Diskuze
Anonymní uživatel :: Přihlásit

Diskuze


Pro vstup do diskuze je potřeba se přihlásit, pro zaslání přihlašovacích údajů si napište zde.
Archiv diskuze: 2004-2006 :: 2004 :: 2003

Příspěvky k tématu: Koloděje  (ID: 376)

Ostatní témata
Autor: Kolíkáč Datum: 2023-09-11 09:47:28
Luke jen tak mezi řečí prohodí něco o nedělním kostelu. Tohle je motivace svézt se za vyšvihaným maratoncem a asi i obhájcem nejprestižnější cyklistické soutěže na světě. Netluke nás spojuje a už se hlava přepíná do toho krásného pohledu na ten svět vůkol. U Boudy Pepa Král z Kbel a další 2 kusy. Strašín podle očekávání již pózuje Sukes na horáku v teniskách a další borec. Na poslední chvíli ještě dolítává Jarda Karas taky na biku. A tak to se nám to docela sešlo. S heslem, ať se všichni svezeme, dáváme tradiční šmíďákovinu do Zásmuk. Tohle nemá chybu, nebe bez mráčku, krátký, krátký a na budíku vyskakuje málem ručička mimo displej. Do Janovic tankodromem, ale furt držíme po kupě, solidárnost grupy je velká. Já už zašitej furt vzadu očekávám, kdy se nohy zastaví. Nechyba, Sázava, Skalice a chladivým údolím domů. Ještě se málem udusit tyčinkou, ale před Jevany mě to začíná pořádně štípat, v hlavě týmového kumpána Luka a tak bez stresu odpadám. Luke čeká a dotahuje, tohle už nikdy neoplatím, tak díky kámo! Ta skupinová cyklistika je furt nádherná, i když bolí a bolí, když si tělo odvyklo. Alois tomu dává razítko, na ty nedělní kolodějné okamžiky!
Autor: Kolíkáč Datum: 2023-09-09 19:33:45
Nedele 10.09.2023:
08:40 - kruhak Jiznak - Kolikac, ...
09:10 - Kolodeje - Luke, ...
09:30 - Strasin -
Autor: Kolíkáč Datum: 2023-09-03 21:54:44
Zase drzost nejvyššího kalibru, ale Vláďa mě hecuje, pojeď ... jójó kolodějská múza zažraná v těch nejhlubších pórech, ta se prostě jen tak nedá vypláchnout. Se staženým zadkem to fláknout na diskuzi a nařídit si budíka. Ráno se motám ke kostelu, ani si nevšimnu Camrdy, co brousí kecky na Okolo Hostivaře, omluva! Ikonické místo s novou boudou, v hlavě těch 20 let, kdy člověk nemyslí málem na nic jiného, jak někoho někde pořádně wobložit. Dnes s pokorou a respektem, vždyť nedojedu možná ani na Strašín. Parte na zádech, jak v dávných dobách poznamenal Vyhup, který nás do Koloděj vlastně přivedl. V 5 kusech na Strašín, kde nevěřícně zíráme na Sukese na horáku v keckách adidách. Taky jeden z bláznů, co to má hluboko zažraný a nechce se ho to pustit. Tak tohle nabíjí! Ne, tohle ještě nechcete vzdávat bez boje. Letíme na Kostelec, pravá noha pocukává, ale ta atmosféra vše přebíjí. Nučice, brdky Vláďa topí a odlítává, jak kdyby měl načipovaný elektrokolo. Přeje si Šternberk, že tam prý ještě letos nebyl, jak rád bych mu vyhověl a drtil to do dalekých dálek. Ale tělo a rozum velí kroť se. Dáváme Mělník, kluci solidárně čekají a Sukes zkratkuje. Nálada kvete, poslední den prázdnin, dnes si to uděláme móc pěkný! Čekánov dolů, do Sázavy a na Ondřejov. Wojetá trasa, ale tolik vzpomínek. Pumpa nás spojuje, skvělý jak si to chceme všichni užít pospolu, díky kluci! Sukes famózně, vždyť na Ondřejov jiné cesty není! Z Mukařova už jen v háku za Vláďou, tak jsem si přál jet s ním letos nějaký maraton, ale osud tomu nechtěl. Snad se ještě někdy zadaří, je to neskutečný týmový hráč! Moc pěkný to bylo, děkuji všem!
Autor: Kolíkáč Datum: 2023-09-02 12:37:13
Nedele 03.09.2023:
08:40 - kruhak Jiznak - Kolikac, ...
09:10 - Kolodeje - Vláďa...
