Diskuze
Anonymní uživatel :: Přihlásit

Diskuze


Pro vstup do diskuze je potřeba se přihlásit, pro zaslání přihlašovacích údajů si napište zde.
Archiv diskuze: 2004-2006 :: 2004 :: 2003

Příspěvky k tématu: Koloděje  (ID: 376)

Ostatní témata
Autor: Sukes Datum: 2021-10-18 17:02:11
Zítra 19.10. kolodějský švih

12:00 - Strasin - Luke, Igor, Pavel, Sukes ...
Autor: Sukes Datum: 2021-10-11 09:17:32
Jedu na Strašín v obavách, aby vůbec někdo jel, Igor přislíbil, tak přinejhorším zas jen ve dvou, vím, kdo všechno je na Šumavě i na závodech. Áaa dědci Roman a Tomáš jsou , doráží Igor a přenáší na nás informaci, že Bejk vyráží z Koloděj až v 9.30h, jo velké VIPky mohou porušovat i tradice, v 9.40 doráží Mlhoš a zírám jak nikdy, i s Vláďou Uličným, na Záboří jsem sice do něj hučel, a´t někdy dorazí, ale že to skutečně vyjde a já budu u toho, zase se jednou rýsují výjimečné KOloděje, Bejk doráží s dalšími třemi "svými" a je nás celkem 13, velmi slušné, jede se průměr o cca 2 km nižší než za Radka a spol., po Mělníku , jenž se jede tak, že z posledních sil uvisím , už je nás jen 10, 4 bejci,VLáďa,Klímič,Mlhoš,Igor,Já a neskutečný 71 letý Roman, jenž v kopcích uvisí , a protože se roviny neletí 50 , je s námi až do konce. Trasu samo bez jakékoli diskuze diktuje Bejk, tudíž po Mělníku Čekánov Ledečko, i to jsem uvisel, ale KOzly už né , tam odpadá i Mlhoš a já s Romanem, nahoře se však pár sekund čeká, vlastně minut, neboť Bejk se vrací pro svého, co má defekt a vysílám k nim zpět i nudícího se VláĎu, aby je jako největší dnešní motorka dotáhl co nejrychleji zpět. Lákám ho na UT nebo CT , kde by si s LUkiDanem a Radkem musel pořádně hrábnout, ale to mu prý nevyjde. Jede se Ondřejov a tam už se závodí, jo nemám tu Radka, tudíž s Romanem a Mlhošem poslední , ale jen pár desítek vteřin se musí na nás čekat, nahoře ve Struhařově po semaforu tuším, že duo Vláďa s Bejkem to rozjedou , hákuji Klímiče , jenž nástup sjíždí a valíme ještě v rovnější pasáži po Srbínu dolu 67, jo KOloděje se závěrečným letem, toť tradice, samo potrháno, ale už se všichni postupně loučíme z tohoto vydařeného a po 11h i teplotně velmi povedeného švihu.Tak neváhejte a příště doražte, ještě to stále stojí i za ZÁŽITEK!
Autor: Luke Datum: 2021-10-06 10:49:35
Úterní Koloděje slibují poslední krátký - krátký. Beru radši spodní triko a do kapsy bundu a rukavice, kdyby se k večeru ochladilo. V Netlukách sundavám spodní triko, protože je fakt teplo i když nesvítí sluníčko. V Kolodějích s HonzouB a Kolíkáčem, za odbočkou v protisměru Sukes. Na Strašíně překvapivě docela narváno, tak se asi pojede... Míříme na Vyžlovku a po hlavní se už docela letí. Kolem pily se nezpomaluje a naopak to graduje kolem Kostelce. Přichází první brdky a zdá se, že se dnes moc blbnout nebude, tak hurá. Před Vlkančicemi se trochu vyvětrám na špici, pokreju ještě Sukesův pokus, ale další Igorův už ne. Pak mi Garmin ukáže, že poslední půlhodinka byla s průměrem přes 41, hm... Ale pocitově je to docela v klidu, před Sázavou jsme docela brzo, tak se ještě vydáváme na Dojetřice. Tempo jede Viki a po čase to akceptuje už jen Kolíkáč a já. Moc se mi nechce, ale beru to jako zkrácení času stráveného v kopci. Nahoře se ještě prostřídáme a počkáme na zbytek. Tady bohužel jedou auta, takže se z protisměru nemůžu zařadit a když se to podaří mám už pěknou díru, kterou chvíli marně stíhám a pak si jedu radši svoje a doufám, že aspoň někoho dojedu v kopci na Ondřejov.
