Diskuze
Anonymní uživatel :: Přihlásit

Diskuze


Pro vstup do diskuze je potřeba se přihlásit, pro zaslání přihlašovacích údajů si napište zde.
Archiv diskuze: 2004-2006 :: 2004 :: 2003

Příspěvky k tématu: Mamut Tour  (ID: 374)

Ostatní témata
Autor: Strejda Datum: 2019-02-18 11:50:15
Tak Mamut ma mirne pozmenenou trasu oproti lonsku. Hlavni zmena - posledni kopecek (od Lipniku) premisten na zacatek trasy. Naopak zaver se obejde vice mene bez kopcu. Coz ja osobne vitam, ty posledni dva brdky ve mne vzdy vyvolavaly hruzu po 200 km. Zbytek zustava vicemene stejny, takze zas bez Tesaku, ale dvakrat pres Lazy, tam a zpet.
Rok 2018
Autor: Jirus Datum: 2018-06-09 21:26:28
Kolikaci to ti to trvalo. Ale stalo to to za to. Diky. Jako bych tam byl
Autor: Žíža Datum: 2018-06-01 13:27:36
Nějak jsem nestihl dát zprávu, že komplet fotky z Mamuta jsou již na rajčeti fotky Mamut komplet - (ale předseda to už vlastní iniciativou dávno zjistil ). Takže vás poprosím, jestli tam najdete někoho, kdo má vazbu na šlapky, neváhejte a doplňte šlapkáckou galerii.
Autor: Malina Datum: 2018-05-30 09:50:36
Gratulace všem závodníkům i turistům! Vzpomínám jaká svině mamut byl.
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-05-28 21:00:16
Zízo, nadherna disertacni prace. Jiz do hloubky analyzujeme casove rozestupy, jemnost oholeni nohou, kvalitu zubu a kdo vi co jeste Diky moc!
Na me dnes prisla paradni mamuti unava, jedno kafe za druhým, tělo plné kopců a nekonečného asfaltu. V hlavě to ale je, Mamut je tam, to se prostě počítá! Marně hledám na compu ten sobotní velkofilm ve 3D kvalitě, tak bych si ho chtěl přehrát ... snad to taky pres klavesnici zaznamenam do nasi kroniky, jako to udelal paradne Dreamer ...
Autor: Lenka Datum: 2018-05-28 10:51:22
Však jsem na vás v sobotu vzpomínala, když jsem pobíhala při Horské Výzvě po Beskydech a drápala se na Pustevny, kam stoupáte asi vy Tak třeba na Krakonošově cyklomaratonu....
Autor: Iceman Datum: 2018-05-28 09:41:47
Tak letos to muselo být neskutečně těžký ! Asi dobře že jsem nejel. Velkej obdiv všem co měli odvahu a dokázali se postavit na start. Dreamer - hezký počtení a super výsledek.
Autor: Strejda Datum: 2018-05-28 09:32:59
Ja jsem to letos musel zabalit. Uz na Hadovne mne zacali chytat krece, Grapy jsem sotva zvladl a dal uz mne bylo jasne, ze nemam sance vejit do limitu. Porad jsem premyslel, cim by to mohlo byt: malo treninku, prepaleny zacatek, chyby ve stravovani... Az pozdej jsem prisel na to: chybela Lenka. Ona mne vzdy dokazala umravnit a jeli jsme rozumne tempo. Letos jsem vsechno nechal na prvnich 70 km a dal uz nebylo z ceho brat. Za rok tam prijedu pro zuctovani s Mamutem .
Autor: Žíža Datum: 2018-05-28 07:47:22
RiCu, bohužel s infem o balení na Trojáku nemůžu sloužit - byl jsem na bufetu na prvním průjezdu - tj. výjimečně přemístěný na Loučky místo standartního Trojáku. Po jeho sbalení se bufet přemistil na Troják a já jsem jel na Lázy, kde jsem fotil celé pole (teda s výjimkou tebe ). Podle zkušenosti z minulých let ale vím, že na Trojáku čekávají fakt dlouho. Dle propozic měli čekat na jezdce s průměrnou rychlostí 22 km/hod - což mi na Trojáku dle mých tabulek vychází. že balili okolo 1/2 čtvrté.
