Diskuze
Anonymní uživatel :: Přihlásit

Diskuze


Pro vstup do diskuze je potřeba se přihlásit, pro zaslání přihlašovacích údajů si napište zde.
Archiv diskuze: 2004-2006 :: 2004 :: 2003

Příspěvky k tématu: Vinohradské Běhny  (ID: 81)

Ostatní témata
Autor: Kocour Datum: 2021-02-10 23:05:07
Jé to je hezký, vy jste úplný spisovatelský a běžecky esa. To se musí nechat.
Každopádně, pokud bude počasí nepřát kolu, tak i na tom sněhu se dá běhat.
Konkrétně UT a ČT se snažíme odklusat nějakejch 12-16km po okolí.
Už jsme si zvykli a tolik se neztrácíme. Společnost Peťi nás hecuje a my snad jí taky.
Ale moc bych nám nefandil.
Občasné segmenty s cílem rozeslat co nejvíc mailů ... to se moc nedaří , ale nálada bejvávždy skvělá. Fórky sypeme z rukávu.
Tak zase někdy a škoda, že nebyly ty tradiční závody.
Beru to jako trénink na podzim, po ukončení cyklistické sezóny, která snad nebude jen virtuální.
I my běháme často rouvně
Autor: Kolíkáč Datum: 2021-02-10 22:52:35
Kolo visí na háku, zimákovi se smutně protáhly zástěrky až na zem. Pod delší době dorazila k Muzeu zima, jak od Nohavici. Kocour ale pumpuje tlaky do kecek. Malina nabízí odvoz na ikonickou modřanskou stezku. Peťa chce desinu pod 50 minut. Ruda si to taky nechce nechat ujít. Mejdan začíná. Z příjemně vytopeného Rapida se vůbec nechce. Jdeme obhlédnout nějakého šílence, co leze v rouše Adamově do Vltavy. Prý je to o ničem, Vltava má + 3°C ... jasně, ale vzduch -7°C. Třesu se zimou a nervozitou. Udupaný sníh na stezce, no spíše pěšinky, vedle sebe se moc běžet nedá. 2 kilánky na zahřátí a jde se na to. Tempo furt pod 5, chvíli mi trvá, než si zvyknu na ten, pro mě, kvapík. Malina s Rudou blbnou někde v dáli před námi. Kocour jako vodič a hecátor, Peťa běží skvěle, já se plácám v háku. Tohle potřebuji, zase zažít skupinu a tu atmosféru okolo. Úplně jsem zapomněl na ten mrazivý vzduch a jen si vybírat nejudupanější pěšinku, tam se člověk tolik neboří. Most inteligence nad námi, loď, kde se ženil Camrda, hodinky vrní jako o závod, jó nějak rychle to utíká A tempo neupadá, furt to držet kolem 5. Další most pražského okruhu nad námi a v dáli je již vidět Zbraslav. Tam to snad otočíme, žádnou dvacku nechci! Konečně otočka, dál to totiž nejde, stezka mizí v mrazivé Vltavě Kocour ladí diskotéku na mobilu a pouští do nás ty správný fláky. Malina povzbuzuje, tohle orange souznění, to chceme! A teď už to začíná parádně bolet, nejraději si chci sednout na lavičku a umrznout. Ale Kocour s Peťou mi to nedovolí, ne, dnes musím s nimi. Posledních 6 oválů na školním hřišti hlásí diskžokej Kocour a do toho Dusty Springfield. Safra, dali jsme to, díky za motivaci a obdiv Petře! V tomhle mrazu a na tomhle povrchu... Atmosféra kvete, teď se už jen vyklusat k autu. A mráz je zase cítit, vzdávám hold funkčním věcem! A je tu velké finále, Kocour s Malinou se jdou oráchnout do Vltavy. Tak tohle vidět v přímým přenosu, to stálo za to. Malinova ruka málem přimrzla k zábradlí, Kocour vybaven rukavičkami. Závidím jim to jejich odhodlání a únik z komfortní zóny Já zabalen v Malinově vysokohorské bundě se nalévám horkým svařákem. Kašlu na suchý únor, dnešek si to safra zaslouží. Mejdan se vším všudy, díky Běhny!
Autor: Malina Datum: 2021-01-27 09:30:41
Hledam bodovky nad vanou a ony nikde nejsou. Minimalne ne ve starych cinzakach proletarskych Vrsovic. Byla to skoro dvacka a jsem opet na atomy, nemuzu se poradne najist, v aute cestou z behu me zastihl prujem a stehna mam jak vylity olovem.