Nakonec ale kluci počkají ještě před sjezdem. Z Chocerad jedeme zase za Vikim, mě se jede až překvapivě dobře, tak zkouším trochu potáhnout, ale kostky už chci vynechat a jedu si v klidu pěkně po chodníčku. Na velkou si to nechám zase na závody. Postupně dojíždí zbytek a přes Mnichovice míříme zpět. U Prahy je zase mokro, ale neprší, takže ještě vcelku v pohodě dorážíme domů. No pěkný to bylo, tak schválně, jestli se ještě sejdem, nebo to byla důstojná rozlučka...
Autor: Sukes Datum: 2021-10-05 23:06:59
Dnešní KOloděje opět vydařené, kvůli tomu z.urvenému Satanovi , co dopustil roz. ebání celé Prahy, nestíhám dojet včas ke kostelu , ale 1 km před KOlodějemi potkávám avízovanou trojici KOlikáč, Luke, HonzaB a ve čtyřech na pohodu dorážíme na Strašín, kde nás doplňují Pavel s Igorem a Radek s Vikim, Pavel se obává, co ti dva zase budou vyvádět, uklidňuji ho, že sami dva odjíždět nebudou, načež Radek navíc oznamuje, že dnes nepojede, přeloženo, možná mu budeme stíhat, navrhuji Vlkančice , rychlý souhlas a jede se a moc pěkně , Radek nejvíce drží špic, tudíž u KOstelce máme průměr 38,tj, on dnes tolik nejede, takové normální Koloděje..., před Vlkančicemi tahá čelo Luke a já ho hákuji až k úpatí pak přichází neuvěřitelná drzost, nastupuji a vytvářím si trapného fóra, aby mě Luke hned ztrestal a všichni ostatní též kolem mě proletěli až na horizont, Robert šetří, tudíž sjíždíme spolu a on zalepuje vzniklou díru za po sjezdu mírně potrhaným balíkem , před příjezdem na hlavní padá návrh na Dojetřice a Ondřejov, čas příznivý , rychlý souhlas , jen hledám, kdo se pro mě vrátí ... , čelo tahá Viki a solidně valí se mírným stoupáním až ke zlomu 30kou, pak začínám vadnout, avšak nastává naprosto nevídaná situace, Radek mi pravou rukou poskytuje chybějících 50W a já s jeho pomocí dojíždím v grupetu s Pavlem , HonzouB i Igorem a to tak, že uniklé trio Viki, Luke, KOlikáč se ani nestačí vydýchat a valí se dál a to opět tak intenzivně, že jediný Viki si za odbočkou na Vodslivy všimne, že chybí Luke , ano i takové umí být Koloděje, férovost a ohleduplnost mě dnes dostává dvojnásob, i tyhle emoce patří k těmto švihům, úplně stejně jako když silná osmička valí "hlava nehlava" a zaznívá od nich jen "kdo na to nemá, ať sem neleze, na nikoho se nečeká, ..." , to je přece pochopitelné a naprosto na místě , v takovém případě pomáhají jen zkratky , dnes ale opět v mírně nesourodé sestavě v hlavní roli Radek a pomáhá mně , ano dotlačí mne v závodních wattech i až do Ondřejova , pěkně si potrénoval. Ještě jednou díky, nemusí se čekat na největšího opozdilce a valí se dál a já vím, protože ho dobře znám, co ještě předvede přes Mnichovice a hlavně před Říčany, pochopitelně se nemýlím, Radek letí zase do Říčan přes 60 , jsem na to připraven a na třetím místě za Lukem stíhám, vůbec nevím, jak vzadu, ale podle mě to roztrhal... . Následuje klasická odpojovačka před ragbyjákem jižňáků 3 šlapkařů, za náměstím Igor s Pavlem a mě Radek s Vikim dohákují až k Olivovně. Pak už jen smršť děkovných zpráv na skupině , můj report a touha všech po zopakování, jíž nepřestávám vždy vehementně podporovat... Díky a Čau příště!