09:30 - Strasin -
Autor: Žába Datum: 2023-08-11 18:48:44
uklízel jsem Strava a našel tenhle popisek z loňského 9. září k projížďce s Kolíkáčem:
Koloděje v průvanu
Letím špic z Ondřejova do Chocerad na 122 otáčkách, pak brdek v solidním tempu, nohy luxusní, kontroluji výkon, paráda. Na vrcholu odstřídám dozadu na zasloužný odpočinek. Po minutě klesání další kopec na Vranovskou Lhotu. Jedeme zostra, pak se začnou zepředu drolit korálky, přiostříme tempo. Začínám v duchu nadávat na Kolíkáče, co magoří. Koukám, že jedu minutu 500W. Kopec trochu povolil, já se oklepal. Na dalším přiostření Kolíkáč odpadá a objíždím ho na 520W. Tep 179. Viky přeletí horizont a nezpomaluje > Ve třech mizíme za horizont na houpavou rovinku. A v tempové inzenzitě dáváme zbytku šanci na dojetí Natažené ksichty nás dojíždí už za 1,5 kilometru zrovna u prasečáku ... sem patříte!!!
Autor: Kolíkáč Datum: 2023-07-24 09:52:55
Nevím, kde se ve mně bere ta drzost lézt ke kostelu. Ani jednou nepotáhnu, furt se dusím na chvostu a na kopcích odpadám. Po úterním dýchanku jsem to rozcházel málem 4 dny. V sobotu zlehka protočit nohy za bráchou Kaprem. Myslel jsem, že začínáme wobjíždět na Mamuta 2024, ale skončili jsme v pivovaře v Kounicích a vyprávěli si o všech těch společných bitvách. I tohle je cyklistika. No nic. Těžké to návraty.
A tak v neděli to chci znova. Na Strašíně kolodějská ikona Tomáš Jech, na italském skvostu v bílém dresu pro nejlepšího mladého jezdce, prostě Pogi jak vystřiženej. Camrda hlásí, že je unavenej a že chce jet pomalu, Žába je prý taky nějaký zatažený, takže tradiční kecy v kleci a do Zásmuk se furt letí přes povolenou rychlost v obci Napomáhá tomu i vítr do zad, který mě pak zle potrápí, když to točíme na Sázavu. Skupina ztichla, bojuji v terezínu a chce se mi lehnout někam k pípě, ale představa té cesty proti větru domů na samotku, mě ještě magnetizuje zpět do skupiny. Navíc, když Tomáš tam operuje jako nic! Před Sázavou už regulérně odpadám a kluci čekají. Pumpa nás dává trochu do latě, pak už jen skalické kostky, které ale už zmizly a je tam hebounký asfalt. Ale já parkuji, nohy jako dva kůly, které snad nejsou moje, děsivé to stavy. V údolí zase čekají a chtějí si mě vychutnat až do konce. Střímelice se opakuje podobný scénář, jsem na limitu, tohle prostě nechceš zažívat. Kolem Legnera už jedou smířlivě, tak závěrečný let do vany už zvládám vcelku se ctí... Co dodat? Díky kamarádi za tradiční čekačku, užívejte fazóny co máte! flyby
Doma celo odpolední kanape u bedny, které se protáhlo až do pondělního rána Tohle jsou nej prášky na spaní!
Autor: Žába Datum: 2023-07-22 19:18:23
Dorazím na kruhák.
Autor: Kolíkáč Datum: 2023-07-22 18:23:21
Nedele 23.07.2023:
08:40 - kruhak Jiznak - Kolikac, ...
09:10 - Kolodeje - Camrda...
09:30 - Strasin -
Autor: Technik Datum: 2023-07-19 13:38:05
Závidím chlapi!!! Zní to krasně!
Autor: Barbánek Datum: 2023-07-19 13:17:36
Bože co to jezdíte za večerní jízdy, když ani Gwerna nestihnete......?
Autor: Luke Datum: 2023-07-19 11:39:25
V Kolíkáčově podání to je teda solidní rozjezd sezóny, až si říkám, jestli není škoda trávit půl zimy a celý jaro nějakým tréninkem. Dát si pár dní v Alpách, nastoupaný metry bude mít člověk stejný jak za celou zimu. Pak rozjezd na hnojáku v Melechově a už může člověk zvesela do Koloděj.