Autor: VSid Datum: 2018-05-27 22:59:22
Pěkný, pěkný. Dreamer vypadá dobře, a když se na maratony trochu soustředí a odpočine si od de luxe dvojkil, bude to možná ještě pěknější. Méně je někdy více, viď?
Autor: RiC Datum: 2018-05-27 21:57:32
Žížo, díky za povzbuzení. Upřimně, nečekal jsem, že ještě někoho uvidím. Bylo to příjemné někoho vidět. V kolik balili bufet na Trojáku? Já tam byl v 16:00 s prázdnejma bidonama a nikdo nikde.
Autor: Dreamer Datum: 2018-05-27 21:04:59
Zizo, jeste jednou diky moc za fotky!

Jirusi, specialne na tebe a tvoji jizdu se Skupkem na Krusnotonu a zastaveni na posledni obcerstvovacce jsem si vcera vzpomnel, protoze byt jsme sice nejeli o uplne prvni misto, to chovani skupinky bylo ke konci podobne, takove to, chvili se jede, nejede, horko do vsech pere, najednou obcerstvovacka, nekdo stavi, nekdo ne, nekdo nenapadne poodjede ... vcera jsem myslim pochopil, jak to tehdy u tebe vypadalo! Tak doufam, ze ti letos nejaky road maraton vyjde!
Autor: Fousáč Datum: 2018-05-27 20:23:49
Žížo, předpokládáš správně. Dík za fotky, to potěšilo, že jsi tam ještě byl - pak mi to dokonce chvíli i jelo .
Autor: Pistachio Datum: 2018-05-27 20:19:45
Chlapáci, jste borci, parádní výsledky a Dreamer velká poklona, chybělo malinko. 220 km a Grapy k tomu, brr, masakr.
Autor: Jirus Datum: 2018-05-27 19:45:39
Moc hezký. Jezdíte báječně, jen tak dál. Gratuluju
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-05-27 18:52:40
Po Orlíku mi nějak narostl hřebínek, a když jsme uviděl na startu duo Broniš-Popiolek, tak se ještě zvětšil Díky rozděleným startům byl začátek vcelku v poklidu, jen zamrzel smolař Turista, který chytil defekt. Jak se nakonec ukázalo, byla to pro mě velká ztráta, protože bychom možná jeli spolu. Takhle jsme dojeli pod Lázy, dostal jsem se před duo B-P a v poklidu vystoupal nahoru, plácl si se Žížou a sjel si nebezpečný úzký sjezd. Dreamer vyjel kopec o 30 sekund rychleji, ale já jsem si věřil, že ho ještě dnes uvidím. Pod Hadovnu vše podle plánu, brdky si najet dopředu a pak jen zahákovat B-P. Nabourali jsme do Hadovny a začali první problémy. Už jsem se necítil vůbec komfortně a nahoře jsem ztěžka lovil hák za Pavlem. Velmi početnou skupinu jsme nechali za sebou. Děsil jsem se sjezdu, ale nakonec jsem ho překvapivě dal s nimi a pod Grapy se vezl zase na euforické závodní vlně. Pavel se rozjel a já začal mít prázdné nádrže. Grapy byly poprava a nastavily mi pravdivou tvář mé formy. Metr po metru mi odjížděli a já věděl, že je konec. Nahoře dokonce křeč a od té doby už jen přeprava do cíle. Rozdělení tratí ve 4 lidech, ale před Rajnochovicemi od nás odpadá Jirka Šrain. Tak jen ve trojičce se dvěma Slováky trpím jako dlouho ne a nevěřím, že dojedu. Strašně to bolí, začaly pálit chodidla, tropické vedro, žaludek neposlouchá. Kluci solidárně jedou tak, abych tam furt byl, nakonec ale zůstává se mnou jen Eda Evinic, který vzpomíná na Jiruse, že s ním jel Krušnotona. Edo, díky za skvělé tempo! Žíža je znovu velkou oporou, setkat se se spřízněnou duší ve stejném dresu v těch nekritičtějších chvílích je vždy paráda, díky moc bejku! Dreamer nakonec málem vyplnil moji věštbu, že dá svoje první maratónské podium. Jel famózně v grupě o 1. flek! Karle vydrž, věřím, že to letos klapne! Samozřejmě, že ho dojelo B-P, takže kdybych … ale na kdyby se nehraje . V cíli pokec s Turistou a zlatá tečka v podobě vítězství v soutěži týmů, a pak čekání na bojovníka RiCe... Mamut nikdy nebude zadarmo, letos mě strašně bolel, ale zase psal epický příběh, u kterého chci ještě někdy být! Flyby
