Diskuze
Anonymní uživatel :: Přihlásit

Diskuze


Pro vstup do diskuze je potřeba se přihlásit, pro zaslání přihlašovacích údajů si napište zde.
Archiv diskuze: 2004-2006 :: 2004 :: 2003

Příspěvky k tématu: Koloděje  (ID: 376)

Ostatní témata
Autor: Kolíkáč Datum: 2022-08-08 16:33:42
Úterý 09.08.2022 - trasa???:
16:00 - kruhak Jiznak - Kolikac, Žába...
16:30 - Kolodeje - ...
16:50 - Strasin - Viki ...
20:00 - tiskovka s Aloisem v Uhříněvsi
Autor: Hulis Datum: 2022-08-07 21:53:01
Koloděje prostě nikdy nezklamou... Ať už z dob kdy upadaly a jezdili jsme ve 3-4 kusech nebo teď za vypečený sestavy. Tyhle švihy mám prostě strašně rád a když jsem v Brodě a je možnost jet, tak málokdy odmítnu... Parádně to dneska odsejpalo a když máš k tomu navíc nohy z nebes tak neni vo čem... Hezky jsme si zablbnuli díky všem zúčastněným za dnešní švih...
Autor: Technik Datum: 2022-08-06 21:21:37
Technik u kostela též
Autor: Hulis Datum: 2022-08-06 21:20:23
zítra v 9:15 u kostela - Daffy a Hulis...
Autor: Sukes Datum: 2022-08-04 16:07:08
Nakonec jsem si v úterý Zakolodějili ve třech Jirka, Ondra a já a těžce na pohodu, do Vlkančic průměr 37,6 a brdky fakt rozumně až do cíle. i tohle se počítá včetně kontroly nového koberce od Legnera do Zvánovic, těším se po dovolené na další pokračování nekonečného veleúspěšného seriálu , a to 16.8 , všichni si poznamenejte do svých kalendářů a hlavně doražte!
Autor: Sukes Datum: 2022-08-01 17:15:44
Úterý 2.8.2022
.
16:30 - Kolodeje - .
16:50 - Strasin - Sukes, Vokyn, Pablo, Ondra, Igor
Autor: Luke Datum: 2022-07-28 10:39:53
Jo, musím se přidat. Koloděje parádní, díky všem! Nová bouda a prestiž z ní šlehala jak plameny ve švajcu. To celé se umocní když dorážíme na Strašín. Docela mě to uklidňuje, tady odpadnout nebude žádná ostuda. Po objemovém týdnu nemám žádný zvláštní přání, aní ambice, vlastně ani tucha jestli a kam dojedu. Ale to si řikejte komu chcete, každej stejně kecá, takže by mi nikdo nevěřil ani zlomenou nohu.
Jede se ale přátelská trasa, První brdek Oplany a na mě zrovna vyšla špic s Martinem K. Balancuji někde mezi smrtí a krátkým protažením nohou, docela to kouslo, ale za námi se to rozpojilo, takže možná dnes kolem není úplně závodní nálada. To mi vyhovuje, stejně jako možnost hned se uklidit ze špice.
Další zkouška přichází na Mělník. Jede se (ne)příjemný tempo, ale se zvedajícím se sklonem se zvedá i potřebná watáž pro posezení ve druhé lavici. Líba si odsedne, naopak si přisedne Hulis. To už se mi zdá, že jde do tuhého, prapodivně se mi kroutí celé tělo. Usuzuji, že to není zdravá forma sportu a milerád přenechávám místo v téhle svěrací lavici dalším. Ale zájemci došli, čelo mizí, já už se jen protahuji.
Sjezdík probrzdím, najíst, napít, Kolíkáč na mě mává palečkama, ale přece se bude čekat. Zbytek se prožene, za mnou daleko nikdo a předemnou to na čekání nevypadá. Ještě chvíli jedu volně v naději, že se vepředu zastaví a zezadu se objeví zbytek, ale jak se později dozvím, prý to bylo skoro plánované (teda stejně jeli na Čekánov, tak mohli jet s náma, ale co už).
