Diskuze
Anonymní uživatel :: Přihlásit

Diskuze


Pro vstup do diskuze je potřeba se přihlásit, pro zaslání přihlašovacích údajů si napište zde.
Archiv diskuze: 2004-2006 :: 2004 :: 2003

Příspěvky k tématu: Trénujeme v zimě  (ID: 370)

Ostatní témata
Autor: Vyhup Datum: 2020-03-18 11:05:30
Trenér staříků :
a teď babo raď !! Jezdit, nejezdit, kolik, jak, kde, s rouškou nebo bez ??!
...a máme vlastně vůbec prezidenta ?
Autor: Kolíkáč Datum: 2020-03-07 11:46:42
Luke, díky za parádní fejetony
Kdyz mi trener napsal ve stredu: Brezen je tu a je potreba uz trochu pritopit.... tak jsem netusil, ze budu topit 3 dny za sebou. Středa na zimácích a pak dva opojné švihy na jednicích. Jen by mi to opojení nesměl kazit Camrda, Mlhoš, Luke, Profesor, Basko, kteří lítají jak protržení a žádný horizont nechtějí přejet v zimním spánku! Howadáááááá!
Autor: Luke Datum: 2020-03-06 12:09:31
Tenhle týden se snažím to šetřit, a tak mi ani moc nevadí, když kolem pípá wa s návrhy srazů, který nedávám. Ve čtvrtek se ale situace mění, předpověď na víkend nic moc a zrovna teď je tak pěkně. Václavák zalitý sluncem cestou na oběd ani nevypadá tak hnusně jako vždycky, jaro je ve vzduchu... Do toho pozvánka na vytočení nohou. OK, to by se možná dalo stihnout a prospělo by to regeneraci. Měním plán a sraz ve 2 chci stihnout. Další cinknutí a je to tam - já to čekal: "jednice". Takže regenerace nebude, zato já chytám parádní starťák. Najít a dofouknout Bory, sundat jednici z trenažéru, promazat, nahodit jarní hadry, vyštrachat lehčí rukavice a jde se na věc. Takhle nějak si musí připadat feťák, když selže léčba a on zas po půl roce lítá v oblacích. Vyrazil jsem pozdě a stejně jsem pod dráty včas, totálně vytlemenej a průměr přes 32 km/h. A to jsme ještě nezačali. Nažhavenej Carmďák už mě vítá, za chvíli je tu i Kolík a Prófa. Let the show begin...
Ladíme trasu a proti větru si dát chvilku na pokec a roztočení nohou. Ani ve snu mě nenapadne, že by to takhle mělo zůstat. Cyklostezka kolem parku a po vedlejší na Kocandu. Provoz na hlavní ukončuje rozhovory, valíme lajnu na bočáku, pak pravá směr Petříkov. Možnost zvolnit Camrda odmítá a rve to proti větru. V háku mám pořád watty na tresholdu a rychle tam míří i tepy. V Popovičkách pokračuje Profesor a roztáčí svoje gigantický sprinterský stehna, aby nám ukázal, že to na trenažéru rozhodně neflákal. V půlce ho střídám a snažím se držet nastolené tempo, proti větru moc nejedeme, ale bolí to docela fest. Takhle to mělo vypadat na Sebuzíně, takže pěkně až nahoru. Tam jsem rád za krátké zvolnění a můžeme pokračovat. Z Popovic další kopec, tentokrát pod taktovkou Camrdy. Tempo ještě trochu vzrostlo, ale vidina brzkého konce mě drží v háku. Povedlo se, takže nemám zkaženej březen hned na začátku
Za odměnu krásná rychlodráha po hlaďounkém asfaltu do Mirošovic a Mnichovic a pak už jen rychlý návrat k domovům. Teda hodně rychlý, protože krásně fouká do zad. Démon rychlosti řádí, z Lipan to ještě Prófa hecuje, že dáme KOM na nějakém segmentu, a tak se zase jede pila. Zapadnout do háku Camrdovi , kterej jede 60 po rovince je pro mě all out sprint - neuvěřitelný, jak tu rychlost dokáže držet. V Uhříněvsi se Camrda loučí a my si ještě jedeme uspořádat dojmy k Vendysovi. Kdyby jen kvůli tomuhle měl člověk od prosince prosedět na kole těch 7 a půl dne, tak to za to stálo.
Díky, byla to skvělá ochutnávka blížícího se jara.
