Diskuze
Anonymní uživatel :: Přihlásit

Diskuze


Pro vstup do diskuze je potřeba se přihlásit, pro zaslání přihlašovacích údajů si napište zde.
Archiv diskuze: 2004-2006 :: 2004 :: 2003

Příspěvky k tématu: Závodíme v zimě  (ID: 264)

Ostatní témata
Autor: Kolíkáč Datum: 2024-01-31 17:08:11
Zase je tu středa, prohnat trubky je třeba. Na programu od trenéra jsou brdky ve Flandrech, zavod do Mamiky seriálu. S Lukem žhavíme týmové vysílačky a první brdek žhaví moje stehna do ruda. Hmm čelní grupa odfrčela, ale avatar Luke couvá a do uší mi řve, pojď to dáš, nejede se. Zvedám zadek a pouštím tam čísla začínající 4. Kudla toto bolí, ale padám mu do háku přesně na horizontu. Letíme do tvořící se grupy, kde je Čech Markvart z ČT a Anglán Stephen.T. Roviny a sjezdy furt v háčku a nevystrkovat nos, brdky Luke čeká a vzorově mě dotahuje zpět. Parádní pocity, voňavý bryndák na řídítkách se změnil v kus smradlavého hadru z toho vodopádu ze mě. Hodina za námi a čekám vysazení z této grupy, ale Luke stále hecuje a týmově dotahuje. Zase mě to úplně vtáhlo do této ďábelské virtuální hry. Poslední brdek před cílem a brutální sklon přes 15%. Nechali jsme tam velkou na 3 nádechy, ale to je pro mě zasloužená konečná. Luke bojuje s Markvartem o 5.flek a nakonec úspěšně. Díky Luku, bylo to skvělý!
Rok 2023
Autor: Dreamer Datum: 2023-12-31 10:40:27
MUCKERS & KARNELS MASSIVE END OF YEAR CHALLENGE! - Vysledky

4/53 - Závod roku s nejnáročnější AR trasou, kterou na Rouvy najdete. Díky Muckers promotion jsme měli mnohem více závodníků než loni. Tím závod začal ve vysokém tempu, jako by se dal zvládnout za hodinu. Brzy se ustavila vedoucí skupina se 7 jezdci. S Alanem/Brianem pár problémů s návrhem, ale postupem času se většinou pracuje. Pak si pamatuji, že první dvě hodiny byly jako jiné závody Rouvy, většinu času plné nasazení, což bylo šílené, ale líbilo se mi to!

Ve druhém dlouhém stoupání jsem ztratil kontakt s Alanem / Hansem, ale pak jsme se s velkou pomocí Briana dostali zpět. Tady jsem se nejvíce potýkal s dočasnou krizí, protože Brian tlačil trochu víc, než jsem mohl zvládnout. Pak jsme se v dlouhém sjezdu znovu zařadili do vedoucí skupiny čtyř. Gilmad tam byl také, ale měl několikrát problémy s aplikací a později jsme ho ztratili.

Plochá sekce a Alan měli nějaké ošklivé problémy, když jeho avatar skákal tam a zpět asi 20 minut, dokud se neobjevil 100 m před námi a jeho náskok rostl. Bruce nás zastihl neuvěřitelnou sólo jízdou na základním rámu a s dalším návalem parádní jízdy Hanse Petera byli první tři kluci pryč. Pokračoval jsem s Brianem, který konečně trochu zpomalil, takže jsem mohl chvíli jet vepředu. V sestupu bych si taky mohl skočit na rychlou toaletu.

Přichází závěrečné stoupání na Mt.Ventoux, vzal jsem Red Bull jako poslední výboj energie. Brian s náskokem 30-80m, Mike Gavelis a lrollin docela pozadu, ale ne tak daleko a pokud byste se úplně zhroutili, zaplatili byste vysokou cenu. V polovině stoupání jsem se držel ve stejné vzdálenosti od Briana. Pak jsem ho chytil a rychle získal 100m náskok a rostl.

Pódium bylo daleko, a tak jsem se soustředil na udržení 4. bramborového místa. Bylo to velmi těžké, vidět Alana dojet o 3 km vpředu s časem na trase a vědět, že pojedu dalších ~15 minut. Zase jedna malá krize, ale pak už byl cíl blízko a já se tam dostal těsně pod 4:20. Je to skvělé zlepšení oproti loňskému roku o ~7 minut, díky novým aero rámům, protože rychlým pohledem na loňské úsilí jsem vyrobil přesně stejný průměr wattů (256 vs 255) s 3,8 wkg. Z toho mám velkou radost, je to opravdu ten nejnapínavější a nejnáročnější závod, který můžete na Rouvy zažít a každý, kdo ho zvládne, se o sobě hodně dozví. Děkuji všem!
Autor: Kolíkáč Datum: 2023-01-25 12:39:37
Pošmourné zimní úterý proměnil večerní virtual mejdan ve slunný závodní den V 18:30 se jel začátek Beskyda s cílem na Konečné a před tím dostal nápad Luke ještě roztočit nohy na nějakém závodě podél moře v Jižní Africe. Rádio nestíhalo, Barbánek, Dreamer, Luke a k tomu všemu ještě týmově tvoříme závod! Na jediném brdku odskočí mikael.n, ale po chvíli se poskládá úderná sjížděcí orange trojka. Do toho řve Barbánek svoje pocity, jak mu to odjelo, ale přitom jede kousek za námi. Točíme s klukama předpisový kolotoč a v brdku před cílem se mohutně zvedne Luke a doskočí si k mikael.n a vítězně zvládá cílový spurt. výsledky
Euforie nezná mezí, ale není času nazbyt, za chvilku se přepínáme z daleké Afriky do Beskyd! Do rádia ještě připíchnout Čespu a párty pokračuje. Přes email nás povzbudí Libor Hrdina, ředitel Beskyda a už si zase rochníme ve wattových červených číslech. Tady je již větší konkurence, nechytatelně odskakuje Řehořa, ale skupina za ním zatím eviduje 4 orange. V nejprudším a nejdelším kopci na trase, ale v boji o pódium zůstávají naši top vrchaři Dreamer a Luke, Čespa s Kolíkáčem zaostávají, kousek za nimi je znovu vše komentující bojovník Barbánek. vysledky Beskyd Díky bejci za tyhle omamné závodní chvíle!
Autor: Kolíkáč Datum: 2023-01-20 20:25:20
Yetti dávej!!! Držíme Ti palce na prvním opravdovém závodě sezóny
Autor: Kolíkáč Datum: 2023-01-18 14:34:39
Včera povedená taškařice, Barbánek vybral závod a já zavzpomínal, jak se o mě staral na Doksech 2019. Tak mu to chci aspoň trochu oplatit, zapnout radio, Luke je tu taky a od startu se tlačíme k čelu. První brdky prověřují a dělí pole na skupinky. Luke u čela, já poblíž Barbánka a řveme na sebe, jak máme krásně oholený nohy Docela si pomáháme, hlavně ve sjezdech a po rovinách, kdy hák opravdu funguje. Luke už nás pozdravuje z cíle, já řvu na Barboše dej tam všechno co v Tobě zbylo! Ty wado, a ono toho není málo, jsou to pěkný dvouciferný w/kg! Stěží se zvedám, z čela vodopád potu, tohle jsem tedy nečekal na závěrečných metrech, pěkný! Díky za společnost bejci, byla to omamná půlhodinka! vysledky