Já tedy ve vzduchoprázdnu vyhlížím, kdy se nějaká zodpovědná osoba otočí a balík zabrzdí. To se neděje. Teda jede se vlažně, takže se aspoň přibližuju. Až za odbočkou na Čekánov jsem dost blízko aby si všimli, že by mohli počkat :-P
Pak Talmberk, zpočátku zase příjemné tempo, žádná vražda, ale nahoře lajna na horizont, až je z toho PRko, no vida. Ze sjezdu pak využiju trochu váhání a dělám si pár metrů bezpečák na Ledečko, které jsem dostal jako útěchu za všechny ty přání Kácovů a Zručí. Ne, že bych si dnes něco takového přál.
Ujedu pár metrů do kopce a začíná úřadovat Líba. V první chvíli mi tempo přijde neakceptovatelné, ale po chvíli se docela srovnám, což je z části i tím, že nikomu se nechce odpadnout se mnou a hlavně když odletím už dole, tak nahoře budu mít takovou ztrátu, že na mě dnes nikdo nepočká...
Nejdřív si docela libuji díky zlepšené kvalitě asfaltu, ale nemá to moc dlouhého trvání. Občas vyletět do štěrku v tomhle šrotu nepotěší a naprázdno protočené kolo taky ne. Celý kopec táhne Líba, za ním v pohodě Jonáš a Martin K., za to my s Camrdou, Kolíkáčem a Technikem střídavě děrujeme a loktujeme se o výhodnější pozici. Nakonec se mi podaří natrvalo se zapracovat na čtvrtou pozici, která je dost super, protože jak Jonáš s Martinem skoro nedýchaj, mám tu hodně čerstvej vzduch. Dogma drží lajnu a nohy překvapivě tempo, chvílema se v háku pošetří a to dost pomáhá. Nepřekvapivě další PR.
Valíme dál na Ostředek, Líba dál okupuje špic a za každou zatáčkou se zvedá a mě kromě 600W špiček nutí přemýšlet, co dávají večer v televizi, že tak pospíchá domů. Vodlivy opět využiju k tvorbě drobného bezpečáku do posledního kopce. Chocerady najíždím tedy první, nikdo neblázní, tak se držím kolem 300W proti čemuž nikdo neprotestuje. Já teda trochu jo, ale každá minutka kdy si můžu jet do kopce podle sebe a nikdo mi neujíždí je dobrá. Nevadí ani, že sil už není na zbyt a tak musím celý kopec vyťapat ve stoje, což Jonáš hned komentuje. Na prémii tedy hlásím, že si jdu sednout, ale dozadu a těším se na odtah pod kostky.
Kolem hřbitova se ale zase topí mimo mojí komfortní zónu, Technik se rozhoupal jak Big Ben, Kolíkáč taky vysí, tak se ještě přemlouvám přes horizont, ale tenhle kyselej zápach do kostek nevyvětrám. Tam už teda poraženecky mířím na chodníček a jedu si svoje. Nahoře pauza a pak už zasloužený let na Aloise. Tohle je prostě těžká pohoda a zasloužená odměna po dnešní šichtě. I počasí vyšlo a nebylo extra vedro, tak to hned jelo i líp, než jsem čekal a než jsem si v těch 37 stupních zvykl.
Autor: Technik Datum: 2022-07-27 14:44:25
Včerejší KOloděje se neuvěřitelně vydařily. Je čest svézt se s Líbou a Jonášem zase jednou po letech. Je vtipný sledovat, jak si jedou pohodu, když já odpadám. To si člověk uvědomí, jaký tam jsou strašný rozdíly ve výkonnosti, má to na talíři přímo před nosem.
Včera se mi ale po dlooouhý době podařilo jet v kopcích s Kolíkem, Lukem nebo Camrďákem a to je pro mě velkej svátek. V Ondřejově to dokonce vyšlo až nahoru kousek za profíkama... Byl jsem v naprostym tranzu, když jsem viděl, že jsem tam s nima. A nakonec? Ten dojezd z Ondřejova do Prahy, to je prostě vždycky za odměnu a člověku se chce řvát radostí. Bože to byla krása!
