Diskuze
Anonymní uživatel :: Přihlásit

Diskuze


Pro vstup do diskuze je potřeba se přihlásit, pro zaslání přihlašovacích údajů si napište zde.
Archiv diskuze: 2004-2006 :: 2004 :: 2003

Příspěvky k tématu: Krušnoton  (ID: 447)

Ostatní témata
Autor: Koník Datum: 2018-07-15 19:34:48
Pořadatel napsal článek : Co nás čeká na trati a dal tam fotografii jak to bude vypadat těsně před cílem na Rooseveltově třídě až projedeme kolem Teplice - krematatoriem http://www.krusnoton.cz/cz/trate-zavodu/co-nas-ceka-na-trati.html
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-07-02 19:42:04
Od tajemného sponzora mají nárok na zaplacení startovného tyto Šlapky ( blizsi info ):
Silniční maraton série: Dreamer, Jirus, Kolíkáč, Kapr, RiC, Strejda
(přihlašte se na vámi vybraný závod a přepošlete mi e-mail s variabilnim symbolem a číslem účtu)
Je mozne, ze na Ktonu bude limit zavodniku, viz. jejich web.
Autor: Koník Datum: 2018-06-11 22:09:28
Tak za dva měsíce to vypukne --- 250 km Road Maraton, 180 km UAC a 110 Road Race a teď babo raď.. Jirus s Dreamerem má jasno 9. ročník 9.start na 250 km a tak tu jsou novinky!! Nový místo startu a dojezdu, změn má nejvíc krátká - trochu přidali stoupání a předělali konec... ostatně z Milešovky jedou jinudy i střední a dlouhá... Prostě KRUŠNOTON
Od pořadatele:
iž jen necelé tři měsíce zbývají do startu 9. ročníku cyklistického silničního maratonu Krušnoton.

Po delší odmlce, ve které jsme pilně ladili detaily dalšího ročníku, je nejvyšší čas, seznámit vás s novinkami pro rok 2018.

Změna č. 1: nové místo startu a cíle
Velkou změnou pro nadcházející ročník Krušnotonu bude změna místa startu i cíle závodu. Do pohybu se letos na jaře dala odkládaná stavba zimního stadionu, který bude stát v místě původního vyhlašování, a když už se zdálo, že bychom i přes tuto komplikaci mohli s drobnými omezeními zachovat umístění dojezdu závodu u Sportovní haly, zasáhla do příprav další komplikace v podobě naplánovaných oprav komunikací na příjezdu do Teplic ve směru tradiční trasy závodu. Bylo tak jasné, že min. cíl závodu bude letos přesunut do jiné lokality.

Již v zimě jsme tipovali náhradní místa pro realizaci zázemí závodu a po jednáních s magistrátem města Teplice a majitelem Hotelu a Restaurace u Kozičky jsme nakonec došli k závěru, že právě Rooseveltova ulice s Lázeňským náměstím, prostorem U vřídla a přilehlým Hotelem a restaurací u Kozičky, kde jsou ochotni poskytnout nám podporu a nezbytné zázemí závodu, bude tou nejlepší volbou.

S umístěním cíle závodu do Rooseveltovi ulice se nabízeli přesun startu závoduz tradiční nedaleké Krupské ulice. Organizačně nám tak odpadne složité a časově náročné stěhování zázemí závodu z místa startu do místa cíle, které jsme každoročně museli absolvovat v krátkém časovém okně mezi startem posledních a dojezdem prvních závodníků.

Věříme, že místo nového startu i cíle závodu nám poskytne dostatečný prostor pro reprezentativní realizaci zázemí závodu, tak jak jste již za ta léta zvyklí.

PREZENTACE: 10. 8. 2018, ZASEDACÍ MÍSTNOST HOTELU U KOZIČKY 15.00- 21.30 HOD.
11. 8. 2018, ZASEDACÍ MÍSTNOST HOTELU U KOZIČKY 5.45 - 9.30 HOD.
!!! PŘIHLAŠOVÁNÍ NA MÍSTĚ NEBUDE V ROCE 2018 MOŽNÉ !!!
START ZÁVODU: 11. 8. 2018 : TEPLICE, ROOSEVELTOVA UL.

TRASA 250 KM - 7.00 HOD
TRASA 110 KM A 180 KM - 10.00 HOD.

CÍL ZÁVODU: TEPLICE, ROOSEVELTOVA UL.

KRÁTKÁ TRASA: 12.45 – 19.30 HOD
STŘEDNÍ TRASA: 15.15 – 19.30 HOD
DLOUHÁ TRASA: 14.30 – 19.30 HOD.

ZÁZEMÍ V MÍSTĚ DOJEZDU ZÁVODU, VYHLAŠOVÁNÍ VÝSLEDKŮ PRŮBĚŽNĚ OD 15.00 DO 18.00 HOD.

Změna č. 2: Úpravy tras závodu
Slavnostní start:Slavnostní start závodu proběhne u všech tras z Rooseveltovi ulice. Za zaváděcími vozy a motocykly se peloton přesune ulicemi Mlýnská ; U Hadích lázní ; U Nových lázní ; Josefa Hory Raisova do ul. Fráni Šrámka

Ostrý start:- ulice Fráni Šrámka, po odmávání startu z doprovodného vozidla

V úvodu závodu čeká účastníky všech tří distancí návrat k původním trasám z roku 2016 a předchozích ročníků, tj. po sjezdu ze Suché přes Věšťany do Modlan točíme ostře vpravo na Chabařovice. V Chabařovicích na kruhovém objezdu odbočíme tradičně na Přestanov. V Přestanově projedeme novým kruhovým objezdem rovně;a ihned nad obcí v křižovatce U kapličky dojde ke standardnímu rozdělení tras. Dlouhá trasa odbočí vpravo na tradiční Severní smyčku / Nordschleife, zatímco oba starty v 10 hod., tzn. střední a krátká trasa pokračují po hlavní silnici vlevo na Krupku, kde se obě trasy v patě stoupání na Komáří hůrku tradičně rozdělí.