Vcerejsi beh Jizem byl opet predlouhy. Asi sedmkrat jsme bezeli doprava, coz bych geometricky ocekaval, ze se vratime na misto kde uz jsme byli. Ale nikoliv, nakonec Hostivar, Zabehlice, Sporilov, Krcak, Opatov a Jizo. Vsichni litaj jak splaseny. Z neustaleho hazeni kouli me normalne bolej i ruce. Filip DickTátor asi citi prvni zavody a zacina tvrdit muziku, neb mi to tak prijde. Camrda furt ze pomaly a ze musime s formou do spiraly, Robert krasne visel a prijemne mrucel, kdyz je potreba hazim ho do haku Filipovi, Petra mi v zaveru utekla s Filipem, coz muze znit srdceryvne ale pointa je, ze se mi asi jeste nestalo, aby mi na 18.km utekla pekna zenska. Muj egomat mi hned hlasil, starnes vole!

Takze za me velke diky, ze mohu starnout po vasem boku!
Autor: Vyhup Datum: 2021-01-23 10:17:16
Roberte, jsem ideál na lokálku s menšími zastávkami. Až ti tedy předepíše "Ten, jehož jméno se nevyslovuje" cosi dvouciferného na relax, budu rád u toho. A venku +5st., je-li méně tuhnu jak ztužený tuk
Autor: Kolíkáč Datum: 2021-01-22 20:36:09
A to si Vyhupe představ, že mi dnes trenér naplánoval Povltavskou Magorku. Mladoch Luke natahoval veteránům držky, ale Mlhoš vůbec neřval moc, i když jsem si to tak přál! Takže vivat sport! Dobrou... Jo a doraz v nedeli do rychlíku směr Košice, v jidelnaku Ti držím fleka
Autor: Vyhup Datum: 2021-01-22 13:04:40
Kolíkáč: takže, když si shrneme, ve středu si s rakeťáma hraješ na honěnou u Berounky a včera sis myslel, že je doběhneš !
Autor: Kolíkáč Datum: 2021-01-22 08:40:58
Včera pro mě poprava za tmy. Sice nová čelovka svítila ostošest, ale já běžel jak v černém tunelu. Diktátor Kocour určil rychlou pětku kolem Hostíku, Peťa ji zaběhla hluboko pod 25 minut, o Camrdovi s Malinou, kteří se mi furt smáli a strkali do háku, nemluvě Pak ještě vyklusat někam do Camrdova rajónu, kde nás přepadlo výdejové wokno a mohli jsme tak zchladit rozpálené útroby. To už byla poslední sekera do mých načatých nohou a cestu do vany si už moc nepamatuji. Ale stejně vás mám rád, běhnovská bando! Kocoure díky za organizaci a všem, že to furt držíme!
Autor: Malina Datum: 2021-01-20 09:24:22
Nutno toto vlákno neustále povytahovat, virtuální sportovci a víkendový wobjížděči to vždy brzy přečůrají.
Přitom se běhá pravidelně, na různých místech Prahy, s pivkem nebo vlezem do Vltavy, hlavně ať to teče, často si hrajeme. Díky Kocourovi a jeho umění nadchnout a zabavit lidi často běhají i ženy. Zralé, tvrdě běhající, kriticky smýšlející. Obvykle pak dojde na házení koulema. Sumasumárum stimulů je spousta.

Někdy to zaskřípe, proč ne. Třeba když někdo hrozí, že je moc bláto, nebo že bude pršet. No dyť, ve šlapkách se vždy běhalo v zimě. O dvě hodiny později stejná osoba probodává jednu louži za druhou a opodál běží úvozem, kde je bláta skoro po kolena, a zároveň má úsměv na rtech!