Zase jsem lemtal plnou hubou tu slast, tu bolest a nakonec i tu chmelenou chuť. Mělo to všechno!
Autor: Kolíkáč Datum: 2022-07-27 09:49:10
Dávám budíka do nabíječky a otírám včerejší flekance na displeji. Pěkně poslintanej, jen co je pravda Utery před Cunkovem jsem ani nějak neplánoval, ale Hulis motivoval, pak stačilo pár kliků na sociálních sítích a rázem to vypadalo na nejnabitější Koloděje v týdnu v tomto roce. Bouda zaplněna, a když to doplnil Strašín o hvězdy, tak nebylo co řešit. Bude to let a bude to zase bolet Hraju si na schovávanou, protože tuším, že v závěru budu zase úplně mrtvej. Mělník hákuji Líbu, který se teprve rozjížděl a naplno nám to ukázal z Ledečka, kde si nás povodil, jak kačery na provázku. To už Vokyn s Profesorem směřovali přes Nechybu na tiskovku a docent Sukes psal disertační práci na téma: "Nej zkratka přesně na čas!" Ledečko jsem proklínal povrch, každé šlápnutí mně připadalo, že dělám jen tak na prázdno, jelikož kolo skáče v těch záplatách stále vzduchem. Na Ostředek už valíme v lajně včetně Sukese, kterému disertačka vyšla přesně na sekundu. Chocerady bolí jak na Sázaváku, ale z toho opojného hvězdného vláčku se nechce tak vystupovat. Kostky mě ale v půlce lámou, na rozdíl od Technika, který hákuje čelo, gowado! Když tohle všechno přežijete a kluci u pumpy počkají, tak se cesta domů promění v bezbolestný všeobjímající let. A navíc, když jedete s představou Aloise, který dával skvělou tečku na to úterní divadýlko v Posázaví! Děkuji za oblažení cyklistické duše!
Autor: Čespa Datum: 2022-07-27 02:43:04
Čespa cvakal petku drat zadkem v každém sjezdu a pak když mi Camrda řekl, že Ledečko je kemp u vody a přitom jsme stoupali na Rataje, tak jsem radeji dobrovolně vystoupil a jel na samotku v protivětru dom, než abych cvaknul další drát.....
Autor: Hulis Datum: 2022-07-27 00:37:27
Po včerejším krátkym, ale o to intenzivnějším švihu s Daffym, kdy jsme hned při výjezdu z Brodu (za studena) do Tuchorazi honili prázdnej traktor, kterej to moc nešetřil a snad prvně, co jsem Lukáše tenhle rok uhákoval v kopci (Habru) jsem se dneska ráno uplně svěže necejtil... Navíc jsme nachodili pár km na výletu po Praze, což mi taky moc nepřidalo, ale vidina ochutnaní atmošky v Kolodějích po delší době byla až příliš silná... Na sraz jedu s tím, že pojedu pasivně a jen se pokusím hákovat nejlepší, kteří to budou rozjíždět. A že v Kolodějích se ppkaždé najde někdo kdo to vyprovokuje... U kostela jsem cca v 16:20, kde už čeká Čespa, po chvilce se začnou sjíždět i šlapky... Dneska to rozhodně zadarmo nebude... Další studená sprcha příjde po příjezdu na Strašín, kde už čekají letci z uplně jiný ligy... Jonáš, Líba Janoušek, někdo z dukly a další... Domlouvá se směr Mělník a pal se uvidí... Kluci z lawi se ujímají špice, já s Kolíkem lezeme za ně... Tahaj hezkých pár km, až si začínám myslet, že se dneska nestřídá... Ale nakonec přecijen, Kolík se nenápadně vypaří do zadních pozic a tak se dostávám na špici s Technikem... Hezky si vyhovíme a jedeme příjemný tempo... První blbnutí přichází v brdkách kolem Oplan který ve slušnym tempu rozjíždí Luke společně s trojicí, která lehce odskočila... Na horizont se vyvážím za Jonášem, který první 4ku dojíždí a posouvá se na špici. V lesíku nás ještě zastaví semafor, který dá prosror se hezky naladit na první kopeček, kterým bude Mělník. Najíždíme to v klídku