Autor: Kolíkáč Datum: 2021-10-05 20:12:59
Safra hoši to byl zase mazec! 3 hodiny v jiné galaxii! Nedá se tam odletět navždy? Celou zimu na tohle budu vzpomínat, podržet Dojetřice za Vikim a Lukem to bylo snové, stejně tak mít sílu, morál a odhodlání podržet velkou na ondřejovské kostky! Chutnalo to, jak od největšího masterchefa na světě!
Autor: Kolíkáč Datum: 2021-10-05 12:51:31
Úterý 05.10.2021 (srazy posunuty o hodinu dříve):
15:00 - kruhak Jiznak - Kolikac, HonzaB ..
15:30 - Kolodeje - Sukes, Luke...
15:50 - Strasin - Igor, Pavel ...
Autor: Sukes Datum: 2021-10-05 12:19:47
Právě jsem domluvil s Pavlem a bude v 15.50 na Strašíně, všichni ostatní neváhejte, bude teplo ,nevětrno ,nedeštivo a to minimálně až do 19h , poslední KR-KR!
Autor: Sukes Datum: 2021-10-04 15:22:52
Dnešní KOloděje jiné , s nečekanými překvapeními, ale i klasické , tudíž zase skvělé. Na Strašíně 10 lidí , z toho 5 "dědků", ale Z KOloděj doráží jen 4, první šok, to nepamatuji a ještě ke všemu bez nedělního vůdce Jirky, do toho Radek zapomněl pití, tudíž většinou očekávané Zásmuky se rozplývají ještě rychleji než bláhový sen o pohodových nedělních Kolodějích. Neoblomné duo Radek Viki velí Vodslivy za bouřlivého komentáře poloviny osazenstva, "To odpadneme v prvním brdku". valí se tradičně Srbínem 30 kou a Vikiho partnerka profesionálně bez jakéhokoli zpomalení předává Radkův chybějicí bidon, jo naše holky to umí i ve 40ti km rychlosti, Svojetice minus 4 ks. Závodí se i s kopce před Ondřejovem, najíždím v háku druhý a snažím se do 80% brdku držet na špici, stejně schytávám na horizontu 6 s a přede mnou Mlhoš 4s , kde jsi Pavle nebo Roberte mé tradiční zde záchrany, docvaknu Mlhoše a společně je na okraji Ondřejova doplňujeme na konečnou sedmičku, jo polovina lidí pryč, tady se fakt nečeká. Klasický závodní sjezd dole do Chocerad, hákuji Radka s Vikim, dole se chvilku čeká , já tedy získávám fóra do Vodsliv, mačkám se , vím, že cca minutku počkají, vidím neustále odpadnuvšího Mlhoše před sebou, chytám cca 75 s, Viki se jede podívat na horizontu , jak jsem na tom, dokončují poradu , anonymní návrh na jetelné Soběhrdy neprochází, s odůvodněním hustější dopravy, což musím objektivně kvitovat, tudíž dokonání hrůzy pokračuje Štenberkem, s Mlhošem odmítáme, odjíždí tedy sami v 5 lidech a my jedem naproti "dědkům", dáme s nimi znovu brdek z Vodsliv a následně valíme v 6 lidech na KOzly. Ano druhý šok nedělních KOlodějí, Já na KOzlech. i kdyby žádná zkratka kolem nevedla, stejně jsem vždy zatrucoval a nikdy je nejel a teď odbočkou