Barbánek:
Mohl jsem vybrat dnešní závod,na malém displeji mobilu to vypadalo jako rovinka 🙈Luk a Kolíkáč už čekají na startu. Týmové rádio naladěno popřát si hodně štěstí 5,4,3,2,1,start. Luk se vůbec neohlíží a mizí s čelem,jen Kolíkáč musí mít krk vykroucený jak se pořád ohlíží kde jsem 😅 Že to nebude pr.el už vím na 2km a pak přicházejí stojky a já vadnu 🤣 a řvu na Kolíkáče ať jede a nemrhá svým talentem čekáním, jenže on s jednou rukou v bok stále čeká a klidným hlasem říká už se to rovná,za chvíli si odpočinem z kopce a takhle se to stále opakuje 🤣 Luk už dávno v cíli v rukách masérů a nás čeká cílové stoupání,ruku v ruce projíždíme cílem, ufffff na 183tepch jsem dlouho nebyl 😅 Díky kamaráde za vše....😅
Autor: Dreamer Datum: 2023-01-08 22:32:22
ILA New Zealand Tour 2023 - STAGE 5/6, vysledky
The longest stage and i was hoping for nice coffee ride. We were ready with Luke for couple of scenarios from Nelson as he had to erase -4:53 gap in overall rankings. Also, R3-Isidoro was behind just -0:24. Once we started, Nelson tried only possible tactic he could, which was deploy many surges and try to break us. It hurted, but we were ready. I was feeling fine, comfortably drafting, knowing more surges from Nelson means more tired he will get over time.

After 40min i noticed my draft savings does not work thus im not savings watts despite riding in group. It happened to me already before, but today it came just in the moment when Nelson did another powerful surge. Few seconds of despair and i decided to exit and re-enter race hoping i will be able to continue. Luckily i was back, losing about 20 seconds. Most importantly, drafting was back and we could cooperate with Luke like yesterday! Soon we caught R3-Isidore.