Autor: Žíža Datum: 2018-05-27 18:43:03
Tak pozdrav a obdiv všem lovcům Mamutů. Do již vytvořené fotogalerie jsem dosypal fotky z průběhu. Vzhledem ke změnám trasy to tentokrát byly Lazy 1, po odjetí většiny ( počkal jsem na Strejdu, pak už byla chvíli pauza) jsem to tu zabavil a co síly a nezávodní tempo dovolily, "letěl" jsem na bufet na "Trojáku" - tedy letos vlastně na Loučkách, když byl Troják vynechaný . Tady jsem stihl ještě nafotit pár jedinců které jsem cestou předjel nebo minul (mimochodem - Strejdu jsem asi "objel" na pidizkratce na klesání z Lázů - osobně ale spíše nedoporučuji - sice si člověk zkrátí o pár set metrů - ale stojí na brzdách takovým způsobem, že časově to moc nepomůže ). Po té co už obsluha bufet zabalila, jsem se ještě trochu cournul po okolí a pak už na Lázy II. No a tady nafotit to nejtvrdší jádro maratónců. Je pravda, že tu už jsou odstupy opravdu veliké, takže v těchto místech je to už vždy na pár hodin. Ale čekání na Šlapky je holt pro mne zábavou, kterou mi mimo jiné zpestřilo i pokecání s Turistou, který to už bral (po defektu) jako tak nějak poklidněji . No a velká omluva RiCovi- poslední mnou nafocený maratónec hlásil, že už je fakt definitivně poslední - když jsem mu řekl, že čekám minimálně ještě jednu šlapku, odvětil, že si to po defektech zabalil. Poctivě jsem čekal ještě do času, který odpovídal průměru na 22,5 km/hod a zabalil to. o to větší překvápko, když jsme se dole v Ratiboři v protisměru potkali.
Takže všechny šlapky (v dresech) jsem doplnil do alba, přidal i hosty, které jsem poznal - Fénixe a předpokládám že Fousáče. Zítra nebo pozítří ještě na své Rajče nasypu kompletní sadu, takže pokud tam pak najde další, pls. doplňte do alba šlapek
Autor: RiC Datum: 2018-05-27 18:18:42
Na začátku moc dobrý pocit, formu jsem naladil. Bylo snadné přepálit začátek. Pak stojka Lázy a bylo vymalováno. Tohle mi prostě nejde. Hadovna nic moc, ale šla, Grapy mě dorazily/zařízly. Před Komárnem defekt, pak vadná duše a sólo až do Přerova. Bufety zavřené, beznadějně poslední. Chůze na Lázech i na Huberta. Porážka dokončena objetím Hlinska abych se vyhnul poslednímu kopci. Už nebyla žádná síla
V cíli čtu sms od Kolíkáče a za chvíli se vidíme osobně. Krásný konce blbého dne.
Uvidíme příště.
Autor: Dreamer Datum: 2018-05-26 22:34:51
Cas je neuprosny a letosni Mamut je za nami! Kdo jej nekdy zazil, vi jake to je a jake pribehy tenhle maraton prinasi! Diky vsem, ktere jsem dneska potkal, Kolikacovi a Strejdovi za odvoz, Turistovi za spolecnost na zacatku zavodu a Zizovi za obetave foceni a povzbuzeni na Lazech! A protoze se tradice ma dodrzovat, report je na webu, preji prijemne pocteni!