na Choratice a přes Xaverov dorážím po poprvé v životě na Trucovnu a pouštím svého karbona přímo dolů, aby v Sázavě na mě blikala 70 km rychlost, já vím , proč je nejezdit. V Sázavě čekám na avízovaném Téčku/ Skalice Dojetřice Nechyba/ ostatním tu chybí hospoda, pokračují dále, mě Radek řekl , že se tudy vracet budou a samo za cca 15 minut pětice dorazí, až k Hrádku pohodové tempo narušené jen hláškou, proč někteří včetně mě v den Rubaix jedou ve Skalici po chodníku, MvdP též i po 5 cm se vyhýbá pavé. Nasávám údolní nezvykle prohřátou pohodu, uvolňuji se fyzicky a relaxuji psychicky, ale znám to tu, znám je, znám Radka, musí to přijít, nespouštím z něj oka a jsem v mžíku ready, ano na Hradci Radek zaujímá časovkářskou pozu , já se lepím na Vikiho jako Sony na MvdP a bleskově se začíná valit 43 km , a to už bolí, vždyť přece jen stále nepatrně stoupáme, mě však mé naplněné nadšení ve mně mobilizuje poslední neexistující watty, já si tohle užívám, tohle miluji, pro tohle šlapu , kvůli tomuhle na ně v Sázavě čekám , te´d neodpadnu naopak, tohle nejsou Vodslivy, tady na to musím mít. ano vím tohle není normální , nejsem normální , tohle je diagnóza , ano pro všechny srdcaře KOLODĚJE jsou DIAGNÓZA!!! To zvíře Vodvářka nepoleví ani na sekundu a nastává další nevídaný okamžik, Jarda K na biku sice dnes 29ce svěšuje a odpadá , Radek urval neodlepitelného Jardu. Nasunu se vedle Vikiho a ve čtyřech Radek se svým známým na špici valíme pod hráz, můj konec se nezadržitelně blíží, ano 300 m pod hrází svěšuji a v pohodě vyšlapávám, vždyť domů dorazím s Jardou, ten mě dnes neurve, ale další šok , kluci zastavili v centru Jevan a z dáli rozeznávám nepřehlédnutelný kbelácký dres, je to Šmíďák a navíc evidentně po všech stránkách rozjetý JIrka mě hlasitě zdraví čau Pavle, já se hned ješitně chlubím , urvali jsem bikera, načež JIrka, ohol se a neodpadneš též , ale bacha, abys neucpal pražskou kanalizaci, Radek se smíchem pokračuje, vždyť by ho už nikdo nepoznal, přesně, jsem nejstarší, nejpomalejší, nejneoholenější na rovině nejpřísavkovitější a tak to zůstane. I když nakonec JIrkovi odvětím, představa, že tys ve Vesci a já už na Vodslivech je neskutečně lákavá, konec blouznění, ano Diagnoza, veselou pětiminutovku zakončuje Radkova hláška "Za 12 minut musím být doma", ano rozkroky vládnou světu od nepaměti, ale to neplatí o našich holkách, plně tuhle situaci respektuji a s pokorou jim všem takto na dálku děkuji, přestože ony vědí , že kolo máme vždy až na druhém místě... MInule jste se pozastavovali, že řešíme KOloděje již od 7 hodin ráno, buďte si jisti , že ty ůterní poslední letní začínáme připravovat již od neděle večer, ano omlazovací kura pokračuje již toto úterý, doražte zase jednou všichni!
Autor: Kolíkáč Datum: 2021-10-01 23:21:45
Sukes, já to chápu! Pěkně se to z Tebe vysypalo, já měl obdobné pocity, prostě ta blížící se zima a tma z toho udělala zase krásné představení. Letět pak na Prahu v rozjeté lajně, to je jak když najdeš pramen v Lurdech, opláchneš se v něm a on tě hodí o 30 let nazpět! Koloděje to je omlazovací sanatorium!
Autor: Orlik Datum: 2021-10-01 20:22:00
Sukes, někdo to nechápe ale nikdy jsem je neuvisel a proto se tam ani nesnažím jezdit. A taky se nikdy nečekalo.
