Diskuze
Anonymní uživatel :: Přihlásit

Diskuze


Pro vstup do diskuze je potřeba se přihlásit, pro zaslání přihlašovacích údajů si napište zde.
Archiv diskuze: 2004-2006 :: 2004 :: 2003

Příspěvky k tématu: Trénujeme v zimě  (ID: 370)

Ostatní témata
Autor: Luke Datum: 2020-02-21 19:14:14
Dnes jen s Baskem, domlouváme poklidný výlet, pohoda a roztočit nohy na zítra. Úterý dost namlsalo a o to tvrdší byl návrat do Únorové reality. Snažím se to šetřit, protože mi přijde, že jsem se nějak moc nabalil, ale za chvíli mi je zas zima, když se vlezlý vítr dostává kdo ví kudy pod bundu. Upravujeme osvědčenou trasu "směr Brod tam a kopce lesy zpět". Brzo mě začíná bolet hlava, to na náladě nepřidá. Než se domotáme do Jevan, tak to ještě jde, roviny a z kopce jedeme, do kopce na kecačku. To mi vyhovuje, mačkat se dnes nechci.
Třetí letošní výjezd na Voděrady a pak začíná boj. Konec konverzace, z nebe padá bílé mokré cosi, ale pěkný to není. Garmin ukazuje 3 stupně a do ksichtu fučí vítr z mrazáku. Zkopec do Mnichovic nepomáhá, pořád musíme makat. Zahřeje až borec, co nás předjel a pak zastavil svůj muzejní Peugeot velikosti tříkolky, před myší dírou, aby se náhodou neodřel s autem co jelo proti. Času projet přitom bylo dost, jak ukázal Basko, já byl bohužel dál tak jsem si dal lekci driftingu a nakonec se pěkně vešel mezi zeď a tříkolku - a pak že tam je málo místa.
V Mnichovicích měním čepici za kuklu, ještě že mi doma přišla ta zadní kapsa prázdná a měl sem pocit, že je dobrý jí něčím vyplnit. Je mi zima a tak se jdu zahřát na špici, ale možná tu je ve finále ještě větší kosa. Watty na špici nic moc, ale pořád o dvě třídy lepší než pocit z jízdy. V Mirošovicích mám dost, hákuju Baska a doufám, že bude milostiv a odveze mě domů. V háku je to fajn, fakt mi tu přijde větší teplo, tak nevyčuhuji. Jenže když na horizontu skoro zastavíme, je jasný, že robota neskončila. Od pohledu je na tom Basko asi podobně jak já, navíc pospíchá domů. Rychlostí pivních turistů míříme do Popovic, bohužel jen jako projíždějící hosté. Další střídání mrtvol na špici. Tradiční Petříkov proběhne ve formě studia Baskova blatníku. Nahoře vím, že stíháme. Z logiky věci tenhle úsek musí patřit mě. Nohy překvapivě neprotestují a hlava už je dávno mrtvá, vidina vany mě žene dál. V Průhonicích "ahoj zítra" - první slova po víc než hodině.
Vždycky se snažím končit pozitivně, takže: dneska to stálo za prd, mrtvej po 3 hodinách bez intenzit... ale zase v úterý jsem se trochu bál, jestli náhodou nepříchází forma předčasně... no tak teď už se nebojím, tohle forma fakt není
Autor: Luke Datum: 2020-02-21 09:29:13
Pátek 21.2.: další zimní ofukovačka
13:00 - Kateřinky - dráty - Basko, Luke, ... ?

V klidu a pohodě, žádný blbnutí jak minule, šetříme na sobotu...
Autor: Luke Datum: 2020-02-19 15:46:46
Díky kluci, úterní skupinová terapie opět neměla chybu! Počasí lepší než jsem si dokázal představit, vítr sice fučí, ale sluníčko ne na ne zalézt za slibované mraky. V euforii z jedenácti stupňů a sluníčka letí bunda do kouta a já směr dráty. Zateplený dres příjemně profukuje. Konečně vysvobození z těch zapařených zimních hadrů. Pod dráty už čekají zbylí účastníci. Oťas se taky přijel podívat. Navrhuji podobnou trasu jako před týdnem, s tím že zkusíme z Tismic na Vrátkov a údolím až na Trubu a do Kostelce.