2. změnou na trase je průjezd obcí Cínovec a pro krátkou trasu též příjezd do této obce. Zatímco střední a dlouhá trasa přijede tradičně od Komáří hůrky a od Fojtovic, narazí na bufet, objede kruhový objezd, mine hotel Pomezí a začne klesat po silnici I/8 dlouhým a rychlým sjezdem do Dubí, krátká trasa dobude Cínovec jinak než obvykle.

Zpočátku bude stoupat tradičně po Sedmihůrské lesní cestě, na jejímž vrcholu ovšem nepojede po vrstevnici vpravo, směrem ke Komáří hůrce, ale odbočí na druhou stranu, tedy vlevo, směrem k hlavní silnici I/8. Mine bývalou hájovnu Pod sedmi štíty a po 2 km odpočinku po hřebenové cestě odbočí v mírném klesání společně se značenou cyklostezkou prudce vpravo na Strade Lithium. Ihned po odbočení narazíme do zdi v podobě stoupání se sklonem 12 - 20 %. To však po 500 m poleví a po krásné lesní asfaltové cestě doputujeme na vrchol Cínoveckého hřbetu (pro místní - dojezd VLKa). Na stráních, kde se nachází obrovské naleziště Lithia, se krátce (498 m) svezeme po zpevněné šotolince, abychom se u hotelu Pomezí přehoupli mimoúrovňově - po mostě zvaném MekDonald; přes hlavní silnici I/8 a napojili se na původní úsek krátké trasy, který pokračuje od hotelu Pomezí ke golfovému hřišti. U něj pak bude první bufet krátké trasy.

3. a nejvýznamnější změny na trasách se týkají dojezdu všech tří distancí 110/180/250 km.

- Krátká trasa po sjezdu do Litvínova pokračuje tradičním směrem na Duchcov. Po průjezdu Duchcovem ovšem letos v obci Želénky neodbočí vlevo na Všechlapy, ale pokračuje rovně na Hostomice, kde po průjezdu centrem města odbočí na kruhovém objezdu vlevo na Ohníč. Po průjezdu Ohníčem mírně vystoupá do Bžan-Hradiště a ihned po vjezdu do obce odbočí vlevo na Lbín. Podél řeky Bíliny přijedeme na křižovatku silnice I/8 v Bystřanech - Úpořinách. Zde odbočíme vlevo právě na silnici I/8.Dbejte zde prosím zvýšené opatrnosti; dojde zde ve složité křižovatce ke spojení se střední a dlouhou trasou.Prosíme všechny účastníky na krátké trase, kteří zde budou projíždět po 14 hod., aby zde byli obzvláště obezřetní a ohleduplní, neboť se po hlavní silnici č. I/8 může řítit zprava, z prudkého kopce, čelo dlouhé trasy a kolem 15 hod. pak čelo střední trasy. Po 700 m absolvovaných po silnici I/8 odbočí všechny trasy vpravo na Kozlíky a přes krátké stoupání na Nechvalice se po dosažení vrcholu stočí u dálničního přivaděče po souběžné silnici vlevo na Nové Dvory, Bystřany a Teplice. Dojezd do cíle v Rooseveltově ulici proběhne ve směru od Bystřan, kde se z Teplické ulice u krematoria, napojíme na Pražskou ulici, abychom se Mlýnskou přiblížili zpět do Rooseveltovi a do cíle závodu.

- Dlouhá a střední trasase tradičně protáhne Girem Lannutti, aby se přes hnědouhelnou pánev vydala vstříc kopcům Českého středohoří. Po zdolání sedla nad Lukovem sklesá trasa do Milešova, odkud začneme stoupat na Kostomlaty. Zde dochází ke změně a po 350m od vjezdu do stoupání na Kostomlaty odbočíme vpravo na Černčicea po úpatí Milešovky se přehoupneme přes Černčické sedlo a sklesáme do Lelova/neplést s Lukovem J/. V Lelově odbočíme opatrně vpravo směrem na Bořislav a u čerpací stanice v Bořislavi se odbočením vlevo spustíme po hlavní silnici I/8 až do Úpořin. Rychlým sjezdem mezi panely se přiblížíme ke spojení s krátkou trasou v Bystřanech - Úpořinách. Byť pojedete po hlavní silnici, buďte zde prosím velmi opatrní. Provoz bude řízen proškolenými regulovčíky a zřejmě i Policií ČR. Po 700 m od napojení krátké distance odbočí všechny trasy ze silnice I/8 vpravo na Kozlíky a přes krátké stoupání na Nechvalice se po dosažení vrcholu stočí vlevo na Nové Dvory, Bystřany a Teplice. Dojezd do cíle v Rooseveltově ulici tak proběhne ve směru od Bystřan, kde se z Teplické ulice u krematoria, napojíme na Pražskou ulici, abychom se Mlýnskou přiblížili zpět do Rooseveltovi a do cíle závodu.

Změna č. 3: Umístění občerstvovacích stanic

K první, již avizované změně, dochází na Cínovci. Bufet krátké trasy je posunut až k odbočce k hotelu Krušnohorský dvůr. Nebude tedy u velkého kruhového objezdu, ale z důvodu úpravy trasy bude o pár set metrů dále.

