílaných z Germany rovno-poledníkových-uhloběžek se postupně navlečou jak korálky na náhrdelník a průměrným tempem přez 33km/hod valej na NEW BYDZJOW. LUK zadal noty do krabiček, který nemaj chybu a nechávají nás proplétat uličkami mezi sousedskými ploty, kde ještě včera tekla slivovice. Cesta je pro mně NEW, ale to už z názvu cílové destinace mi mohlo být jasné, že po dálnici umí jezdit každý kačer, tak přijímám, ochlazován kapky deště zůstávám poslušný a plním rozkazy ve změnách směru jízdy, který vychází z úst Kolíkáče. Je to taková vtipná hra, kdy Vám vypráví kultovní zážitka a pak v půlce vety zavelí o oktávu vyšším hlasem " levá"... piáno poslehne na příč černobílými klavesy s formací na milimetr poskladanou si to šine krajinou, líbí se mi to moc a na mojí dětinskou otázku, jak se tato formace jmenuje zazní z úst nejstaršího matadora " koncentrák", musím pevně uchopit rondle, jinak bych asi spadl smíchy.....co to slyším "levá", zatočím, zvednu hlavu a už opírám kolo o benzínku. kafe a kašpárek v rohliku je samozřejmostí, počůrat vysvěcenou zed a votočit klikou na centrum, kdy o oktávu níže se rozlehne Kolíkáčův vítězný křik, ktrerý byl tak silný, že otočením prstýnku zahnal mraky a přepnul minimálně na půlku vítr který zároveň strhl ze ZV na SV. Ksychták se nekoná a jen čechrá pravé ramínko. Cesta se rozšířila a na té nejširší křižovatce nas vítá LUK se svojí storkou......pak už jen minout pseudocyklistu LOOKASE, který vám čumí do očí, ale nepozdraví, jojo, vzpomněl jsem si, jak posledně jeho příbuzný řešil defekt a on jen projel kolem, aniž by přibrzdil a zeptal se, zda-li nemůže pomoct, hold KOM je víc než slušnost....... dál už nenacházím slov. Děkuji za tak skvěle strávený čas v sedle. Díky, že jste a že jsem mohl být u toho.....
Autor: Kolíkáč Datum: 2021-04-17 16:49:53
Slavnost se povedla. Hnusněji nemohlo snad být, ale blatníky, zástěrky a super hadry vše zachraňují. I když Tomáš Š. si to práskl bez blatníků, což mi hlava nebere . Čespa s Turistou byli zárukou, že v háku nezmrzneme. Vidět zase Kapra na kole, jak si užívá jízdu ve skupině, to byla paráda. Stejně Mlhoš, který plánoval jen Poděbrady, a najednou byl u pumpy v Bydžově vysmátý jak lečo. Liduprázdné a ztichlé náměstí s kruhákem, odkud je všude blízko, tak mohlo slyšet náš vítězný ryk. Luke trochu nakřáplý nakonec přijel naproti a skvěle pomohl na zpáteční cestě. Že to nakonec dáme průměrem přes 31, na zimácích, v tom hegeši, to jsem tedy netušil. Ale toto umí jen cyklistická grupa a její múza! Díky dream týme! Mělo to zase grády!
Autor: Kolíkáč Datum: 2021-04-17 07:29:07
Vše platí podle propozic, zástěrky až na zem! Počernice 8:35h.
Autor: Sukes Datum: 2021-04-17 07:13:01
Radary nelžou, zase do mokra, posuňte start na 12h a jedu taky.
Autor: Čespa Datum: 2021-04-16 18:47:48
Ahoj, pár dotazů před zítřejší slavností.
1.je možné se připojit v počernicích počernice ?
2.pak dotaz na Turistu, chleba pro kachny a labutě asi na zitra ne-e, spíš slivovici a rum
3.zástěrky až na zem?
Autor: Kolíkáč Datum: 2021-04-15 10:14:38
Zimní klasika - sobota 17.04.2021 - trasa - Na pumpu, na čerstvě praženou. Na kruhák, odkud je všude blízko a kolem hřbitova, kde bolí hlava.
8:00 - kruhak Jiznak - Kolikac, ...
8:05 - T krizovatka - Luke, Turista ...
9:00 - Mochov kruhák - Kapr, Tomáš Šulc ...
Rok 2020
Autor: Trungy Datum: 2020-02-17 15:13:12
Kluci vy jste basnici, krasny ctenicko...
Autor: Barbánek Datum: 2020-02-17 08:39:08
Bez vás pánové by to vůbec nešlo Jsem rád, že mě Čespa k vám dovedl
Autor: Kolíkáč Datum: 2020-02-17 07:37:41
Barbánku to je report zimy! Já ho četl už nejméně 5x , tam jsou pasáže, kterou budou ještě dlouho znít kolem táborových ohňů!