Then it was two races inside, trying to break R3 as he is weaker on flat/descent and at the same time not lost too many on Nelson. R3 was tough, but finally we made it again! Luke did excellent work until final short climbs and then it was upon me to minimize loss. Finishing +2:30 behind Nelson means i have to be very happy given how race progressed. One of the best tactic races i ever did!
Autor: Luke Datum: 2023-01-07 23:19:00
Původně jsem teda chtěl psát reportáž do jiného vlákna ale co už. Ráno mě budí dětský pláč, po 28 minimálně, hodinu po budíku. Posílám tedy omluvu do Štětí a snažím se nějak přežít den. Nakonec se aspoň jako zombie vykopu na chvíli ven, kde se mi jede překvapivě dobře.
Večerní závod, respektuje 4. etapa dostává zajímavý náboj ještě před startem, když se ukáže, že Nelson nejede a Dreamer je tak 2. se ztrátou minuty a vteřiny na Itala co první etapu neuvisel nástupy na rovině. Že by šance? Já včera vybuchl už v prvním kopci a pak “si takticky vystoupil z celkového pořadí”. Kdybych dnes přejel první kopec, tak bych snad Dreamrovi pomohl, ale moc tomu nevěřím. Ale první kopec se mi jede dobře, odjíždí jen borci 5 w/kg, ale absolutní výkon sotva 260W. Anorexie jak vyšitá a na 40km pozvolného klesání do cíle zdechnou, říkám si. I tak jim nedáme moc prostoru, Jordil to balí typicky z ničeho nic, zbývá vedoucí muž celkové klasifikace. Ve sjezdu ho sjíždíme a hned zkoušíme nástup. Dost najivní, tak snadno to nepůjde. Vysílačka ale funguje skvěle a tak do borce bušíme co to jde. Nakonec odjíždí Dreamer, Ital váhá, já váhám, nechci ho přivézt zpět. Nakonec mi v brdku zkusí ujet a když vyhodím nohu z pedálu chytám trochu díru. Ale užívám si svoji tlustotu a vím, že když pojedem oba 5 wkg tak ho sjedu. A on moc víc delší čas nedává. Nakonec ho all out spurtem přeletím a po chvíli už si euforicky plácáme s Dreamerem na záda. Skoro 30 km zbývá, metry vzdálenosti naskakují, ale musíme najet minutu a vteřinu. 9 km před cílem už je to 51s, vypadá to fajn, ale nohy už dost tuhnou, zkracuji špice, ale snažím se držet ostrý tempo, jen si potvrdíme, že já etapu, Dreamer žluťáka. Je tu cíl a totální euforie, minuta je tam a borec teprve vidí cílovou bránu. 1:25 nakonec a Dreamer si půjde pro dres lídra… no hustý, nemyslel jsem si, že se tohle dá zažít, navíc doma v pracovně, ale od toho ty videohry asi jsou. A navíc jsem teda pěkně zmordovanej…
Rok 2022
Autor: Luke Datum: 2022-12-31 00:34:05
Vlastně nevím proč jsem se přihlásil. Po loňské zkušenosti jsem věděl, že mě nečeká nic hezkého. Nicméně Karel má pravdu, tohle je indoor zavod roku, tak asi proto. Celej den se mi nechce jet a fakt se toho děsím, ale už jsem řekl, že pojedu, tak tedy hurá.
Od startu se jede a 3,5 w/kg jedu možná ve sjezdu, Těch ale moc není, je to skoro pořád do kopce. Cíl by mohl být dojet pod Ventoux v lepším stavu než loni. Bohužel výkonnost kluků šla nahoru, což je přesný opak toho, kam zamířila moje forma... Takže vlastně žádný cíl nemám. Když strávím 15 minut na 4,5 w/kg, je mi jasný, že to dnes bude asi rychlý konec a na horizontu před dnešním nejdelším sjezdem jsem sice ve skupině, ale tuším, že to byl asi můj poslední významný počin. Dan mě doveze na pěknou pozici do sjezdu a kdo potřebuje, jde na wc. Ja sem rád, že jsem rád a v tepech, které nic takového stejně nedovolují. V dalším kopci už 4,5 w/kg neudržím a loučím se se skupinou. Stejně to byly dvě nej hodiny od září, takže jsem víc čekat nemohl. Zbývá asi 20 km pod kopec a pak ta potvora z Provance. Pod kopec to jde, jedu co můžu. V kopci pak to co musím, abych se nezastavil. 2 litry vypitý, najedenej, ale stejně si připadám úplně mrtvej. Snažím se držet přes 200W, dávno jsem v módu přežít a dojet a stejně je to těžší, než se zdá. Přestávám vidět na monitor, rudé oči od soli, tvář pobledlá. Nakonec se ale ukáže, že stačí otevřít okno a monitor i ostatní věci v pokoji se zase rozjasní. Angličan by tomu asi řekl "swog". Danovi ještě stihnu říct, ať nepodceňuje Karla, že je sice 5. ale určitě tempo udrží až nahoru. Karel nakonec krásně 2. takže aspoň úspěch v úsudku. Pak už nejsem schopen tvořit věty a jen tupě přepočítávám zbývající metry na počet Řevničáků. 3 mi přijdou jako, že už tam snad budu, ale kdyz mi dojde , že v mém stavu to je ještě hodina, tak málem spadnu z kola.
Zbytek moc nevím, registrují kluky v cíli, já to mířím někam pod 5 hodin. Oproti loňsku horší o dost, ale to jsem čekal. Zase se ten finiš obešel bez křečí, což mi přišlo super. Jenže pak jsem slezl z kola a dostal první, na schodech druhá, ve vaně třetí, čtvrtá a pátá... no chce to vic trénovat.
No a hodnocení? Je to pěkná blbost a docela mě děsí, že se z toho stává tradice, pěkně blbá. :) Ale stejně díky vsevšem za účast, svym způsobem to bylo pěkný.
Autor: Dreamer Datum: 2022-12-30 22:35:09
Mt. Ventoux - 110km@3,5w/kg then all out - vysledky, livestream

Opet jen anglicky, omlouvam se.
Final race for 2022 on the hardest Rouvy AR route. 19 brave riders joined. Despite propositions we soon went faster than 3,5wkg, but it was other riders who decided this way, i just silently followed. We have solid tempo, lot of strong names and time goes on. On top of that i sit on nice Discord chat, instead listening to music as im used to. Few names dropped over time and it is no surprise with so many invisible surges. Hans Peter was flying as expected, with Andrew E. I followed mostly Nelson and Dan Turek, who did great job by streaming our event and closing gaps to those surges. We could make at least one toilet break in the middle. Simon H. also joined chat for a while and supported us.

Final climb comes, one has to drink and eat way more than usually to stay competitive. I started Mt. Ventoux climb my pace and Dan, Hans, Alan, Albert and Brian were ahead of me. But i learned last year it is good to save energy. With that i started to close gap to them slowly, moving to the podium places. Alan was riding really great and it took eternity to pass him, but i was already in the flow feeling i can make it. Then something happened to Hans and i was able to finish second behind Dan Turek. Race of the year for me, no matter on position. Thank you everyone who joined tonight, you are all great!
Autor: Mr.Tired Datum: 2022-12-30 09:11:14
Středeční závod byl pro mě lehce masakrózní. Na startu držáci Kolíkáč, Luke a Čespa, tipuji ze obsadí celou bednu. Team radio nažhaveno a já, jako vždy unavený 😂. Kluci se sázeli jestli budu úplně mrtvy nebo hodně mrtvý. 5 sekund do startu začínám točit co to jde, ale ono to nejde 🥴 4,3,2,1, START ! Začátek bomby z kopce jsem na třináctém místě, říkám si to je docela dobrý. Po chvilce zjišťuji, že nás odstartovalo třináct to vůbec není dobrý!!! Nejbližší borci jsou před mým předním kolem sto metrů 🤦 to byl zase start. Začíná první stoupání, tepy lezou úměrně s výkonem. V prvním kopci se dostávám na osmé místo, borec za mnou zle dotírá. Kolíkáč, Luke a Čespa jsou už hóódně daleko. Brdek končí, nohy bolí, je tu šlapavý sjezd a za chvilku jsme ve druhém stoupání. Borec na sedmém místě je asi padesát metrů přede mnou, začínám ho stahovat, ale najednou se to láme a ve sjezdu mi ujíždí. Úterní tři hodiny na trenažéru se začínají hlásit, začínám vadnout. Luke má o kilometr více než já a začíná do rádia povídat pohádky a já začínám s vulgarismy neboť se trápím ve třetím stoupání. Kolíkáč se zaposlouchal do pohádky o třech zlatých gelech děda vševěda a hned ma díru za Lukem. V posledním sjezdu mě borec za mnou lehce dotahuje. Nyní to bude na morál a zase na morál cca 15 km rovina. Luke říká, kdo nejede přes čtyřicet …… více jsem nezachytil, ale asi myslel že, je v prdeli. Já přes potoky potu vidím 38,5. Tak se nedivím, že jsou kluci o 2 km dal než já. Tohle mi hlava nebere. Borce za mnou jsem usadil na 300/50 m za mým pomyslným zadním kolem, a tu mezeru hlídám, to stejné udělal borec přede mnou. Poslední kilometry jsou peklo, takže vydržet stávající tempo a modlit se, aby nepřišla malá bezvýznamná krize. Poslední km už zvolňuji a dojíždím na osmém z třinácti. Čespa a Luke bedna Kolíkáč páté místo, kdyby neposlouchal pohádky ….,😉 👍. Gargano Marathon 4/7 [Peschici_Capoiale]
Autor: Dreamer Datum: 2022-12-28 16:02:18
Zwift - Race: RuhrRiders - Rund um die Krippe 500 on The Uber Pretzel in Watopia - 129 km, 2400m, livestream