Autor: Sukes Datum: 2021-09-30 20:49:39
KOloděje zase žijí a naplno a všichni jsou nadšeni, dnes se podařilo zapomenout na minulou neděli, kdy je jel jen sám Pavel! Dnes jsme s Robertem od rána neponechali nic náhodě a od 7 hodin bombardovali WA skupinu motivujícími maily a zadařilo se a perfektně , Koloděje plné emocí, v úžasném klimatu v avízovaném dojezdovém času do 19h a hlavně v 10 lidech s Jonášem , LukiDanem, Turistou , dlouho nevídaná situace , zase jsme se my ultramegavelestálice zejména s Robertem a Lukem rozplývali nad každým a zároveň všemi vydařenými metry , od kostela v rozjezdovém složení Luke,KOlikáč,Turista, člověk ho skoro půl roku nevidí a pak během 3 dnů dvakrát, Pavel a já v pohodovém tempu na Strašín, kde vartuje očekávané ještě silnější složení Jonáš Radek, Viki, Kuba. Bez otálení vyrážíme s tím, že avízované a mnou prognózované trio Jonáš, Radek , Viki se nad Hradcem odpojí a dají si minimálně o 40 minut více . V momentě startu přletí již rozšvihaná dvojice JIrka s LukiDanem a připojují se na chvost balíku . valí se slušně , ale plynule a pohodově , s LukiDanem rozebíráme stojku v jeho rodném ZLínsku Luhačky Slavičín, kde profíci letí dolu 105 km/h, ale to už letíme my Habrem , klasické Koloděje se vším všudy, Habr nesmí chybět, na hrázi Robert popustí nabitým emocím spontánní průchod, " To je paráda " , ano na prohřáté hrázi se v lesku jevanských vln odráží snad úplně celá tahle skvělá sezóna zakončovaná v tomhle složení a právě i na tomto místě, následuje průlet ikonický údolím
a pomazlení se s všudypřítomnou opojnou múzou mě nabíjí ještě více, pár slov s JOnášem ve dvojici zejména o blížících se TdeBrdech... ,od rána tuším, že dnes to zase vyjde, dnes neodpadnu, Robert stejně slíbil, že počká, blíží se Hradec 9 borců a jedna nula s nimi, na kterou se v této konstelaci v závodním tempu nečeká, ale jedou rozumně, první se rozjíždí Kuba a já ho hákuji, říkám si aspoň chvíli, ale jede tak "volně" , že visím déle, než se přese mě začnou valit ostatní na čele se zvednuvším se a všechny posekajícím LukiDanem, Jonáš samo nezávodí , nahoře schytám 30s , ale kluci jsou též roztaženi, tudíž se na mě ani moc nečeká , neboť se grupují postupně všichni , první pochvala od kluků a valí se dále. Avízované trio se odpojuje na Oplany a my v sedmi točíme zpět , blíží se KOnojedy další test mě nepatřičnosti v účasti v této grupě, rozhoduji se nastoupit hned na úpatí brdku, všichni vědí, že si jen dělám fóra a vyplatilo se první ze mě udělá patník Luke a pak se kolem mě trousí ostatní, poslední Robert nad kostelem zvolňuje , aby mě převezl přes horizont a hlavně zalepí vzniklou díru, jo s takovými kámoši a když neztrácíte moc nechápu, "Jak někdo nemůže neuviset KOloděje, fandím si, jo už je podzim, největší " závo´dáci odbočili" , na jaře zas přijde peklo..., pak už, jak jinak dnes další nezbytná klasika, od KOstelce okupuje čelo LukiDan a od Vyžle už jedou šlapky časovku družstev a Luke s neúnavným Turistou drtí špic a nejdou po 45, z téhle lajny se nedá vystoupit, srdce to nedovolí, tenhle jedinečný závěr miluji a to už jsem ho zažil minimálně 69x. Loučím se s nimi za posledního Robertova chválení, jak jsem to dnes objel, tedy až na kruháku v Uhříněvsi u nového Lidlu, s tím že v úterý se pokusíme vše zopakovat. KOloděje zůstanou jedinečné!!!
Autor: Kolíkáč Datum: 2021-09-30 08:19:42
Ctvrtek 30.09.2021 - trasa:
16:00 - kruhak Jiznak - Kolikac, ...
16:30 - Kolodeje - Luke...
16:50 - Strasin - Viki, Pavel, Sukes, Igor ...
Autor: Kolíkáč Datum: 2021-09-23 08:23:19
Ctvrtek 23.09.2021:
16:00 - kruhak Jiznak - Kolikac, Profesor, HonzaB ..
16:30 - Kolodeje - ...
16:50 - Strasin - ....
Autor: Sukes Datum: 2021-09-22 12:28:55
Ale Luke, te´d teprve začnou ty správné podzimní KOloděje v hojném počtu , v posledních pśeudoletních teplotách na trasách cca do 80 km, ale s o to větším šrotem, abychom všichni stíhali domů za světla a cca po 14ti dnech zase KOlikáč začne všechny v 8.08 svolávat na již 15.30, abychom se mohli nechat údolím koldějskou můzou naposledy tuhle sezonu unášet a za posledních v 18h zapadajícch slunečných paprscků dorážet natěšeně skřehlí do "svých" van . Já to miluji a v hned v úterý v 7.69 vehementně Roberta podpořím!!!
