Diskuze
Anonymní uživatel :: Přihlásit

Diskuze


Pro vstup do diskuze je potřeba se přihlásit, pro zaslání přihlašovacích údajů si napište zde.
Archiv diskuze: 2004-2006 :: 2004 :: 2003

Příspěvky k tématu: Koloděje  (ID: 376)

Ostatní témata
Autor: Jonatán Datum: 2018-04-20 09:14:57
Díky za včerejší svezení! Letní počasí, letní průměr (tepovej i rychlostní), krásná trasa :)
Autor: Turista Datum: 2018-04-19 21:48:06
Dnes nadherne Kolodeje, ucast hojna, pocasi excelentni, poprve pravy kratky kratky. Bouda porad stoji a vedle ni kvete hruska, krasne to tam voni. Vonelo to i po ceste, spusta tresni v plnem kvetu a zacinaji se obevovat i prvni zlute kvitky repky. Temer bez vetru, respektive mi prislo ze fouka porad do zad, jelo to fakt pekne. Asfalty luxusni, ale rekl bych spis rakouske .Kdyz vydrzime jezdit jeste tak dvacet let tak to bude jen sustit uplne vsude. Za mne krasnej odpoledni vejletik, a i to hezky osejpalo. Chtel bych se takhle utrhnout castejc ale holt je to o tom , balancovani, resej to vsichni.
Autor: Orlik Datum: 2018-04-19 21:03:37
Kolíkáči, možná je znám
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-04-19 20:31:17
Orle skoda ze jsi nepockal, odjizdi se az 16:30h., ukazali by jsme Ti zapomenute silnicky se svycarskym asfaltem!
Autor: Orlik Datum: 2018-04-19 20:14:22
V 16:15 u kostela ani noha Je to tam všechno kolem hodně rozkopané a doprava jako v centru Prahy. Strašné proplétání mezi auty a to jsem jezdil sám.
Autor: Iceman Datum: 2018-04-19 18:42:41
Koloděje se dnes jely a ještě jedou. Zpočátku volně, proplétání kolem aut směr Vyžlovka. Provoz ustává, vlak nabírá tempo a pod Hradešínem již nestíhám. HonzaB se mne snaží rozpohybovat, díky, ale jedu podlahu a stejně nestíhám. Stejně velká spokojenost, sám se do takovejhle intensit nepodívám.
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-04-19 15:29:00
Ctvrtek 19.04.2018:
16:00 - kruhak Jiznak - Kolikac, HonzaB, Iceman ...
16:05 - Téčko - Turista ...
16:30 - Kolodeje - Jonatan, Liba, mladej Smidak +2, ...
Autor: Turista Datum: 2018-04-19 12:52:23
Turista T
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-04-18 15:32:17
Situace na uternim bojisti se meni kazdou vterinou, u kostela jen s Profou, na Strasine taky. Čekujeme mobily a trasu naproti 3 kopcum. V tom je tu Jonatan, ktery chce zapomenute silnice bez provozu v Posazavi. Souhlas! Smerem na Babice proti nam Klimic s dcerou. Chce s nami a uz si to mastime ve dvojickach. Brdky na Komornas a stojka na statek Levin. Bolava spic s Jonatanem po okruhu Dedka na premii u Kozmic a pak až k sjezdu pres Dojetrice do Sázavy. Profesor trefuje diru a cvaka zadek. Chvilka rozptyleni. Sjezd si bere na starosti pilot Klimic. Howado! Srovnava KOM Tomase Koudely Profesor sejckuje, ze ma zapatlany bryle a obtiskly prevodnik na kratasech. Ale na Skalici to obklada. Koukam na nej jak z jara, asi netusi, co nas jeste ceka. Strimelice! Nejdrive Hradove a pak Kostelni. Klimic jako za starych casu drti sveho LOOKa. Profesor dosejckoval a uz ho neslysime. I pres vkradajici se zimu a zapadajici slunce kluci cekaji. Do Mnichovic znovu plny kotel a do Rican jakbysmet! Profa uz bezpecne visi... Ty wado, zase ty stary dobry Kolodeje! Diky strelci!
Je stredecni odpoledne, doplnuji energii do prehazovaciho vynalezu. Marne hledam zasuvky na svem tele, kam bych se mohl taky pripichnout. Noc ve svalove horecce a v krku a v nose alergicke rudo. Hura uz to zacalo. Telo se zase fest brani. Ja chci radeji furt wobjizdet pumpy nez se takhle srotovat! ............... Tak snad ve ctvrtek kuci pofrcime v te jarni parade zase do milovaneho Posazavi!
Autor: Jonatán Datum: 2018-04-18 08:20:33
Na Strašíně to vypadá, že pojedeme jen ve třech. Kolíkáč navrhuje přidat se na 3 kopce, ale jet zpět na Praha v provozu se mi nechce. Myslím, že jsme nakonec udělali dobře. Hned před Babicemi potkáváme Klímiče a formujeme se do dvojiček. Na Ondřejov to pěkně odsejpá, Komorní Hrádek přelétneme a za chvíli jsme v Soběhrdech a jedeme po trati amatérského monumentu. Sjezd do Sázavy jede na špici Klímič a řídí se heslem: "Když to nerozvěsím do kopce, tak alespoň z kopce!". Projedeme ještě Hradové i Kostelní Střímelice a přes Mnichovice uháníme do Říčan. Počasí přálo, dobré to bylo :)
Autor: Profesor Datum: 2018-04-18 07:49:40
Včera jsem byl tak zrušenej, že jsem se k reportu ani nedostal. Je tady úterý a kostela jsme jen já a Kolíkač, po cestě se má přidat ještě Líba a Jonatán. Tak točíme na Strašín, kde Líba není, ale po chvíli přijíždí Jonatán. Chvíli spekulujeme, že bychom jeli na 3 kopce, ale nakonec volíme klasiku Posázaví. Záhy potkáme 4. do party D. Klímu, který jel v protisměru s dcerou. Jede se docela tempo, proletíme Ondřejovem, spadneme do Chocerad a výjezd na Komorní Hrádek, kde to už docela bolí - nahoře jen tak tak držím krok. Poté se to táhne skoro pořád do kopce až do Kozmice. Hypnotizuji Kolíkáčovo zadní kolo a snažím se zhluboka dýchat - takže Davidovi po chvíli odpovídám jen jednoslovně. Ve sjezdu před Dojetřicemi procvaknu duši v díře - v Kolodějích se čeká :) výměna zabere pár minut. Průjezd Sázavy a krásně nám to jede. Kostky ve Skalici si dám rychleji, ale za chvíli jsem nemile překvapen, když se odbočuje směr Ondřejov, místo do údolí. Po pár minutách si musím vystoupit a jet svým tempem až do H. Střimelic, kde se točí na K. Střimelice, kde mi to po chvíli zase ujíždí. Kolíkáč jede famózně. Prošitej vyjedu nahoru a vidím, že kluci jedou volně, tak je dojedu. Cesta nazpět už je v pohodě, jen před obcí Všestary to ještě docela zabolí. No dneska to byla pro mě zase vysoká škola
Autor: Turista Datum: 2018-04-17 22:10:58
Dnes jsem nestihnul ale ve ctvrtek bych chtel tu Kolodejskou boudu videt nazivo.