O Vanocich prisel cas vyzkouset po roce opet i Zwift. Jeste predtim jsem si ale dal vitezny dvouhodinovy zavod na Stedry den na Rouvy, den pote vytrvalostni desetihodinovku na krasne trase 270 km od Mamikyho v Italii. Prvni seznameni v utery se Zwiftem dopadlo neslavne, nebot jsem prehledl ze prvni kolo bylo zavadeci a hlavni nastup jsem prospal, cimz jsem byl odsouzen k jizde na samotku. Cely vecer a noc mi to lezelo v hlave, ze prece nemuze byt takovy rozdil mezi Rouvy a Zwiftem. Byt zkusenejsi mi radili, abych se prihlasoval do zavodu kat B, byt vykonove patrim do A. Ve stredu me nenapadlo nic lepsiho, nez si najit nejobsazenejsi dopoledni zavod, kterym je 129 km a 2400m na mozna nejdelsim Zwift okruhu. Registruji se samozrejme opet do acka, ale dnes se pojede spolecne a bez power upu, takze by to mohlo byt vice realistictejsi.

Po startu se pekne zabydlim v baliku a dnes si to chci hlidat. Narozdil od Rouvy tu neni videt cely profil trasy, na ten se musi na Zwiftpower web. Je pravda ze jsem profil dopredu moc nezkoumal, takze kdyz prijde prvni delsi stoupani, cekam kdy kopec povoli, zatimco on se neustale utahuje. Najednou jedu srot, 17% stojka, tepy na maximu a celo mi zacne ujizdet. Hmm, ze by se opakoval scenar ze vcera? Mackam se, prvnich cca 30 lidi mi sice ujede, ale za mnou je taky par odpadliku. Ve sjezdu me tedy jeste asi ctyri lidi oblozi zahadne tak, ze nemam sanci je zahakovat, byt do toho docela slapu, ale holt asi nemam fosforeskujici kolo jako ostatni, vlastne si mezi nimi pripadam jako chudy pribuzny. Pritel na telefonu Dan mi pise, at neslapu z kopce jako magor, ze to je zbytecne. Pozde, ale priste budu vedet.

Odpadlici prede mnou maji uz naskok kolem 20vt, skupinka za mnou stejnou ztratu. Do cile stale kolem 100km, takze zvolnuji a cekam na ne. To se ukaze jako spravna strategie, dalsi pasaz je rovinata s jen par brdky a tak mam prostor detailne natrenovat jak funguje hak na Zwiftu. Prijde mi ze je o neco privetivejsi nez na Rouvy, ale zase takovy rozdil to neni. Chvilemi ma tedy clovek pocit, ze se moc nejede, ale do cile je to opravdu daleko. Pocital jsem se zavodem na 3h, ale to jsem byl optimista. Skupinka jede pekne, piju, k tomu si davam cukrovi, jo dnes me to dost bavi! Jen si rikam, ze v propozicich bylo nastoupano 2400m a my mame jen kolem 1200 a cil se pritom blizi. Tak mi to neda a vygooglim si profil trasy a aha, na konci je Zwift varianta AlpDHuez kopce. No parada, sil uz moc nemam, ale snad to nejak dam. Kopec je tu a s nim spousta ukazatelu ke kopci, sklon, useky kopce, pekne je to. Chvili trva nez chytim tempo, ale pak par souperu predjedu a nakonec je z toho solidni 27. misto. Dnesni zkusenost se Zwiftem bylo o kus lepsi nez vcera, to se musi nechat. Zkousim jeste pres chat nalakat lidi na patecni Rouvy zavod, tak uvidime.
Autor: Dreamer Datum: 2022-03-17 19:28:41
Virtual KPŽ Znojmo by Kooperativa - vysledky, livestream

Znojmo, vidim dvojmo, takovy uvod se primo nabizi. V lokalite, kde bychom meli za dva tydny mit tymove soustredeni, se dnes jel dalsi dil virtualni KPZ serie. Venku uz zacina byt pomalu ale jiste jaro a tak jeden premysli, jestli ma smysl jeste tyrat telo doma. Bojim se ze az prijdu odpoledne z prace, budu mit v pokoji vedro, takze rano oteviram okna a zatahuji zavesy. To se ukazuje jako dobry napad, odpoledne kdyz prijdu, tu mam prijemnych 20st. Je to dane i tim, ze slunce dnes nesviti. I tak hned pri rozjizdeni okno dokoran a oba vetraky naplno primo na telo, takhle fouka mozna tak na Kanarech!

Jede se 26 km a 300m, takze to bude neco pres pul hodiny. Po startu navic spis z kopce, vsadim tudiz pres 500W, aby mi celo neujelo. To mi samozrejme ujizdi, ale protoze je nas vic, co tam nedalo jeste vic wattu, postupne do cela doskocime. Tady jsem se kratce vyvezl za Simonem H., diky. Parada, jsem v celni grupe s Danem Turkem, co vic si prat? Zustat tu co nejdele! To ovsem bere za sve hned v prvnim brdku, kde odjizdi i se Simonem prvni petka. Na tohle jsem opravdu nemel.