Autor: Luke Datum: 2021-09-22 10:23:47
Nějak se naakumulovala únavička a nic moc se mi nechce, jasně, na víkendový závody se těším, ale ty už asi budou poslední, teď se nic nenatrénuje, tak bych se jen vozil. A to v Kolodějích nehrozí. Zkouším Kolíkáče, jestli by nevyrazil v klidu dřív, ale ten už v hlavě lítá v kopcích kolem Sázavy. Nevadí, vyrážím dřív, pak to stočím na Háje, cestou na Strašín pokecáme a pak můžu domů. Kapsy prázdný a půl litru vody na tuhle srandu taky musí stačit.
Na Strašín se kecá fajn, tam krom ohlášených Radka s Vikym i Igor a Pavel. To mě trochu nehlodá, přeci jen v šesti se jedno netáhlo ztratí víc než ve čtyřech. Míříme zadem na Mukařov a pak Ondřejov a Lensedly. Na Ondřejově to vypadá, že blbnout chce jen Igor s Radkem, což je pro mě taky příznivá zpráva, tak jen okouknout kapsy kolem, jestli mě případně někdo nenakrmí, až mi dojde. Hm, asi ne... Tak se prostě nebudu pouštět do žádnejch větších akci a třeba to vyjde. Naštěstí pít se moc nechce, je docela kosa. Dlouhý i s termotrikem a rozhodně se nepřehřejvám. Lensedly trochu rozsekaný, tohle Dogma ještě nezažila, takže předchozí majitel moc šroupky nedotahoval. To spravujeme za řekou a můžeme dál. Dál se naštěstí jede ještě docela přijatelně, ale víc než pár minut na špici tomu stejně dávat nechci. Odtáhnu si svůj díl a nazdar. Pak padáme do Čerčan, ty sjezdy ještě pořád nějak nejsou ono, to asi ještě chvíli potrvá. Na Pyšely to do kopečka kluci docela vystupňují a pak chvíli čekáme. Z Pyšel luxus asfalt přes Zaječice a pak už ne moc oblíbená trasa z Mirošovic do Popovic. Pořád houpavě do kopce, před Lomnicí si loučí Igor, že už nás má plný zuby. Zrovna když to vypadalo, že si budu moc vystoupit a dojet to s ním a s Kolíkáčem. Ale ne, jede se dál, i když tak nějak snesitelně, na druhou stranu sám bych takovou kaši nevařil no... Za to Radek je při chuti a tak to ještě jednou trochu trhá před rozdělím u tyčinkárny. Tam čekáme na Pavla a valíme přes Petříkov domů.
Špatně se mi nejelo, ale podvědomě ten podzim už v hlavě je. Dneska dlouhý, zítra blatník a za týden už možná v bundě... kdo ví, jestli to nebyli letos moje poslední Koloděje... Tak díky, bylo s vámi celý rok pěkný!
Autor: Kolíkáč Datum: 2021-09-22 08:28:48
Další nekonečný seriál s názvem Koloděje měl svoje pokračovaní. Od kruháku s Lukem valíme jednu hlášku za druhou ze sobotního úniku, najednou se člověk ocitá v jiném světě. Zvon z kostela to odpráskl a na Strašíně překvapivě početná sestava, s Radkem, Vikim, Pavlem a Igorem. Vytyčeny Senohraby a Pyšely. Nevyzávoděný Radek nám to pěkně dávkuje, Struhařov je jedno velké staveniště, stejně tak Lensedly, přes které padáme do Hvězdonic. Tam Luke utahuje hlavové složení a pak se mi utahuje smyčka kolem mého krku, když jedeme kaši na Přestavlky. Nějak mi to po tom víkendovém etapáku nechutná. Ale motivací je Igor, pod kterým se kroutí nový italský skvost. Od řeky do Pyšel to je znovu v závodním tempu, ze kterého se již vystupuje, nejdříve Igor, pak Pavel, a pak já, jen náš Luke drží basu s Vikim a Radkem. Pak po krásném asfaltu přes Zaječice znovu po kupě, tady to je skvostné. Jen kdyby nepadala teplota a blížící se tma. Kluci jedou na Říčany, já s Lukem a Pavlem přes Petříkov již raději zapnout blikačky a skutálet se do vyhřáté vany. S tmou to bylo již hodně na hraně, nedá se nic dělat, ve čtvrtek do 19h. doma! Díky za úterní dýchánek, krásně jsem si prodýchal plíce
Autor: Kolíkáč Datum: 2021-09-21 07:55:04
Úterý 21.09.2021:
16:00 - kruhak Jiznak - Kolikac ..