Já si na tom v zásadě přijdu dost podobně, za poslední měsíc 0 intenzit, ještě rozlámanej po víkendu a peklo se rozjíždí už z Jevan směr Hradec. V Hradci hurá do kopce, Viky poklidně rozjíždí něco, co je pro mě naprosto ďábelské. Ten kopec už jsem párkrát jel dost na hraně, takže bych řekl, že to nohy znaj. Teď ale jedem tak o 50 wattů víc, než je PR. Chci pustit kluky před sebe, protože tuším, že to můžu rozpojit během vteřiny a nic s tím neudělám. Klukům se ale moc nechce, tak ještě pár zatáček držím druhej flek, než mě to vynese dost ven. Navíc zrovna ve chvíli, kdy už sotva točím nohama. O vteřinu pozdějc ale Viky mizí všem, takže zapadnu za Radka s Camrdou a nějak to, na wattech, který bych tu jel běžně na hraně, domatlám až nahoru. Ale teda bolí to fest, až se mi ani do dalších kopců nechce. Oplany naštěstí spadnou do kategorie běžných kolodějských brdků. To magnet přes Benátky už zas hrozí PRkem, naštěstí včas svěsíme, abychom počkali na Kolíkáče.
Přestávka na nákup v Sázavě nás zchladí, takže následné Dojetřice se dole trochu prokecají. Ten zbytek pak krásně spadne do krátkých brdků, který jsem tolik zanedbával. Jo tohle potřebuju, neumím si představit, že bych se takhle šponoval sám. Pak si dát ještě tempo po rovince a Vodslivy dolů, už to jezdím v podstatě přes kopírák na vteřinu stejně. Na Ondřejov s odlepem a nechat se nabrat na horizontu, takže zbydou i síly na poslední taneček
přes horizont. No zajímavý to bylo, snad i nějakej přínos to mít bude, ale hlavně to zas byla zábava. Pozitivní je, že přestali bolet svaly z Melechova a nový bolesti se nepřidaly, tak abych se zas začal těšit na víkend.
Autor: Kolíkáč Datum: 2023-07-19 09:26:19
Jo lákavá účast, kterou doplnil Strašín na elitní letku. Radek, Viki, Igor a k tomu legendární Štěba, který jel kolem. Viki chce pravé Posázaví, tak po hezkém asfaltu rychle do Jevan. Tohle jsem si od března přál a už nevěřil. Vypnout palici a jen hákovat zadní kola. Vjezd do údolí si bere na hrb Radek a na budíku to začíná 4. Peklo na zemi, sáhnout zlehka na brzdu a hned je tu díra jako vrata. Když oni jedou přes 4, tak dolepit to, znamená tam vsadit ještě vyšší čísla. To už nedám, blikačky na radarech mizí a já si plánuji poklidný návrat domů. I tohle stačilo Igor taky odpadá, tak ho háknout a v dáli vidět, že čekají... hmm tak svěšovat se nebude, palba pokračuje, tohle je skvělá tragikomedie Trhala Šlapky dynamitem! Hradec si bere na starost Viki a to takovým stylem, že tam nejsem už v první točce Jedeme po trase Posázaví, a zase čekají, Luke mě dotahuje zpět. Oplany zlehka, tak to odvisím s poslintanou bradou. Začíná to neskutečně bavit a jsem klukům moc a moc vděčen, že mě vzali zase mezi sebe. Mělník naštěstí ne, ale i magnet za Benátkami je pro mě konečná. Luke znovu elipsuje a dotahuje mě zpět. V plánu Rataje a Šternberk, mně zdravý rozum velí přes Sázavu domů. Camrda bez vody, tak nakonec všichni do Sázavy doplnit tekutiny, díky! Tak teď žádné výmluvy, ještě Dojetřice a Chocerady. Vzpomínám na Sukese a jeho bájné zkratky, určitě by zase něco vymyslel. Mě dojetřické síto proselo po chvíli. Luke mě znovu nabere na záda a hodí do sjezdu přes Vodslivy do Chocerad. Pudink nás spojuje, Camrda mi jede špic a kostky už zase utrženej. Tma se blíží, proletíme Mnichovice a loučíme se s Vikim a Radkem, bejci díky za špice a čekání. My chceme Gwerna, ale na pípě je už ručník. Hold kdybych měl plochý řídítka, tak jsem nezdržoval a to pivo by jsme stihli Stejně díky všem za čekání a pomoc, zase to moc a moc bavilo! Flyby
PS
S Lukem nakonec tiskovka v Nupakách, která tomu dala dokonalou třešinku na kolodějském úterním sachru!
Autor: Luke Datum: 2023-07-18 14:18:26
Přesně, kdo letos neměl zánět, neví co je cyklistika. (třeba já, ťuk ťuk)
Autor: Kolíkáč Datum: 2023-07-18 13:57:32
Zánět je skvělý životní zážitek, doraž, pojedeme v klidu!
