Diskuze
Anonymní uživatel :: Přihlásit

Diskuze


Pro vstup do diskuze je potřeba se přihlásit, pro zaslání přihlašovacích údajů si napište zde.
Archiv diskuze: 2004-2006 :: 2004 :: 2003

Příspěvky k tématu: UAC - Kolem Posázaví  (ID: 424)

Ostatní témata
Autor: Strejda Datum: 2021-07-31 15:15:38
Nejedu tam. Kdyby nekdo chtel - ma me startovne k dispozici.
Autor: Kolíkáč Datum: 2021-07-25 21:01:55
Tak kdo dál? Tahle Posázavská paráda nelze vynechat!
Autor: Kolbaba Datum: 2021-06-08 20:59:13
Neboj, asi to necháme na příště...
Autor: Luke Datum: 2021-06-08 09:55:04
Při vzpomínce na minulé ročníky a svůj stav ve Skalici ve mě zvažovaná varianta letošního dojezdu vyvolává strašidelné vzrušené chvění: "dojezd přes Samechov a Chocerady, pro který hovoří kvalitní stojka do Samechova a zbrusu nový asfalt ve sjezdu" (viz oficiální stránky). Ve stavu, kdy je člověk rád, že přejede skalické kostky si to šněrovat vzhůru Samechovem a pak si dát Ondřejov pěkně z Chocerad, bojovat k pudinku o skupinu, aby člověk nezemřel sám na větrné rovince před Ondřejovem, než ho dvoje kostky definitivně dorazí... To je finiš jak ze sna!
Rok 2020
Autor: Kolbaba Datum: 2020-08-17 10:56:24
Vzkaz od Wabiho: "Tak sakra řekni to svý -Nevadí, zase bude líp"
Nevíš náhodou, kdo to tam pod Nechybou lehnul a jak je na tom? Barunka říkala, že ho vezli do benešovské nemocnice s podezřením na zlomeninu.
Autor: Kolíkáč Datum: 2020-08-17 09:15:15
Tak tohle byla jedna velká paráda! Balíky narvané k prasknutí, konkurence veliká, skvělá trať a zabezpečení. Kolbabáci máte další jedničku s hvězdičkou!
Bohužel můj výkon byla jedna velká tragedie, tak jsem se těšil, ale od začátku do konce utrpení, vedro mě spalovalo, nohy nejely, v hlavě prázdno. Jedině Kapr byl motivací, uviset za jeho zadkem a obdivovat, kde furt bere síly i po tom včerejším rozjetí. Ranní roztočení kopyt z Jíža, takže Hradec jakž takž vycupitám, nahoře mě ještě popostrčí Čespa. Ale teď to chce si najet dopředu, ale v hlavě to není. Srabácky zalezly na ocase, a vidět jak jde k zemi Tomáš Ress v té točce před Oplany. To nepřidá a Oplanský ďolík tak hodně na krev, abych se přisál zpět. Do Úžic stále vzadu, jen kontrolovat bráchu, jestli je kousek přede mnou. Sjezd do Talmberka zase s koncovými světly a k hájovně tak spravedlivě odpojeni. Kapr se spojuje s Vencou Cafourkem a já se furt nemůžu docvaknout. Hrozný stavy! Do Ježovic to pospojujeme a nabereme vetší grupu i s Lacem Šindelářem. Tak teď by jsme měli jet, ale nejede se. A mě to nevadí, mám totiž stále problém, že mi to ujíždí Za Zdebuzevsi si nás dokonce zezadu doskakuje Tomáš Pacovský. Parkujeme, ale jsem za to rád, jelikož z Kácova chytám parádní krizi. Doteď nechápu, jak jsem pak ještě přežil s nimi Rataje. Před Nechybou to bohužel kousek přede mnou znovu lehne, ten řev raněného býka budu ještě dlouho slyšet. Tak teď už chuť na nějaké závodění totálně vyprchala. Marně vzpomínám, jak jsem před rokem plný sil tahal špice. Teď jen transport do cíle. Ani mě nevzruší, že duo Dexter Venca a Tomáš nás zaslouženě obkládá...tak snad bude příště lépe ... ale stejně Kapře díky za společnost a obdiv za výkon a gratulace ke stříbru! A poděkování všem orange, že jste dorazili!
Autor: Oťas Datum: 2020-08-16 07:54:49
Jedu
Autor: Kolíkáč Datum: 2020-08-15 21:35:41
Rano jedeme na kole na start zahrat nohy ... 8:45 - kruhak Jiznak - Basko, Kolikac, ....
Autor: Basko Datum: 2020-08-15 21:29:21
Ahoj hoši. Má někdo jezdit na kole do zítřejšího závodu?
Autor: Basko Datum: 2020-08-15 21:04:19
Ahoj. Jak půjdete do zítřejší soutěže?
Autor: Kolíkáč Datum: 2020-08-14 09:32:14
Tak zatím 10 orange bojovníků připláclých k akci. Kdo další? Tahle trasa, tahle krajina si zaslouží oranžový nálet! Už jen kvůli organizátorům Kolbabákům, kteří tomu dávají vše. Těším se na všechny, Kapře, věřím v bratrské pouto!