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-05-25 15:10:32
Karl naklikal mapu i s profilem a moznosti stahnuti GPX, KML - Mamut Tour 2018 silnice. Diky!
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-05-24 19:53:51
Diky Zizo! Tady je neco o Lazoch Icemane diky, jedes s nami a nejenom ty!
Autor: Žíža Datum: 2018-05-24 12:52:43
Tak hodně štěstí při lovu Mamuta. No a abych uklidnil ty, které případně předseda vystresoval - těch 20% na Lazech z druhé strany (místo prvního Tesáku) se mi nezdálo -( připadalo mi, že tu vždycky trpím méně než na Grapech) - tak jsem to byl včera otestovat. No a pro někoho dobrá (a pro někoho možná naopak špatná) zpráva - i přes usilovné sledování compu jsem našel maximálně 15% stoupání (těsně na výjezdu z Podolí). Je to ale výstup ze Sigmy, která nadmořskou výšku určuje barometricky a % stoupání pak počítá ze změny výšky a vzdálenosti - takže vždy se jedná o krátké "diskrétní" úseky.Tudíž nemohu vyloučit, že někde může být třeba metr s větším úhlem. No ale v principu, Grapy jsou určitě horší .
Jinak na trase se určitě potkáme - i když letošní změna trasy mi asi dovolí jen dvě místa.
No a s tím plácnutím to bude spíše virtuální - letos už podruhé vyhozené rameno, takže nečekaný pohyb by mohl vést ke třetímu
Autor: Iceman Datum: 2018-05-24 12:44:47
Přeju Vám aby Mamut vyšel. Bez technických problémů a bez pádu hlavně. Z maratonů byl pro mne Mamut nejvíc. Byl to uplně můj první maraton, dojel jsem ho jen díky Šemíkovi, na pokraji totálního vyčerpání, uplně poslední . Letos jsem dlouho zvažoval, že bych naposledy..., bohužel okolnosti nepřejí. V sobotu na Vás budu myslet !
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-05-24 11:58:06
Legendární ubytovani Stavarov, zamluven pro 4 osoby od patku do nedele. ... Strejda, Kolikac, Dreamer, Karl, Turista ... ale myslim, ze maji i dalsi volna mista, pripadne tam zavolejte. Ja zatim to mam nejasne s dopravou, dam vedet ve ctvrtek.
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-05-23 15:35:54
Mamut je v hlave a nejde s tim nic delat. Street View me projizdi Lazy, Hadovna, Grapy, Tesak, Lazy. Soustredit se na praci je nemozne, procitam zazloutle reporty, hrabu se v zohýbaných fotkach, zobam magnesium a vroucne si preji, aby oranzova maratonska show pokracovala!

The show must go on - yeah
The show must go on
I´ll face it with a grin
I´m never giving in
On with the show

Tesim se na nezlomne šlapkovské legendy na startu, diky Strejdo, RiCi, Dreamere .... (stale verim v Turistu, Karla, Bobka, Icemana a nebo .... )! Vzdyt diky maratonum vsechno to pomerancove divadlo zacalo, nezapomenme na to!
Zizo verim v placnuti si dlanemi!
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-05-21 11:53:46
Letos pekna lahudka s az 20% sklonem na rozehrati ... to nenajdeme ani na Grapech ... tech 23 zoubku vzadu neberte!
Autor: Strejda Datum: 2018-05-21 08:23:22
Nabizim odvoz na Mamuta. Mam misto pro dva cyklisty i s koly. Odjezd z Prahy v patek kolem poledne, zpatky v nedele brzy rano hned po snidani. Zajemce, ozvete se do stredy vecer, pak to nabidnu mimo klub.
Autor: Strejda Datum: 2018-05-18 11:46:43
Dobra zprava: poradatele rozdelili start . Takze na zacatku nebude takova mele.