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-04-17 07:35:30
Utery 17.04.2018:
16:00 - kruhak Jiznak - Kolikac, Profesor, ...
16:30 - Kolodeje - Jonatan, Liba ...
Autor: Iceman Datum: 2018-04-16 09:29:55
Můj největší přínos dnes, pár fotek jež dokumentují nával v boudě, na Stravě více. Spravedlivě na výkonost odpojen před Mitrovem, stačilo trocha větru z boku .
Poté jen výlet. Tělo dnes neposlouchalo, na Šternberk jsem skutečně trpěl. Ne každý den je posvícení.
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-04-15 18:08:56
Zajet si obliznout slehacku z dortu, ktery jsme si upekli na zimnich vyletech. Navleky na kolena a na ruce, dlouhe rukavice, slunicku se nejak po ranu nechce. Naopak cyklistickým bláznům ano, a kolodejská bouda huci jak ve vcelim ule. Videt zname a nove tvare a obkouknout milenky, ktere si vezeme pod zadkem. Myslim, ze v hodnote kolem 1,5 míčů odjizdelo z Kolodej jen v materialu Klasikou na Strasin, mocici pauza a pak uz se veleni ujimá Jirka Smid, který zavelí na Janovice a Sternberk. S Kaprem prvni bolave spice proti vetru na hlavni, ale zatim je nas dost, a tak se rychle tocime. Stara garda na Nechybu, pred Janovicemi Camrda a HonzaB z casovych duvodu na Talmberk, jadro pres Janovice plne aut a prvni záživný brdek je tady. Pak uz let furt proti vetru, serpentiny s vyhledem na hrad se nikdy neomrzi! Pak se poprve predstavi vsem Mr.Karl, ktery s ledovym klidem a furt na velkou protahuje vsem brady az na predstavec. Nahore se pocka, sundaji navleky a v letni parade se kočkujeme na Vodslivy. Dolu sletet za vodicem Ruda Ducati a dat si ikonicke Chocerady. To uz je pomalu slyset cinkot sklenic z Mukarova, kde i trochu spolecensky hodnotime dnesní svih. Chotebor chutna jako nikdy a pak i jizda za Rudou, ktery me luxusne doveze do Uhrinevse. Safra stalo to za to, diky vsem, vase zadky to je pro me skvela motivace!
Autor: Barbánek Datum: 2018-04-15 17:59:40
Vrátit Malinovu duši!Od čtvrtka když mi Malina píše,že společně s Camrdou dáme bajka jsem nadšen.
Jen se stále neví kdy a kde se potkáme. Nakonec v sobotu večer poslední zpráva sejdeme se v Kolodějích. No ty wole tam jsem v úterý byl a kdybych tam vůbec nebyl nic by se nestalo.
Ale těším se jako malý kluk že po dlouhé době potkám reverenda Malinu a na bajkové umění Camrďáka se také těším!
Ráno poměrně zima a na soc sítích chytám rady návleky ano či ne. jelikož mám rád teplo beru je všude. Kolem 8.15 vyrážím na bike směr Koloděje přes pár stoupáků a v poklidné jízdě dojíždím dříve než na čas. Už se to tam hemží borci z Kbel kteří si mě prohlíží jako exota u autobusové zastávky který si spletl asi směr.
Po chvíli začínají najíždět naši když vidím Camrdu jak jsem přifrčel na jednici a ještě mi říká že možná Malina nepřijede!
Ale po chvilce se můj reverend objevuje s jeho elegantností předávám mu tedy jeho duši kterou mám, možná přes půlroku půjčenou a s hláškou dnes gramařím mě neobměkčil!
Postupně se pozdravit s hvězdami orange týmu a vyrazit směr Šternberk i kdž vím,že udržet se aspon chvilku bude úspěch. Malina má první špici za sebou a povídá že budu Koloděje vozit na špici na bike jsem vážně nečekal
Špice přišla na mě i naším Icemanem a připadalo mi to jako když Sagan ujížděl se Švycaram na Paříž Roubaix na balík né a né je dohnat až Ice řekl tak jim to necháme Cítím se poměrně dobře a stále vyhlížím svého reverenda na mtb jestli tu s námi je a bym!
Malé zakufrování na Vojkově a nechápu jak to může tolik lidí rozhodit vždyť proboha vůbec o nic nejde jen o pár blbých vteřin!
Už to mydlíme po Černokostelecké a to si chrochtám, Mukařov a Louňovice se špicí našich KoKa nebo KaKo je fakt příjemná a hup na Vyžlovku je vyjetý v příjemným tempu. Odbočka na Vyžlovce na starou cestu kde na mě přichází ještě jedna špice na které se zdržím tak kilák a lezu dolů protože vím,že chvilku si budu s Malinou vystupovat. A je to tady v Kostelci odbočka na Skalici my s Malinou se loučíme a míříme směr Skalice a s námi jeden Kbelák který si možná myslí že ho dotáhneme ku Praze,jenže po 2km mu sdělujeme že mizíme do lesa a konečně si užíváme bikoveho odpočinku příroda bují všude řvou zvířata a je nam fajn. Malina mi povídá jak byl někým poslan pryč z balíku,že se mu na tom biku vůbec nelíbí,jo jak může po letech dopadnout mistr
Zasmějeme se tomu a valíme to údolím prasat smět Černé Voděrady kde se protočíme a ukončíme první část naší cesty v hotelu Legner kde nas přivítala dívka s východu se slovy že mají ještě zavřeno ale at si sedneme ven že příjde. Objednávka kávy,toniku,coly a plzně úrpběhla skvěle a my hovoříme o životě.
