Diskuze
Anonymní uživatel :: Přihlásit

Diskuze


Pro vstup do diskuze je potřeba se přihlásit, pro zaslání přihlašovacích údajů si napište zde.
Archiv diskuze: 2004-2006 :: 2004 :: 2003

Příspěvky k tématu: Mamut Tour  (ID: 374)

Ostatní témata
Autor: Strejda Datum: 2022-12-12 09:56:36
Zverejnili predbeznou trasu . A musim ric, ze se mi ta uprava velmi libi: Zustaly tam vsechni hlavni kopce, ale razantne zkratili usek mezi prvnim a druhym prejezdem Hostinskych vrchu, tech 30 km hruzy, kde jedes v otevrenem zvlnenem terenu. Tech mi lito neni, byly hoooodne nezazivni. Nu a taky zkratili dojezd. Po Lazech, z Loučky uz se jede nejkratsi cestou rovnou do Prerova.
Autor: Luke Datum: 2022-11-04 18:08:22
Mamut byl tvrdej, měl jsem ho za to rád... tak uvidíme, jak se to vyvrbí, možná se za opravdovými maratony budeme muset vydávat už jen do ciziny...
Autor: Strejda Datum: 2022-11-04 15:27:19
Koukam, ze v pristim roce zkratili nam nejdelsiho Mamuta na 170 km. Ale trasa zatim zverejnena neni, uvidime, jak se to vyvrbi.
Autor: Kolíkáč Datum: 2022-06-03 09:18:01
Další foto u nás v oranže galerii. A tuhle mamutí legendu si neodpustím vypíchnout Fousáč. A další odkazy ČT sport :: Standa Prokeš
Autor: Kapr Datum: 2022-05-30 10:27:52
Na kdyby se nehraje, ale nedá mi to. Kdybychom nepotkali známého řidiče zaváděcího vozu, který nás přímo ujišťoval, že po provizorním průjezdu kolem kravínů určitě zastaví a počká na posledního který vycvakne a potom bude ostrý start. Kdybychom se s Kolíkáčem postavili na startu blíž k čelu. Kdyby po startu Kolíkáč nekompromisně hákoval Kapra. Tak by jel se mnou pod Tesák a dál se Standou Prokešem bojoval o zlato, minimálně o stříbro. Takhle jsem měl pod Grapama 6 minut náskok na Kolíkáče a kdyby jel začátek se mnou, tak měl 6 minut náskok na mně. Kdyby alespoň potom odjel na druhém Tesáku s Davidem Landou, nebo kdyby za Lázama odjel se dvěma borci, kteří nám ujeli a dojeli Davida, tak bojoval o bronz. To je to prokleté KDYBY.
Kolíkáč je neskutečný týmový hráč, od roku 2008 jsem s ním zažil stovky závodů a švihů, známe se dokonale, jízda s ním v balíku je splněný sen. Kolíkáči, díky za vše, díky za úžasný Mamutí zážitek, za Tvůj doprovod a především štít v tom šíleném větru.
Mám jednu prosbu, už se na mně konečně vyser a jezdi na sebe.
Slibuju, že příští rok budeme pod prvním Tesákem spolu v čelní grupě...
Autor: Kolíkáč Datum: 2022-05-29 10:01:59
Svátek silniční cyklistiky, který připravili kluci z Přerova. Jak obdivuhodné v dnešní době. Už dávno vím, že maratonské zážitky přebíjí u mě všechny jiné závody. Těším se moc, ale tělo stávkuje. Od Znojma v hlavě stále strašák, že zase odejde koleno a já nebudu moci šlápnout. Týden před Mamutem je nabitý až k prasknutí. Časovka JCL nakonec až ve středu, do toho milované čtvrteční Doksy a pátek chodím a každé záchvěv bolesti kolem kolene mě sráží dolů a dolů. Tohle není bojovný stav do sobotní bitvy o podium. 204 kilometru s převýšením 3400m. To prostě nemůžu dát. Do toho Luke s radostnými rodinnými problémy a domestik zůstává doma. Tohle je ale naprosto pochopitelné. A jsem vlastně i rád, že nebudu někoho zbytečně trápit, když stejně tu dlouhou nedám. Legenda Kapr jede, už mám rozepsanou zprávu, že to odpískávám, ale nakonec v hlavě plán, že mu pomohu někde z auta bidonem a aspoň trochu ucítím tu atmosféru milovaného maratónu...