Pak slyším to jágrovo: "Je to sport!" Ano, je to jen sport. Někdy mi to ale spíše přijde jako oslava života v období pandemie a to se mi na tom líbí nejvíc!
Autor: Kolíkáč Datum: 2021-01-08 10:13:42
Kocour naláká na křupavý sníh, jen těch 80-100minut sportu v keckách mě trochu děsí. Můj účet naběhaných kilometrů je pěkně vybrakovaný, tak plánuji jen sraz na hrázi, plácnout si tlapama a pak hezky na samotku domů. Ale copak to jde vystoupit z vláčku, kde je ještě Camrda, Malina a Peťa? Hostivařský lesopark je pro tuhle partičku moc jednoduchý, dáme Krčák. Ale k němu je nutno se přebrodit přes pole plné bahna, jak Němci před Stalingradem, ale nálada neklesá. Příhoda střídá příhodu, citují se reporty a hlášky z minulých let. Jsme v Krčáku, nohy mi tuhnou a představa té dálky domů radosti nepřidává. Ale je to stále tak opojné hákovat tu výkonnostní běžeckou elitu, která má mraky sil na vzájemnou koulovačku. To já jen držím hubu a krok, nohy se už proměnily ve dva kůly, kterými bezmocně plácám o zem. Vana zabarvená krvi z odřených prstů na noze, pěkně jsme jim zase zatopil. Ale palice v oblacích, že to ještě stále jsem schopen dát! Děkuji za čtvrtek, partičko z Hostivárku!
Autor: Kolíkáč Datum: 2021-01-07 20:49:39
Dovoluji si použít Icemanova slova ze soboty:
Setkani s výkonnostním během boli, ale hreje na dusi!
Rok 2020
Autor: Kolíkáč Datum: 2020-12-28 18:16:29
"Jenže každá hodina je úplně jiná, když člověk leží v nemocnici hodiny vůbec neutíkají. Když má člověk dovolenou nebo je víkend hodiny utíkají neskutečně rychle. Jaká bude asi ta hodina v Čelákovicích...?"
Barbánku, jedním dechem! Krááása!
Autor: Malina Datum: 2020-12-18 09:12:31
Díky aktivní běhny! Vléváte život do žil trubkami o průměru podobném jako Káraný-Praha. Slovy se to nedá vyjádřit. Advent extraordinarne jak svist!

P.S. Bál jsem se, že po včerejším běhu nebudu mluvit, ale je to v pohodě.
Autor: Malina Datum: 2020-12-16 11:46:55
Ctvrtek je pevnej jako.... nekde dole to je.
Autor: Camrda Datum: 2020-12-16 10:49:49
Ctvrtek vecer uz jsem si buknul saunu, ale verim, ze se o vanocich nebo jeste pred spolu probehneme
Autor: Kolíkáč Datum: 2020-12-16 10:26:31
Já bych to chtěl nevidět, ale aspoň pochopit
Autor: Malina Datum: 2020-12-15 22:33:37
Ctvrtek, Hostivar Vivo, 18:30, dalsi dil Cvicime s Fifou je skoro tady.
P.S. To co na Hamru uvidite, nepochopite.
Autor: Bobek Datum: 2020-12-13 23:36:34
Jasně, Jirka oráč, opět zaryl radlici hluboko do nitra; otevřu web jako mladou, neohmatanou knížku, a z běhnovské kolonky se na mě směje třísetstránkový román ve čtyrech odstavcích.
Napsal tak jak to bylo, s pornem nebo bez, v tuto hodinu, projev endogenních žabích zón...
Autor: Kolíkáč Datum: 2020-12-13 10:55:12
Díky Jirko za počtení, zase přibylo do naší orange kroniky pár čtivých bajtů Zrovna včera jsem s vervou vyprávěl manželce za Dubčí, jak nás tady přejela 27.3.2007 jedna dorostenecká authorácká bunda a rozčeřila poklidnou hladinu kolodějského rybníku ...
Autor: Malina Datum: 2020-12-12 23:27:30
Na slapkovstvi je zajimave, ze si te vtahne do sebe. Dvakrat trikrat das nejakou skupinovou terapii, a zacnes pricichavat. Treba i rozpomenes na casy minule a srovnas se soucasnymi. Je ted krasne videt, jak je spolecnost rozdelena. Pulka je zalezla doma, sjizdi porno a vybira na rohlik.cz, druha pulka skoro s anarchistickymi znaky dela to, co bylo jeste pred rokem uplne normalni. Byt flexibilni, reagovat na zmeny, byt ohleduplny ale na druhou stranu, se v klidu zastavit a rict si, co ja jako svobodna duse a telo vlastne chci...