Druhá změna bufetu přichází na Flájích. Z bezpečnostních důvodů bude bufet přesunut o 10 km dále ve směru trasy, a to na začátek osady Klíny, kde bude umístěn mimo komunikaci na ploše před stanicí Záchranné zdravotnické služby. Věříme, že tato změna povede k lepší organizaci na bufetu a zároveň k bezpečnějšímu průjezdu všech účastníků závodu.
Toliko zatím základní informace k nejdůležitějším organizačním změnám. O dalších dílčích úpravách vás budeme s dostatečným předstihem dále informovat.

Přejeme Vám úspěšný vstup do nové cyklistické sezony a těšíme se na vás při dalším ročníku Krušnotonu dne 11. 8. 2018 v Teplicích.
Autor: Koník Datum: 2018-03-01 15:48:12
NOVINKA PRO ROK 2018 - tak NEVÁHAT!!!!!!Novinky v přihlašování pro rok 2018.. Jede se 11.8.2018 a co píše pořadatel?

V roce 2018 bude možné realizovat přihlášení do závodu pouze předem, a to prostřednictvím online přihlašovacího systému. Přihlašování na místě nebude v roce 2018 možné. Termín uzavírky přihlášek je 8. 8. 2018. Po tomto termínu již nebude možné se do závodu registrovat. Kompletní úspěšná registrace je vázána na úhradu startovného. Závodník se ve startovní listině objeví až po uhrazení startovného.

Zázemí závodu se zatím stále nachází ve městě Teplice. S ohledem na probíhající stavební práce v tradičním zázemí závodu u Sportovní haly na Stínadlech intenzivně jednáme s několika dalšími subjekty / místy o realizaci zázemí závodu pro rok 2018. O tom, kde se nakonec v Teplicích, při 9. ročníku Krušnotonu usídlíme, vás budeme včas a dostatečně obsáhle informovat.

Dále se prosím připravte na možné změny trasy při výjezdu / dojezdu pelotonu z / do Teplic. Sledujte prosím aktuální zprávy na našich stránkách nebo na Facebooku.

Vzhledem k výše uvedenému je vysoce pravděpodobné, že bude vyhlášen limit pro účastníky závodu. Zatím neznáme přesně kapacitu nového zázemí. Vnímejte prosím případný limit max. počtu závodníků tak, že Krušnoton není fabrika, Krušnoton je radost, kterou si nechceme kazit tím, že v novém prostředí nedokážeme odbavit příliš velký počet závodníků.

Krušnoton se vždy snaží garantovat svým účastníkům vysokou úroveň závodu. Vzhledem k velkému počtu změn, novinek a nejasností k dnešnímu datu, vydáváme toto naše vyjádření již předem, abychom předešli možným komplikacím.
Pevně věříme, že vše nakonec dopadne dobře, děkujeme za pochopení.

ml http://www.krusnoton.cz/cz/propozice.html
Rok 2017
Autor: Kolíkáč Datum: 2017-09-15 08:24:41
Doplnen Krusnoton o videa, fotky, Flyby a reporty ...
Autor: McHamer Datum: 2017-08-18 20:49:44
Šlapka dres je ted rozbitej a bohužel neni kdo by ho opravil. Nutná výměna zipu Snad se v dresu ještě v téhle sezoně ukážu. Dík za gratulaci ale vicemistr přece jen už neni ono. Řekl bych ale, že na Sázaváku bylo k mistrovskému dresu ještě blíž než tady. Ted je aspon motivace se zlepšovat a třeba to za rok vyjde
Autor: Jirus Datum: 2017-08-18 13:37:18
Jen skoda ze nejezdi ve slapkovskem dresu.
Autor: Strejda Datum: 2017-08-18 09:54:25
Tak McHamer je vicemistrem UAC v marathonu. A Pepino je mistrem v kategorie E. Blahoprejeme! Vyborne vysledky!
Autor: Dreamer Datum: 2017-08-17 17:29:07
Vsichni mame prostor pro zlepseni! Diky Kapre, je to zajimave to takhle videt pohromade!
Autor: Strejda Datum: 2017-08-17 11:59:54
Dlouhou Louku mam za 35:22 (ze zaznamu v Polaru). Koukam, jeste mam, kam se zlepsovat
Autor: Kapr Datum: 2017-08-17 10:22:25
Jo ze stravy...také břicho mám ze stravy...
Dlouhá Louka:
Technik 23:54
Dreamer 25:09
Jirus 25:56
Mlhoš 27:55
Kolíkáč 28:20
Kapr 28:50

Mimochodem letos 9.7. při závodu na Lesnou jsme s Kolíkáčem Louku dali za 21:17....ale byl to první kopec...
Autor: Strejda Datum: 2017-08-17 09:00:03
Kapre, ta cisla asi mas ze Stravy, vid? Tam nechodim, ale Giro Lannutti mne zmerili poradatele, 1:47 rovnych. Jste proste dobri
Autor: Dreamer Datum: 2017-08-16 20:30:24
S tim jidlem mas pravdu Jirusi, kdyz jedu na Sumave svih 180-200km tak si vystacim s bananem, sojovym sukem a tycinkou a relativne "v pohode" dojedu domu i po 7h. Na Krusnotonu jsem snedl vsechno co jsem po kapsach mel a ze toho nebylo malo (nekolik gelu, tycinek, dva banany, energy tablety, zvykacka) a i tak to bylo na hrane a v cili jsem toho mel dost. Asi to bylo i tim chladnym pocasim, tentokrat to chtelo vic jist nez pit. Nebo to jet opravdu "vyletne" coz se o prumeru 30kmh a jizde s celem na Cinovec rict neda, byt to tak ze zacatku muze pusobit
Autor: Jirus Datum: 2017-08-16 20:24:18
Jak jsem starej, tak jsem blbej. Vyloženě jsem ten závod podcenil. Bral jsem to jako výlet, protože se to nikam nepočítá a loni se mi to jelo jakoby samo. Tak jsem k tomu i přistoupil jako k výletu. Jelo se na pohodu, vyjížděl jsem si na čelo, do kopců jel na prvních pozicích a užíval si to. Jenže jsem nějak v té euforii zapomněl jíst a pít a pak už bylo pozdě. Od té doby, co jsem jel sám, jsem se víceméně jen plazil, dokud jsem nedorazil podruhé na bufet na Flájích. Tam jsem vyluksoval palačinky melouny a kokakoly. Teprve pak jsem byl schopen točit nohama, ale už jsem byl tak prošitej a vyvětranej, že už to taky za moc nestálo. Takže poučení nejen pro mě pro příště - i na výletě je potřeba jísti.
Autor: Dreamer Datum: 2017-08-16 19:00:59
Pekny Kapre, jak to bylo na Dlouhe Louce? Zkus kdyztak doplnit, diky!