Zvedáme se a úplně tuhé nohy roztáčíme směr Ondřejov kde pak padnout k sázavě a jet podél ní až do Chocerad kde na mostě potkáváme kamarády orange s Koloděj a my pokračujeme do pohostinství u žraloka kde probouzíme vyčepního který mi říká no co včera to tu bylo do půl čtvrté dáváme pivo IPU a nějaké nealko. Potom mi Malina říká jak zná cestu na komorní hrádek skoro zadarmo to si nemužu nechat ujít a tak jedu ještě kus s ním a vážně bylo to skoro zadara
Nastavá loučení a já sjíždím po silnici zpět do Chocerad a odtamtud přes Samechov do Skalice,jelikož uz týden mam chut na tlačenku zastavuji na Majráně kde potkávám našeho hospodského ktrerý se právě oblekal ža vyrazí k domovu. Jak mě poznal rychle se svlékl a dal si semnou ještě jedno a cesta ve dvou do Přehvozdí utíkala lépe!
Když to tak shrnu byl to moc hezký den!!!!!
Doufám,že i u vás?
Autor: Dreamer Datum: 2018-04-15 16:51:14
Nedelni Kolodeje byly ve velkem stylu a ukazaly se jako zdatna nahrada Prvniho Slapnuti! Unaveny dorazim ze Sumavy, abych se ukazal u kostela snad po dvou, trech letech. Ceka tam kolem 20ti lidi, nechybi ani Malina s Barbankem na biku. Za chvili uz vyrazime a ja mam co delat, ranni chladno ma za nasledek, ze se porad nejak nemohu rozjet. Nastesti se da v baliku pekne schovat. To se zmeni nekde u Uhlirskych Janovic a pred Sternberkem, kde uz je peloton radne proridly, protoze se rada lidi odpojila, nebo odpadla, treba vc. Icemana. Narozdil od 3 Kopcu se tady evidentne moc neceka, coz mi prijde skoda. Sjezd do Sternberka v opacnem gardu nez pri zarijovem zavode a pak nasleduje vyslap do kopce. Jsem rad, ze dojedu Kapra s Kolikacem a nahoru jedu s nimi, jako pri nejakem maratonu. Kbelaci, Ruda a Karl tvrdi muziku, i Kolikac je dneska cerstvy a jezdi s lehkosti. Nahore svlekame navleky a vesty, uz je kolem 20ti stupnu. Pak se konecne trochu rozjedu, takze Ondrejov sice boli, ale nahore si s Kolikacem sdilime pocity z dobre odvedene prace.

Blizime se ku Praze, kluci jdou v Mukarove necekame jeste na pivo, sel bych klidne taky, ale pak uz bych se asi nerozjel. Takze jedu s Karlem dal, v Uhrinevsi se Karl odpojuje, asi chce natocit dvoukilo. Ja mirim na Haje, mam toho dost, ale protoze teplota stoupa k 25ti stupnum a domov je blizko, jdu se jeste vyjet k Vltave. Na Kacerove malem prejedu dve jeptisky na prechodu, na Modranske me vybrzdi jeptiska na kole, az si rikam, jestli jsem tak prosity, nebo se to opravdu deje. K tomu me zahakuje borec v dresu "Petr Cech team" a kdyz se ohlednu za hezkou holkou v protismeru, pozdravi me v domneni ze se otacim kvuli nemu. Konec na samotku se mi jede uz pekne. Sice jsem misto planovanych 4h objel skoro 6h, coz ale pro me jako byvaleho "dvoukilare" neni na prekazku. Secteno podtrzeno, Kolodeje po par letech tak potvrdily to, ze kdyz se sejdou lidi, je jedno jestli jedete Kolodeje, 3 Kopce, nebo od mostu, makat se musi vsude a zazitek je zarucen!
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-04-15 07:38:32
Nedele 15.04.2018:
08:45 - kruhak Jiznak - Kolikac, Iceman, HonzaB, Dreamer...
09:15 - Kolodeje - Kapr, Camrda, Malina, Barbanek, Ruda? ...
Autor: Profesor Datum: 2018-04-15 07:03:48
dneska nedorazim, jedu o neco pozdeji na Bazinacem a spol. na Benesovsko
Autor: Kapr Datum: 2018-04-14 13:12:17
Asi přijedu, když už jsem si vzal na neděli podělanou dovolenou...
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-04-14 07:34:33
Camrdo nejen nohy, ale i sloh mas vytribeny! diky za sepsani ctvrtecniho kulturniho zazitku!
Autor: Camrda Datum: 2018-04-13 19:00:58
Ke kostelu dojíždím celkem v tahu. Můj timemanagement nezohlednil celkem slušnej protivítr, ale jsem na čas. U kostela prezident a vlasáč v zeleným trikotu co nedočkavě vyhlíží, jestli se tady neobjeví poprvé také Halina :),
Halina byla podle Stravy na švihu dopoledne, takže když dojíždí Jonatán, nacvakáváme. Špici rozjíždí Jonatán, poctivě. Jedeme lajnu, fouká bočák a na tom čtvrtým fleku se prostě už neschovám. Celkem si dávám a při pomyšlení co mě ještě čeká, začínám být trošku nevrlej. Naštěstí za chvíli potkáváme Líbu, děláme dvojičky a na tom pátým fleku vzadu už je to vlastně úplně v klidu. A protože mám klid rád, na špici se vůbec nehrnu.