Byl jsem se ted nekolikrat probehnout s Kocourem a tou bandou, ktera se okolo nej za ty roky vytvorila a reknu ti, dobry! Chlapy, vojaci, zensky, Slovaci. Hodne dobry! Parkrat nasat atmosferu a uz v tom pelasis s nimi. Prisna streda dle Kocoura, utazena az do posledni zatacky. Je sranda, skoro i velka, beh je to vsak dlouhej nad pomery. Uz piskni konec! Nevim proc, ale z hlubin vzpominek se mi vynoruje jedno slovni spojeni - Hatapkova pomsta. Vse vsak maze, jak aceton, v zaveru slibovana parbicka s modrohnedym Kolikacem. Slivka a IPA na hydrantu, plus mala hostina na chodbe jihomestskeho cinzaku v zapocenych hadrech. To jsou kronikalni momenty! Osobne cekam nejakeho souseda, s prednesem co jsou dnes spolecenske normy a jak je porusujeme. Nic vsak nebylo. Byl jsem ujisten, ze tady jsou na to zvykly. Uplne vidim, jak se takhle za 10 let konaji sousedska alkoholova kolokvia, zatimco za zavrenymi dvermi se rozbiha prvni virtualni Avast Lopatarna. Rychle vsak domu. Zitra taky den.

Treninkove typy Camrda s Bobkem pojedou svoje. No regrets. Nacvakaj hodinky, tempomat a drz se. Pracovni nazev je "vecerni Celakovice a potreninkova sauna". Komunikace na socialnich sitich je kostrbata. Pozoruji, ze se vic mluvi a malo kona. Dva dny vibrujou notifikace ale progres nula. Z tohohle rezervace pro 5 lidi v saune na malem meste nebude. Ale co, i tohle je znamka dnesni doby. Jeste, ze je tu ten spolecny beh! Vcerejsi hatapkovu skoro dvacku ve stehnech sam sobe neokecam. Navic nestiham Zatopka, tj. se pred behanim spis nazrat klobasy, nez kousnout do citronu a raw baru v presne danem hodinovem predstihu. Zapominam celovku v baglu a tak misto abych hlidal celo, hlidam temne fleky pod sebou, abych o ne nezakop. Na cele Camrda s Bobajzem nakvedlali to vseobecne zname "stokrat nic zabilo vola", trochu je podeziram ze bezime na prumer, ktery visi na Strave ve vetsich titulcich nez to, ze to nekde narvem a pak potece zbytecne cas nez dozvracime. Netrva dlouho a uz me to zabiji, ten jejich strojovy, stribrny beh ctyricatniku. Rozsvecim hodinky, 25 minut behu, v zaludku zaby, hladak za rohem. Rozhoduji prejit na cukry, bez zeptani se. Nebo bude trvat, nez Policie Brandys moje kosti v tomhle polabskem lese najde. Bez pochodne prebiram rizeni dostavniku, s vyzvou, at si na sve stesti chvili sviti kazdy sam. Vzadu bezi Kocour s Petrou, kteri si povidaji a vzorne sviti. Ty uz to umeji. Nase hvezdne ego valky v pulce tydne je nechavaji chladnymi. Ze stylu rychle a hrde, jsme prehodili vyhybku na tvrde a mazane. Prestavame mluvit, nedychame a konecne trenujeme! Myslim, ze Emil si mlaska v hrobe. Na lavce pres Labe, odskrtavame doutnak a rveme jak morcata. Dupeme a kvicime bolesti. V zaveru u Labe se zvedne prekvapive Petra a zadupe nase zbytnela ega pet metru pod zem! Pred mestem, pri plne otevrenych plicich, se jeste zveda ucitel z Vobecke skoly ke sprintu na ceduli. Celakovice! Mistopis tedy za 1! Nezhynul, ale jsem na atomy, zeru to i s navijakem, ze tohle je teprve Brandys. Kdybych mel ten web, kde si vsichni koukaji do vystrihu a srovnavaji ranni moc, napisu tam: Beh s kumpany a jednou zenskou, od ktere nic necekame a ona nam vsem v zaveru skoro urve koule. Priteli, dobre si vybirej partnery na beh, jinak te semelou na jitrnici. Zaver v operativni skoro prazdne prazske saune je opet o rozdelene spolecnosti. Pro nekoho kontroverze, pro jineho obycejna zejmena psychicka ocista tel. Krasny to bylo.