- vrchol Krupky Cinovec jsem laboroval s nasazenim rukavic a tak mi ujel ten Nemec, tim jsem ztratil minimalne 40 vterin
- vrchol Hrobu bufet Flaje jsem visel za tema dvema Nemcema a vzpamatovaval se z krize, navic jsme na vrcholu Hrobu staveli na WC, to byla tak pulminutka aspon
Autor: Kapr Datum: 2017-08-16 16:39:12
Zajímavá čísla, tedy pro někoho...
Vrchol Krupky-Cínovec kruhák
Jirus 18:10
Dreamer 19:20
Kolíkáč 20:10
Kapr 23:10

Vrchol Hrobu-bufet Fláje
Jirus 23:10
Dreamer 24:25
Kolíkáč 22:45 !!!
Kapr 25:12

Giro Lannutti
Jirus 1:32:21
Dreamer 1:29:25
Kolíkáč 1:33:02
Kapr 1:33:46

Autor: Kapr Datum: 2017-08-16 16:29:13
Strejda na Hrad...
Autor: Strejda Datum: 2017-08-16 10:29:23
Koliku, myslim, aspon jednou rocne bychom to meli zkouset jet bez ohledu na ostatni, takze netrap se s tim. Letos Krusnoton - to bylo takove Hambukske skore. Vite co to je? Neivm co je pravdy na te povidacce, ale vyklada se to takhle: Nekdy zacatkem XX stoleti v cirkusech byly hodne popularni klasicke recko-rimske zapasy. A ty zapasnici byli hodne vytizeni, a samozrejme nesli do kazdeho zapasu naplno, bylo hodne dohodnutych vysledku, praci pro divaka apod. Ale meli takovou kartelovou dohodu: jednou rocne se vsechny sesli v hospode, zvane Hamburska a pri uzavrenych dverich, bez divaku, zapasili vazne, dlouze, tezko, osklivo, aby bylo jasne, jak na tom kdo doopravdy je. A tak vzniik pojem Hamburske skore, takovy okamzik pravdy. Jsem rad, ze u nas v oddlu je velka tradice vzajemne podpory a tymove spolupraci. Ale myslim, ze jednou rocne by kazdy to mel zkusit: jet jen na sebe, na co nejlepsi vysledek, at vime, jak na tom jsme doopravdy.
Autor: Kolíkáč Datum: 2017-08-16 08:05:06
Jirus
Tragédie. Zezačátku naprostá pohoda. Neznabohy na čele, Sněžník jsem vytáhnul na první pozici, na Nakléřov taky super. V Krupce jsem musel zvolnit a čelo mi cuklo, ale na Cínovci jsem zpět. Pak sjezd a přejezd do Hrobu na pohodu. A najednou cvak a jsem v prdeli. Ujíždí mi to. Čekám kdo odpadne, abych nejel sám, ale asi jsem vážně v háji, protože neodpadá nikdo a tím začíná moje osamocené putování po krušnohorských kopcích. Kolem Flájí to fouká a nejede a výjezd na Dlouhou louku, to byla tortura. Maslel jsem, že slezu a potlačím. Vzpomínal jsem, jak jsem to tady loni táhnul. Druhý bufet na Flíjích stavím, láduju palačinky, melouny a kolu, Asi jsem málo jedl, a proto jsem tak odpadl. Pak se jede líp. ale jsem totálně prošitej, tkže když mě na 202.km dojíčdí Dremer spolu se dvěma nemci, tak se jich udrdzí jen cca 10km a pak dál pokračuju sám. Takže asi 110 km v pohodě na čele a pak delších 140 km na větru sám. Skvělá bilance. V cíli o téměř půl hodiny hůř než loni, co na to říct, prostě tragédie.