Zpočátku dokonce dvojičky a družný pokec s Kolíkáčem, ale když se krajina otevře, vítr fučí ještě víc jak před týdnem. A tomu odpovídá i přeprava do Tismic. PRka na stravě cinkají a všechno tak nějak připomíná spíš Kolodějský švih, než únorový ponurý nájezd základní vytrvalosti. Projíždíme trasu Českobrodské Vánoční desítky v takové náladě, že nám jí nezkazí ani naprosto rozsekaná silnice. Na Trubu se začíná stoupat v zimním tempu, ale hlavy zůstaly v tom letu do Tismic a tak polínko ku polínku do kamen... no znáte to. Poslední km a půl už pěkně zhurta, Kolíkáč se díví, že tam pořád jsme a já se pak divím, že se mi ještě nahoře podaří vyklepat pár zbylých třísek a ozdobit vrchol kopce na chvíli efektním plamínkem.
Pak zas klidný přesun přes Kostelec do jevanského údolí, než se vydáváme opět do Černých Voděrad. Nový asfalt láká k dalším jarním hrátkám a tak se nenechám dlouho pobízet. V hlavně jen to jaro kolem a Sebuzín za 12 dní. Pro změnu volíme cestu lesem na Struhařov, kde jsem rád za konverzační tempo. Kolíkáčovi slibuju Božkov bez kostek a tak padáme do Mnichovic. Daří se skrývat před větrem. Tady nemá ta Božkovská stojka ani 10% v průměru, ale zvedat se mi už vůbec nechce. Nakonec se ještě zmáčknu, ale do dalšího kopce přes Všešimy už to hlava nedává a tak vlaju na konci skupiny. Basko neúnavě odletěl a čeká nahoře. Hurá do Popovic a zbývá Petříkov. Ale tady už nám chvíli i duje do zad, tak je to paráda. Zase jsme to přežili, přestože nechat se nejdřív odfouknout do dáli a pak se vracet je trochu ošidné. Ve sjezdu si ještě trochu zablbnout na bočáku a za chvíli jsme doma.
Domů se vracím absolutně vysmátej, jestli nohy natočili dalších skoro 90km, tak hlava to dneska měla gratis.
Autor: Kolíkáč Datum: 2020-02-18 09:59:56
utery 18.2. - 13:30 - Kateřinky - dráty - Basko, Kolíkáč, Luke, ... ?
Autor: Barbánek Datum: 2020-02-14 12:26:58
Luku,to se budu vracet poblitej z Bydžova
Autor: Luke Datum: 2020-02-14 08:36:38
Neplánuje někdo výlet na neděli?
Autor: Luke Datum: 2020-02-12 21:38:30
A to mě to dnes nějak sedlo a dost jsem si to užil. Tak abych dostál své reportérské povinnosti, tak ještě jak to dneska probíhalo.
Pod Dráty už jsem nestíhal, naštěstí trasa do Pruho je jen jedna a tak kluci nemusí čekat a potkáváme se cestou. Šedé odpoledne moc lidí ven nenalákalo a tak trochu komornější sestava: Kolíkáč, Basko, já ... a Sabina. I když Sabina už byla třetí den trochu unavená, pořád nás uměla dost popohnat i zbrzdit. Z Průhonic netradičně do Benic a tak si užíváme krásných asfaltů a větru do zad. Z Uhříněvsi klasicky na Škvorec a Hradešín, Sabina stále v zádech, tak si to vychutnat, než se budeme muset otočit. Na Vyžlovku po pěkném asfaltu až do chvíle. než se zkusíme vyhnout Doubravčicím. Asfalt tu sice je, ale na něm několik cm bláta, objíždíme to po poli, kde se bláto zdá tužší, ale i tak čvachtáme jak Emil Hekele v Jičíně. Kolíkáče už už vidím jak se koupe v kaluži bláta, ale našel v sobě skrytý talent a ukázal, že na CXku by se neztratil. Tuhle lapálii jsme překonali a míříme na Vyžlovku, ten kousek po hlavní od Kostelce už s námi Sabina nekamarádí a docela to bolí. V Údolí do Jevan pak sledujeme popadané stromy všude kolem, naštěstí silnice už je uklizená a průjezdná. Schováváme se v lese a míříme do Černých Voděrad. Celé stoupání má nový koberec a aspiruje tak stát se dalším Kolodějským hitem pro rok 2020. Přes Myšlín padáme do Mnichovic a o síle větru asi nejlíp mluví průměr 30 km/h při sklonu -3%. Další úskok před Sabinou je levá na kostky směr Božkov a 12% up. Tenhle rumíček mi překvapivě docela chutnal. Proklouzneme pod D1 a po novém asfaltu míříme do Kunic. Nějak už jsem zapomněl, že to tudy je docela do kopce. Do toho Basko nosí další rumíčky. OK, já si to za ten Božkovberg zasloužil, ale chudák Kolíkáč je v tom nevinně a teď musí trpět se mnou. Z Kunic už chceme přes Petříkov domů. Takže přes Popovice, kde je pivovar... no a Basko objednává další šrot. Doufal jsem, že jen na křižovatku, ale vydrží mu to skoro až pod zídku. Fouká z boku, trochu proti, takže PR nebude, ale watty druhý nejlepší a ještě nahoře zbylo na to se zvednout. No krásný to bylo, trochu si rozjasnit to pošmourné odpoledne.