Jinak me to ale az tak nemrzi, protoze jedu spolecne s Andrew E. a Raphael J. hned v dalsi skupince. Pak nam odskoci Raphael, mozna jsem se mohl zmacknout a doskocit ho, ale spoleham na to ze do s Andrew sjedeme. O to se samozrejme snazime, ale souper si drzi naskok kolem 50m. Poctive stridame, z kopce hraje prim Andrew, brdky do kopce a pres horizont tahnu ja. Vzadu totiz nebezpecne dotira dvojice Jan Vlieghe a Alan Huette. Jsou za nami take tak kolem 50m a postupne se blizi. V brdcich jsou vzdy na dostrel, ale pak zase mirne ztraci. Jedeme srot a premyslim, jestli to takhle bude az do konce. Nechci byt dojety, ale zaroven nevim jestli to peklo vydrzim.

Andrew v dalsim brdku mirne ztraci, tak za to vezmu a zkusim si sam doskocit Raphaela. To je ale marny boj na rovine a nesjedu skoro nic. Naopak mi lehce dojde a trojice za mnou se sjede a dojede me. Presne tak jsem to nechtel. Pak udava tempo hlavne Jan, jenze nevim co ma s trenazerem, ale v jeden moment nam vsem magicky behem par vterin odskoci na 100m, tak si rikam ze asi super zasprintoval jeste pred cilem. Jedeme ve trech a v dalsim brdku utrhneme Andrewa. Vypada to tedy na souboj s Alanem. Konec se blizi, na spurt cekat nemuzu, kilak pred cilem vlozim 400W s tim ze to musim vydrzet do konce. Alan zacina ztracet, Jan je najednou zase zahadne za mnou a do toho mi v tom nejvetsim deliriu v appce vyskoci pres celou obrazovku velka rotujici ikona, ze jsem dosahl level 40 v Kariere.

Malem spadnu z kola, ale tak me to namotivuje, ze uz to musim udrzet! Poslednich 500m jedu co to jde a naskok se metr po metru na Alana zvysuje. V cili nakonec krasne sedme misto v tak tezke konkurenci a to jsem si par minut predtim myslel ze budu horko tezko rad za TOP10. Po dojeti toho mam dnes opravdu dost, takze se musim jit trochu vydychat a projit ven na vzduch. Cim kratsi zavod, tim pro me tezsi, ale o to vic zajimavejsi a neustale se menici pak to zavodeni je. Takze zopakuji to co na zacatku, i kdyz se uzda v pohode jezdit venku, dat si takhle par intenzit na Rouvy ma porad svoji hodnotu a je to super zabava!
Autor: Dreamer Datum: 2022-03-13 12:42:45
PEDALITALY Barolo Virtual Race | EU - vysledky, livestream

Nedelni tradicni Pedalitaly zavod v 9h. Venku stale zima, takze neni co resit a stojim na startu. Vcerejsi zavod sebral docela dost sil, uvidime jak to pojede dnes. Melo by, zase jsem vcera nejel zadne dvoukilo. 36 km a 800m ve vinarske krajine kousek pod Turinem, davam si cil, ze krome zavodeni se budu i trochu kochat krajinou, abych si alespon neco zapamatoval. Start je hned do kopce, ktery ma promnenlivy sklon, takze se da vsechno jet vestoje na velkou. Brzy se oddelni asi 10 clenna skupina prevazne francouzsko belgickeho slozeni, kde nechybi tradicni jmena, bohuzel vcetne tech s magicky nastavenymi trenazery, cemuz hodlam tomu prizpusobit styl jizdy a zbytecne se za temito jezdci nevetrat. Muj ukrajinsky dres se diky Rouvy bugu po poslednim updatu zbarvil do cerveno sedych barev.

Skupinka jede, ale vypada to ze nikdo nema v umyslu jet uplnou hranu. Tim padem sice par koralku postupne ztracime, ale stale je to sjizdne na to udrzet se na cele. Co je nejvic tezke, jsou kratke spurty vyse zminenych jedincu. At uz jsou realne nebo ne, konstantni tempo skupiny to narusuje. Ale jedu si svoje a spis hlidam lidi, kterym verim a kteri nejedou trhane v tomto virtualnim svete. Nahore prvniho kopce je nas kolem sesti, ztratili jsme A. Emmericha, B. Van Den Brande a par dalsich. Nasleduje dlouhy sjezd, kde se nejede a tak se mam moznost kochat vinarskou krajinkou. Skoro mi zacina byt zima, tak stahuji vetrak a tesim se na druhy kopec, ktery je kratky, ale o to prudsi.

Do nej najedeme vsichni pospolu, pak mam trochu mlhu, ale nahore ztracime duo Pascal Jordil a Alan Huette, s kterym jsem dojel vcerejsi zavod v Africe. Takze je nas tu pet, do sjezdu se trochu roztrhame, ale s trochou usili se zase sjedeme. Vse smeruje v zaverecnemu mirne stoupavemu useku. Obcas to nekdo zkusi, ale vzdy se sjedeme. Ted uz je potreba hlidat kazdy nastup. Prichazi finale, nejdriv za predcasny nastup na rovine zaplati Ward Simons a pak uz je tu posledni petistovka. Na prvni dvojici nemam a nemuzu mit, jediny s kym se muzu pomerit je Jung Raphael, ale i ten tam v zavode vklada brutalni kratke nastupy, vsechna cest. Takze kdyz si jeden schova i na zaver, beru ctvrte misto. To je porad super, vyhrat tady by znamenalo poradne potrenovat kratke nastupy, coz je ta spravna varianta. Krasny zavod a k tomu povedeny livestream, kde moje jmeno take nejednou zaznelo, takze urcite zkouknete!
Autor: Dreamer Datum: 2022-03-12 16:08:16
TOUR OF AFRICA by Giant & Liv #4 | ASIA - vysledky

Zazvonil postak a prinesl balicek, v kterem byl dres a clenstvi v klubu Rouvy Legends za minuly rok. Sice uz stejny dres mam z lonska, ale i tak mam radost a mam chut oslavit tuhle udalost peknym zavodem. A jeden se hned nabizi v prave poledne. 40 km a 1000m v exoticke krajine JAR. Trasa bude prevazne pro gravel biky, tezka, kopcovita. I tak jsem se rano sel na zahrati probehnout, pak si dal kafe a pred polednem uz roztacim nohy. Po startu za to tak nejak automaticky vezmu a jsem v celni skupince. Se mnou je tu po par km uz pouze Alan Huette, Nelson Snyder a Jean Carlotti. Jedu dal a vubec se v prvnim kopci nesetrim, byt moc dobre vim, ze dnes to bude urcite pres hodinu.