Autor: Technik Datum: 2023-07-18 11:48:53
tak mám bejt prej v klidu, že prej jinak dostanu zánět :O Tak to mě hodně mrzí... :(
Autor: Kolíkáč Datum: 2023-07-18 08:11:18
Úterý 18.07.2023:
16:00 - kruhak Jiznak - Kolikac ...
16:30 - Kolodeje - Luke, Camrda ...
16:50 - Strasin - ...
Autor: Technik Datum: 2023-07-17 19:38:59
Tak to je lákavá účast....Když si vzpomenu, že jsem to letos dvakrát jel na samotku. Jenže včera mě chytla šlacha, tak jdu ráno k fyzioterapeutovi :/ ... kdybych byl provozuschopnej tak dam vedet...
Autor: Barbánek Datum: 2023-07-02 20:15:47
Tak ať tvá tělesná schránka drží, Prezidente!
Autor: Kolíkáč Datum: 2023-07-02 18:09:58
Začátek!???
Nedělní Koloděje v grupě 9 kusů, pojedeme volně, jak hlásil Camrda, ale vítr vše změnil. Do Zásmuk pro mě závodní kalup, křečovitě sevřená řídítka, strach ze skupiny, nohy v jednom ohni a stálé čekání na to, kdy začne zlobit pravý motor. Ztěžka jsem hlavu přesvědčoval, že tohle chci zase zažívat, ale teď zpětně vím, že jo, bylo to tak opojné letět furt přes povolenou rychlost v obci. Pak se obrátit vstříc větru, ale zvolená trasa přes Talmberk, Sázavu byla vcelku milosrdná, když vás kamarádi nechali si najít příhodné místo v závětří skupiny. Sjezdy tragédie, každý křupající písek jsem sahal na brzdy, jo bude to ještě hodně dlouhá cesta... V Sázavě čekačka na grupetto, díky bejci a pak let údolím pod Habr. Tam jsem se slzou v oku vzpomínal na časy, když jsem měl chuť bojovat o prémii, dnes jen v příjemném pokecu s veteránem a legendou Vokynem, který láká na tradičního Lojzu v Uhříněvsi. Ale jo, noha překvapivě neprotestovala a odpoledne jsem neusnul na kanapi s pivem v ruce, ale vydržel se dívat na borečky v Baskicku s čistou vodou. Tak snad, ale raději ještě hodně potichu, zase mohu zařvat: Vivat cycling! Díky skupino, díky moc za čekaní a povzbuzování! flyby
Autor: Sukes Datum: 2023-06-22 17:04:29
KONEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sukes nepřestává šokovat, dnešním dnem KONČÍM a definitivně a už teď a z minuty na minutu, v nejlepším přestávám!
Nejsem Václav Havel, ale přesto mé Odcházení je trochu dramatické, avízoval jsem ho sice celý rok dopředu ,ale je tady prostě už te´d a zdaleka nejsem ani Dominik Hašek , tudíž se žádné znovunávraty rozhodně konat nebudou!
A je to tu, ano, každý mejdan jednou končí, definitivní KONEC nastal, naposledy v sedle a na tu supersilničku už nevlezu a FAKT ji prodávám, viz cyklobazar!
A pro ty , co stále nechtějí uvěřit, ještě jednou , Fakt a Definitvně končím! Nakonec a navíc, kdo by nechtěl končit např. spolu s Peťem! A od teď už na kole navždy jen maximálně rekreačně a pouze na biku, ano na veleprůměrném biku a s obyč šlapkami! Sukes prostě dráždit nepřestane!
Velekonec v Sukes stylu.