Z klidu mě ale probouzí Kolíkáčova špice na Hradešín. Jede jako za mlada, mám pocit jak před 5ti lety, kdy jsem si úterky a čtvrtky pravidelně vystupoval někde kolem Mukařova nebo Strašína. Robert se dneska nešetří a Jonášovi a Líbovi to dává až za horizontem. Jonáš a Líba se ale šetřit potřebovali, takže nám do té cyklistiky přinesli konečně taky trochu kultury.
Kultura vydržela někam pod Trubu, kam nás parádně dovezl Líba, kterej do kopce rozjíždí krásný, jetelný tempo. To ale není nic pro Rigoberta z Jíža. Leze na špic a hned tam posílá celkem slušnej nášup. Hákuju tohohle Monstra a bolí to. Přece mu to ale nedám zadarmo… Přijde mi, že už jedeme docela dlouho, chci to vyřešit rychle a méně bolestně. Plánuju tam bouchnout krátkej nástup, kterej ho psychicky totálně rozloží a svěsí nohy. Rozjedu to třicítkou, chvíli valím a když už to začne bolet ohlížím se a on tam je furt je. Hmm tak tohle nevyšlo, něco jinýho by to chtělo. Míjíme značení 1 km, pohled zabolí, myslel jsem si, že už jsme skoro nahoře☹. Robert jde přede mě. Nee takhle to nemůže skončit, to by ta stoupačka v Jažlovický dneska hučela až do pěti do rána a Robert by vůbec nezregeneroval, tohle mu nemůžu udělat. Na další nástup nemám, rozjíždím svoje ku*dí tempo, kterým jsem loni na Ještědu sestřelil všechny kromě NEčlověka Kárla. Tohle už trochu zabírá, ale ukrutně bolí, Robert mě nenechá, pořád je na dohled, musím až nahoru… 400, 200 jo čára jsme tam. První extra hustá kaše v kopci letos a díky za ní!
Jsem na šrot, potřebuju zase trochu kultury od Lawi stars aspoň do Skalice… Nádhera kluci, díky moc za to! Ve Skalici ale nastupuje dlouhovlasá metlička v zeleným trikotu a já trpím i na rovině v háku. V živé paměti mám ty stovky km za naším Mirkem letos o soustředění… Zlatý tempo na špici, to vám povím. Kolem Jevan už nám začíná vítr aspoň trochu přát a když se dostáváme na Strašín opře se přímo do zad, to je let! Cyklodráhu rozjíždí Kolíkáč tempem 55 – 60 km/h, střídá HonzaB a drží nastavenou laťku, nádhera! Dole za to bere ještě Jonáš a letíme 70. Přemýšlím jestli by z toho ještě nešlo něco vykřesat, ale když vykouknu z háku, seznamuju se s tvrdou realitou, kterou neudržím ani pár sekund. V 70ti se prostě někomu odjíždí blbě, a to i s větrem do zad😊.
V Křenicích tipujeme jestli to tam cinklo. A cinklo, teď je ještě na Stravě komu to tam přihodí, i když zásluhy jsou jasný… Domů už na kecačku kolem koní a celej pátek prožít v opojení z téhle čtvrteční kaše! Koloděje jsou kult!
Autor: Jonatán Datum: 2018-04-13 12:18:09
Včera to bylo parádní svezení! Díky borci
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-04-13 09:29:13
Vybarvenej HonzaB na kruhaku uz nervozne lehta elektriku, kratky-kratky, slunce nad hlavou a ostry bocak z jihu ...jooo dnes si jedeme zase zaradit s kolodejskou muzou. Camrda s Jonatanem u kostela a smerem na Sibrinu nabrat Libu. V bocaku jedeme lajnu, stejne jako v utery, smer Hradesin. V hlave Sazavak a jeho cilovy brdek, jo kdyby to tady jeste tak v zaveru frcelo jako ted. Liba na spic a tahne nas do magickeho bezeckeho vanocniho udoli. Na asfaltu tocka Desiny, do hlavy se mi vkradaji ty opojne chvilky, kdyz jsem cupital pred Kocourem. Na Trubu rozvazne, nikomu se moc nechce, ale kdyz si smutne vzpomenu, ze me neceka zavodni nedele, tak trochu prislapnu. Neni na co cekat, pres zimu jsme wyletovali až až. Zrychleny dech Camrdy za mnou je mi dukazem, ze to taky chce tady a ted! Rozsekany asfalt jeste zvysuje narocnost tohoto kopce. A navic Camrda utoci! Auuu! Nechci prodat svoji kuzi lacino, tak jeste zvednut zadek a jet s nim. Ale netrva to dlouho a znovu pritapi. Dira naskocila, chce se mi svesit, ale hlava veli ne! Vzdyt jsi si to woe sliboval, ze jeste budes bojovat. Metr po metru se zacinam znovu priblizovat. Jak opojne, ja si snad prekvapive rochnim v tomto srotu Na silnici 1 km na premii a znovu okusuji zadni kolo naseho hvezdneho strelce. Ted by to chtelo jit pres nej, i se chvilku zda, ze by se to mohlo podarit, ale tohle neni Camrda2015 ale Camrda2018. Skvela prace bejku, mas to tam! Nahore se vydychat, HonzaB kousek za nami a hoblovat to na Vlkancice po novych asfaltech. To je krasa to tocit proti vetru v haku za podiovym Ceskym poharem. Skalicke kostky jsou skvelou masazi pro unavene svaly, aby jsme pak udolim mohli palit za Camrdou furt 40km/h. jak v davnych dobach za Vitasem. Jeste ze jsou Jevany v pulce vyfrezovane a mohli jsme trochu zpomalit, jinak by jsme doma byli moc brzo. Od Vyzlovky zase v bocaku, ale takovou rychlosti, ze nas auta nepredjizdi, to jsou chvile, pro ktere stalo za to ocuchavat zimni pumpy. A ze Strasina uz jen vytocit nohy ve stylu Romci Chladka, kdy 52x11 nestaci na prekracujici rychlost v obci. HonzaB uz ma hlavu a nohy na Giru a rozjizdi hotove peklo, ktere znasobi v zaveru Jonatan s leaderem Camrdou, ktery si skoci pro KOMa! Jsme vysmati jak leča, o tomhle clovek sni a nekdy uz neveri, ze to znovu zazije. Zapomenout na vse a jen se unaset na vlne jedouci na dvou kolech se stejne postizenymi. Skvely to bylo, pochvalit si tohle obdobi, ta teplota je paradni, a s pokorou si poprat, jen at to jeste chvili vydrzi! V nedeli tam chci zase stat v 9:15!