Krušnoton-Renneinsatz für Petz Racing.
Rennbericht von Thomas Hoffmeister. Sieger der Krušnoton 2017 auf der 250 km Strecke.
Unser Wochenende startet mit Dauerregen auf der Anreise nach Teplice, dem Start-/Zielort des 250km langen Radmarathons mit knapp 5.000hm im Erz- und Böhmischen Mittelgebirge. Jens, Henriette, Robert und ich übernachteten bereits in einem Hotel, um am Morgen vorm Start etwas weniger Stress zu haben. Doch die jugendliche Urlaubsgruppe trällerte bis 1:30 Uhr feuchtfröhliche Schlager auf dem Balkon, so dass wir sehr schlecht und wenig Erholung fanden. So war das nicht geplant. Punkt 7 Uhr starteten wir im Zentrum mit einer mehrköpfigen tat-hungrigen Schweinebande.
Das Rennen beginnt direkt am ersten Anstieg, denn Robert bläst zur Attacke und zerlegt das Feld, um zu selektieren. Naja mir bereitete die Aktion bei Rennkilometer 25 bereits die max. Herzfrequenz und bis auf den Zielsprint auch die maximale Leistung. Effekt war aber eine Spitzengruppe von etwa 20 - 30 Fahrern, die nun auf die nächsten Hügel zusteuerte. Wir hatten uns vorgenommen an einem der kommenden Berge vom Feld wegzukommen und die Meute vorher etwas gar zu fahren. Also gestalteten wir das Pacing am Berg so, dass ich nicht im Roten Bereich fuhr (danke dafür) aber es für viele Sportler schwer genug war, um genau in der Zone zu verschleißen. Ja es schnaufte und röchelte teils sehr stark und das gefiel uns besonders gut. Unser Kapitän Robert galt als Topfavorit die tschechischen Fahrer führten in der Regel gar nicht und überließen uns die Tempoarbeit. Verpflegung hatten wir bestens organisiert. Dank Roberts Eltern und Alex vom Schwimmteam Erzgebirge eV konnten wir unser Schweineplempe genau zum richtigen Zeitpunkt aufnehmen. Das ist schon sehr viel wert und ist nicht selbstverständlich. Vielen Dank Euch! Am Mückentürmchen begannen wir dann auch etwas mehr zu investieren, jedoch wurde mein eigener Vorstoß von den böhmischen Kollegen gekontert. Am Stürmer bei Rennkilometer 120 etwa löste sich Robert vom Feld und keiner konterte, aber sobald ich versuchte nachzusetzen, hing mir der ganze Rest der vielleicht noch 6 - 7 Begleiter am Hinterrad. Zweimal probiert, aussichtslos. Die Kollegen meinten der Robert könne fahren, der ist eh zu schnell, aber bei mir waren sie nicht mit einer Flucht einverstanden. So schlossen wir erstmal die Lücke zu Robert gemeinsam und wir beide vereinbarten jetzt umgedrehtes Spiel. Und das lief perfekt. Wohl überrascht von meinem Antritt, wo der Berg eigentlich gerade geschafft war, konnte ich binnen kurzer Zeit eine große Lücke reißen. Tja und Robert ließen sie dann auch alsbald fahren, er war ja der Favorit. In der Folge fuhren wir ein sattes Tempo, Robert zu 99% in Front und erarbeiteten uns Minute um Minute. Doch das Rennen hatte noch eine Überraschung bereit, denn in der letzten Stunde erwischte es Robert mit einem ordentlichen Notaus. Am letzten Anstieg lief gar nichts mehr zusammen und er konnte meinem Tempo nicht mehr folgen. Hört man selten von ihm "vorne kürzer" ... Aber da zählt Teamwork über alles und so wartete ich natürlich und wir rollten, so schnell es irgendwie noch ging und das war nicht mehr so schnell dem Zielstrich entgegen. Platz 1 und 2 auf der 250km Runde, für Robert ein Vorbereitungsrennen auf den ÖRM, für mich ein Riesending. Sieg beim Krusnoton, ich kann es gar nicht fassen. Kann gar nicht oft genug DANKE sagen für die vielen Führungskilometer vom Schwein und natürlich für die top vorbereitet Grundlage, das Training im Petzracing Team. Abgerundet wurden unsere Erfolge vom Sieg in der AK Wertung durch Angela Burgi auf der 110km Runde und von zwei 3. Plätzen in der AK durch Tobias Hess auf der 180km Runde und Jens Galle auf der 250km Runde. Insgesamt präsentierten wir uns wiedermal prächtig als Team und jede Menge Schweine strampelten beim Krusnoton fleißig mit. Danke Euch allen für die Teilnahme und Unterstützung. Ein großer Dank auch an die Veranstalter des Krusnotons. Es war wieder einmal ein perfekter Tag bei Euch. Viel besser geht es wirklich kaum und das für schlappe 30 Euro Startgeld. Zeitnahme, Buffet, Straßenordner, Versorgung nach dem Rennen, Duschen und die große Siegerehrung zum Ende hin. Ganz stark Jungs!
Autor: Dreamer Datum: 2017-08-15 19:25:11
Kombinace Zlatak + Kton je opravdu nezapomenutelna a co slozi i ty nejvetsi vytrvalce, mysleno v dobrem! Uz se tesim zase za rok!