Autor: Kolíkáč Datum: 2020-02-12 21:21:32
Luke díky za dnešní trasu, kde si s námi hrála slečna Sabine a čechrala nám vlasy. Raději bych zalezl pod peřinu, než se balit do těch vrstev a hledat všechny zimní propriety na kolo. Byla to spíše fárací směna horníka do dolu, než pohodový švih. Ale ten pocit doma zase stál za to, díky kamarádi za těch pár společných kilometrů, bez vás bych nevyjel! Jo a hlásíme nový asfalt z jevanského údolí na Černé Voděrady!
Autor: Luke Datum: 2020-02-12 19:37:06
Jo podél kolejí se dá vymyslet dost výletů (Drážďany s Kruskama, Kleť a Budějovice í ta Olomouc zní fajn), ale to bych asi nechal na jaro/léto. Ale to Polabí se dá klidně teď, jel by ještě někdo?
Autor: Turista Datum: 2020-02-12 19:19:51
Nemyslel jsem honit Komy, spis se svezt a okostovat jak to chutna frcet jako balik na Tour. Ústí nad Orlicí za mne urcite, vylety to je moje. Klidne muzem zaradit vic nenavratovych vejletu, clovek se dostane zase o kousek dal z chalupy Zalezelo by na prevladajicím větru.
Mame s Karlem C. v merku Olomouc, budto tam nebo zpet, a pak Pendolinem. Sranda na dopoledne/odpoledne
Autor: Luke Datum: 2020-02-12 18:08:56
Mě teda žádná honička ani lov komů (nebo jak se tomu říká, když je to po rovině) neláka. Ale kdyby se to mělo z Hradce natáhnout třeba do Ústí nad Orlicí (kde je ten vlak v Praze beztak dřív), mohl by to být pěkný výlet. Jen teda v ideálním světě bychom jeli vlakem tam a na kole zpět kvůli smradu ve vlaku.
Autor: Turista Datum: 2020-02-12 14:02:07
Zpatky samo sebou vlakem, prece si nebudem kazit prumer.
Nakonec jsem jel jen na chvilku sam a vas prispevek precetl az ted. Ono by to nakonec asi nebylo dnes uplna bomba, v noci neco spadlo, je mokro a uplne az tak uz nefouka. Tuhle akci nosim v hlave uz nejakou dobu, az bude zase nejaka boure tak to muzem zkusit. Dobre by ale bylo mit moznost vzit jednicky, preci jen ve vysokych rychlostech lip jedou, a mam na ni lepsi prevody.
Autor: Basko Datum: 2020-02-12 12:01:59
Taki tam
Autor: Kolíkáč Datum: 2020-02-12 11:21:51
Miro a nazpet vlakem jo?
Noo nakonec streda 12.2.: ofukovačka Sabinou - 13:30 - Kateřinky - dráty - Kolíkáč, Luke, ... ?
Autor: Turista Datum: 2020-02-11 21:39:26
Rentieri, nechteli by jste se nechat zitra fouknout do Hradce? Start cca 11:30, v Praze 16-17. Dame to od cedule k ceduli pod 2h?