Autor: Iceman Datum: 2018-04-13 08:36:47
Zmenšený Camrda včera chytil KOMa , gratulace.
Autor: Camrda Datum: 2018-04-12 21:41:18
To já taky a jsem skoro o 10 cm menší
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-04-12 15:26:31
Sundavam cepicky z ventilku, bastim odlicovaci tampony a zapijim vodou ... a stejne to celkove nedostanu pod 80kg!
Autor: Iceman Datum: 2018-04-12 15:16:53
To to letí, tyhle Koloděje mám v hlavě vyrytý, napořád Nemít taneční dnes, přijel bych se nechat utrhnout.
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-04-12 15:10:03
1x cup extra strong uz se mele v kuchyni! kuwa tesim se ke kostelu jak pred 10 lety ... to je silena droga ta cyklistika!

Autor: Iceman Datum: 2008-04-25 09:53:04
Tak vlastně ani nevím kde mám začít.Ráno se Vám probudím,hlava jak po opici,což je divné,neboť na doporučení Šemíka jsem přestal pít pivo .Za to hlad veliký,který bych snad směle mohl přirovnat k hladu Pohára po poháru .Kafíčko,internet,web a ... pamět se začíná pomalu vracet.
Když je " počasí " a je čtvrtek,vlastně i úterý,není co řešit.Kolodějští pokaždé zametou náměstí,děcka dostanou mávátka a balík pacientů se vydává na své putování k Sázavě.Ani včerejšek tak nebyl vyjímkou,snad jen,že čtveřice kilometrů chtivých šlapek,k nímž se i já hrdě hlásím ,natočila před ostrým startem cca 60 km při vyhlídkové jízdě,kterou bych nazval " jízda za kapříky ".
V 16.30 - ostrý Kolodějský start.Ze šlapek přijel ještě Alánek a Astral.Dohromady je nás asi dvanáct,kol mě samý vyholený nohy,no to zas bude nářez,v duchu se sebe,ostatně jako pokaždé,ptám,co tu dělám,po pár metrech už ale nemyslím,hlava definitivně přepnula do módu "fixace" pláště přede mnou .Mukařov,nájezd na hlavní a zběsilý úprk k Vyžlovce.Malina,Alánek,Honza Janura,Varta dres a vůbec všici pobízejí své " koně pod sebou " a ženou je stále a stále rychleji.Jede se krásná linie,na špici se to krásně střídá,aby na Icemana vyšlo potáhnutí těsně před kopcem u Vyžlovky a první problém je na světě,naštěstí Malina,vidouc mé problémy potlačí a sláva,jsem zpět.No to je nářez,první brdek a hned problémy,co s tím,v duchu si říkám že to obrátím,ale oranžová hrdost mi to nedovoluje,ne,nikdo o šlapce nesmí říct,že to zabalila,dívám se kolem sebe,vidím Alánka,Kolíkáče,Malinu,Léňu,Astrala,ne ,nejsem tu sám,no to je doping,přivaly endorfinů regenerují moje svalové tkáně.Zas to krásně odsýpá,v balíku to jen hlaholí,mít gel dal bych si,ale ani malťák v bidonu není k zahození,v dálce vidím nějaký brdek a hele Oplany,hup,točím šílenou kadenci a lehký převod.Nějak se mi to daří vydrásat bez větší ztráty,Alánek s Malinou si na špici dělaj co chtějí,sem tam,zatím v duchu jim vyčiňuji do šílenců.Alánkovi speciálně.Ten jeho proklatý zvyk v kopci zrychlovat prostě nemusím .Karty jsou rozdány,na čelo teda nevidím,ale vzadu je to jasný.Kolíkáč,Fanda a já to jistíme.Nicméně pokaždé se nějak zmáčknem,a když čelo zvolní tak vždy docvakneme,v háku trochu orazíme,jenže přijde další kopec áááááá Nechyba,tentokrát docvakáváme až za Sázavou.Teda že bych byl fit,to teda rozhodně nejsem.Nicméně pořád je to do Prahy dálka a svěsit teď nohy by znamenalo sebevraždu.Stříbrná Skalice a kostky.Toť takový evergreen,řidítka jsem sice ješte neznečistil,ale nemám k tomuto potupnému aktu daleko.S Kolíkáčem se triumfujeme,kdo je na tom hůř.Kolíkáče alespoň neopuští dobrá nálada,já už si sem tam neodpustím hlasité poznámky K Alánkovi pokaždé,když je na špici .Nicméně dělá,že se ho to netýká !!! A tak to směrem na Jevany pálíme v rytmu kankánu,jen občas rychlost padá k 35 km,to je pak paráda,to se to odpočívá,aby zas za chvíli to proklaté V / čili rychlost / šlo směrem nahoru ke 40.Ale co,Propast je již za námi a já vím,že už teď nějak doojedu.Před Jevanama svěsím nohy,své rozhodnutí sděluji Kolíkáčovi,ten mě přemlouvá aŤ to zkusíme až ke Gottovi,blázen,netuší,že v Icemanovi už není ani kapka energie,ten poslední hlt maltodextrinu to nemůže vytrhnout.Sladké snění pak ale vystřídal úžas a děs.Černé Voděrady.To snad ne !!! V celém balíku to zahučí,někdo řve nadšením,Malina,Alánek a spol.ničí svoje pily,já honím kašpárka,a nadávám jak špaček.Naštěstí Kolíkáč a Fanda jedou za mnou,mohu tak relativně jet svoje tempo a ejhle,najednou to jde,pravidelně se zvedám ze sedla,však za chvilku budem nahoře,ještě poslední kopec lesem u Zvánovic a paráda,jsme nahoře,teď do Struhařova magneťáček,ale co,teď už si pojedeme jako lidi.....ježiší ONI čekají,nee kecám,jsem rád,moc děkujeme pánové !!!A zas jedem,točíme,na horizontu Honza Janura přišlapává,nevěřím svým očím 35km,z toho jednomu vyschne v hrdle,chci se napít,bohužel bidony jen chrastí.Říčany jsou tady,sláva,vzpomínám na Vyhupa,tady jsme se vždy loučili,dneska by se ti ti líbilo.A pak už jen hlavní na Uhříneves,v háku si vychutnávám 50tku,Malina,Honza Janura jsou při chuti,pak tempo s Léňou trochu upadá,jdu přes něho,chci si dokázat že 50 umím také,co to,z levé strany kamion zn.Malina s návěsy to valí přes mě a já už jen máívám rukou.Zatraceně to byla dnes dobrá Kolodějská storka .