Radime, měla by tam být čísla UAC 2020 k vyzvednutí na prezenci.
Autor: Radim Datum: 2020-08-09 21:54:18
Chtěl bych poprosit někoho, kdo jede v neděli na Kolem Posázaví, jestli by mi nevzal mé startovní číslo UAC - 377. Ještě nevím, zda pojedu závod, řeším problém se zády, ale pro číslo na prezentaci do Ondřejova bych si zajel, mám to tam kousek. Díky!
Autor: Kolíkáč Datum: 2020-07-21 15:07:46
Co když se vrátí ? .... neváhejte se prihlasit.
Autor: Kolíkáč Datum: 2020-07-17 09:29:27
Otevřena online registrace na Kolem Posázaví
Rok 2019
Autor: Kolíkáč Datum: 2019-08-09 18:12:34
Do galerie vyzobany orange fotky.

Weber:
Koblížek se rozjel do famózní formy a na mistrovském závodě Unie Amatérských Cyklistů v Ondřejově vyhrál kategorii A. Díky skvělé pomoci kluků z týmu mu tak na další rok patří prestižní mistrovský trikot. Velkou zásluhu na triumfu měl čerstvý mistr republiky Olda Novotný, který to komentoval takto "Padlo na to dost energie - V plánu bylo pomoci co to půjde Koblimu k titulu v A, nicméně hned asi první kopec po startu plnej štěrku mi vyřešil přední galdu, už někde na 15. km mám přední kolo jak žvejkačku. Po pomalém defektu mi zbyly tak 3ATM, což do těch sjezdů úplně nechceš. V rámci možností chytám klukům úvodní nástupy a ve dlouhým kopci z Talmberka, kde jsem předloni umřel, jedu odspoda tempo 400W+, po mě to převzal ještě Tom Kotrl9k z LAWI Stars - GIANT, vystupuju a koukám, že na horizontu zůstala skupina cca 10 lidí, pak už to zůstalo na nich."
Radek Koblic nešetřil chválou na týmový výkon a měl radost, že celodenní úsilí proměnil ve vítězství "Sešlo se dost kvalitních lidí, Nežerka, Hrstka, Endler... Rozjetí jsem moc nedal a řemeslo po startu mě tak dost bolelo. V první ostré točce si o mě někdo přeložil, i když jsem mával jak na 1. máje. Orvanej ráfek a šaltr to taky trochu schytal. Asi na 15. km mi Olda hlásil defekt a i přesto ještě rozjel tempo v jednom z kopců, kde nás nahoře bylo asi 10. + 2 odjetí před námi. Na rovině klasický zevlení, že nás zase pár borců sjelo, na dalším horizontu odjíždí Hrstka a nikoho to nezajímá, já byl v tu chvíli rád, že točim nohama... několik dalších nástupů v kopcích a na kostkách rozhodlo, že budeme bojovat jen o 4. místo celkové. V Ondřejově jsem se na 1. kostkách vyházel tak, že na 2. mi už zbylo jen kontrolovat pořadí v kategorii a udržet první místo."