Autor: Basko Datum: 2020-03-05 21:32:50
Zítra edete 3-4 hodiny?
Autor: Karl Datum: 2020-03-04 22:47:47
Koukam, ze bejt v karantene na houmofisu je idealni na jezdeni .
Autor: Camrda Datum: 2020-03-04 20:30:34
Pekny to dneska bylo! Kopce v breznu bolej pekelne. Bolej jeste vic kdyz je sakal z Jazlovicky na dohled za vama a nuti vas to jet v tahu az nahoru...
Autor: Basko Datum: 2020-03-04 17:17:27
Díky chlapci. Mě taky moc pěkné trénink byl
Autor: Kolíkáč Datum: 2020-03-04 14:16:30
Brezen je tu a je potreba uz trochu pritopit. A tak kdyz homeoffice Camrda naláká na slunce a málem jednice, není co řesit. Nakonec rozumne zimáky, vody je na silnicích stále dost, to brousíme směr Liber, Slapak a vyhlídku Lago di Garda nad Slapskou prehradu. Liber se potím, Camrda lehce odjíždí i s Baskem, kterého pak jeste pred horizontem doskakuji, ale ten, jak mě zmerčí spurtuje pryc. No pekny! Plácáme si dlanemi a poslintanými bradami, ale to hlavní má teprve prijít. Slapak! Ikona jízd od mostu, dnes mokrý a studený. Ale stejne radeji sundavám rukavice, rozepínám zimní dres a chci tady nechat pár krůpějí potu. Basko bojuje do pulky, pak už je to na něj moc dlouhé, já ješte chvíli hákuji Camrdu, abych pak též odpadl, bolí celé tělo a hlavně ten pohled, jak mi odjíždí modrý dres. Nedá se nic dělat, jen pogratulovat lepšímu a spadnout k prehrade. Dnes se koupu ve vlastní šťávě, ale verim, ze uz co nevidet se smočíme i v prehrade. Vyhlídka se predelává asi v luxusní restauraci, dáme foto, tycku a termosku. Pak uz ve vzorné spolupráci do Týnce, Kamenici a pres Petríkov domů. Zacínám být hodne kyselý, ale je brezen a je potreba uz trochu pritopit ... Dekuji!
Autor: Luke Datum: 2020-02-21 19:14:14
Dnes jen s Baskem, domlouváme poklidný výlet, pohoda a roztočit nohy na zítra. Úterý dost namlsalo a o to tvrdší byl návrat do Únorové reality. Snažím se to šetřit, protože mi přijde, že jsem se nějak moc nabalil, ale za chvíli mi je zas zima, když se vlezlý vítr dostává kdo ví kudy pod bundu. Upravujeme osvědčenou trasu "směr Brod tam a kopce lesy zpět". Brzo mě začíná bolet hlava, to na náladě nepřidá. Než se domotáme do Jevan, tak to ještě jde, roviny a z kopce jedeme, do kopce na kecačku. To mi vyhovuje, mačkat se dnes nechci.
Třetí letošní výjezd na Voděrady a pak začíná boj. Konec konverzace, z nebe padá bílé mokré cosi, ale pěkný to není. Garmin ukazuje 3 stupně a do ksichtu fučí vítr z mrazáku. Zkopec do Mnichovic nepomáhá, pořád musíme makat. Zahřeje až borec, co nás předjel a pak zastavil svůj muzejní Peugeot velikosti tříkolky, před myší dírou, aby se náhodou neodřel s autem co jelo proti. Času projet přitom bylo dost, jak ukázal Basko, já byl bohužel dál tak jsem si dal lekci driftingu a nakonec se pěkně vešel mezi zeď a tříkolku - a pak že tam je málo místa.
V Mnichovicích měním čepici za kuklu, ještě že mi doma přišla ta zadní kapsa prázdná a měl sem pocit, že je dobrý jí něčím vyplnit. Je mi zima a tak se jdu zahřát na špici, ale možná tu je ve finále ještě větší kosa. Watty na špici nic moc, ale pořád o dvě třídy lepší než pocit z jízdy. V Mirošovicích mám dost, hákuju Baska a doufám, že bude milostiv a odveze mě domů. V háku je to fajn, fakt mi tu přijde větší teplo, tak nevyčuhuji. Jenže když na horizontu skoro zastavíme, je jasný, že robota neskončila. Od pohledu je na tom Basko asi podobně jak já, navíc pospíchá domů. Rychlostí pivních turistů míříme do Popovic, bohužel jen jako projíždějící hosté. Další střídání mrtvol na špici. Tradiční Petříkov proběhne ve formě studia Baskova blatníku. Nahoře vím, že stíháme. Z logiky věci tenhle úsek musí patřit mě. Nohy překvapivě neprotestují a hlava už je dávno mrtvá, vidina vany mě žene dál. V Průhonicích "ahoj zítra" - první slova po víc než hodině.