P.S. Šemíku,večer jsem si 2 piva přeci jen dopřál
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-04-12 14:36:39
Ctvrtek 12.04.2018
16:00 - kruhak Jiznak - Kolikac, HonzaB, ...
16:30 - Kolodeje - Liba, Camrda, Jonatan, Vokyn?, ...
Autor: Camrda Datum: 2018-04-12 12:55:30
...beru smoking .
Autor: Jonatán Datum: 2018-04-12 12:40:17
Taky se možná přidám. Ale dneska by se mohlo jet nějak kulturněji... :)
Autor: Camrda Datum: 2018-04-11 21:31:30
...takhle ve všední den to budu mít na knop, pojedu do Kolodějí nejkratší cestou, kterou to mám cca 11 km. Takže v 16:05 budu asi vyjíždět z domů. V 16:30 snad dorazím do boudy
Autor: Iceman Datum: 2018-04-11 09:15:17
jak to tak čtu tak minulý čtvrtek to byly definitivně moje poslední Koloděje, snad v příštím životě no Nebo jak píše Barbánek Po, St, Pá a So
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-04-11 08:24:20
Tesim se jako malej kluk. I kdyz jsem si 100x rikal nejezdi na Bast, dostanes na budku a nebo kdyz uz dostanes, hlavne si z toho nic nedelej, casovky neumis, tak zarez od Profesora se mi pekne zavrtal o hlavy. A tak ho zkusit vyhnat na bohosluzbe. Ucast se planuje silna, ale kdyz to uvidim realne u kostela, tak se tetelim radosti. Mlada krev z Ceskeho poharu, a do toho legendy. Liba, Honza Janura a Vokyn! Ale to neni vsechno, kdyz uz kostelnik odbibne a chceme odlitnout, tak pristava borec v cervenem dresu - Vitas! No ty blaho, to bude velky! Setkani legend! Par nejapnych vtipku a hlasek, resi se hlavne pivo a sex. Nakonec doresime i cil dnesniho tripu. Vitr jako svin, takze lajna, na spici uraduje Liba, Jonatan a pred Hradesinem Matej. Hakuju zadni kolo mlade nadeje z Dukly a cumim jak vrana na svuj tepak. Tak to jsem nemel pekne dlouho! Jonatan kroti Mateje hlaskou: pekne jsi to rozprcal, ale nas Profa si v tom jeste libuje. Najizdime na trasu Sazavaku a hodne dlouho z ni neslezeme. Pripojuje se jeste borecek ve svitivem dresu, lanarim ho, tak snad se taky priste pripoji jiz primo u kostela. Do Sazavy to ubehne jako nic, kratky-kratky, probouzejici se priroda a rychlost na budiku tomu dodavaji neskutecne grady. Na Dojetrice odlitne Matej s hlaskou o intervlaku, ja mam jasny noty od trenera, na velkou a s Libou. Pred vesnici to zacina pekne palit, duo Stars jde pres, ale hazu hacek a uzivam si v techto ikonickych mistech vybrane spolecnosti. Velka tam zustala, horizont dobit s Libou, kudla je to sen! Tvrda lajna smer Vodslivy, kde Jonatan zaveli chcani, at si nas docvakne Profa. Bezchybny asfalt do Chocerad, na Ondrejov odjizdi duo pohar a ja zase hop za Libu. K pudingu to jde, pak i ta naklonena rovinka, ale ke hrbitovu uz se mi chce hodne vystoupit. Ale nakonec to v sobe zlomim a je to dobre, Liba si me vytahne jak husu na provazku az k pumpe na namesti. Pak uz jen vytocit kopyta a potkat pod Strasinem Halinu s velkou sukni! Diky kolodejska muzo, ze jsi povstala z popela a zase mezi nami řádíš! Tenhle prulet jsem potreboval jak prase drbani. Tesim se na ctvrtek!
Autor: Profesor Datum: 2018-04-10 21:43:17
Dnes se rozhodl dát přednost Kolodějím, protože je odjezd o hoďku dřív a to znamená, že kilíčko natočíme. Už když odpoledne koukám na startovní rošt, tak si říkám, že to bude asi celkem hustý. Na startu je asi 8 jezdců, ale jakých...cíl uviset co nejdéle. Fouká JV vítr takže první půlka proti, první brdek na Hradešín hákuju zdárně čelo, nahoře zjišťuji že proběhla první selekce a je nás už jen asi 5 - údolím do Sázavy se kochám pohledem v jaké vybrané společnosti to jedu (Líba, Jonatan, zavodak z Dukly a El presidente). Před Sázavou jedu i špic s Jonatanem, v Sázavě to už točíme na Dojetřice. Borec z Dukly odjíždí hned dole, já hypnotizuju Kolikačovo zadní kolo zdárně až k ceduli Dojetřice, kde si musim vystoupit - škoda stačilo ještě minutku dvě vydržet a svezl bych se na rovince...nahoře naštěstí vlak na mě čeká. Sjezd do Chocerad a nahoru, tenhle kopec nesnášim - dole v prudké části už mi to ujíždí...tak si jedu své tempo (nakonec to byl osobák) až do Ondřejova, kde se na mě překvapivě zase čeká :))
Přes Třemblat domů s větrem v zádech to krásně letí, v háku jsem si orazil a tak v Křenicích si ještě zaspurtuju do krátkého kopečku pro PR. Dobré to bylo, ještě že jsem nevěděl, že se pojedou ty 2 kopce
Autor: Barbánek Datum: 2018-04-10 20:45:16
Koloděje pro mě jedině v pondělí, středu,pátek a možná v sobotu. Tam bych si připadal možná skvěle!