a dost dlouho to vypadá, že to vyjedeme pohromadě. Nakonec se ale zrychluje a začíná se to natahovat. Jedu za dvojicí dukla/Jonáš, který mě po včerejší euforii uhákování Daffyho v kopci vrací na zem... Já už si docela dávám, abych s nima jel a Jonáš vedle mě vypadá, jak kdyby se nudil a nedejchal... Borec z dukly se v závěru ještě zvedá a nastupuje na což ani Jonáš ani já nereaguju (už dlouho jsem tu nejel a pamatoval jsem si ten kopec o dost delší/horší)... Když ale zjišťuju, že už se blíží horizont, tak se taky zvednu a kousek odjíždím Jonášovi, který jel tak na půl plynu... Ve třech pak sjedeme k hlavní kde spomalujeme a čekáme na ostatní... Balík plánuje jet ještě Ledečko a Chocerady, což bych rád, ale kdyz koukám na garmin, že už je po 18h a mě čeká v Brodě balení věcí a cesta autem tak se zbaběle loučím a odpojuju směr Kostelec a Brod... I přes zkrácenou verzi to mělo náboj, starý dobrý Koloděje jsou zpět... Díky všem za dnešní svezení... smad bude příště víc času, třeba i na to plnotučný, který si každý účastník Koloděj zaslouží...
Autor: Sukes Datum: 2022-07-26 23:00:04
Opravdové plnohodnotné prázdninové úplně zcelaznovuzrozené Koloděje přichystalo dnešní úterní Posázaví, jakmile Hulis podráždil a Vokyn dorazil svou nepřehlédnutelnou hláškou i přislíbenou účastí bylo jasné, že tohle si nemohu nechat ujít, Prezidento si zahraje na Ivana Hlinku a flákne mě na soupisku, aniž by mne jakkoli předtím kontaktoval, to si mohou dovolit jen opravdoví a velerespektovaní vůdci. Dorážím na Strašín v 16.45 a nikde ani noha, což jsem očekával, v podstatě se tu má připojovat už jen avízovaný Vokyn, když nečekaně přijíždí Líba a záhy Martin KOhout a už vytáčí své elite nohy i Johny , k tomu není co dodat, jen samo všichni obdivují tu nafialovělou "příšeru" místního Aerta JOnáše a přejí mu, a´t už konečně Kollerta dá, jsem stejného názoru a dle mě se KOnec Kollerta v Čechách nezadržitelně blíží, je překollertováno, a tudíž dokonáno...
Z Koloděj doráží hvězdná šlapko sestava na čele s Hulisem , Lukem, Kolíkačem Camrdou a Technikem včetně místenkou začleněného super MIchala . 9 hvězd doplněných mou maličkostí, Vokynem a Prófou, tohle bude velké , parkujeme s Pavlem Hamplem na ideální , jak jinak v mém případě, páté dvojici, jede se konečně klasicky zase ve dvojicích , čelo až téměř ke Konojedům tahá JOhny s Líbou v solidním průměru 39. Ale v háku stačíme probírat naše sázení a to až do odbočení na Oplany, tady už vím , že musím švihat pozičně , následující minibrdek v odcuknuté čtveřici uvisím i do sjezdu v Oplanech, abych si následující dloubák s nimi zaspurtoval a byl tam, před nájezdem do klesání svěsím, nechám se dojet stíhači a pak dále již všichni zase kompaktně s tím, že mi Prófa hlesne, málem jsem tam zůstal, jo to musíš být vepředu, tady za to berou vždycky, ale Robert ho jistil, pak odbočka na Mělník, moc se mi nechce, raději bych preventivně objel , ale jedou úplně všichni , odpadají Vokyn s Prófou a pak už jen já a přesně, tahle a takhle rozjetá sestava čekat nebude, max 30 s, ale mám určitě tak 50s sekeru a kluci další minutu za mnou, Lukáš se na mě snaží čekat, ale to se nezadaří, neva , stejně odbočují pod Čekánovem do leva a jedou Ledečko, s nímž mám problém i v zimním tempu, to nepřichází s nimi v úvahu , my valíme ve třech na Sázavu, tam já dávám Dojetřice a oni dva nejktratší cestou k Aloisovi.