Autor: Iceman Datum: 2018-05-15 10:52:10
neb se hrdě hlásím k zimním wobjížděčům opdovídám, nechtěj vědět kde jsem
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-05-14 22:57:28
Je to pravda, dlouha cca 220km... zimni oranzovi wobjizdeci, kde jste?? Volame vas do zbrane!
Autor: Strejda Datum: 2018-05-14 15:25:33
Jo, a zda se, ze to bude o cca 13 az 15 km delsi, pripravte se na to.
Autor: Žíža Datum: 2018-05-14 13:54:04
Na Tesáku je totiž velká akce s opravou vozovky a aktuálně jsou na 5 ? místech (chtěl jsem příští týden odzkoušet aktuální stav) částečné uzavírky se semafory. Takže to pořadatelé asi raději upravili. Druhý průjezd je oproti původní variantě pak úplně klidový - pozvolné stoupání (výrazně mírnější než původní verze na Tesák). Vyjede se pak těsně pod Trojákem - v místě kde končí klesání z Tesáku a začíná krátký kopeček na Troják.
Autor: Strejda Datum: 2018-05-14 12:03:42
Nu, vypada to, ze na Tesak se nejede ani pri druhem prujezdu. V Rajnochovicich se neodbocuje pa lesni asfaltce doprava, ale jede se rovnou na Trojak. Tohle stoupani jeste neznam. Asi se na Tesaku neco deje, nejspise se opravuje silnice.
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-05-14 10:17:57
Tady je mapa 2018. Jestli tomu dobre rozumim, tak Tesak se na uvod nejede, ale misto nej brutal Lazy z druhe strany ... uaaa
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-05-09 11:06:19
Chtel bych letos Stavarov! Ve stredu 9.5. zamluvim, piste, kdo ma zajem.
Strejda, Kolikac, Dreamer ...
Autor: Strejda Datum: 2018-05-04 16:59:02
Ja ano. Prosim jednu postel na dve noci.
Rok 2017
Autor: Žíža Datum: 2017-06-02 07:33:50
Kapře, díky. Ale čest to byla určitě pro mne- turista jako já nemá mezi chrty jako vy dva co dělat Ale vážně, jsem vždy rád, že alespoň tím nafocením a povzbuzením můžu Vás závoďáky na těch dvou místních maratonech podpořit. Tak zase na Beskydu .
Autor: Kolíkáč Datum: 2017-06-01 16:57:48
Jednoduchy, na Grapy Ti vezmu i druhy bidon!
Autor: Kapr Datum: 2017-06-01 15:45:30
Příští rok bude Standa v kategorii AM4...jsem zvědav, co s tím Kolíkáč udělá, aby mě dostal na bednu...
Autor: Kolíkáč Datum: 2017-06-01 10:26:04
Report Standa Prokeš
Autor: Kapr Datum: 2017-05-31 19:55:02
Super foto týdne...Žížo, je mi ctí...
Autor: VSid Datum: 2017-05-30 09:24:50
Jste všichni chrabří bojovníci! Připadá mi, že od doby, kdy jsem přestal pořádně jezdit, se Šlapky jen a jen lepší. A já u toho nejsem
Autor: Kolíkáč Datum: 2017-05-30 07:33:29
Vcera v tom parnem podveceru dekovacka noham ke kouzelnikovi Bobkovi na odborny zasah do lozisek.
To byl pocit, nohy se vezly jeste na mamuti vlne, vsechny fragmenty sobotni bitvy znova a znova prehravany. Bracho byl to maratonsky silnicni koncert, navzdy zapsano hluboko do vzpominek! Diky ze jsi tam byl a ze to to takhle klaplo! Maratony jsou nejvic!
Autor: Iceman Datum: 2017-05-29 09:55:26
Jako bývalý účastník několika Mamutů vím, jak těžký závod to je. Před všemi smekám a gratuluji.