Jeffr
Na 25 km mi v kopci ujelo čelo (20 lidí). Pak chvíli ve třech a nakonec mi dojela asi 15 členná skupina. V ní až pod cílový kopec. Tam jsem dostal tak neskutečnou křeč do lýtka, že jsem musel přestat šlapat. Sůl zabrala po chvíli, tak pak se ještě na samotku doplácat do cíle. Dneska to bylo utrpení. Křeče, na blití a bez síly.
Autor: Kolíkáč Datum: 2019-08-05 12:04:30
Posazavske segmenty: "Hradec" :: "Oplany" :: "Talmberk" :: "Podveky" :: "Šternberk" :: "Zdebuzeves" :: "Kácov" :: "Rataje" :: "Nechyba" :: "Vlkančice" :: "Skalice" :: "Ondřejov" :: "Hvězdárna"
Autor: Kapr Datum: 2019-08-05 10:05:09
Úžasný závod, takhle jsem si to dlouho neužil, po sobotním trápení v ELM na rozhlednu Bramberk jsem myslel, že neuvisím první kopec. Opak byl pravdou, už na Hradec jsem se cítil dobře, s přibývajícími kilometry čím dál lépe. Na TOP 20 to nebylo, ale nohy z nebes jsem začínal cítit. Po dlouhé době s Kolíkáčem bok po boku, nebo viset za ním, co víc si přát. To co předvedl od Vlkančic bylo neskutečný, famózní, nejdříve mi sjel krátký únik Romana, po nájezdu na hlavní začali ostatní taktizovat, brácha vlezl na špici a celý to odtáhl až na Ondřejov. V Hradových Sřímělicích se otočil a hlásí, že jsme odjetý...na mě zbylo jenom zúročit bráchovo řemeslo a vyletět brdek ke hvězdárně...Kolíkáči, díky za skvělý zážitek...
Autor: Kolbaba Datum: 2019-08-05 05:42:24
Milé Šlapky
Díky za návštěvu. Musím se trochu omluvit, že jsem byl v cíli, jak mi říkala žena a ostatní cílová děvčata, hodně nevrlý. Čelil jsem totiž tou dobou dvěma poruchám najednou, ta lehčí byl upoload výsledků na web, aby Víťa mohl dělat pořadí, horší byl nečekaný výpadek zdroje elektřiny, který zachránila jenom záložní UPSka, která na mě celou dobu hrozivě pípala, že už baterie dlouho nevydrží. V tom případě by šel celý čipový systém do pekel. Naštěstí to zkolabovalo až před na posledními 4 jezdci, které jsme dopsali ručně. Takže to nakonec dopadlo dobře. V Jurském parku to bylo horší.
Autor: Kolíkáč Datum: 2019-08-04 20:28:29
S cislem na zadku naposledy na Krakonosovi, kde kolabuji. Posazavi se ale neda vynechat, uz jen kvuli Kolbabakum. Se stazenym zadkem, co se mnou udelaji zavodni intenzity a v hlave jediny cil. Pokusit se pomoci brachovi, ktery drzi stribro v UAC. Balik nabuseny od zacatku do konce, ktery neni ani videt. Hradec po startu hned zhurta, horlivy Laco Sindelar me malem posle k zemi. Drzim na chvostu ocesaneho baliku, Oplany po novem asfaltu boli, ale jsem tam. Do Uzic se zvolnilo, Kapr stale na dohled. Sjezd do Talmberka v zadnich pozicich, a hura k hajovne. Cca 20 borecku mizi, s Kaprem ladime spolecne tempo a zda se, ze by to melo klapnout. Do Rataji nabirame dalsi lidi a tvorime peknou grupu. Jezovice zase dojizdime odpadle koralky. Do Sternberka nas hecuje sjety Luke. K Rybickam nahoru sjizdime Vencu Cafourka + 3 lidi. Najizdime na Zdebuzeves a o serpentinu nad nami Jarda Rendl! Kuwa, tak to nejedeme az tak blbe Zaciname si to neskutecne uzivat, Kapr jede jako brus. Jsem v 7 nebi, uz jsem letos neveril, ze budu cist na zadku prede mnou Karel Prager! Vrcharska extaze po skvelem asfaltu a pak let do Kacova. Desim se kopce, co bude nasledovat, ale zda se dnes tak kratky! Skupinovy koncert, je nas kolem 12-15 lidi, tohle je hromadak se vsim vsudy! Rataje kostky proklepnou svaly, par lidi tu zustalo. Kapr ma v grupe rudocha Romana Tumu a jede o stribro. Ani Nechyba a Vlkancice nepridelaji vrasek. Zacina se taktizovat. Pouto s brachou ale funguje dokonale. Kostky ve Skalici a letime na Kostelni Strimelice. Roman nastupuje, ale po chvili s kreci odstupuje. Venca Cafourek na dostrel. Strimelice a Venca je nas, orange duo leti k cili, nema cenu se otacet, za nami je prazdno! V hlave Romanov na Doksech 2014. Neskutecny a nezapomenutelny chvile. Jedu pro brachu, davam do toho vse, cekam krece v nohach, krece v zaludku, krece ve strevech ... Ale nic z toho neprichazi a cilove kostky ke hvezdarne jsou tu strasne brzy. Kapr nohy z nebes si jede pro vitezstvi v nasi grupe a pro stribro na mistraku UAC. Ja jeste bojuji s Vencou, ale uz je nad moje sily. Tohle jsem potreboval, díky bracho, ze jsem to mohl s Tebou prozit! Ohromne diky leti ke Kolbabum, ze nam to umoznili zazit! Dycky Posazavi!
Autor: Kolíkáč Datum: 2019-08-04 08:33:56
Rano jedeme na kole na start zahrat nohy ... 8:45 - kruhak Jiznak - Pirat, Kolikac, Ryba....
 