Vždycky se snažím končit pozitivně, takže: dneska to stálo za prd, mrtvej po 3 hodinách bez intenzit... ale zase v úterý jsem se trochu bál, jestli náhodou nepříchází forma předčasně... no tak teď už se nebojím, tohle forma fakt není
Autor: Luke Datum: 2020-02-21 09:29:13
Pátek 21.2.: další zimní ofukovačka
13:00 - Kateřinky - dráty - Basko, Luke, ... ?

V klidu a pohodě, žádný blbnutí jak minule, šetříme na sobotu...
Autor: Luke Datum: 2020-02-19 15:46:46
Díky kluci, úterní skupinová terapie opět neměla chybu! Počasí lepší než jsem si dokázal představit, vítr sice fučí, ale sluníčko ne na ne zalézt za slibované mraky. V euforii z jedenácti stupňů a sluníčka letí bunda do kouta a já směr dráty. Zateplený dres příjemně profukuje. Konečně vysvobození z těch zapařených zimních hadrů. Pod dráty už čekají zbylí účastníci. Oťas se taky přijel podívat. Navrhuji podobnou trasu jako před týdnem, s tím že zkusíme z Tismic na Vrátkov a údolím až na Trubu a do Kostelce.
Zpočátku dokonce dvojičky a družný pokec s Kolíkáčem, ale když se krajina otevře, vítr fučí ještě víc jak před týdnem. A tomu odpovídá i přeprava do Tismic. PRka na stravě cinkají a všechno tak nějak připomíná spíš Kolodějský švih, než únorový ponurý nájezd základní vytrvalosti. Projíždíme trasu Českobrodské Vánoční desítky v takové náladě, že nám jí nezkazí ani naprosto rozsekaná silnice. Na Trubu se začíná stoupat v zimním tempu, ale hlavy zůstaly v tom letu do Tismic a tak polínko ku polínku do kamen... no znáte to. Poslední km a půl už pěkně zhurta, Kolíkáč se díví, že tam pořád jsme a já se pak divím, že se mi ještě nahoře podaří vyklepat pár zbylých třísek a ozdobit vrchol kopce na chvíli efektním plamínkem.
Pak zas klidný přesun přes Kostelec do jevanského údolí, než se vydáváme opět do Černých Voděrad. Nový asfalt láká k dalším jarním hrátkám a tak se nenechám dlouho pobízet. V hlavně jen to jaro kolem a Sebuzín za 12 dní. Pro změnu volíme cestu lesem na Struhařov, kde jsem rád za konverzační tempo. Kolíkáčovi slibuju Božkov bez kostek a tak padáme do Mnichovic. Daří se skrývat před větrem. Tady nemá ta Božkovská stojka ani 10% v průměru, ale zvedat se mi už vůbec nechce. Nakonec se ještě zmáčknu, ale do dalšího kopce přes Všešimy už to hlava nedává a tak vlaju na konci skupiny. Basko neúnavě odletěl a čeká nahoře. Hurá do Popovic a zbývá Petříkov. Ale tady už nám chvíli i duje do zad, tak je to paráda. Zase jsme to přežili, přestože nechat se nejdřív odfouknout do dáli a pak se vracet je trochu ošidné. Ve sjezdu si ještě trochu zablbnout na bočáku a za chvíli jsme doma.
Domů se vracím absolutně vysmátej, jestli nohy natočili dalších skoro 90km, tak hlava to dneska měla gratis.
Autor: Kolíkáč Datum: 2020-02-18 09:59:56
utery 18.2. - 13:30 - Kateřinky - dráty - Basko, Kolíkáč, Luke, ... ?
Autor: Barbánek Datum: 2020-02-14 12:26:58
Luku,to se budu vracet poblitej z Bydžova
Autor: Luke Datum: 2020-02-14 08:36:38
Neplánuje někdo výlet na neděli?
Autor: Luke Datum: 2020-02-12 21:38:30
A to mě to dnes nějak sedlo a dost jsem si to užil. Tak abych dostál své reportérské povinnosti, tak ještě jak to dneska probíhalo.