Moje tempo uplne nechutna Nelsonovi, ktery si vystupuje, cemuz se v jeho 3AM Pacific case ani nedivim. Jedeme ve trech, respektive ve dvou s Alanem, Jean si jede svuj vlastni zavod. Prvni kopec za nami, prichazi klesava a rovinatejsi pasaz pred druhym, jeste tezsim kopcem. Alan dneska na cele az tak casto neni, ale ani mi to nevadi, ze tempo je vic na me. Jen sleduji, ze odstup Nelsona se zastavil na 200-300m, takze ma Nelson urcite neco za lubem a jeste to nevzdal. Prichazi druhy kopec a tady postupne zacnu lehce ztracet, tim ze jsem predtim byl vic na spici. Alan mi poodjizdi a nahore mam diru asi 50m.

Coz neni dobra situace, protoze vzadu vidim, ze Nelson ceka na Jan Vlieghe, ktery pulku zavodu jel "pianko" a pak magicky behem chvili smazal ztratu z 2km na 500m, aby se spojili s Nelsonem. Je mi jasne, ze nas budou chtit sjet. Ja tak v poslednim 15km useku, ktery je prevazne z kopce nebo po rovine musim jet porad srot. To se ale vyplati a dojedu Alana, ktereho asi utavila snaha dojizdet nastupy Jeana. Nelson / Jan to za nami zkousi, ale drzime odstup 500-800m. Chvili necham prostridat Alana na spici, ale tempo pada, takze to dnes holt beru na sebe i s vedomim, ze ve spurtu za to zaplatim. 10 km do cile, 5 km, dvojice za nami porad par set metru ztrata, to uz udrzime! Naopak pro zdramatizovani na nas pocka Jean a bude z toho tak spurt nasi trojice. Jdu do nej jako prvni, mam par metru naskok jeste kousicek pred cilem, ale nakonec to nestaci a dojizdim treti. Jasne ze bych chtel vyhrat, ale dnes to nebylo o umisteni, ale o super zajimavem zavode, kterym jsem vic nez dostatecne oslavil prijeti do klubu Rouvy legends!
Autor: Dreamer Datum: 2022-03-09 20:36:09
TOUR OF AFRICA by Giant & Liv #3 | EU - vysledky

Ve stredu je venku pres den krasne jarni pocasi, jenze nez se dostanu z prace, je podvecer. Mam tak moznost jit si zabehat, nebo nedelat nic, anebo se podivat co se jede v podvecer na Rouvy. Ne ze bych toho po vcerejsku nemel dost, ale neda mi to. A vida, je tu zavod v Africe, na ktery je prihlaseno pres sto lidi. Navic pekna prevazne rovinata trasa po sotoline, to by mohlo byt pekne! Start v 19h je docela pozde, ale uz jsem zvykly. Protoze necekam dnes tak velkou konkurenci, tak se v klidu rozjidim a dam si jen malou davku kofeinu. Po startu utvorime peknou skupinku kolem osmi lidi, kde nechybi Andrew Emmerich, Brian Ward, Pascal Jordil a Nelson Snyder.

Koukal jsem ze Andrew a Nelson uz jeli poledni zavod, takze budou jiste vedet, jak to dnes jet. Prijde mi ze se nikomu moc dnes na spici nechce, tak ackoliv je to rovina, jdu v ramci moznosti na celo a taham skupinu. Respektive s kazdou dalsi minutou se ji snazim roztrhat a to se mi po chvili dari a zustaneme v peti lidech. Pak ma asi technicky problem Andrew a jedeme ve ctyrech. Trasa je zajimava, rovinata a byla by pohodova, kdybych dnes pro zpestreni nezvolil odlisnou strategii a co chvili vsem nenastupoval.

Vim ze to nema moc vyznam, protoze Nelson si me tezko necha na rovine ujet, ale at je nejaka zabava! Obcas zbytek skupiny chyti diru kolem 10-20m, ale pak trochu zvolnim i ja a jsem sjet. Nikdo jiny pak ani nenastupuje. Blizi se posledni cast zavodu, jeste to jednou dvakrat zkusim, ale opet bez uspechu. Kdyz prijde zaverecny mini brdek, zbytek skupiny se preze me prevali a ackoliv jsem si rikal, ze je musim zahakovat, tak bohuzel. Nejdriv odskoci Nelson s Pascalem, mam sanci jeste zahakovat Briana, ale ani 400W na to nestaci. Chytim mensi mezeru a to uz je tu posledni km a je tak jasne, ze o prvni misto bojovat nebudu. Dojizdim ctvrty, ale jsem rad, ze jsem dnes zavod spoluvytvarel a jen se nevezl v haku. Sice bych usetril, ale ve spurtu bych asi o moc lepe nedopadl. Takze secteno podtrzeno, fajn zavod a potvrzeni, ze po vcerejsku jeste nejaky sily zustaly.
Autor: Kolíkáč Datum: 2022-03-09 11:07:31
Díky za repre borečci! Dnes to bylo hodně těžký a spravedlivý, žádný hák se moc nekonal V celkovém pořadí tedy velké orange představení!
Elite - 2.Dreamer
Hobby - 3.Luke, 10.Kolikac, 40.Mlhoš
kategorie M30-39 - 1.Luke
kategorie M50-59 - 2.Kolikac, 8.Mlhoš
Autor: Dreamer Datum: 2022-03-08 19:24:47
V4 eCUP 2022 - Hungarian GP - vysledky, livestream