Autor: Strejda Datum: 2017-05-29 09:52:24
Konecne jsem se taky dostal k pocitaci :). Blahopreji vsem zucastnenym, McHamer je velky zavodnik, Kolikac a Kapr predvedli tymovou souhru. RiC prezil krizi, ktera ho urcite do budoucna posili.Neztratili se ani Michal a Peppino. Ja ze sve strany mel za ukol dovezt Lenku na bednu, coz se mi taky povedlo , ackoli byla vyhlasena jeste, nez jsme dorazili. Krizi jsem zazil jen jednou (to bylo tech 30 kilometru hruzy od druheho bufetu do zacatku Tesaku 2). Porad proti vetru a porad jeden drdek za druhym. Schvalne jsem je ted ze zaznamu spocital, bylo jich 20. Ale byla to krize jen moralni, zrejme jsem letos malo trenoval ve zvlnenem terenu. Kopce se mi jely dobre (teda pokud nepocitam Grapy a Lazy), rovinky taky, ale nekonecne kratke brdky proti vetru byly docela ubijici. Nu a pak uz cca po 180 km jsem byl dost utahany a uz jsem se smiril s tim, ze se letos pod 9 hodin nedostaneme. Ale Lenka ne, vzala za to, tahal mne jako o zivot a nakonec tesne pod 9 to vyslo. Ted uz po opadnuti vsech prvnich dojmu mohu ric, ze Mamuta za rok jeste mam sanci zkusit znovu.
Autor: Dreamer Datum: 2017-05-29 08:30:41
McHammer si zaslouzi velkou pochvalu, po Jirusovi mame dalsiho elitaka! Mozna mohl zkusit dlouhou trasu kdyz mu to tak jelo, urcite by dojel minimalne ve skupince s B. Pruchou a Bronisem! Pochvala i ostatnim a piste reporty, at je co cist.
Autor: Koník Datum: 2017-05-28 22:09:59
Gratulace za super výsledky VŠEM co jeli a "užili si to".
Autor: RiC Datum: 2017-05-28 20:23:36
Nejhorší výkon, co jsme kdy na Mamutu předvedl. Problémy jsem zjistil už při nájezdu na Tesák I.
Kapře, nesrovnávej se s Popiolkem. Leda, že bys dělal to co on na Krušnotonu 2016.
Autor: Jirus Datum: 2017-05-28 19:04:40
Pane Broniši jste fakt borec. Obrovskej týmovej hráč. Připomnělo mi to mého prvního Mamuta, kdy jsi nás s RiCem (mě ještě jako Bike Club Brdy) dotáhl do cíle a Ric tě nazval mimozemšťanem. Máš můj obdiv.
Autor: Žíža Datum: 2017-05-28 16:27:35
Tak na uložení kompletní sady z Mamuta na můj účet jsem použil ne přímé vkládádní, ale průvodce od rajčete. Takže během mého pobytu na kole vše proběhlo již bez x "seknutí se".
Takže kompletní fotky jsou na album 1 - Tesák+Grapy album 2 - Grapy, Foncky +bufet na trojáku
Takže pokud tu najdete někoho, koho jsem neidentifikoval a patří ke šlapkám (minimálně Pepíno - asi neměl dres), tak ho (je) přidejte do šlapkovské galerie.