Mačkám se a "letím" je jak na Sázaváku, bude to těsné, ale vyšlo, nečekám ani minutu a už se valí s kopce proti mě kompaktní už jen sedmička bez Hulise a Čespy , jede se poctivá lajna, s čímž tady počítám a visím vzadu za Lukášem , jenž mě s úsměvem rád znovu vítá, samo do Ondřejova znovu na samotku, ale nahoře se kluci občerstvují a já valím pro jistotu hned dál, abych se raději připojil až na horizontu za křižovatkou, opět vypočítáno naprosto přesně a 3 už zase dvojice doplňuji vzadu s Technikem na kompaktní osmu, odsud už uvisím a stačím si i vychutnávat tenhle rychlošvih s těmito borci, jenž je zakončen dávno neprožitým a tolik příjemně znovunalezeným a velevychutnávajícím páďo letem ze Strašína až do Uhříněvsi . Prostě Paráda a hold nesmrtelným Kolodějím!
Autor: Kolíkáč Datum: 2022-07-26 13:49:34
Úterý 26.07.2022 - trasa???:
16:00 - kruhak Jiznak - Kolikac, Profesor ...
16:30 - Kolodeje - Luke, Camrda, Hulis, Daffy, Technik, Čespa ...
16:50 - Strasin - Sukes, Vokyn ...
20:00 - tiskovka s Aloisem v Uhříněvsi
Autor: Orlik Datum: 2022-07-25 20:55:00
Jen na mě to nabíjení, hákování a to ostatní nějak nefunguje
Autor: Sukes Datum: 2022-07-25 18:31:34
Luke, Koloděje nabíjí, budeš plně vtažen do špicování, nastupvání, velehorizontování a uhákuješ nevídané!
Autor: Luke Datum: 2022-07-25 18:06:28
7 dní, 733 km, ale Koloděje jsou Koloděje, takže se přijedu podívat a třeba se občas někdo otočí a počká :)
Autor: Hulis Datum: 2022-07-25 14:29:33
ahoj, jak to vidíte zítra s kolodějskejma? Plánujete někdo přijet? Pokud stihneme návrat z Prahy z naplánovanýho výletu, tak bych (možná i s Daffym) dovalil ke kostelu...
Autor: Kolíkáč Datum: 2022-07-24 22:29:57
Je to tak, bouda v novém ohozu! A dnes vypečená sestavička, krásně jsem si zazávodil. Vladimír K. rozjel už peklo na Strašín, kde jsme pozdravili legendy Posázaví a vydali se neokoukanou trasou na Zásmuky Jela se poctivá lajna, motorky Čespa, Honza K., Vladimír K. a i mladý Jestřáb - Ondra pěkně valily. Já dnes nějak nechtěl kopce a ani hrbolaté asfalty, tak jsme prodloužili let až za Bečváry a zase po luxus asfaltu po hlavní do Janovic. Nohy mně odešly v kopcích, jak jsem čekal, ale naštěstí kluci čekali a umožnili mi tak doletět až do Netluk v tomhle kolodějském rychlíku. Čespa předváděl v každým brdku svoji výbušnost a parádně mu sekundovalo duo Unlimited a mladá naděje Dukly. Hezky se na to dívalo a tiše závidělo Sukes řval blahem a byl mojí oporou ve stáří při sjíždění čekající grupy. No prostě díky za skvělou generálku na příští neděli, kde bohužel na mě nikdo čekat nebude
Autor: Sukes Datum: 2022-07-24 16:19:08
A zase paráda, obavy z nedělní "neúčasti" na milovaných Kolodějích, kdy avízují svou nepřítomnost všichni špicaři i ortodoxní vrchaři našt+stí zachraňuje RObert s Michalem. jejich příjezd na Strašín vyladí fantastickou atmosféru plnou pohody a zároveň dohody na rovině, jo Luku, jakmile tu nejste, hned vyrobíme POlabí i v Posázaví. KOmpaktní osmička Kolíkáč, Čespa, Kloz a Kulhánek z Unlimited, jeden kadet, Igor, Ondra a já valíme po hlavní a přes nedělně tradiční Zásmuky až do Janovic průměrem 37,2. Jen se nám bohužel začíná rozmáhat jeden takový , nepěkná věc, a sice jede se jen lajna, tento velmi nebezpečný vir se nám začíná v poslední době nekontrolovatelně šířit a zaplavuje jedny Koloděje za