Autor: Luke Datum: 2020-02-07 20:04:16
Není nad to si před prvním monumentem řádně zašpásovat s vlastním sebevědomím. 4 borci na kruháči už na mě čekali, z Camrdy stříkala energie na všechny strany, jak když psa po týdnu pustíte ven, ať se jde proběhnout. To já si to užíval aspoň ze společenského hlediska a když se nohy neroztočily ani za Benicema, zbaběle jsem se odklidil ze špice. Cestou do Mnichovic Camrda nakazil tou energií celou posádku, bohužel vyjma mě. Nohy nemohly a hlava nechtěla, a tak mě 4 borci ulítli směr Struhařov, až jsem se nestačil divit. Pak už jen těžká defenziva, přehoupnout se přes Habr, kde na mě soucitně čeká Iceman. U rybníka zbytek, tak se zabudovat do skupiny a doufat, že nepřijde revizor, protože dneska jsem neplatil. Kolíkáč i Basko plní energie a tak jsme za chvíli v Říčanech, kde zas přichází "tak já tam teda vlezu" a to už člověk může napouštět vanu. Po včerejšku jsem čekal, že to nebude dobrý, ale že budu až takhle marnej, to mě trochu překvapilo. Omluva, že jste museli čekat a díky, že jsem i tak mohl být toho součástí. Zítra znovu a snad lépe... těším se moc!
Autor: Kolíkáč Datum: 2020-02-03 11:25:52
Luke krása! Co dodat? Snad jen k těm číslům, ty prostě nekecají , kopyta jsem si pěkně ostrouhal. Takže díky bijci za další dávku orange serotoninu! Těšme se na nacházející víkend, období epických klasik přichází!
Autor: Luke Datum: 2020-02-02 21:23:33
Když jsem se v sobotu snažil lobovat za delší trasu než nakonec naplánované Poděbrady, měl jsem v hlavě, že to co bude chybět na straně vytrvalosti, doženeme na straně intenzity. Přesně to se taky stalo, ale pěkně popořádku. Budík na 6:30 už je tradice. Oblékaní dnes rychlejší o jednu vrstvu, protože venku je 5 stupňů a když z Újezda foukne do zad, stíhám zajet na Kruháč místo na Téčko. Jižák zalitý sluncem a na Kruháku už se sluní Basko s Mlhošem a Oťasem. Za chvíli je tu Kolíkáč a vyrážíme. Na T nabíráme Camrdu a míříme Kolodějskou trasou do Mstětic. Zezadu se občas ozve žertovné moooc, nebo málo, podle toho jak moc fouká do zad a jestli zrovna jedeme 40 nebo 45.
Do Mstětic to je zadarmo, až trochu mrazí z představy toho návratu. Přistupuje Kapr, vracíme se na hlavní směr Sadská a Poděbrady a letíme s větrem v zádech. Tady už to bolí občas i v háku, aby ne, když místy na rovině letíme 50 a za chvíli jsme v Poděbradech. Proběhne klasická pumpa a vydáváme se zpět. Kapr naplánoval schovávanou před větrem a tak se cestou zpět jede relativně v pohodě.
Osud mě dnes nalosoval na všechny polabské špice ke Kaprovi, čehož si nesmírně vážím, protože každá z nich je naprosto super zážitek i když jsou vlastně jak přes kopírák. Člověk tam vleze a řiká si "paráda, nejedem žádnou kudlu", Kapr otevře svou knihu historek na náhodné stránce a začne něco vyprávět. Prvních pár minut mívám doplňující otázky, pak už jen poslouchám. Zhruba po pěti minutách už bych šel střídat, ale historka není u konce. Dál většinou už nevnímám (což mě dycky hrozně mrzí) a můj mozek už jen dělí zvuky na větu "tak už je tam pustíme" a všechny ostatní, které zahazuje jako nepotřebné. Tahle věta obvykle nezazní dřív než po deseti minutách a spíš mnohem později, a když konečně zazní, zvládám už jen zahýkat něco jako "hééé" a odklidit se ke krajnici. Nutno říct, že dnes po téhle řeholi vždy následovalo pěkné a dlouhé svezení za dalšími členy týmu, takže se člověk stihl připravit na další historku.
U Sobů se chceme vyfotit, zastavujeme a odlehčujeme si s vidinou stoupání ku Praze. Na fotku nakonec nedojde, protože močící Basko hlásí blížící se cyklisty. Kdyby se věnoval své původní činnosti, jistě by dopadl lépe, protože takhle kdosi zahlásil hele Líba, stádo se splašilo a vyrazilo stíhat trojici cyklistlů, kde snad byl Líba s Jonášem. Teda krom Baska, který měl plné ruce práce ... no prostě jsme na něj museli chvíli čekat, než si dolepí snad stometrovou díru. Pak Oťas rozjel takové peklo, že se sám při odstřídání nezahákoval, vyvětral se a o chvíli později to odpojil. No zkusil jsem ho tam ještě dovézt, ale nakonec jsem tam tak tak dojel sám a aspoň to oranžové peklo zastavil. Při té taškařici jsme taky bohužel ztratili Alfa, chvíli jsme čekali, ale asi vypadl moc brzo a že to měl blízko domů, tak jsme ho tam sprostě nechali. Za mě aspoň omluva i když k ničemu.