Orlíku škoda, příště se připíchni k akci
Autor: Turista Datum: 2020-02-16 20:54:37
Barbanku smekam. Sazet tam dvoukila kdyz je najto je, sranda. Ale srihnout si to z oleje, to chce od odvahu. Ty pocity z koncovky znam duverne,. Nadherne jsi to vystihnul a uplne s tebou soucitim. Je to taky to dalsi korenicko cyklistiky, to palive, a zustava v pameti dlouho. Nechapu jen ze v mysli to zustane, ale ty blby nohy to zase zapomenou a proc ty zacatky vzdycky tak bolej.
Autor: Orlik Datum: 2020-02-16 19:36:59
Včera trochu zdržení a tak místo do Mstětic to beru rovnou na Čelákovice ale asi jsem minul peleton a tak si jedu pohodu na Bydžov sám kde ani nestavím a zadem na Dymokury přes Nymburk a Lysou domů. Cestou jsem se několikrát otáčel zde někde třeba za sebou neuvidím bandu cyklistů, ale pak už jen točil svou lehkou kadenci kolem sta otáček a užíval si teplé počasí.
Autor: Barbánek Datum: 2020-02-16 14:36:53
Mít dva hodné táty v jeden den, je sen každého dítěte
V prosinci ani v lednu jsem nezasel a v půlce února jel sklízet úrodu. Sobotní ráno vypadá krásně,sluníčko se dere ven. Nejdříve ale připravit nějaký proviant a nakrmit sebe. Jindy už by byl starťák jako howado,dnes to jsou obavy!
Před osmou už sedím na kole a hned musím zdolat serpentinu ke hřbitovu kde tepy letí rychle nahoru,ale dýchat ten čerstvý vzduch je paráda. Do polabí pak už pěkně z kopce. Ve Mštěticích jsem první nikde nikdo,říkám si,že bych si spletl čas odjezdu o hodinu! Klidně se to mohlo stát,přeci jenom jsem už skoro 45 letý vypelichaný bodlák co má chmíří na palici stejně dlouhé jako na držce,které začíná rychle bělat a nejkratší představec Kroužím v okolí pumpy a za chvíli vidím Kárla,Kapra a za nedlouho přijíždí letka z Prahy s malým zásekem Oťasova defektu! Mačkání pravice jsem dlouho nezažil,poznávám dvě nové tváře Igora a Tungyho.
Sedáme na kolo,tretry zaklapávají do kufrů a vyrážíme vstříc Nový Bydžov. Právě na tomto výletě o nějaký rok zpět jsem natočil první dvoukilo a byl šťastný. Být to v listopadu,byl bych nesmrtelný,ale tím nikoho nedojmu,nikdo se tě tu nebude ptát jak se ti jezdilo v listopadu,si tu teď a tady a tak se ukaž! Já se neukazuji a jen koukám jak každý ladně točí sobě vyhovující kadenci. Mlhošuv nový skvost BMC je fakt nádherný i jeho ladný pohyb. Camrda zřejmě dostal k vánocům poukaz na plastiku a hned ho využil a nechal si vymodelovat ženskou prdelku Jak jsme se později dozvěděli,že byl ve Struhařově od Mlhoše pěkně rozm...nej .