Už nebudu muset brzy vstávat, už nebudu moci nedospat, už nebudu čučet na obrazovku a datlovat reporty, už nebudu spamovat ( no konečně...) už nebudu řešit defekty, už mi nebude na objížďákách ta kurevská zima, v létě zase to nesnesitelné horko, už se nebudu navlékat do nekonečných vrstev hadrů, už nebudu muset marně přesvědčovat, že v zimě se vyjíždí ve 12h a ne v 8h, už nebudu čistit zajebanou jednici, už nebudu míchat ionťáky, už nebudu muset trénovat , už mě nebude bolet kdeco, už mě nebudou brát křeče, už se nebudu muset autem trmácet a v kolonách posouvat daleko za Prahu na všemožné závody, už nebudu v obavách permanentně sledovat každý mrak, už nebudu přeorganizovávat den kvůli jedinému pípnutí ve skupině, už si oddechnu od členství ve všech skupinách i diskuzích, už nebudu muset trpět při pohledu na ty cyklistické kmotry a jejich stejně mafiánské penězovody ověnčené a přesto marné konkurenty, už nebudu muset pořád to kolo servisovat, stále něco nabíjet, pořád řešit díly v totálně obchodně zdeformovaném cykloprostředí, už nebudu prudit, aby někdo vůbec jel, už nebudu řešit , kdo a s kým chce jet, už nebudu smutně čučet na prázdnou čekárnu, už nebudu pořád opečovávat hadry, už si nebudu muset hlídat každé kilo, už se nebudu strachovat, že mi kolo ukradnou, pořád se balit, plánovat zkratky, už se na mě nebude muset na horizontech čekat, už nebudu dráždit, už nebudu muset vysvětlovat, proč jsem se zase nevrátil na čas , navíc ještě ke všemu najednou budu mít o mnohadesetitisíce korun navíc ,už mi nebudou nadávat, už se nebudu muset ovládat a konečně vše zase říkat naplno , už nebudu reportovat , už nebudu reagovat na „Jak to děláš“, už nebudu šokovat úspěšnými překvapivými tipy, už mi to nebude odjíždět a ani už nebudu hákovat!
UŽ NEBUDU!!!
Ano, schizofrenní masochismus, Sukes vždy překvapoval, já se snad i na ten konec i těším, ano umím se těšit, bude to zase jiné , nové, těším se a raduji, umím žít a BUDU, i když tady už NEBUDU!
Těch kladů bylo samo milionkrát více než těch účelových pracně vyzobaných velepřehnaných výše uvedených marginálních kvazinegativ a já jimi těmi nepopsatelnými pozitivy od srdce tolik a moc neskutečně žil, motivoval se , dobíjel , naplňoval , veleemociálně prožíval a tolik moc se každé ráno znovu a znovu těšil a radoval, plnou hlavou jsem se jich dokázal nabažit a nechával je proniknout až do morku všech kostí…, je jasné, než se tohle z hlavy vykouří , bude to bolet, veleslzy chvíli protečou
Přeji vám všem minimum smotek , ještě méně sanitek a vůbec žádných Maderovek!!!
VeleMoc to stálo za to
Bylo to s vámi velePARÁDNÍ
Ale tady už fakt Nebudu
Ale v pohodě BUDU
Ještě jednou neskutečné veleDíky
A mějte se všichni moc fajn!
Váš nerušeně tesknící Pavel Lukeš alias Šukeš
 

Témata za poslední 2 měsíce

 
ID Název Akce Přísp. Poslední příspěvek Založil Privátní
190 ELM - Extraliga Masters   735 2023-12-03 16:37:22 - Kolíkáč Kolíkáč NE
364 Valná hromada a vyhlášení Šlapky Akce 372 2023-12-02 21:25:11 - Dreamer Kolíkáč ANO
67 Soutěž Šlapka roku   549 2023-12-02 09:33:20 - Kolíkáč Jura ANO
629 Praha-Doksy-organizace Akce 8 2023-12-01 11:31:23 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
587 Bez kola to taky jde ...   184 2023-11-28 21:03:56 - Yetti Malina NE
439 Trénujeme na podzim   2801 2023-11-26 14:35:01 - Kolíkáč Kajman NE
19 Dresy, trička, bidony, samolepky   2851 2023-11-22 08:27:18 - Kolíkáč Soused ANO
107 Pokladna, adresář členů, fotogalerie   1 2023-11-06 17:31:46 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
365 Vítání Martina na bílém kole Akce 596 2023-11-05 11:13:58 - Sergei Kolíkáč NE
60 Loučení, to je vám těžká věc ...   219 2023-11-03 22:39:44 - Kolíkáč Jiřík ANO
18 Nový člen, host   840 2023-11-03 21:51:47 - vt Kolíkáč NE
633 SuperGiroDolomiti Akce 3 2023-11-02 23:21:32 - Kolíkáč Kolíkáč NE
229 CT Author Cup Akce 174 2023-11-02 22:37:35 - Kolíkáč Gejza NE
74 POSPOS - Po stopách POS Akce 329 2023-10-30 16:50:17 - Strejda Kolíkáč NE
405 Praha-Doksy Akce 854 2023-10-20 12:44:00 - Kolíkáč Kolíkáč NE
545 Hurá v říjnu na Ještěd Akce 359 2023-10-10 20:44:12 - Kapr Kolíkáč NE
STRAVA :: Fotogalerie rajce.net :: YouTube :: Facebook :: Webdesign ©2007 by JuraSOFT