Pak už přišlo loučení s Kaprem a jižní sekce se vydala pokořit letos poprvé Kozovazy. Já bez ambicí, stejně jako Kolíkáč a Oťas, Mlhoš pěkně v tempu, jen Basko chvíli laškoval s Camrdou. Opět na nás svítilo sluníčko a vítr se nezdál tak silný jak ráno.
No a přestože jsem si myslel, že si to protáhnu aspoň na těch 150 km, nakonec jsem to vzal jen přes Jížo a nechal se fouknout domů, protože jsem byl docela tuhej - jako generálka na Peruc nic moc, i když statistika vysvětluje proč: Watty Kruhák-Mstětice: průměr 164W (NP 194W) a to jsem nebyl na špici možná minutu. Celkem za výlet to pak bylo průměr 171W (NP 196W) a to jsem se už velkou část vezl... nejen, že to ke konci gradovalo (Míra by měl radost), ale taky to je absolutně můj největší výkon z dlouhých švihů - takže snad i trochu omluva pro to, cítit se vyřízenej jen po 135 km.
Autor: Kolíkáč Datum: 2020-02-02 07:04:30
Nedele 02.02. pumpa Podebrady
8:00 - kruhak Jiznak - Kolikac, Profesor, Basko. Mlhoš, Bažinač ...
8:05 - T krizovatka - Luke, Camrda ...
8:50 - Mstetice - Kapr ...
Autor: Luke Datum: 2020-02-01 12:12:31
Taky díky. Teda to zas byla euforie, přitom chybělo tak málo a nebylo nic. Jdu na oběd, mrholí, jdu z práce, mrholí, silnice plná vody, nikam se mi nechce. Čekám, kdy a kdo první napíše, že je hnusně a nejede. Místo toho ale ladíme přes whatsapp trasu a všichni vypadají odhodlaně. První kilometry testuji blatníky, louže není kudy objíždět, ale neprší. Kolíkáč s Baskem mě zdraví. Plán je po větru do Brodu, pak Posázaví a večer to prý ustane nebo nás Camrda odvleče domů.
Vymotat se z Prahy přes Uhříněves a už se to do nás opírá. Párkrát šlápnu a letíme 40, PRka cinkají ignorujíce, že je stále leden. Osvědčenou rychlodráhou míříme na Brod, počasí dubnové, rychlost květnová, nálada červnová, prostě paráda. Garmin ukazuje 13 stupňů a rychlosti přes 40, užívám si to na špici a přitom pořád v zónách, kde chci v zimě trénovat. V Tismicích točíme na Vyžlovku a protože nám to docela odsejpá tak upravujeme trasu. Po hlavní na Kostelec v kolodějském duchu mě pokouší démon rychlosti, když na vrcholu jednoho z brdků máme pořád 35. Naštěstí to Kolíkáč uklidňuje svou neúčastí při téhle taškařici. U Kostelce opouštíme hlavní a stejně tak letní rychlosti. Vítr z boku příjemně chladí, projíždíme Oplany a Kolíkáč nás zve na nový asfalt do Mělníka. Užíváme si ten luxus a na ukázkových 200W míříme spořádaně vzhůru, abychom se nezpotili. Nahoře občerstvení na sluníčku a focení té nádhery kolem. Přes Nechybu padáme k řece a v Sázavě ještě stavíme na doplnění bidonů, nějak v tom jarním počasí vyschli nečekaně rychle. Camrda hlásí, že už je na Ondřejově a ve Skalici se šťastně shledáváme. Pro nás ideál, protože na Ondřejov se nám už nechce, navíc těch pauziček bylo teď asi trochu víc a začíná nás strašit trenér tma.