Mě ale do smíchu moc není,obavy,strach,mlčím chvílemi mi přijde,že mi prokluzuje řetěz nebo contík na ráfku žeru,žeru piji nic nenechám náhodě. Dokonce i na špice se deru V Poděbradech Camrda s Mlhošem to točí a jedou domů,pohrávám si s myšlenkou,že bych jel také,přece jenom mám v tuto chvili natočeno víc než za prosinec,leden a část únoraale táta Kolíkáč mi říká to dáš a tak pokračuji. Je fakt,že cesta utekla poměrně rychle a už jsme v modré boudě a automat na kafe sype jednu sra.ku za druhou Jsem šťastný,že tu jsem a byl bych i déle,ale znáte to, sotva vás někdo nechá sníst bagetu,vypít red bull a tu sranděru z automatu už se musíte oblékat a frčet domů Jestě,že nám Dědek B ukázal nový sestřih hlavy vymydlenou Alpecinem hybryd. Každý ho obdivoval,vypadá jako junior Tomu se to tak zalíbylo,že chtěl svůj sestřih ukázat všem v Bydžově a nechal helmu na pumpě Ještě,že tam měl domestika Barbánka který mu ji donesl
Hromadné foto a jedeme směr kruhák odkud je všude blízko,každý se tam klepe blahme a na mě jdou mdloby,když vidím Praha 90km Táta Kolíkáč mi říká už tam nelez,neukazuj se tam,slyšíš a dítě odpovídá ano tati Už se mi nejede dobře, ale jsem rád,že tu je kamarád Turisty Igor a nejšťastnější jsem byl,když vlezl na špici s Trungym,to byl v tu chvíli pro mě den úplně sluníčkovej Honza B junior mi říká za chvilku budeš mít po trápení bude tu Lukuv hřbitov, tam si můžeš vystoupit Pro mě už slova Kolíkáče nejsou záchranou a ujímá se mě druhý táta Kapr,který vás rukou tlačí zpět do balíku. V tu chvíli jste jako malé dítě a v očích je to pro vás táta hrdina! Za každé popostrčení jsem šťastný. Když vidím Pátek chci si prvně vystoupit,ale zase ty slova to dáš ,už mi ani jíst nechutná a jen tupě následuji lidi kolem sebe. Pořád si říkám,jestli to nemám otočit,ptám se kudy se pojede a když zaslechnu,že k Lysé, tak tam už se mi vůbec nechce V Nymburce říkám Oťasovi,že to točím na Sadskou a ať vyřídí všem pozdrav a díky,nechtělo se mi už mluvit natož loučit,Oťas podřadil a letěl to říci všem. S jakou ladností tenhle borec lítá a Basko jsem čuměl,klobouk dolů pánové!
Na starý vypelichaný bodlák sedají včely a místo sběru sladkého nektaru se mi zapichují do stehen,odháním je rukou ale je jich víc a víc tento souboj prohrávám Chtěl bych bydlet v Nymburce,bydlet v tu chvíli jsem chtěl i ve Zvěřínku,jenže byl jsem tu jen projíždějící host a nikdo mě tu nevítal s otevřenou náručí. Přehvozdí v tu chvíli jsem ani nevyslovoval,bylo by to jako říci sprosté slovo ,třeba prdel bylo totiž pro mě hodně daleko V Sadské proti mě jela blikající sanita a já si přál aby jela pro mě, posádka mě hodila dovnitř a napíchla infuzi a odvezla rovnou do Bohnic,ale ani toto přání mi nebylo splnělo
Těším se na pumpu kde zastavuji snažím se sesednout z kola a křeč na pravé noze dosahuje vrcholu stojím tam mezi stojany a nemůžu se hnout koukám kam spadnu nakonec mi kolo poslouží jako berle a doskáču k lavičce kde se snažím sednout. V brašně lovím magnezko,ale to je vše pozdě. Dopajdám do prodejny koukám co si dám jsem bez nápadu,aby to nevypadalo úplně špatně kupuji kolu která mi vypadla z ruky pomalu se pro ni ohýbám ale starší dáma byla rychlejší a podala mi ji. Poděkuji zaplatím a jdu ven. Otevírám ji na boxu s ledem a půlka mizí na něm. Poslušně trhám papírové utěrky a uklízím po sobě tu spoušť. Pomalu nasedám a mířím směr Poříčany,Český Brod odkud je poslední kopec na Tuchoraz točím nohama,tak abych se posouval vpřed a nad kopcem moc nepřemýšlel. Kopec se zakusuje do stehen ale vyjedu ho potom už jen pozvolné stoupání a vidím už naší milovanou vísku! Ještě zkouším odbočit k naší hospodě jestli se nestal zázrak a není otevřeno,zázrak se nestal na pivo si musím nechat zajít chuť Před hospodou sedí bajker a prý,že má hlad a hospoda je zavřená,říkám mu i kdyby bylo otevřeno moc by ses nenajedl tady se leje Dám mu tip na hospodu ve Vrátkově a mizím domů.
Tam nikdo, óóóó jak božský klid,naleji si dvojku vína a pouštím vodu do vany. Smrdím jak mokrý pes,ale vůbec to neřeším. Popíjím víno,koukám na biatlon do vany nejsem schopný jít.

No moc jsem toho nesklidil možná jen titul každá partička má svého blbečka

Pánové tenhle Bydžov si budu pamatovat. Velice rád jsem vás po dlouhé době viděl a závidím ty vaše formy!
Těším se na Ústí
Autor: Basko Datum: 2020-02-15 17:33:30
Prosimtě foto...díky.