Posledni dil zavodni serie V4 eCUP je tu v utery podvecer. Start v 18h a slavny kopec Col du Aubisque ve Francii, 17 km a 1200m prevyseni. Z prace dorazim hodinu predem, dam si na kratkeho slofika a jdu se rozjizdet. Okno dokoran, vetraky naplno, dnes to bude chtit velke chlazeni. Venku zapada slunce a tady se chysta velky zavod. Na startu od nas Luke, Kolikac a Mlhos. Z profiku velka jmena vc. M. Vacka, ktery pred tydnem vyhral etapu na Tour of UAE. Cela trasa je ciste do kopce, ale ze zacatku neni tak prudky. V haku se da usetrit kolem 10-20w, coz se hodi, ale spis volim strategii jet podle sebe a moc nekoukat na soupere.

Po startu se diky 450w zabydlim kolem TOP20 a postupne se posouvam vyse. Je tu se mnou Simon H., Luka zatim nevidim, ale je mi jasne, ze bude kousek za mnou. To se ukaze v necele polovine trati, kdy se uz startovni pole rozdeli na mensi skupinky. Simon mi metr po metru odjel a naopak zezadu se metr po metru blizi Luke. Ja jedu ve skupince s Jan Danko a Petr Vavra. Pak dojedeme mladiky Richarda Kobra a vypada to ze bych mohl utocit na TOP10! Druha polovina je vice prudsi, ale jsou tu i useky ktere jsou mirnejsi. Takze to sedi vic dynamickym jezdcum, coz ja uplne nejsem. Potesitelne je, ze se mi dari drzet watty porad vysoko nad 300.

Luke s Petrem Vavrou se blizi, ale stejne tak konec zavodu. Posledni tretina, mackam se co to jde, v brdcich porad kolem 350w, ale stejne me Luke stahuje, az me kousek pred vrcholem dojede. Potesitelne je, ze svym usilim utrhnul Petra Vavru, ktery uz ma ztratu pres 100m. Na horizontu mi Luke odskoci, dneska mu to sedlo paradne, klobouk dolu! Bereme tak krasne a osme a devate misto. Kopec to byl tezky, ale po te brutalite v JAR pred tydnem docela sjizdny. Celkove to za me bylo povedene finale zavodni serie a je fajn si takhle v zime a zjara zazavodit proti profikum. Samozrejme s vedomim, ze ne vsichni to berou tak "vazne" jako my nadseni amateri. Ale na to se historie nepta. Ted uz zbyva jen si prat, aby venku prislo prave jaro a clovek zase pomalu zacal jezdit venku a zurocil povedenou zimni pripravu.
Autor: Kolíkáč Datum: 2022-03-08 09:59:59
Dnes velké finále seriálu Visegrad 4 eCUP. V 18h. startuje Col du Aubisque, roztočení nohou v 16:30h. Team radio samozřejmostí. Podaří se udržet pódiová umístění našich zástupců v celkovém pořadí? Zatím přislíbili účast: Dreamer, Luke, Kolikac, Mlhoš ... kdo dále?
Autor: Dreamer Datum: 2022-03-06 12:38:51
PEDALITALY Parma Virtual Race | EU - vysledky

Nedelni dopoledne nabizi zpestreni v podobe dalsiho Pedalitaly zavodu. Stejne jako minuly tyden to dnes neni s livestreamem, ale i tak nas ceka tezky zavod. 37 km a 1100m v okoli Parmy. Vcera jsem se pekne rozjel v nizke intenzite, rozjizdet se tak moc ani nemusim, stacit kolem dvaceti minut. Slapky jedou do Usti, tymove jsem na to dnes sam. A jak to vypada po startu, blizici se jaro znamena o neco mensi konkurenci. Par tradicnich jmen chybi a tak jsme po startu na cele s Andrew Emmerich a s nami je tu G. Pinto, D. Philippe, ktere moc neznam, ale ten prvni je v kariere na levelu 35, coz je hodne vysoko.

Hned na prvnim brdku se oddeli nase mala skupinka a buduje si naskok na ostatni. S potesenim zjistuji, ze se mi jede dobre, ale ono by tu mozna vypadalo jinak, kdybych musel jet maximalni vykon. Takhle spolecne s Andrew udavame tempo nasi skupinky. V dalsim kopci odpadnou postupne dva souperi a vypada to ze pujdeme v nasi dvojici do uniku. Profil je neustale nahoru a dolu a to nas ceka finalni tezke stoupani na konci. Stridame a naskok drzime. Krajina kolem je krasna, zavod svizne ubiha. Andrew jel vcera dva zavody, ja zase byl na kole pres 8h, vypada to ze jsme na tom dnes podobne.

Prichazi sjezd a zaverecne stoupani. Nasadim kolem 380W a postupne se na prvnim miste metr po metru vzdaluji. To mi doda dalsi porci sily a tak dal jedu naplno kolem 330W. Kopec ma promenlivy sklon, ale i v mirnych pasazich se snazim drzet aspon 300w. Naskok se postupne zvetsuje a pak uz je jasne, ze pokud nedostanu krec nebo tak neco, vydrzim to do cile. Tam muzu slavit po delsi dobe prvni misto ve virtualnim zavode, parada. Sice ta mensi konkurence, ale na to se historie nepta. Navic na patem miste dojel byvaly profik Francisco Mancebo s nevelkou ztratou. Po zavode se v dobrem rozpolozeni jdu opet probehnout ven a tim muzu povazovat nedelni aktivity za vysoce uspokojujici!
Autor: Dreamer Datum: 2022-03-02 20:31:33
TOUR OF AFRICA by Giant & Liv #1 | EU - vysledky

Streda, zavodu je treba. Po tezkem vikendu jsem rad, ze se nic velkeho v tydnu nejede, kde by byli elitaci a rikam si ze to bude oddychovy tyden. Jenze pak si vsimnu nevinneho oficialniho zavodu na 8 km kdesi v Africe. To ani nestoji za registraci, ale neda mi to a zacatkem tydne se podivam na detail trasy. A ejhle, on je to brutalni kopec s prevysenim 900m na tech 8km! Trasa je sotolinova a spojuje hranici mezi JAR a Lesothem a konci ve vysce 2900 mnm. Tak to bude huste a nechci u toho chybet!