Autor: Kolíkáč Datum: 2017-08-15 19:00:03
Furt to ve me dozniva, bylo to hodne silny, i kdyz asi navzdy budu mit z Ktonu 2017 cernou skrvnu v dusi, ze se nepovedla orange spolecnost ... hold bez toho me to nejak netesi ...
Vyzobal jsem nejake foto k nam do galerie. Tady dva nejsilnejsi borci na 250km, je videt, ze jeli furt srot, ze nemeli cas poresit trochu ty navleky na nohou, ja bych to nesnesl
Autor: Kolíkáč Datum: 2017-08-14 13:21:46
Oranzove divadylko na dlouhe i s Dreamerem.
Autor: Strejda Datum: 2017-08-14 10:01:53
Mne se povedlo oropti lonsku stahnout skoro 16 minut. 6 z toho pripisuji na vrub zkraceni trati, ale zbytek - s tim mohu byt spokojeny. Ted mohu ric, ze sezona se povedla. Po zbytek uz si mohu jen uzivat a pripadne delat domestika .
Autor: RiC Datum: 2017-08-14 07:39:36
Mediální hvězdy.
Autor: Pepíno Datum: 2017-08-13 22:23:37
Koníku moc děkuji , vyhlášení bylo v 18 : 15 domu jsem přijel po 21hod.
Autor: Koník Datum: 2017-08-13 21:51:32
Pepíno, už jsem přál v Teplicích, ale za takový výkon (a nejen na K-tonu) přání a oslav je vždy málo... Veliká Gratulace!!! A skromný dotaz : kdy bylo vyhlášení?
Autor: Pepíno Datum: 2017-08-13 20:01:41
Strejdo děkuji jel jsi také skvěle, každý Krušnoton jedeme rychleji o 20 minut což je v mém případě neuvěřitelné na tak těžké trati .Kolíkáči omluva se přijimá, ale ani ja jsem tomu nechtěl uvěřit ,tobě a všem zúčastněným velká gratulace,byl to nádherný a těžký závod .
Autor: Turista Datum: 2017-08-13 14:08:16
Krusnoton je masakr, jste machri. Velka ucta vsem zucastnenym.
Autor: Kapr Datum: 2017-08-13 09:28:26
Těžký, krásný a spravedlivý maraton...za necelých 9h jsem prožil spoustu minipříběhů, od euforie po trápení v protivětru na samotku, jízdu ve dvojici, trojici až po let v balíku 180-sátky s Líbou, salem a Jirkou Černým...Gratulace všem co se nebáli postavit na start...
Autor: Strejda Datum: 2017-08-12 21:31:21
Kolikaci, omyl, podium tu byl: Pepino dojel treti v kategorie Blahoprejeme!
Autor: Dreamer Datum: 2017-08-12 21:29:18
Monument maratonske serie za nami, zase to stalo za to, jako kazdy rok a proto to vsichni delame! Letos to diky K+K bylo o to zabavnejsi, stejne tak rad jsem potkal spoustu dalsich Slapek ze stredni v cili. Report u akce, tesime se na Vase dojmy a postrehy, tak sem s nimi!
Autor: Kolíkáč Datum: 2017-08-12 21:12:28
Chtel jsem to se vsim vsudy a dostal jsem to merou vrchovatou. Poklidny zacatek rozcerily Slapky svym pozovanim na spici pro fotografy, ale pred Neznabohy se vlady ujima Made in Germany a jede se kruta lajna. Pozicne tam ale krasne najizdi maratonske oranzove kvarteto Jirus, Dreamer, Kolikac, Kapr jako za starych casu. Jeste stihnu pred koncem zarvat moceni nahore, ale to uz se jede pro me srot a celo neuvisim. Dreamer a Jirus tam jsou. Kapr me dojizdi a zprca me, proc na nej cekam. Sneznik pred nami na 100 metru celo, ale to uz nesjedeme. Kapr odpada, ale pak se famozne vraci i s Indianem. Dalsi kopec Naklerov Kapr znovu odpada, ja drzim a chci jet s Indianem. Promin bracho, ze jsem Te tam nechal! Krupka boli, nahore chytam prvni naznaky kreci, no potes koste. Jirus support tym predava bidon, diky! Cinovec stale v grupe, ale bufet nas trha. Sletime dolu a z Hrobu na Mikulov trpim jako pes, Indian me hecuje. Jsem s nimi, ale na horizontu male zavahani a vetsi cast grupy odjizdi, chytame odlep spolecne s Indianem a jednim postarsim borcem. Ten nestrida, s Indosem tocime, ja mene. Pred Flajemi se vracime do hry (skupiny), ale pocitam, ze za toto budeme platit. Nemci tahnou a vcelku se jede, letime Kliny do Litvinova. Dlouha Louka je tu a unava pekelna. Indian si vystupuje, Nemci odjizdi, motam se nahoru ve 3 lidech, v jedne tocce zastavuji a mocim. K Flajum se mixujeme s kratkou trati a citim, ze spoluprace nefunguje. Bufet, housky, kolace, bidon. Znovu sletime do Litvinova a diky jednomu tahounovi se docela rychle priblizujeme k Lukovu. Stale jen v 3 lidech, vzpominam na ty grupy z predchozich let. Predjizdi nas stredni trasa, nejsem schopen haknout borce z Ceskeho poharu. Lukov taha za nohy, ted uz si kazdy sam piseme svuj pribeh. Milesov, posledni kopec. Jedu sam, krize dostupuje vrcholu. Fouka vitr a nejsem schopen smysluplne jet. Tohle jsem si pral. Geluji. Roviny jedu 28 nejsem schopen prelezt pres 30km/h. Cumim na tachometr a posunuji cisla do cile. Zachrana! Dojel me McHamer a Misa Somer. Jedeme 40km/h. V cili se mi nechce uverit, ze Dreamer a Jirus jsou jen 10 minut pred mnou. Bohuzel taky jeli povetsinu v zaveru sami... Nadseny Kapr doplave 13 minut za mnou. Bylo to hodne tezky, jak fyzicky, tak mentalne ...ale kuwa je to tam!!! Diky vsem orange!