Autor: Kolíkáč Datum: 2020-02-15 17:05:47
Dnes to klaplo, dnes to přišlo! Wobjížděcí sen, Bydžov na zimáku, to se prostě počítá. Děkuji všem za krásné špice, obdiv Barbánkovi, který s velmi nízkým nájezdem dokázala bavit celou grupu i pumpu! Směrem tam, jsem byl hodně okoralý a s hrůzou jsem očekával, co se bude dít nazpět. Ale pumpa nakopla, pak vítr z levoboku a do toho rychlá a dlouhá špice Igora s Trungym, která nás hodila do Městce jako nic. Pak jsme se poctivě točili, vítr pomáhal a už bez servisní zastávky na pumpě dolítli do zasloužených van. Pecka pecek, jak by řekla legenda Kapr, díky všem! Flyby
Tomáši přejeme bezbolestné noci!
Autor: Tomáš Datum: 2020-02-15 16:49:39
Ahoj
omluva za dnešek. Měl jsem namířeno na sraz, ale na kulaťáku u dálnice na Jižňák jsem lehl na namrzlé vozovce. Musel jsem se vrátit domů s roztrhaným oblečením a krvavým bokem , kolenem a rukou . Prostě se zadařilo. Kolo je naštěstí celkom v pořádku. Tak snad někdy příště.
Zdar všem účastníkům. Tomáš
Autor: Karl Datum: 2020-02-14 20:13:32
Vylestil jsem jednici a prehodil pedaly z bajka na zimni tretry.
Autor: Tomáš Datum: 2020-02-14 18:03:17
Ahoj, pokud se nic nestane / práce /, tak dorazím na Jižňák také, ale v Bydžově se odpojím a jedu do Kutné Hory za rodinou. Beru zimáka .
Ahoj Tomáš
Autor: Mlhoš Datum: 2020-02-14 17:46:05
Beru jednici funglovku s kratším sedlem na jen kratší testovací jízdu a návratem s Camrdou do 13:30 doma...
Autor: Kapr Datum: 2020-02-14 17:20:43
Beru jednici s kratším představcem...trasa je notoricky známá...
 

Témata za poslední 2 měsíce

 
ID Název Akce Přísp. Poslední příspěvek Založil Privátní
609 Štětí Akce 34 2022-01-23 16:06:22 - Kolíkáč Pistachio NE
264 Závodíme v zimě   163 2022-01-23 15:28:09 - Luke D!ablo NE
625 Novoroční Cukrák Akce 69 2022-01-21 18:40:52 - Kolíkáč Kolíkáč NE
19 Dresy, trička, bidony, samolepky   2762 2022-01-21 11:39:33 - Dreamer Soused ANO
516 Jičínská cykloliga   171 2022-01-21 08:22:13 - Kolíkáč Kolíkáč NE
371 Soustředění na Jižní Moravě Akce 1737 2022-01-21 08:17:37 - Kolíkáč Quit NE
241 Sněženky a Machři a Bruslaři   778 2022-01-20 22:59:18 - Hrabosh Marťas NE
107 Pokladna, adresář členů, fotogalerie   1 2022-01-20 20:47:18 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
556 Ústí nad Labem Akce 245 2022-01-19 22:36:02 - Bobek Kolíkáč NE
317 Beskyd Tour Akce 853 2022-01-19 17:44:02 - Kolíkáč Kolíkáč NE
18 Nový člen, host   794 2022-01-19 01:34:00 - Kaco Kolíkáč NE
610 Šlap okolo Prah(y) Akce 47 2022-01-15 20:18:42 - Sukes Kolíkáč NE
370 Trénujeme v zimě Akce 6508 2022-01-14 12:36:03 - Sukes Strejda NE
524 Historie - Šlapeme už 20 let!   24 2022-01-10 20:58:39 - Sukes Kolíkáč NE
623 L´Etape CZ by TdF Akce 5 2021-12-26 11:18:10 - Kolíkáč Kolíkáč NE
97 Veselé Vánoce a nový rok   97 2021-12-20 16:35:22 - Kolíkáč Strejda NE
437 Závodíme na podzim   213 2021-12-19 20:44:00 - Dreamer Strejda NE
6 Web, diskuze ...   233 2021-12-15 14:36:09 - Kolíkáč Jura ANO
364 Valná hromada a vyhlášení Šlapky Akce 360 2021-12-13 12:25:57 - Luke Kolíkáč ANO
626 Španělsko Akce 3 2021-12-12 16:26:38 - Kolíkáč Bobek NE
439 Trénujeme na podzim   2753 2021-12-12 14:58:42 - Bobek Kajman NE
20 Zajímavé informace   1572 2021-12-10 23:01:25 - Bobek D!ablo NE
81 Vinohradské Běhny   3911 2021-12-07 15:27:17 - Kolíkáč Kolbaba NE
67 Soutěž Šlapka roku   538 2021-12-05 19:00:02 - Kolíkáč Jura ANO
STRAVA :: Fotogalerie rajce.net :: YouTube :: Facebook :: Webdesign ©2007 by JuraSOFT