Počkat na kruhaku na Kolíkáče a Profesora a upalovat v protivětru do Koloděj.
Tam samé eso a tak si říkám vydržet aspoň kilometr v háku a přiblížit se rychleji k domovu.Jen co se to rozjelo ocitl jsem se na konci balíku který díky bočnímu větru byl roztažený skoro přes celou silnici. Za námi kolona aut a tak sjíždím blíže ke krajinici aby mohla auta projet a v tu chvíli si se mnou vítr udělal co chtěl a chytám díru kterou nemůžu zalepit.
Ještě v Sibřine na světlech dojizdim na přijatelnou vzdálenost balík a tak schovaný za auty se přibližuji. Mám docela radost ale tu mi zkazí příčný práh kde auto úplně zastaví a letci mizí v nedohlednu.
A co i kdybych dojel hned v prvním brdku bych odpad v mém podání je cyklistika v této době jen turistická!
Ale co nebudu tady bulet vždyť jsem byl vlastně rád,že jsem viděl Kolíkáče s Profesorem!!!
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-04-10 14:39:49
Utery 10.04.2018:
16:00 - kruhak Jiznak - Kolikac, Profesor, Barbanek...
16:30 - Kolodeje - Liba, Jonatan, Matej Stibinger? Vokyn, Honza Janura, ...
Autor: Iceman Datum: 2018-04-10 14:32:17
Jěště že nestíhám. Dnes by to nebylo ani do Mukařova
Autor: Jonatán Datum: 2018-04-10 12:52:30
Právě... Ze mě je teď rychlý specialista na kritéria Třeba někdy bude morál+forma a zkusím to. Pak si ale Karl koupí nový kolo, zjistí, že jsou i kazety, co mají největší pastorek s více jak 21 zuby a bude konec srandy
Autor: Camrda Datum: 2018-04-10 12:10:02
Budeš tam muset znovu a lépe , ale v Tebe pořád věřím! Když to tam pošleš jako na tom kriťasu v sobotu, bude to tam...
Autor: Jonatán Datum: 2018-04-10 09:52:24
Je to tak... Blbý je, že Karl už má STRAVU, takže ani ten KOM tam už není reálnej :D
Autor: Barbánek Datum: 2018-04-10 09:44:46
Budu šťastný když uvisím aspoň kilák 8-
Autor: Camrda Datum: 2018-04-10 09:37:57
Jonatán určitě nechce na 3 kopce, má blbou vzpomínku na Žampach
Autor: Karl Datum: 2018-04-10 08:48:08
To je delsi nez Ottuv slovnik naucny. Ikdyz si rano ultra privstanu, tak z pomyslny kolbenky neodejdu tak brzo, abych ty vase Kolodeje stihnul aspon ve ctvrtek neb v utery stiham s odrenejma usima tri kopce.
Autor: Jonatán Datum: 2018-04-10 08:29:08
Vokyn má nový super ultra lehký speciál. Nedá se s ním jet...
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-04-10 08:13:29
Karle vim, omluva, ale Kolodeje jsou pro me srdecni zalezitost
Autor: Karl Datum: 2018-04-10 07:20:31
Kolikaci, co tri kopce?
Autor: Profesor Datum: 2018-04-08 14:53:49
Po ceste z Baste premyslim, kam v nedeli dopo pojedu na 3h (odpo je tv Roubaix). Kolikac me navnadi, ze mqm jet Kolodeje v 9 od kostela. Ujistuje me, ze bych to mel uviset. Rano vyjizdim az v 8:40 a zjistuju ze v 9 tam nebudu ani nahodou to bych musel jet 39kmh jak v sobotu v casovce...Navic sem si zapomnel dat dolu sedlo z casy...mam chut to otocit a jet pro imbus domu a pak si dat neco solo. Nakonec dojedu ke kostelu a dobry sou tam cyklisti.po chvili navic prijizdi Camrdak aspon nekoho tu budu znat. Pujcu si od Kbelaka imbus a ladim posed odjezd je az v 9:15. Postupne se pripojuji dalsi az nas je mozna i 20 kusu, je celkem zima a za chvili mam zmrzly prsty. Camrdak dokonce hlasi ze na nej kaplo...Prvnich 60km se jede s namornickou rozvahou, od Uhlirskych Janovic mi prijde tak 20 min jede na rovinkach jako v zavode tepy mam pres 160 v nakonci baliku. Nastesti zadny delsi kopec kde bych se asi rozloucil se nejede, navic od Sazavy se hede s vetrem v zadech docela v poklidu. Uz si rikam to dam uz v pohode, kdyz v Jevanech se toci na kopec do lesa, v prudsi casti hned chytam diru, za mnou jsou jeste tak 3-4 kusy, nahore na rovine a sjezdu dojizdim Líbu a dekuju mu, ze "ceka" - rika ze necekal tak to asi pojal vyletne ten kopec. Na krizovatce doprava a ve 3 do Kolodej. Bavim se s Libou a 10vm kolem me projede octavka (prazdna silnice klasika). Pak uz se nechame skoro az domu dovezt Libou
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-04-06 10:48:50
Letos se nějak nechtelo s cislem na zadech, radeji dal wobjizdet na autovyletech celou republiku. Ale kdyz me polechtal zaludek HonzaB v utery, ve stredu na pastve jsem se malem poblinkal z toho jaky tempo rozjela casovkarska masina Kapr se stale se zlepsujicim Profesorem a kdyz vam zavola ve ctvrtek dopoledne Soused, jestli se letos jedou Dogzy, ze by s Robinem jeli, tak proste musite zase chytit startak!