druhými, to fakt tedy ne, dvojice jsou tradičnější než zbouraná čekárna u kostela, už je tam mimochodem nová a nám tedy nezbývá než též obnovit kouzlo dvojic v Posázaví. Občerstvovačka na benzínce, před kterou jsme s Ondrou mírně odpadli, když ještě předtím se rozloučil Igor a pak už let zpět, už nestřídám a hákuji vzadu, vím, že to ještě bude bolet. Padáme Čekánovem do údolí a chystám se na dloubák pod Nechybu , na 1000% tuším , že tady se bude závodit a jasně kadet se zvedá za ním unlimited a přes všechny wattuje na první místě Michal, visím za RObertem a dám to , ano miilonkrát natrénován tento minibrdek , jenž mi profilem tolik sedí a jenž se v zimě jel snad pokaždé, úžasné, jsem tu a nemusí se na nás ani moc čekat, jen Ondra už tohohle cukání má zas plné zuby a chytá snad 100 m , valí se až za Sázavu, ale apeluji, aby se na Ondru počkalo, zelená příšera, ne tentokrát to není Aert, ale Kulhánek ve svém neunlimited nazelenalém dresu se vrací a dotahuje Ondru jak největší superdomestik Jumba, krásné, úžasné, skvělá parta, lomíme na Vlkančice, čelo okupují unlimited a tahají jak na závodech, Robert nadává a Ondra rezignuje s tím, že už chce dojet na pohodu a a´t už na něj nečekáme , Vlkančice roztočí Michal, jo nechce nechat vyhrát cizáky v domácím Posázaví, dojíždíme s Robertem k čekajícím klukům a pak závěrečná lajna až domů, na Vyžli v zápětí po Robertově pochvale, jak jsem zase uvisel a jak mě Koloděje "udělaly" vyrobím taktickou chybu , kdy si je nechám na horizontu odjet, Michal valil a neotočil se , jo dlouho už tu nejel, tady se vždy otáčíme, zda jsme kompktní po přejezdu křižovatky, na to jsem spoléhal a až příliš a chtěl si ještě před závěrečným sprintem dáchnout, ale neva, v Mukařově se zdravím s odpojujícím se Michalem a poslední 3 km vytáčím nohy a jásám, jak jsme si zase jednou v Posázaví závodně zarovinařili!
Autor: Kolíkáč Datum: 2022-07-20 13:37:48
Koloděje nezklamaly. Bouda sice u kostela zbouraná, ale v Posázaví se zase řádilo. Luke na Strašín se mnou laškuje, moc se mi v tom vedru nechce. Ale vypečená partička, která nás tam čeká, to najednou ve mně obrací. Dnes to chci se vším všudy, žádný přemýšlení, co bude za pár kilometrů. Prostě full gas. Struhařov tak hákovat Vikiho, díky němuž mi tam cinkne PR. Ondřejovský dloubák si bere na starost LukiDan a já dokáži reagovat. Ondřejov pod kostkami směr Chocerady má nový povrch, který tomu dodává tu správnou příchuť. Igor jede kolem vody na Samechov, LukiDan na Habr a já chci Vodslivy s Vikim! Luke rozjede tempo, po chvíli tam ale jde Viki a neúprosně nás mučí. Stojku za Vestcem trochu polevuje, snad by to mělo klapnout až nahoru. Ale safra, znovu přitápí a to je již pro mě konečná, vystupovat. Ale nesvěšuji a bojuji až před Vodslivy, kde Viki svěsil a znovu si mě nakládá do háku. Slastné pocity nahoře! Jen nevím, jak dám plánovaný Kácov! Luke naštěstí už slevuje ze svého plánu, a prý bude stačit Šternberk a Janovice. Šternberk znovu jen s Vikim ve svém vrchařském poblouznění. Děsím se pana účetního od Janovic. Naštěstí pumpa a trochu srovnat hladinu tekutin v organismu. A pak už jen let za Aloisem. Obdivovat Sukese, jak skvěle hákuje a motorky, které nám to táhnou. Osmička jen syčí, svaly na nohou ohryzují křečci. Koloděje krásné, i s Vámi je mi moc dobře! Děkuji za úterní tropický let!