Témata za poslední 2 měsíce

 
ID Název Akce Přísp. Poslední příspěvek Založil Privátní
424 UAC - Kolem Posázaví Akce 270 2021-07-31 15:15:38 - Strejda Kolíkáč NE
421 Závodíme v létě   592 2021-07-31 07:22:14 - Sukes Léňa NE
374 Mamut Tour Akce 1136 2021-07-30 22:43:42 - Camrda Strejda NE
376 Koloděje Akce 2343 2021-07-30 20:22:47 - Sukes Kolíkáč NE
258 Roadcup   227 2021-07-29 21:29:12 - Dreamer Kolíkáč NE
614 Prachem Svatební cesty Akce 20 2021-07-28 07:57:09 - Koník Kolíkáč NE
317 Beskyd Tour Akce 852 2021-07-25 21:31:53 - Kolíkáč Kolíkáč NE
422 Trénujeme v létě Akce 1654 2021-07-25 20:21:09 - Kolíkáč Kolíkáč NE
581 UAC - MČR SAC   108 2021-07-19 06:41:06 - Kapr Kolíkáč NE
579 UAC - Litvínov-Lesná Akce 58 2021-07-09 08:58:14 - Radim Kolíkáč NE
402 Závodíme v UAC   518 2021-07-06 20:02:55 - Basko Alánek NE
187 UAC - Giro de Zavadilka Akce 205 2021-07-05 22:17:37 - Barbánek Doktor NE
552 Krakonošův cyklomaraton Akce 187 2021-07-02 16:20:41 - Kolíkáč Koník NE
244 Šlapky v seriálech (UAC, ELM ...)   679 2021-07-01 17:05:10 - Pistachio Kolíkáč ANO
60 Loučení, to je vám těžká věc ...   158 2021-06-25 18:09:19 - Camrda Jiřík ANO
516 Jičínská cykloliga   169 2021-06-23 08:27:18 - Kolíkáč Kolíkáč NE
364 Valná hromada a vyhlášení Šlapky Akce 350 2021-06-22 21:38:30 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
81 Vinohradské Běhny   3906 2021-06-18 22:09:22 - Kolíkáč Kolbaba NE
375 Závodíme na jaře   595 2021-06-16 11:04:25 - Sukes Léňa NE
447 Krušnoton Akce 720 2021-06-14 16:54:24 - Strejda Kolíkáč NE
384 Trénujeme na jaře Akce 2098 2021-06-12 21:46:45 - Kolíkáč Kolíkáč NE
46 Kola - servis, nákup ...   2539 2021-06-11 22:38:23 - Bobek D!ablo ANO
601 Klínovec Akce 36 2021-06-07 20:30:40 - Kolíkáč Kolíkáč NE
457 Sázavák Akce 323 2021-06-07 10:44:58 - Kapr Kolíkáč NE
405 CKKV - Praha-Doksy Akce 819 2021-06-05 10:56:51 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
566 Sázavák - organizace Akce 45 2021-06-02 20:03:17 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
524 Historie Šlapek   22 2021-06-01 22:00:27 - Kolbaba Kolíkáč NE
STRAVA :: Fotogalerie rajce.net :: YouTube :: Facebook :: Webdesign ©2007 by JuraSOFT