Troják bufet 137km a já se tam jako již tradičně láduji s Kaprem rohlíkem a zapíjíme pivkem. Tohle je sen. Vím, že to zase dojede spolu za ramena a navzájem si pomůžeme. Podium odjelo, nakonec bylo hodně blízko, ale pro mě bude vždy více tým. Kapře parádní výkon, rval jsi se statečně v tom nechutném protivětru od Lázů.
Šlapky stále žijou maratonský sen! Díky všem co tam byly a i těm co držely palce! U akce první vyzobané fotky, výsledky a Flyby.
Autor: RiC Datum: 2022-05-20 06:48:16
Příhlásil jsem se, ale jen na děckou
Autor: Kolíkáč Datum: 2022-05-16 16:19:41
Nezadržitelně se to blíží, největší hity letošní sezóny, maratony. Projíždím letošní trasu Mamuta, která až na drobnou změnu v závěru je stejná jako v minulém roce. Divné chvění v celém těle mám při pohledu na tu mapu. V hlavě se odvíjí krajina, výhledy, silnice, stoupání, sjezdy... mnohokrát lepší než nějaké street view v online světě. Je tam cítit i ta bolest, zklamání, ale i nadšení a euforie. A hlavně velký otazník. Proběhne to podle představ? Dokáže pojmout to moje pomalu trouchnivějící tělo ještě takový nával psychické a fyzické zátěže?
Není nás mnoho, co se zatím připíchli k akci, ale i tak je to bomba, že to furt držíme! Od roku 2004 v Přerově oranžový dres na startu nikdy nechyběl. Shlížím tady dolů do diskuze a saju z každého příspěvku energii a naději, že se to zase třeba podaří ... držme si palce a stále ještě věřím, že se klikne nějaká další Šlapka. Zatím mám v hlavě odjezd v sobotu ráno z Prahy...
Rok 2021
Autor: Kolíkáč Datum: 2021-08-05 21:07:36
Karle ze Sojovic díky! Ty a Strejda jste stále moje velká motivace, že to ještě nesmíme zabalit. Tohle a tohle se mi vybaví, když se řekne sezóna 2021 , díky kluci, že jsem to s vámi mohl zažít!
Autor: Kapr Datum: 2021-08-04 10:52:52
Dodatečně děkuji za týmový mejdan, Luke a Kolíkáč jsou naprosto dokonalý týmový parťáci, před Mamutem jsem myslel, že už to nikdy nezažiju, ale sny se občas splní. Poslední roky tahám čím dál víc za kratší konec provazu, ale o to víc si toho vážím...
Autor: Camrda Datum: 2021-07-30 22:43:42
Krásný foto týdne! Z toho čiší pouze čirá radost. Takhle má ta cyklistika vypadat! Věřím, že jste si to všichni užili a věřim, že se třeba ještě taky na nějakým maratonu taky třeba ještě ukážu, ale někdy to stačí jen číst
Autor: Kolíkáč Datum: 2021-07-30 15:18:01
Díky, tohle je skvělý report a snad i lákadlo pro ostatní, že je potřeba zdolávat výzvy. A je úplně jedno jestli jedete o podium nebo o limit. Všechno jsou to velké maratónské příběhy. A můžeme je zažívat jen díky obětavým pořadatelům. A ti v Přerově jsou stále skvělý. V cíli jsme kecali s borcem, který 21 let řídí zaváděcí vozidlo na dlouhé trase, měl neskutečné příběhy, smekám před ním! Stále věřím, že se to zase překlopí a v Přerove nás bude příští rok aspoň 10 orange! Kluci z Miko-Cycles si to zaslouží!
K akci jsem přidal i report Standy Prokeše.
Autor: Strejda Datum: 2021-07-30 14:46:45
report ot Tomáše Kocandy.
Autor: Kolíkáč Datum: 2021-07-27 12:01:19
Díky Strejdo a Luku za vaše reporty, furt jedu, třídím myšlenky a vzpomínky na tu sobotní bitvu. Vyzobány nové fotky do galerky a nové foto týdne!