Pod Dráty už jsem nestíhal, naštěstí trasa do Pruho je jen jedna a tak kluci nemusí čekat a potkáváme se cestou. Šedé odpoledne moc lidí ven nenalákalo a tak trochu komornější sestava: Kolíkáč, Basko, já ... a Sabina. I když Sabina už byla třetí den trochu unavená, pořád nás uměla dost popohnat i zbrzdit. Z Průhonic netradičně do Benic a tak si užíváme krásných asfaltů a větru do zad. Z Uhříněvsi klasicky na Škvorec a Hradešín, Sabina stále v zádech, tak si to vychutnat, než se budeme muset otočit. Na Vyžlovku po pěkném asfaltu až do chvíle. než se zkusíme vyhnout Doubravčicím. Asfalt tu sice je, ale na něm několik cm bláta, objíždíme to po poli, kde se bláto zdá tužší, ale i tak čvachtáme jak Emil Hekele v Jičíně. Kolíkáče už už vidím jak se koupe v kaluži bláta, ale našel v sobě skrytý talent a ukázal, že na CXku by se neztratil. Tuhle lapálii jsme překonali a míříme na Vyžlovku, ten kousek po hlavní od Kostelce už s námi Sabina nekamarádí a docela to bolí. V Údolí do Jevan pak sledujeme popadané stromy všude kolem, naštěstí silnice už je uklizená a průjezdná. Schováváme se v lese a míříme do Černých Voděrad. Celé stoupání má nový koberec a aspiruje tak stát se dalším Kolodějským hitem pro rok 2020. Přes Myšlín padáme do Mnichovic a o síle větru asi nejlíp mluví průměr 30 km/h při sklonu -3%. Další úskok před Sabinou je levá na kostky směr Božkov a 12% up. Tenhle rumíček mi překvapivě docela chutnal. Proklouzneme pod D1 a po novém asfaltu míříme do Kunic. Nějak už jsem zapomněl, že to tudy je docela do kopce. Do toho Basko nosí další rumíčky. OK, já si to za ten Božkovberg zasloužil, ale chudák Kolíkáč je v tom nevinně a teď musí trpět se mnou. Z Kunic už chceme přes Petříkov domů. Takže přes Popovice, kde je pivovar... no a Basko objednává další šrot. Doufal jsem, že jen na křižovatku, ale vydrží mu to skoro až pod zídku. Fouká z boku, trochu proti, takže PR nebude, ale watty druhý nejlepší a ještě nahoře zbylo na to se zvednout. No krásný to bylo, trochu si rozjasnit to pošmourné odpoledne.
Autor: Kolíkáč Datum: 2020-02-12 21:21:32
Luke díky za dnešní trasu, kde si s námi hrála slečna Sabine a čechrala nám vlasy. Raději bych zalezl pod peřinu, než se balit do těch vrstev a hledat všechny zimní propriety na kolo. Byla to spíše fárací směna horníka do dolu, než pohodový švih. Ale ten pocit doma zase stál za to, díky kamarádi za těch pár společných kilometrů, bez vás bych nevyjel! Jo a hlásíme nový asfalt z jevanského údolí na Černé Voděrady!
Autor: Luke Datum: 2020-02-12 19:37:06
Jo podél kolejí se dá vymyslet dost výletů (Drážďany s Kruskama, Kleť a Budějovice í ta Olomouc zní fajn), ale to bych asi nechal na jaro/léto. Ale to Polabí se dá klidně teď, jel by ještě někdo?
Autor: Turista Datum: 2020-02-12 19:19:51
Nemyslel jsem honit Komy, spis se svezt a okostovat jak to chutna frcet jako balik na Tour. Ústí nad Orlicí za mne urcite, vylety to je moje. Klidne muzem zaradit vic nenavratovych vejletu, clovek se dostane zase o kousek dal z chalupy Zalezelo by na prevladajicím větru.
Mame s Karlem C. v merku Olomouc, budto tam nebo zpet, a pak Pendolinem. Sranda na dopoledne/odpoledne
Autor: Luke Datum: 2020-02-12 18:08:56
Mě teda žádná honička ani lov komů (nebo jak se tomu říká, když je to po rovině) neláka. Ale kdyby se to mělo z Hradce natáhnout třeba do Ústí nad Orlicí (kde je ten vlak v Praze beztak dřív), mohl by to být pěkný výlet. Jen teda v ideálním světě bychom jeli vlakem tam a na kole zpět kvůli smradu ve vlaku.