Autor: Kolíkáč Datum: 2017-08-12 20:31:04
Vysledky u akce. Zda se, ze vsechny Slapky bez padu a spokojene , bohuzel podium zadne, jen RiC vyhra v tombole, mraky Nemcu a hodne dobrejch Nemcu silnice poslintane, ale zadny karambol jsem nevidel ... je to masakr ta dloouuuha ; ale ted uz je dobre a endorfiny litaji na vsechny strany!
Autor: Kapr Datum: 2017-08-11 19:50:23
Zítra to bude velký, jen jsem voholil kopyta, tak venku azuro...věřím, že zítra ani nekápne a mám jediný cíl...až pod Milešovku uviset bráchu...
Autor: Koník Datum: 2017-08-11 19:45:04
Vám na střední a dlouhé se to pojede... nahoru dolu, zahřejete se, ale co skoro poloviční počet pohodářů, co se budou kochat cca 50 km na Krušnohorské magistrále v 9°C , západním větru (nebude to zrovna vánek - 5m/s) a myslím, že pojedeme v mlze (vlhkém oparu).. Ale věřím že se sluníčko na nás příjde podívat..tak ahoj v cíli...
Autor: Technik Datum: 2017-08-11 18:59:18
Jedete nekdo kratkou nebo stredni trat? Ze bychom se svezli z Prahy
Autor: Strejda Datum: 2017-08-11 16:56:13
To nic, do polunoci by melo prestat prset. Ale zitra bude docela chladek, dole do 17, na hrebenu kolem 8. Takze trozku lip se obleknout. Ale urcite nebude prasno .
Autor: RiC Datum: 2017-08-11 16:18:03
Pátek odpoledne, jsem v Teplicích a leje!
Autor: Karl Datum: 2017-08-11 00:48:19
Drzim palce vsem orange ucastnikum, my Krusnotona jeli s Turistou a Kanadanem minulej tejden, az na pytel kolem Milesovky, cimz tedy dodatecne dekuji za supr fajn vyjizdku, pocasi asi tak dobry o tomto vikendu nebude, hlavne, aby to bylo suchy. Ve 200+ lidech to bude maso, mistama to bylo celkem rozbity a nektery diry tedy nebyly moc dobre vyznaceny. V jednom sjezdu (rekl bych do Dubi) bylo celkem dost bordelu ze stromu na silnici, ale to snad za tejden auta vyjezdi. Do Litvinova je ke konci polozenej takovej divnej bezpohlavni asfalt, vypada to skoro jak cerny sklo, neposkytuje to zadnou zpetnou vazbu. Na suchu to drzelo dobre, ikdyz sem si nebyl jistej, na mokru bych to jet nechtel.
Autor: RiC Datum: 2017-08-10 22:38:31
Zítra odjíždím směr Teplice. Sraz s některými odpoledne (snad) a s ostatními v sobotu v 7:00 na Krupské.
Autor: Nick Datum: 2017-08-10 22:29:03
Kolíkáč: taky vám tak bylo v Petříkově větrno, nebo když se vždycky vracím tak fouká protivítr
Jsem si říkal kdo to v Průhonicích proti mně dře pláště o asvalt, a já proč ta silnice je tak odrbaná, to Kolíkáč s Icemanem za to škubou až to lítá kolem
Autor: Kolíkáč Datum: 2017-08-10 19:47:32
S Icemanem obrousit plaste, na Petrikov a pak ve svatostanku U Vendyse se pomodlit u mešního iontu. Petre diky!
Doma zjistuji, ze jsem tam v tom rozruseni nechal mobil, hold startak je tu! V nervech zpet, nastesti tam s nim sedel hodny stamgast a v poradku mi ho predal ... uff ...
Autor: Kolbaba Datum: 2017-08-10 19:10:50
Cyklistická na sobotu
Autor: Kolíkáč Datum: 2017-08-10 14:32:49
Turisto, Karle, Camrdo, MCHamer ... furt verim, ze date to nej v CR a v 7h v Krupske budete mit tep min. 110!
Docetl jsem povinnou literaturu z roku 2016, takze hlavne se dobre vycurat a nedavat na poslednim bufetu palacinky! A na pocity se nesmí moc dát a Šlapat dokud žiju! Taky jedu na vysledek, v cili do 8:30h. by byl pro me sen!
Vcera zbezna kontrola kola a nevericne cumim na rizly contik z boku. Na nem asi 500km Tak radeji neriskuji a davam funglovky 25 plaste, ale to znamena prerusit sacharidovy doping a dneska je aspon trochu obrousit, at neklouzou na tom rannim slizu
Trať Počet
250 km 222
180 km 267
110 km 471
Celkem 960
Verim pres 1000 lidi...
Autor: Kolbaba Datum: 2017-08-10 13:26:57
OK. Tak přibrzdím ...
Autor: Strejda Datum: 2017-08-10 13:13:36
. Maratonskym, prece je to marathon.
Autor: Kolbaba Datum: 2017-08-10 12:27:32
Také pojedu na výsledek . Ale tempem maratónským nebo uacovým ?
Autor: Strejda Datum: 2017-08-10 12:02:18
Kolbabo, mam v planu jet na vysledek. To vis, kazdy domestik by mel aspon jednou za sezonu dostat sanci . Ale palny jsou plany, jak to dopadne ve skutecnosti - to se necham prekvapit.
Autor: Kolbaba Datum: 2017-08-10 11:43:15
Strejdo, pojedeš tempem maratonskym nebo uacovym ?
Autor: Strejda Datum: 2017-08-09 14:25:09
Tak ja uz auto mam plne
 