U cedule Praha 39 hlásím, že to je 39 na Václavák a že za hodinu musíme být na jížu v pohodě, to vychází akorát na západ slunce. Se slovy "tak já tam teď vlezu" rozjíždí Camrda dnes ještě nepoznané tempo a letíme údolím do Jevan. Na Vyžlovce se napojujeme na hlavní a pelášíme k pelechům. Držet Camrdou nastolené tempo už je pro mě krok mimo předepsanou zónu, ale i tak si to užívám. Dnes si prostě užívám každý km, každé šlápnutí. Vítr proti je nepříjemný a rozjet to na 30 bolí, ale pořád je to přijatelná rychlost pro cestu zpět. V Říčanech už nám pomáhá sklon a před Uhříněvsí se dá, krom zástěrky před sebou, zahlédnout i západ slunce. Zbývá pár minut světla. Tak akorát se dostat domů, vyšlo to parádně. V pracovně pak doplnit statistiku km za leden a zjistit že chybí 1km k vyrovnání měsíčního maxima ze srpna, mrknout na trenažér, usmát se a jít si dát večeři
 

Témata za poslední 2 měsíce

 
ID Název Akce Přísp. Poslední příspěvek Založil Privátní
454 Prosek - Hrubý Jeseník - Prosek Akce 319 2020-02-22 18:13:07 - Basko Strejda NE
370 Trénujeme v zimě Akce 6587 2020-02-21 19:14:14 - Luke Strejda NE
556 Ústí nad Labem Akce 213 2020-02-21 07:43:46 - Hulis Kolíkáč NE
442 Tour de Brdy Akce 165 2020-02-20 14:05:32 - Strejda Kolíkáč NE
608 Českobrodská vánoční desítka Akce 208 2020-02-19 15:45:20 - Kolíkáč Strejda NE
19 Dresy, trička, bidony, samolepky   2707 2020-02-19 14:54:10 - Kolíkáč Soused ANO
107 Pokladna, adresář členů, fotogalerie   1 2020-02-19 14:51:49 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
190 ELM - Extraliga Masters   682 2020-02-19 08:39:47 - Kapr Kolíkáč NE
616 Nový Bydžov Akce 100 2020-02-17 15:13:12 - Trungy Kolíkáč NE
241 Sněženky a Machři a Bruslaři   751 2020-02-14 19:04:27 - Turista Marťas NE
371 Soustředění na Jižní Moravě Akce 1689 2020-02-13 22:12:34 - Turista Quit NE
45 KPO - kilometry   151 2020-02-12 07:00:29 - Léňa Kolíkáč NE
552 Krakonošův cyklomaraton Akce 155 2020-02-11 16:51:51 - Koník Koník NE
595 Peruc Akce 144 2020-02-10 15:59:41 - Kolíkáč Kolíkáč NE
60 Loučení, to je vám těžká věc ...   150 2020-02-07 11:47:05 - Kolíkáč Jiřík ANO
614 Prachem Svatební cesty Akce 8 2020-02-04 09:23:18 - Yetti Kolíkáč NE
258 Roadcup   216 2020-02-02 21:30:53 - Dreamer Kolíkáč NE
264 Závodíme v zimě   87 2020-01-31 21:37:31 - Turista D!ablo NE
587 Bez kola to taky jde ...   176 2020-01-30 11:28:09 - Kolíkáč Malina NE
244 Šlapky v seriálech (UAC, ELM ...)   658 2020-01-29 08:28:57 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
81 Vinohradské Běhny   3858 2020-01-28 09:16:32 - Malina Kolbaba NE
18 Nový člen, host   774 2020-01-27 22:51:53 - Turista Kolíkáč NE
544 Společenské události   66 2020-01-26 21:29:36 - Kolíkáč Yetti NE
477 Pojištění, bezpečnost v cyklistice   70 2020-01-20 18:35:40 - Kolíkáč Bobek ANO
483 Anketa Akce 50 2020-01-17 23:19:12 - Luke Kolíkáč NE
610 Šlap okolo Prah(y) Akce 30 2020-01-17 21:09:21 - Jirus Kolíkáč NE
452 Cyklokros   120 2020-01-16 08:51:45 - vt Kolíkáč NE
46 Kola - servis, nákup ...   2518 2020-01-14 10:59:00 - Oťas D!ablo ANO
611 Výlety   22 2020-01-13 20:47:18 - Turista Turista NE
128 Pořádání závodů   166 2020-01-13 08:56:27 - Kolíkáč Andy ANO
609 Štětí Akce 22 2020-01-06 09:42:32 - Kolíkáč Pistachio NE
555 Regenerujeme po cely rok   81 2020-01-03 15:38:44 - Kolíkáč Look_as NE
97 Veselé Vánoce a nový rok   95 2020-01-01 07:48:10 - Kolíkáč Strejda NE
STRAVA :: Fotogalerie rajce.net :: YouTube :: Facebook :: Webdesign ©2007 by JuraSOFT .. ..