Autor: Turista Datum: 2020-02-12 14:02:07
Zpatky samo sebou vlakem, prece si nebudem kazit prumer.
Nakonec jsem jel jen na chvilku sam a vas prispevek precetl az ted. Ono by to nakonec asi nebylo dnes uplna bomba, v noci neco spadlo, je mokro a uplne az tak uz nefouka. Tuhle akci nosim v hlave uz nejakou dobu, az bude zase nejaka boure tak to muzem zkusit. Dobre by ale bylo mit moznost vzit jednicky, preci jen ve vysokych rychlostech lip jedou, a mam na ni lepsi prevody.
 

Témata za poslední 2 měsíce

 
ID Název Akce Přísp. Poslední příspěvek Založil Privátní
421 Závodíme v létě   573 2020-08-14 18:03:19 - Luke Léňa NE
376 Koloděje Akce 2169 2020-08-14 10:04:01 - Kolíkáč Kolíkáč NE
424 UAC - Kolem Posázaví Akce 260 2020-08-14 09:32:15 - Kolíkáč Kolíkáč NE
422 Trénujeme v létě Akce 1622 2020-08-13 11:20:44 - Luke Kolíkáč NE
270 Krkonoše aneb na kole až do nebes Akce 119 2020-08-12 10:53:42 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
415 Modrá Hvězda   375 2020-08-10 08:51:42 - Sukes Bobek NE
518 Pečecká 100 Akce 81 2020-08-06 20:22:12 - Bobek Bonzo NE
606 Tour de Zelenak Akce 21 2020-08-06 17:48:14 - Kolíkáč Nick NE
258 Roadcup   217 2020-08-05 09:11:19 - Kolíkáč Kolíkáč NE
317 Beskyd Tour Akce 826 2020-08-05 09:04:42 - Kolíkáč Kolíkáč NE
516 Jičínská cykloliga   137 2020-08-04 21:02:39 - Kapr Kolíkáč NE
20 Zajímavé informace   1565 2020-08-03 19:47:10 - Mirecek D!ablo NE
67 Soutěž Šlapka roku   478 2020-07-29 21:21:30 - Jirus Jura ANO
374 Mamut Tour Akce 1120 2020-07-29 17:02:05 - Kolíkáč Strejda NE
581 UAC - MČR SAC   106 2020-07-23 20:34:39 - Kapr Kolíkáč NE
185 Ultramaratony   265 2020-07-22 10:52:06 - D!ablo Vyhup NE
46 Kola - servis, nákup ...   2536 2020-07-20 21:16:19 - Luke D!ablo ANO
244 Šlapky v seriálech (UAC, ELM ...)   668 2020-07-16 18:38:39 - Igor Kolíkáč ANO
510 PPP-Praha-Praděd-Praha Akce 872 2020-07-15 22:07:12 - Barbánek Kolíkáč NE
45 KPO - kilometry   156 2020-07-13 13:04:48 - Kolíkáč Kolíkáč NE
190 ELM - Extraliga Masters   689 2020-07-10 13:04:57 - Kapr Kolíkáč NE
187 UAC - Giro de Zavadilka Akce 201 2020-07-10 12:59:51 - Kapr Doktor NE
497 Závodíme v ŠUAC, MP, JAL   100 2020-07-09 11:48:16 - Luke Léňa NE
600 Radar tour   12 2020-07-08 18:24:25 - Luke Strejda NE
402 Závodíme v UAC   508 2020-07-06 23:10:25 - Luke Alánek NE
107 Pokladna, adresář členů, fotogalerie   1 2020-07-02 19:47:32 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
242 Organizace klubu   482 2020-06-29 11:38:33 - Kolíkáč Andy ANO
552 Krakonošův cyklomaraton Akce 174 2020-06-27 11:04:28 - Koník Koník NE
384 Trénujeme na jaře Akce 2081 2020-06-16 10:26:49 - Kolíkáč Kolíkáč NE
375 Závodíme na jaře   584 2020-06-16 09:49:23 - Bobek Léňa NE
534 ELM - Sedlec-Prčice Akce 57 2020-06-15 20:05:57 - Kapr Kolíkáč NE
447 Krušnoton Akce 716 2020-06-15 13:53:39 - Kolíkáč Kolíkáč NE
STRAVA :: Fotogalerie rajce.net :: YouTube :: Facebook :: Webdesign ©2007 by JuraSOFT .. ..