16:30 - Kolodeje - ...
16:50 - Strasin - Viki
Autor: Kolíkáč Datum: 2021-09-15 16:30:45
Počasí takové, že by se ta krása měla narvat do pytlíků, zamrazit a vytáhnout v lednu. Navléci jen lehké závodní hadříky, vzít top matroš pod sebe a užít si Posázaví s HonzouB. Když u kostela nikdo, i na Strašíně prázdno, vysloví HonzaB to magické slovo: "Ledečko!" Prý tam ještě nikdy nebyl, jó to voní dálkami. Užíváme si každé šlápnutí, točíme dlouhé tvrdé špice, které proložíme krátkou kecačkou ve dvojici. Kolem pily po té hladké černé nádheře, to je fakt radost! Pak směr Janovice a odbočka na Smilovice. Dotknout se málem Ratajů, ale před nimi doprava a spadnout do Ledečka. To je sjezd evokující srpnové Alpy! Tady se odehrává i kultovní počítačová hra Kingdom Come: Deliverance. HonzaB cituje místní vesnice, které figurují v té hře. A my vcelku opraveným výjezdem stoupáme do Bělokozel, a není to ta hrůza z předešlých let plná štěrku. Ale hrůza mě začíná jímat, když vidím, že slunce nějak rychle padá za obzor. 18:35 Sázava, tohle do tmy asi nestihneme. Ale to by na nás nesměla padnout kolodějská múza a její síla! Mastíme to údolím jedna radost a úsek Vyžlovka - Uhříněves to je již óda na silniční cyklistiku. Rychlost nepadá pod 40km/h. a můžeme tak pozorovat rudou záři nad Prahou. Tohle je souznění cyklistických duší, každý chvilku maká pro toho druhého v háku. Nevěřil jsem, že ve dvou to dáme za hodinu ze Sázavy až do výtahu, ale jde to! Díky bejku! Tohle se snad nikdy neomrzí, parádní rozlučka s letním Posázavím!
Autor: Kolíkáč Datum: 2021-09-14 13:18:10
Úterý 13.09.2021 - trasa ??:
16:00 - kruhak Jiznak - Kolikac, HonzaB..
16:30 - Kolodeje - ...
16:50 - Strasin - ...
Autor: Sukes Datum: 2021-09-09 22:58:17
Dnešní KOloděje se zprvu vyvíjely obdobně jako minulé, tudíž jen já s Igorem, v 16.45 však volá předem též mnou lákaný Radek, kde se může připojit, odpověď jasná na Vyžli a navíc v 16.50 doráží z KOloděj Lukáš, myslím že příjmením Kinský. z Hovorčovic plus jeden další , paráda ve čtyřech valíme pohodově na Vyžlovku, když ve stoupání k rozhledně najednou do té doby nevýrazný ten čtvrtý černý za to veme 650W a odpárá mě, zůstávám v klidu na Vyžli čeká Radek , ano a ve čtyřech ho stíháme , neboť on ani nezastavil a valí dál, škoda , že tu není Šmíďák, ten by ho seřval..., pod KOstelcem, kdy jsme ho už od pily dohnali, se valí páďo a Igor to odmítá akceptovat, jo na hlinikáčích to nejede, všechny rychlosti nad 40 km/h vyžadují kvalitu materiálu, za odbočkou na NUčice už jsme jen 3 , neznámý neparťák zmizel, za to doráží Igor, říkám Radkovi aspoň do Sázavy, pak si mohou zazávodit, odvětí v klidu, což je dobře , úterní průměr z Lopaty neuvěřitelných a mnou uvisitelných 48,2 v nohách stále cítím, valí se na Vlkančice, 90% špice odmaká Radek, zbytek Igor, po rovině 40 km/h a Vlkančice na pohodu do chvíle , kdy Igor dieselovým tempem zezadu se mihne kolem Radka, což vyvolá jedinou možnou reakci, a sice ten se zvedne a na horizontu je samo první, demonstrace výkonnosti v přímém přenosu, Lukáš neuvisí a já chytám prvních 40m, jež si ve sjezdu docvaknu a následně visím i Radkovývh 30 km/h až do Talmberka, Úžice mě ovšem už posílají drsně, kam patřím, hlavou mi zní, kdo na to nemá, a´t sem neleze, Radek se ovšem vzorně pro mě vrací a dotahuje zpět , posledních 20 km po hlavní od Ždánice na pohodu, jen z Vyžlovky Radek podává Lukášovi gel, ten valí na kole až do Hovorčovic a sám nás před mukařovským kruhákem urve z háku..., to už ale nevadí , tyhle jeho přebytečné watty i po celošvihovém špicování musely demonstrativně ven, s Igorem dorážíme až do Říčan a nepřestávám si nadšeně vychutnávat těch 20 stupnů v 19.45 h, což připomenu zase všem v říjnu, kdy nás bude určitě zase kolem 20ti , ale všichni budou remcat, jaká už je kosa...