Autor: Kolíkáč Datum: 2021-07-25 20:54:21
Jóóó super domestik Kolíkáč kolabuje hned v prvním brdku, nějak se nechce do těch intenzit, a tak vidět doprovodná auta jak mizí za hlavním balíkem hned za Šišmou na 15.km je parádně demotivující. Zformovat se do grupy a začít se modlit a věřit, že ještě týmové kumpány uvidím. Tesák přede mnou prázdno, Kašava prázdno, Hadovna prázdno. Až stěna na Grapech vykřeše naději v podobě orange přilby Kapra někde hodně vysoko nade mnou. 36x32 pomáhá a zdá se mi, že letím . Oranžová magnetická síla mě přitahuje a v nájezdu na hlavní silnici jasně rozeznávám Kapra s Lukem, mám je tak na 50 metrů. Padáme sjezdem do Bystřice, ostrá levá a konečně jsem s nimi. Z pekla samotky rovnou do týmového maratónského nebe. Od této chvíle to nemá chybu, tvoříme základ grupy, na dlouhou odbočujeme v 7 lidech, tohle je na Mamutu snové! Kapr po zimních problémech jede jako znovuzrozený, Luke jede dlouhé a bolavé špice bez známky únavy. Foncky, Lázy to je maratonská show, kterou umocňují takové persony jako třeba Sváťa Božák nebo pozdější vítězka Šárka Macháčková. Stavíme na každém bufetu a je to nutnost, vedro se stupňuje a je potřeba se chladit zevnitř i zvenčí. (Kapr jen zevnitř, tomu vedro nevadí ba naopak). Snažíme se grupu hnát jako stádo splašených koní, věřím, že do cíle ještě můžeme někoho sjet. Pálí mě chodidla a svaly jsou na hranici křečí, ale neskutečně si to užívám. Týmové souznění vyvrcholí v posledním kopci u Hlinska, kde si Kapr vystupuje, celá skupina nám odjíždí, ale my víme, že do Přerova si sjedeme. A taky že ano, Luke tam vkládá famózní špic, tohle se nedá prostě nikde jinde zažít, jedině na milovaných maratonech, na 195. kilometru jedeme neskutečnou podlahu, řemeslo, mačkáme ze sebe poslední zbytky sil a do Přerova sjedeme celou naší grupu a ještě další 2 lidi. Od založení Šlapek jsem vždy snil o maratonské týmové skupině, a již se to tolikrát i podařilo, ale letošního Mamuta s Lukem a Kaprem řadím možná úplně nejvýše. Byla to fakt paráda, díky kluci! Podium tak zaslouženě patří stříbrnému Kaprovi a zlatému orange týmu!
Poklona legendě Strejdovi, který si to práskl na samotku, věčná škoda, že se k němu někdo ze Šlapek nenajde, aby mu pomohl... Ještě trochu anonymně jel dlouhou taky Trungy, který si to též odmakal celé na špici...
Autor: Camrda Datum: 2021-07-25 12:42:49
Jako dali jste to teda se vší parádou. Poklona pánové!
Autor: Luke Datum: 2021-07-24 21:56:39
Dneska neskutečná pecka, vůbec nevím, co budu psát do reportu... Totální cyklistika, týmová krasojízda, Kapří bedna a týmové vítězství. Díky moc za pohár, půjde na prominentní místo a bude mi každý den připomínat tři největší šlapkovský legendy, s kterými jsem měl tu čest být součástí vítězného týmu. Kapře, Kolíkáči a Strejdo, díky za všechno, co pro šlapky děláte. To díky vám jsem mohl dneska zažít pocity a emoce, o který jsem ani nevěděl, že existují. Tohle je sen!!!
Autor: Kolíkáč Datum: 2021-07-23 07:08:38
Komplikace pri prijezdu na prezenci a start. Tým registruji, ať to všem vyjde podle představ!
Autor: Luke Datum: 2021-07-19 11:39:07
Ještě bych doplnil na 55. km Lukov, nic tam není, ale jmenuje se to krásně. Těším se moc, kapesníky s sebou a na 150. km chčijem!