Témata za poslední 3 měsíce

 
ID Název Akce Přísp. Poslední příspěvek Založil Privátní
123 Zlaťák Akce 321 2018-07-17 09:24:19 - Iceman Iceman NE
563 Pohar tri kopcu   1521 2018-07-17 08:05:15 - Karl Kolíkáč NE
510 PPP-Praha-Praděd-Praha Akce 774 2018-07-17 08:00:44 - Karl Kolíkáč NE
422 Trénujeme v létě Akce 1455 2018-07-15 23:24:32 - Karl Kolíkáč NE
447 Krušnoton Akce 604 2018-07-15 19:34:48 - Koník Kolíkáč NE
124 Salzkammergut Trophy Akce 25 2018-07-15 17:14:43 - Koník Jestřáb NE
376 Koloděje Akce 1883 2018-07-14 21:28:56 - Kolíkáč Kolíkáč NE
502 Akce v Alpách   133 2018-07-14 19:23:11 - Kolíkáč Canadien NE
400 Závodíme na MTB   458 2018-07-14 17:33:43 - Kolíkáč kámen úrazu NE
187 Giro de Zavadilka Akce 142 2018-07-14 17:25:03 - Kolíkáč Doktor NE
270 Krkonoše aneb na kole až do nebes Akce 97 2018-07-14 17:17:03 - Kolíkáč Kolíkáč NE
405 CKKV - Praha-Doksy Akce 745 2018-07-14 14:03:33 - Kolíkáč Kolíkáč NE
366 Král Šumavy Akce 1644 2018-07-11 15:29:41 - Koník Kolíkáč NE
46 Kola - servis, nákup ...   2474 2018-07-10 21:39:50 - Léňa D!ablo ANO
420 Okolo Tater Akce 302 2018-07-10 10:26:39 - Strejda Strejda NE
20 Zajímavé informace   1532 2018-07-09 14:26:12 - Strejda D!ablo NE
317 Beskyd Tour Akce 790 2018-07-09 14:21:55 - Strejda Kolíkáč NE
421 Závodíme v létě   533 2018-07-09 11:35:38 - Iceman Léňa NE
258 Roadcup   157 2018-07-03 21:47:30 - Kolíkáč Kolíkáč NE
424 UAC - Kolem Posázaví Akce 233 2018-07-03 10:41:40 - Kolíkáč Kolíkáč NE
552 Krakonošův cyklomaraton Akce 129 2018-07-02 16:40:40 - Kolíkáč Koník NE
600 Radar tour   1 2018-07-02 10:09:29 - Strejda Strejda NE
548 UAC - O letního krále vrchařů Akce 51 2018-06-26 10:53:34 - Kolbaba Kolíkáč NE
394 Rampušák Akce 822 2018-06-22 20:01:42 - Hrabosh Kolíkáč NE
82 Mallorka, Toskansko Akce 24 2018-06-20 10:04:28 - Nick Strejda NE
489 Vinohradské Blátošlapky   110 2018-06-19 20:00:06 - Barbánek Kuře NE
384 Trénujeme na jaře Akce 1893 2018-06-17 21:35:10 - Turista Kolíkáč NE
18 Nový člen, host   738 2018-06-14 19:50:26 - Kapr Kolíkáč NE
579 UAC - Litvínov-Lesná Akce 53 2018-06-14 12:05:54 - Kolíkáč Kolíkáč NE
323 UAC - časovka družstev Akce 482 2018-06-12 09:23:42 - Kolíkáč Alánek NE
244 Šlapky v seriálech (UAC, CKKV, ELM ...)   614 2018-06-12 09:21:52 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
497 Závodíme v ŠUAC, MP, JAL   99 2018-06-11 21:39:36 - Dreamer Léňa NE
518 Pečecká 100 Akce 70 2018-06-11 10:07:08 - Kolíkáč Bonzo NE
374 Mamut Tour Akce 1028 2018-06-09 21:26:28 - Jirus Strejda NE
292 Malevil Akce 71 2018-06-09 19:41:33 - Jirus Marťas NE
476 Doubrava Vysočina Tour Akce 58 2018-06-08 15:19:25 - Kolíkáč Kolíkáč NE
415 Modrá hvězda   371 2018-06-07 12:10:34 - Kapr Bobek NE
524 Historie Šlapek   19 2018-06-07 09:22:58 - Kolíkáč Kolíkáč NE
587 Bez kola to taky jde ...   135 2018-06-04 20:53:44 - Malina Malina NE
296 Král Šumavy MTB Akce 243 2018-06-04 18:43:47 - Koník Kotě NE
67 Soutěž Šlapka roku   450 2018-06-04 13:16:11 - VSid Jura ANO
467 Karlovy Vary-Unhošť Akce 175 2018-05-29 21:31:04 - Dreamer Kolíkáč NE
599 Orlík Akce 44 2018-05-24 08:13:02 - Profesor Kolíkáč NE
337 UAC - Bělečské okruhy Akce 154 2018-05-21 22:46:43 - Kolíkáč Marťas NE
375 Závodíme na jaře   514 2018-05-21 14:26:36 - Hulis Léňa NE
554 Běleč - organizace   57 2018-05-20 22:02:32 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
402 Závodíme v UAC   473 2018-05-19 21:08:04 - Camrda Alánek NE
593 Giro d´Italia   25 2018-05-17 21:32:23 - Kolíkáč Kolíkáč NE
128 Pořádání závodů   158 2018-05-16 12:36:13 - Kolíkáč Andy ANO
81 Vinohradské Běhny   3841 2018-05-14 21:35:41 - Turista Kolbaba NE
535 Strava.com   164 2018-05-07 21:37:45 - Hulis Soused NE
19 Dresy, trička, bidony, samolepky   2638 2018-05-04 07:45:51 - Kolíkáč Soused ANO
557 UAC - Milovice-Pave Tour Akce 110 2018-05-03 13:23:09 - Kolíkáč Kolíkáč NE
457 Sázavák Akce 295 2018-04-30 09:41:57 - Iceman Kolíkáč NE
566 Sázavák - organizace Akce 25 2018-04-26 16:36:19 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
577 UAC - Časovka do vrchu Knovíz Akce 110 2018-04-25 15:39:48 - Camrda Kolíkáč NE
349 UAC - Stodůlky-Karlštejn-Stodůlky Akce 137 2018-04-24 10:21:42 - Kolíkáč Robin NE
STRAVA :: Fotogalerie rajce.net :: YouTube :: Facebook :: Webdesign ©2007 by JuraSOFT .. ..