Jedina skoda je ze start je az v 19h, vetsina zavodu v posledni dobe zacinala minimalne o hodinu drive. V 18h po prichodu z prace se mi tak chce spis spat, nez se rozjizdet na zavod. Nakopnu se kofeinem a dobrou muzikou a o pul hodiny uz se na zavod tesim, jak to tam poslu. Po startu za to vezme hned Nelson Snyder a jde do mirneho uniku. Pak jedu ja se Simonem H, je tu i Luke, ktery po polednim vitezstvi jeste nema dost! Profil je jak jsem uz naznacil. Porad do kopce nebo do stojek ktere maji kolem 19%. Nicnene sklon je variabilni, takze to neni az tak monotonni.

Prvni polovinu volim taktiku ze jedu na tezky prevod, tedy 50x28, dokud to nohy utahnou. Kadence je sice kolem 50, ale dari se mi tak tocit kolem 340W v tech nejprudsich pasazich. Ono popravde Rouvy simuluje sklon do cca 15%, co vim. To jen tak na okraj, aby si nekdo nemyslel ze na 50x28 jedu 340W v 19% stojce. Ale daleko k tomu neni :) Na celo se dostal Simon H. a tentokrat je v mirnem uniku on. Pak jedu ja nastejno s Nelsonem. V prudke casti jsem vepredu, jak se to narovna, jde Nelson prede me. Do toho nas tu obstastnuje motylek Jean Carlotti, ale toho nechavam bez komentare.

Jede se mi dobre, ale nevypada to ze bych Simona stahoval. Naopak v druhe polovine odskoci Nelson, ktery chytil druhy dech a dela si mirny naskok. Kopec je brutalne tezky, takze konecne shazuji i ja na malou placku, abych si trochu zvysil kadenci, ovsem nikoliv vykon. Posledni velka stojka a cil se blizi. Tepy mi dnes nejdou tak nahoru, coz pricitam te celkove nizke kadenci. Prvni misto bere zaslouzene Simon, druhe zaslouzene Nelson a treti zaslouzene ja. Krasnych prumernych 333w a 4,9 w/kg, tezky a zajimavy kopec v exoticke krajine. Na chvili zapomenout na starosti dnesnich dnu, co vic si prat?
 

Témata za poslední 2 měsíce

 
ID Název Akce Přísp. Poslední příspěvek Založil Privátní
320 Peklo severu Akce 10 2024-04-18 10:17:42 - Kapr Strejda NE
43 Kalendář akcí   247 2024-04-17 23:31:53 - Luke Kolíkáč NE
509 Rytířov Akce 362 2024-04-17 07:24:39 - Kolíkáč Kolíkáč NE
376 Koloděje Akce 2504 2024-04-13 16:20:42 - Luke Kolíkáč NE
405 Praha-Doksy Akce 855 2024-04-11 15:29:57 - Kolíkáč Kolíkáč NE
19 Dresy, trička, bidony, samolepky   2859 2024-04-11 12:06:24 - Kolíkáč Soused ANO
623 L´Etape CZ by TdF Akce 31 2024-04-11 07:03:25 - Kapr Kolíkáč NE
384 Trénujeme na jaře Akce 2142 2024-04-09 22:52:17 - Sukes Kolíkáč NE
371 Soustředění na Jižní Moravě Akce 1807 2024-04-08 23:28:21 - Nick Quit NE
457 Sázavák Akce 352 2024-04-07 22:43:49 - Radim Kolíkáč NE
375 Závodíme na jaře   648 2024-03-31 20:42:10 - Kolíkáč Léňa NE
140 Velikonoční jízda Praha-Doksy-Praha Akce 25 2024-03-29 16:41:06 - Čespa Kolíkáč NE
190 ELM - Extraliga Masters   754 2024-03-28 16:12:43 - Javi Kolíkáč NE
634 Toskánsko Akce 17 2024-03-26 10:46:56 - Kolíkáč Bobek NE
604 Kraslický šíp Akce 28 2024-03-25 16:30:40 - Strejda Koník NE
633 SuperGiroDolomiti Akce 4 2024-03-25 08:49:42 - Kolíkáč Kolíkáč NE
379 Hurá na Ještěd Akce 665 2024-03-23 06:43:02 - Kapr Bobek NE
370 Trénujeme v zimě   6563 2024-03-21 10:15:30 - Sukes Strejda NE
20 Zajímavé informace   1583 2024-03-19 12:26:00 - Kapr D!ablo NE
530 Za jazykovými skvosty Akce 134 2024-03-18 09:31:58 - Kolíkáč Kolíkáč NE
46 Kola - servis, nákup ...   2571 2024-03-12 19:56:02 - Vláďa D!ablo ANO
575 Trosky Akce 165 2024-03-09 19:55:11 - Kolíkáč Kolíkáč NE
502 Akce a závody v cizině   180 2024-03-08 09:02:52 - Kolíkáč Canadien NE
556 Ústí nad Labem Akce 283 2024-03-03 18:32:20 - Čespa Kolíkáč NE
244 Šlapky v seriálech (UAC, ELM ...)   703 2024-02-29 20:00:05 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
403 Sudety Tour Akce 437 2024-02-27 08:42:44 - vt TinkTink NE
612 Lukov Akce 136 2024-02-24 19:34:18 - Sukes Turista NE
107 Pokladna, adresář členů, fotogalerie   1 2024-02-22 16:59:27 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
618 Kamenné Mosty Akce 40 2024-02-18 18:09:15 - Orlik Luke NE
616 Nový Bydžov Akce 142 2024-02-18 16:35:03 - Čespa Kolíkáč NE
STRAVA :: Fotogalerie rajce.net :: YouTube :: Facebook :: Webdesign ©2007 by JuraSOFT