 

Témata za poslední 3 měsíce

 
ID Název Akce Přísp. Poslední příspěvek Založil Privátní
379 Hurá na Ještěd Akce 583 2019-03-23 18:56:01 - Turista Bobek NE
575 Trosky Akce 91 2019-03-22 22:58:37 - Kolíkáč Kolíkáč NE
587 Bez kola to taky jde ...   170 2019-03-22 15:39:24 - Malina Malina NE
81 Vinohradské Běhny   3959 2019-03-21 07:45:20 - Turista Kolbaba NE
530 Za jazykovými skvosty Akce 97 2019-03-20 22:36:21 - Turista Kolíkáč NE
371 Soustředění na Jižní Moravě Akce 1656 2019-03-20 17:57:27 - Kolíkáč Quit NE
190 ELM - Extraliga Masters   658 2019-03-19 20:27:15 - Kapr Kolíkáč NE
457 Sázavák Akce 296 2019-03-18 11:24:00 - Hulis Kolíkáč NE
381 PRS - První šlápnutí Akce 498 2019-03-18 10:50:19 - Strejda D!ablo NE
564 Mosty Želivka Akce 104 2019-03-13 20:33:07 - Turista Kolíkáč NE
552 Krakonošův cyklomaraton Akce 132 2019-03-13 11:48:44 - Strejda Koník NE
509 Rytířov Akce 276 2019-03-13 08:19:53 - Kolíkáč Kolíkáč NE
370 Trénujeme v zimě Akce 6600 2019-03-10 22:57:06 - Strejda Strejda NE
467 Karlovy Vary-Unhošť Akce 176 2019-03-08 16:49:44 - Koník Kolíkáč NE
447 Krušnoton Akce 666 2019-03-07 06:55:38 - Strejda Kolíkáč NE
556 Ústí nad Labem Akce 211 2019-03-06 19:33:11 - Léňa Kolíkáč NE
603 Praha - Grado   10 2019-03-04 21:10:08 - Turista Karl NE
244 Šlapky v seriálech (UAC, CKKV, ELM ...)   619 2019-03-01 18:37:06 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
276 CKKV - Jarní časovka Bášť Akce 535 2019-02-28 21:05:50 - Pistachio Gejza ANO
100 Jarní Chorvatsko   78 2019-02-28 19:47:48 - Koník Gejza NE
594 San Piego Akce 90 2019-02-26 09:24:54 - Bonzo Kanaďan NE
454 Prosek - Hrubý Jeseník - Prosek Akce 306 2019-02-25 08:50:16 - Luke Strejda NE
402 Závodíme v UAC   488 2019-02-24 20:53:09 - Strejda Alánek NE
18 Nový člen, host   756 2019-02-18 21:44:05 - VSid Kolíkáč NE
595 Peruc Akce 124 2019-02-18 17:10:22 - Kolíkáč Kolíkáč NE
374 Mamut Tour Akce 1029 2019-02-18 11:50:15 - Strejda Strejda NE
400 Závodíme na MTB   512 2019-02-16 12:03:19 - Koník kámen úrazu NE
604 Kraslický šíp Akce 5 2019-02-16 09:12:14 - Koník Koník NE
107 Pokladna, adresář členů, fotogalerie   1 2019-02-14 15:36:00 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
45 KPO - kilometry   146 2019-02-12 12:47:09 - Léňa Kolíkáč NE
43 Kalendář akcí   222 2019-02-08 13:55:02 - Strejda Kolíkáč NE
493 UAC - Kouřimská 50 Akce 173 2019-02-07 22:02:00 - Koník Kolíkáč NE
20 Zajímavé informace   1543 2019-01-29 10:19:40 - Kolíkáč D!ablo NE
264 Závodíme v zimě   83 2019-01-27 18:04:37 - Kolíkáč D!ablo NE
19 Dresy, trička, bidony, samolepky   2666 2019-01-27 16:47:36 - Luke Soused ANO
46 Kola - servis, nákup ...   2491 2019-01-27 14:15:41 - Gejza D!ablo ANO
524 Historie Šlapek   20 2019-01-26 15:44:40 - Kolíkáč Kolíkáč NE
241 Sněženky a Machři a Bruslaři   737 2019-01-25 23:30:35 - Turista Marťas NE
242 Organizace klubu   481 2019-01-24 11:50:50 - Kolíkáč Andy ANO
535 Strava.com   170 2019-01-15 17:11:37 - Mišutka Soused NE
326 Tour de France Akce 140 2019-01-08 13:04:00 - Strejda Robin NE
258 Roadcup   184 2019-01-03 11:57:49 - Kolíkáč Kolíkáč NE
483 Anketa Akce 46 2018-12-31 18:22:52 - Mišutka Kolíkáč NE
97 Veselé Vánoce a nový rok   93 2018-12-24 11:24:44 - Koník Strejda NE
STRAVA :: Fotogalerie rajce.net :: YouTube :: Facebook :: Webdesign ©2007 by JuraSOFT .. ..