Jo a kdo si dává mapu do Garmina, tak tam nedávejte tu z ofiko stránek. Je o 20m posunutá mimo silnice a Garmina to dosti mate, já loni kvůli tomu od rozdělení vůbec netušil kde jsem, kam jedu a hlavně kdy bude buffet...
Překlikal jsem to zde: Mamut - A
Autor: Kolíkáč Datum: 2021-07-19 10:39:04
Žaludek se chvěje pod náporem starťáku, tady je letošní trasa, stejná jako před rokem s malou změnou v závěru, nejedou se Dolní Nětčice. A tady ty nej kopce:
30.km - Bystřice-Tesák
42.km - bufet Troják
51.km - Kašava
63.km - Hadovna
71.km - Grapy
92.km - bufet
100.km - dělení tras střední-dlouhá
126.km - Foncky (Rajnochovice-Tesák)
137.km - bufet Troják
150.km - Lázy
175.km - bufet

Koho ještě nalákáme do legendární skupiny B, která letos jede na nestárnoucího leadera Kapra, který jede o podium na dlouhé trase se super domestiky Luke + Kolíkáč
 

Témata za poslední 2 měsíce

 
ID Název Akce Přísp. Poslední příspěvek Založil Privátní
371 Soustředění na Jižní Moravě Akce 1784 2023-03-28 15:08:57 - Balu Quit NE
320 Peklo severu Akce 1 2023-03-28 09:43:54 - Strejda Strejda NE
375 Závodíme na jaře   636 2023-03-28 09:32:02 - Luke Léňa NE
379 Hurá na Ještěd Akce 662 2023-03-27 20:10:14 - Orlik Bobek NE
552 Krakonošův cyklomaraton Akce 209 2023-03-26 10:57:22 - Sukes Koník NE
509 Rytířov Akce 345 2023-03-24 22:56:27 - Kolíkáč Kolíkáč NE
562 For bikes   27 2023-03-24 09:01:20 - Pistachio Strejda NE
370 Trénujeme v zimě   6535 2023-03-23 23:19:23 - Vláďa Strejda NE
629 Praha-Doksy-organizace Akce 4 2023-03-23 19:09:28 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
107 Pokladna, adresář členů, fotogalerie   1 2023-03-23 08:13:06 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
19 Dresy, trička, bidony, samolepky   2841 2023-03-19 18:57:32 - Kolíkáč Soused ANO
190 ELM - Extraliga Masters   728 2023-03-12 22:14:57 - Kolíkáč Kolíkáč NE
575 Trosky Akce 151 2023-03-11 23:47:50 - Kolíkáč Kolíkáč NE
317 Beskyd Tour Akce 877 2023-03-10 08:37:06 - Kolíkáč Kolíkáč NE
241 Sněženky a Machři a Bruslaři   780 2023-03-05 21:52:40 - Barbánek Marťas NE
556 Ústí nad Labem Akce 271 2023-03-04 19:38:44 - Kolíkáč Kolíkáč NE
611 Bikepacking   43 2023-02-26 22:38:17 - Bobek Turista NE
612 Lukov Akce 133 2023-02-25 20:30:00 - Orlik Turista NE
244 Šlapky v seriálech (UAC, ELM ...)   695 2023-02-24 11:09:27 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
618 Kamenné Mosty Akce 19 2023-02-21 14:39:10 - Kolíkáč Luke NE
258 Roadcup   245 2023-02-18 08:43:23 - Koník Kolíkáč NE
402 Závodíme v UAC   528 2023-02-16 14:00:27 - Strejda Alánek NE
403 Sudety Tour Akce 420 2023-02-14 22:00:51 - vt TinkTink NE
616 Nový Bydžov Akce 136 2023-02-13 10:41:23 - Kolíkáč Kolíkáč NE
619 Košice Akce 39 2023-02-03 22:06:52 - Turista Kolíkáč NE
46 Kola - servis, nákup ...   2553 2023-02-01 12:17:06 - Oťas D!ablo ANO
STRAVA :: Fotogalerie rajce.net :: YouTube :: Facebook :: Webdesign ©2007 by JuraSOFT