S Vokynem slib, ze zkusime obnovit Kolodeje, popichnu i Libu a tesim se na 16,30 ke kostelu. Do toho Iceman, jestli beru navleky. Zatim jen dva orange kousky, fotka u bus boudy a naplanovat si pohodovou trasu na kecacku. Vse se razem meni, kdyz spatrime naproti jedouciho viteze UAC 2017. Uaaa. Protahne nas po novych asfaltech a zkratkach, pokecame jak v TopStar magazinu, vitr nevitr, tohle ma grady. Nohy se bezbolestne toci a do toho Iceman, ktery neskutecne skvele hakuje! Udolim do Hradce, kde se pocasi meni behem vteriny v krutou zimni plískanici. Lesem kolem hotelu Legner jeste nalepit trochu jehličí na naše miláčky a pak prekvapive suchou rychlodrahou rychle do vany. Jak se Liba odpoji, najednou bolest nohou, ale v hlave kolodejska muza, s Icemanem rveme radosti, je to tam! Sezono vitej! Kolodeje ziji! Tesim se priste ...
Petre poklona, jses jasny dukaz, jak je cyklistika spravedliva ... jak by rekl klasik Camrda: kolik ji das, tolik z ni dostanes! Fakt pekny vykon!
 

Témata za poslední 3 měsíce

 
ID Název Akce Přísp. Poslední příspěvek Založil Privátní
577 UAC - Časovka do vrchu Knovíz Akce 99 2018-04-20 10:37:04 - Kolíkáč Kolíkáč NE
376 Koloděje Akce 1836 2018-04-20 09:14:57 - Jonatán Kolíkáč NE
46 Kola - servis, nákup ...   2443 2018-04-19 12:31:55 - Bobek D!ablo ANO
19 Dresy, trička, bidony, samolepky   2638 2018-04-19 07:15:16 - Kolíkáč Soused ANO
415 Modrá hvězda   369 2018-04-18 22:00:09 - Bobek Bobek NE
563 Pohar tri kopcu   1473 2018-04-17 23:12:14 - Profesor Kolíkáč NE
593 Giro d´Italia   14 2018-04-17 07:03:17 - Kolíkáč Kolíkáč NE
384 Trénujeme na jaře Akce 1853 2018-04-16 19:26:02 - Karl Kolíkáč NE
443 Zbraslavská osma Akce 11 2018-04-15 20:18:02 - Pistachio Kolíkáč NE
296 Král Šumavy MTB Akce 229 2018-04-15 09:22:20 - Aqua Kotě NE
276 CKKV - Jarní časovka Bášť Akce 532 2018-04-13 14:47:43 - Kolíkáč Gejza ANO
381 PRS - První šlápnutí Akce 497 2018-04-12 10:45:30 - Kolíkáč D!ablo NE
244 Šlapky v seriálech (UAC, CKKV, ELM ...)   612 2018-04-08 09:15:46 - Pistachio Kolíkáč ANO
405 CKKV - Praha-Doksy Akce 704 2018-04-06 22:25:30 - Bobek Kolíkáč NE
371 Soustředění na Jižní Moravě Akce 1647 2018-04-06 21:19:30 - Turista Quit NE
81 Vinohradské Běhny   3839 2018-04-06 10:12:55 - Dreamer Kolbaba NE
375 Závodíme na jaře   508 2018-04-03 18:05:01 - Koník Léňa NE
379 Hurá na Ještěd Akce 566 2018-03-31 23:18:41 - VSid Bobek NE
190 ELM - Extraliga Masters   656 2018-03-28 08:57:51 - Kapr Kolíkáč NE
535 Strava.com   159 2018-03-26 18:50:30 - Balu Soused NE
562 For bikes   23 2018-03-20 19:51:07 - Orlik Strejda NE
552 Krakonošův cyklomaraton Akce 106 2018-03-20 07:51:53 - Kolíkáč Koník NE
575 Trosky Akce 47 2018-03-17 19:47:13 - Orlik Kolíkáč NE
530 Za jazykovými skvosty Akce 89 2018-03-17 13:51:24 - Kapr Kolíkáč NE
564 Mosty Želivka Akce 94 2018-03-16 15:46:13 - Kapr Kolíkáč NE
67 Soutěž Šlapka roku   447 2018-03-16 00:07:49 - Bobek Jura ANO
18 Nový člen, host   735 2018-03-14 22:31:52 - Kolíkáč Kolíkáč NE
509 Rytířov Akce 256 2018-03-14 22:05:13 - Turista Kolíkáč NE
107 Pokladna, adresář členů, fotogalerie   1 2018-03-14 10:14:30 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
370 Trénujeme v zimě Akce 6312 2018-03-12 22:56:41 - Look_as Strejda NE
258 Roadcup   153 2018-03-08 20:03:14 - Jirus Kolíkáč NE
556 Ústí nad Labem Akce 189 2018-03-07 22:37:53 - Kolíkáč Kolíkáč NE
139 Zdravotní problémy   463 2018-03-06 20:51:28 - Turista Strejda ANO
20 Zajímavé informace   1528 2018-03-02 23:09:53 - Turista D!ablo NE
447 Krušnoton Akce 601 2018-03-01 15:48:12 - Koník Kolíkáč NE
454 Prosek - Hrubý Jeseník - Prosek Akce 286 2018-03-01 08:52:44 - Strejda Strejda NE
594 San Piego Akce 57 2018-02-28 14:54:47 - Iceman Kanaďan NE
587 Bez kola to taky jde ...   107 2018-02-28 12:43:31 - Malina Malina NE
45 KPO - kilometry   144 2018-02-19 11:38:00 - Léňa Kolíkáč NE
43 Kalendář akcí   219 2018-02-12 08:18:16 - Kolíkáč Kolíkáč NE
581 UAC - MČR SAC   99 2018-02-10 20:55:22 - Koník Kolíkáč NE
60 Loučení, to je vám těžká věc ...   149 2018-02-06 15:00:29 - Look_as Jiřík ANO
528 Fotbalový match Akce 291 2018-02-06 13:53:55 - Soused Kolíkáč NE
489 Vinohradské Blátošlapky   106 2018-02-02 12:16:03 - Barbánek Kuře NE
264 Závodíme v zimě   77 2018-01-28 16:27:04 - Kolíkáč D!ablo NE
595 Peruc Akce 103 0000-00-00 00:00:00 Kolíkáč NE
STRAVA :: Fotogalerie rajce.net :: YouTube :: Facebook :: Webdesign ©2007 by JuraSOFT .. ..