Sakra, jsem se nejak rozepsal... sorry, prozatim koncim. Snad ze bych citil zase tu slapkovskou krev davajici odvahu? Odvahu pozlobit telo sve i svych partaku? Odvahu rict, ze spolecny trenink na cerstvem vzduchu smaze leckere rozdily, diky kterym bychom si nekterych lidi za normalnich okolnosti mozna ani nevsimli? A o lidi, a to pozor, o lidi jde predevsim!
Autor: Bobek Datum: 2020-11-23 19:55:03
Konec honění, úterý 24.11. 18:00 natvrdo zde:
50.1657195N, 14.7436802E
Bobek, Kajman, ...
Někdo další?
 

Témata za poslední 2 měsíce

 
ID Název Akce Přísp. Poslední příspěvek Založil Privátní
264 Závodíme v zimě   126 2021-03-02 18:39:03 - Dreamer D!ablo NE
595 Peruc Akce 154 2021-03-01 09:22:58 - Kolíkáč Kolíkáč NE
556 Ústí nad Labem Akce 228 2021-02-27 17:24:02 - Basko Kolíkáč NE
618 Kamenné Mosty Akce 4 2021-02-25 11:51:05 - Kolíkáč Strejda NE
376 Koloděje Akce 2241 2021-02-25 09:00:50 - Kolíkáč Kolíkáč NE
19 Dresy, trička, bidony, samolepky   2726 2021-02-24 06:43:50 - Malina Soused ANO
370 Trénujeme v zimě Akce 6535 2021-02-23 17:41:40 - Kolíkáč Strejda NE
612 Lukov Akce 113 2021-02-22 18:37:26 - Kolíkáč Turista NE
241 Sněženky a Machři a Bruslaři   769 2021-02-17 15:56:59 - Barbánek Marťas NE
371 Soustředění na Jižní Moravě Akce 1730 2021-02-13 23:01:23 - Yetti Quit NE
81 Vinohradské Běhny   3899 2021-02-10 23:05:07 - Kocour Kolbaba NE
6 Web, diskuze ...   232 2021-02-09 13:11:46 - Kolíkáč Jura ANO
544 Společenské události   74 2021-02-09 10:47:18 - Kolíkáč Yetti NE
454 Prosek - Hrubý Jeseník - Prosek Akce 321 2021-02-04 20:22:36 - Strejda Strejda NE
552 Krakonošův cyklomaraton Akce 175 2021-02-03 21:56:03 - Koník Koník NE
258 Roadcup   222 2021-02-03 21:14:46 - Koník Kolíkáč NE
43 Kalendář akcí   232 2021-02-01 19:55:11 - Malina Kolíkáč NE
107 Pokladna, adresář členů, fotogalerie   1 2021-02-01 08:32:03 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
452 Cyklokros   121 2021-01-25 20:00:28 - Kolíkáč Kolíkáč NE
619 Košice Akce 15 2021-01-25 13:49:01 - Luke Kolíkáč NE
516 Jičínská cykloliga   138 2021-01-19 20:10:59 - Kapr Kolíkáč NE
610 Šlap okolo Prah(y) Akce 34 2021-01-18 19:41:24 - Kolíkáč Kolíkáč NE
45 KPO - kilometry   164 2021-01-14 14:28:44 - Léňa Kolíkáč NE
609 Štětí Akce 27 2021-01-11 10:14:32 - Kolíkáč Pistachio NE
364 Valná hromada a vyhlášení Šlapky Akce 347 2021-01-08 20:14:46 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
STRAVA :: Fotogalerie rajce.net :: YouTube :: Facebook :: Webdesign ©2007 by JuraSOFT .. ..