 

Témata za poslední 2 měsíce

 
ID Název Akce Přísp. Poslední příspěvek Založil Privátní
605 Nepoliská stovka Akce 20 2022-08-19 12:51:34 - Kolíkáč Strejda NE
421 Závodíme v létě   606 2022-08-18 21:37:30 - Kolíkáč Léňa NE
630 Temelín   6 2022-08-18 14:32:21 - Kolíkáč Koník NE
488 UAC - Dobrovice Akce 190 2022-08-17 22:45:57 - Luke Kolíkáč NE
422 Trénujeme v létě Akce 1659 2022-08-13 19:39:24 - Dreamer Kolíkáč NE
270 Krkonoše aneb na kole až do nebes Akce 123 2022-08-10 21:14:24 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
402 Závodíme v UAC   527 2022-08-10 15:20:45 - Kolíkáč Alánek NE
376 Koloděje Akce 2456 2022-08-08 16:33:42 - Kolíkáč Kolíkáč NE
19 Dresy, trička, bidony, samolepky   2791 2022-08-08 09:54:44 - Kolíkáč Soused ANO
497 Závodíme v ŠUAC,MP,JAL,ZAL   111 2022-08-07 21:11:05 - Kolíkáč Léňa NE
524 Historie - Šlapeme už 20 let!   30 2022-08-05 13:51:41 - Dreamer Kolíkáč NE
123 Zlaťák Akce 423 2022-08-04 15:39:44 - Kapr Iceman NE
502 Akce a závody v Alpách   168 2022-08-03 12:15:13 - Kolíkáč Canadien NE
424 UAC - Kolem Posázaví Akce 291 2022-08-02 15:44:17 - Kolíkáč Kolíkáč NE
107 Pokladna, adresář členů, fotogalerie   1 2022-07-27 10:48:35 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
510 PPP-Praha-Praděd-Praha Akce 874 2022-07-25 20:54:36 - Bobek Kolíkáč NE
606 Tour de Zeleňák Akce 25 2022-07-24 22:14:35 - Kolíkáč Nick NE
581 UAC - MČR SAC   116 2022-07-19 13:37:20 - Kapr Kolíkáč NE
516 Jičínská cykloliga   215 2022-07-17 15:46:38 - Luke Kolíkáč NE
471 Žlebský Zubr Akce 46 2022-07-15 12:54:25 - Kolíkáč Kolíkáč NE
326 Tour de France Akce 144 2022-07-15 12:32:03 - Kolíkáč Robin NE
244 Šlapky v seriálech (UAC, ELM ...)   686 2022-07-03 20:18:55 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
258 Roadcup   240 2022-07-01 17:12:01 - Kolíkáč Kolíkáč NE
552 Krakonošův cyklomaraton Akce 203 2022-06-30 11:06:18 - Kolíkáč Koník NE
187 UAC - Giro de Zavadilka Akce 219 2022-06-27 22:27:55 - Čespa Doktor NE
317 Beskyd Tour Akce 871 2022-06-27 20:04:04 - Kolíkáč Kolíkáč NE
384 Trénujeme na jaře Akce 2114 2022-06-25 19:46:34 - Dreamer Kolíkáč NE
190 ELM - Extraliga Masters   714 2022-06-24 08:47:01 - Kapr Kolíkáč NE
498 Zlaté kolo Vysočiny Akce 45 2022-06-22 22:31:35 - Bobek Josef NE
623 L´Etape CZ by TdF Akce 24 2022-06-22 15:18:17 - Kolíkáč Kolíkáč NE
375 Závodíme na jaře   636 2022-06-20 20:20:08 - Luke Léňa NE
STRAVA :: Fotogalerie rajce.net :: YouTube :: Facebook :: Webdesign ©2007 by JuraSOFT