 

Témata za poslední 2 měsíce

 
ID Název Akce Přísp. Poslední příspěvek Založil Privátní
502 Akce v Alpách   161 2021-10-18 21:52:30 - Sukes Canadien NE
19 Dresy, trička, bidony, samolepky   2738 2021-10-18 18:38:53 - Nick Soused ANO
376 Koloděje Akce 2380 2021-10-18 17:02:11 - Sukes Kolíkáč NE
545 Hurá v říjnu na Ještěd Akce 326 2021-10-17 22:37:30 - Sukes Kolíkáč NE
437 Závodíme na podzim   173 2021-10-17 20:27:21 - Dreamer Strejda NE
439 Trénujeme na podzim   2737 2021-10-13 07:02:15 - Kolíkáč Kajman NE
628 Časovka na Truba Akce 63 2021-10-04 18:56:08 - Bobek Kolíkáč NE
442 UAC - Tour de Brdy Akce 167 2021-10-02 19:58:44 - Kolíkáč Kolíkáč NE
244 Šlapky v seriálech (UAC, ELM ...)   681 2021-09-30 16:21:15 - Pistachio Kolíkáč ANO
82 Mallorka, Toskansko, Andalusie Akce 25 2021-09-28 16:40:18 - Kolíkáč Strejda NE
627 Václavská jízda Akce 4 2021-09-25 22:01:18 - Kolíkáč Kolíkáč NE
624 Žiželická 70 Akce 31 2021-09-24 11:40:06 - Kolíkáč Kolíkáč NE
359 UAC - Klikovy vrchy Akce 373 2021-09-24 11:38:31 - Kolíkáč Kolíkáč NE
319 POS-Poslední Šlápnutí-organizace Akce 309 2021-09-23 20:56:10 - Luke D!ablo ANO
615 Tour de Korutany   30 2021-09-22 22:01:24 - Luke Koník NE
571 Krajem Mirka Zbuzka Akce 27 2021-09-21 21:07:30 - Kolíkáč Kolíkáč NE
497 Závodíme v ŠUAC, MP, JAL   102 2021-09-20 16:14:56 - Sukes Léňa NE
626 Španělsko   2 2021-09-18 21:24:52 - Bobek Bobek NE
18 Nový člen, host   790 2021-09-13 19:38:02 - Opatovický Bajkr Kolíkáč NE
623 L´Etape CZ by TdF Akce 4 2021-09-13 17:40:56 - Kapr Kolíkáč NE
422 Trénujeme v létě Akce 1651 2021-09-10 17:28:20 - Dreamer Kolíkáč NE
421 Závodíme v létě   593 2021-09-10 11:19:41 - Kolíkáč Léňa NE
270 Krkonoše aneb na kole až do nebes Akce 121 2021-09-10 09:14:24 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
488 UAC - Dobrovice Akce 186 2021-08-31 13:34:46 - Sukes Kolíkáč NE
606 Tour de Zelenak Akce 24 2021-08-30 18:29:51 - Kapr Nick NE
214 Železný dědek Akce 114 2021-08-26 21:40:54 - Kolíkáč Kuře NE
20 Zajímavé informace   1570 2021-08-26 14:21:10 - Kolíkáč D!ablo NE
46 Kola - servis, nákup ...   2540 2021-08-21 10:32:43 - D!ablo D!ablo ANO
STRAVA :: Fotogalerie rajce.net :: YouTube :: Facebook :: Webdesign ©2007 by JuraSOFT