Diskuze
Anonymní uživatel :: Přihlásit

Diskuze


Pro vstup do diskuze je potřeba se přihlásit, pro zaslání přihlašovacích údajů si napište zde.
Archiv diskuze: 2004-2006 :: 2004 :: 2003

Příspěvky k tématu: Bez kola to taky jde ...  (ID: 587)

Ostatní témata
Autor: Iceman Datum: 2018-11-15 10:35:32
To nejsou reporty to je poezie !
Autor: Malina Datum: 2018-11-14 10:48:23
Bobku jo! Tohle jsem řek, že jo!
Autor: Malina Datum: 2018-11-02 18:10:55
Hosi ze sousl siti, s kteryma tam jdu, poslou urcite nejakou vzkazku. Vypada to na dve ultimatni noci plne momentu prekvapeni.

Icemane, skoda! Meli jsme te jako zalohu v pripade, ze bude vsude zavreno.
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-11-02 16:16:14
Verim v Olivetskou horu a Island!
Autor: Iceman Datum: 2018-11-02 16:11:57
Nejsem bohužel ale budu v Nové Pace, rád Vás uvítám i tam
Autor: Malina Datum: 2018-11-02 10:28:02
Bobek, Pája, Malina...skoro po roce další dávka 2 denního setrvalého pobytu na čerstvém vzduchu. Jizerské hory v podzimní kráse. Skončíme tam, kam nás vítr zavane. Snad ne do Bohdalovic, vyplenit med v úle a potrhat několik svijanských oveček.

A v pondělní ráno backside flip - sežrat zbytky hovězího, vyčistit zuby a zkusit vylézt legendární Údolní cestu na Nos přes pět kroužků!
Autor: Malina Datum: 2018-09-25 12:00:03
Na tom šutru seděla pěkná holka a chválila mě, jak pěkně hákuju!
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-09-25 11:33:14
Covece Jirko, ty tady mas vyraz, jako kdyz jsi hakoval Zahradu!
Autor: Malina Datum: 2018-06-04 20:53:44
Resili jsme vcely. Dostali jsme burta. Pokecali. Bylo to posledni krasny toho dne. Pak uz jen 7hodinove koukani na lytka z Prehvozdi...
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-06-04 15:20:20
Dobry! Bojim se az tam zacnete sazet dvoukila, stanou se z Vas wobchazeči a zakoncite to Obchodem okolo CR! Nevidim fotky z Icemanova sklepa...
Autor: Malina Datum: 2018-06-04 13:20:43
Kalilo se nejen na Doksech... 90km chlapošrot s Barbánek viz album.
Autor: Iceman Datum: 2018-05-31 08:00:46
Počítám s Vámi, Barbánek souřadnice ví
Autor: Barbánek Datum: 2018-05-31 06:08:08
Pořád jsou volná místa.... Dreamer je to tak. Už se těšíme až vyrazíme na pancíř a jeho okolí!!!
Autor: Dreamer Datum: 2018-05-30 22:00:07
Prave jsem s chuti precetl report od Barbanka a jak koukam, brzy bude nasledovat dalsi, mozna jeste vyzivnejsi! Je dobre, ze je zivot tak rozmanity a k naplneni vede nespocet cest!
Autor: Malina Datum: 2018-05-30 20:36:35
To vymyslel Barbanatek. Jsem jenom zvedavej jak mu to pujde. Naposledy se to docela povedlo.
Autor: Barbánek Datum: 2018-05-30 18:42:49
To pivo u mamky bude chutnat
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-05-30 17:55:04
Kolik ejlu kolovalo zilami, kdyz jsi to vymyslel? Me staci Lucni se sedym vlkem, kdyz hobluje uhli
Autor: Malina Datum: 2018-05-30 16:24:01
Byl to rozdil v tom, ze jsem byl linej to preklitat. Diky sedej vlku za upozorneni, pujdeme presne tak jak pises.
Autor: HonzaB Datum: 2018-05-30 15:42:23
Hezka trasa. Kdybych se nemel tak rad, tak bych to zkusil zdolat. Jen dotaz... proc nezacnete v Peci, nevyjedete na Snezku lanovkou a pak jdete primo na Jested? Tech 6 km navic z Lucni a zpet, muze bejt rozdil mezi zivotem a smrti.
Autor: Malina Datum: 2018-05-30 13:03:30
Napíšem. Dáme si nějakýho ejla. :)
Autor: Iceman Datum: 2018-05-30 10:39:58
Na tý trase má moje mamka barák, napiš kdy vyrážíte, já zajistím aby bylo ve sklepě dost piva
Autor: Malina Datum: 2018-05-30 09:52:52
Nic nám nepůjčuj. Přijeď někam o víkendu na pivko! Na následující linii si můžeš vybrat. Udej místo, čas a stupňovitost piva.
Autor: Iceman Datum: 2018-05-30 09:08:14
Kdybyste řekli mohl jsem Vám půjčit kolo
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-05-30 07:38:34
Krasne pocteni k ranni kavicce Ted uz vime az na dřeň, co znamena, kdyz se rekne: jdi do Prcic!
Autor: Barbánek Datum: 2018-05-29 20:58:13
Sobotní výlet
Začalo to úplně nevinně. Jednoho dne jsem já a několik dalších z nás dostal od reverenda Maliny zprávu. Pojďte do Prčic na výlet pohovořit o našich prokletých životech. Chvilku jsem to ignoroval,ale jak už to bývá červík v hlavě hlodá a netrvalo dlouho a přihlásil jsem se na výlet o kterém jsem vůbec nic nevěděl a moc vědět nechtěl. Jen to že z Prahy to je 70km a jde se na jih. 19 května se blíží a Malina posílá email co do batohu a hlavně co na sebe orange dres! Domluveno máme i že sraz na Hájích bude ve 4.40hod.
Celý týden v těle koluje obava zda to tělo vydrží a sdělujeme si,že už nás nohy bolí teď
A konečně tu máme pátek odpoledne a my jdeme s Renčou a sousedy za kulturou do Dejvického divadla,cestou ve vlaku už popíjíme a i v centru Prahy prostě se bavíme a je nám fajn. I když vím,že se domu dostanu po půlnoci a ve 3.10hod budu vstávat, abych stihl připravit jídlo sebou a dobalit batoh. Ve 4hod už vyjíždím směr Háje a užívám si jak jsou silnice prázdné. Za 30minut už parkuji a jdu směr sraz ve vestibulu metra. Už tam je spousty nadšených lidí a Balů který původně měl jít z Týnce, ale prý kolega z práce to vzdal a tak jde z Prahy už prý poněkolikáté.
Jdu tedy koupit dvě vstupenky na dnešní výlet a čekám na svého reverenda, který mi bude dělat společnost celý den. Když se ukáže, úsměv naskočí na našich rtech, nastává vřelé přivítání oooo jak rád ho vidím. A když sundá bundu hala se rozzáří oranžovou a v tu chvíli mi přijde jako když se naše těla propojila pupeční šňůrou . Z batohu vyndám plechovku Plzně na horší časy,jak ty závaží Jirka nemá rád,ale už si na ně pomalu zvyká Nechat dát první razítko do mapy a počkat na startování bouchnutím několika papírových pytlíku a dav se dá do pohybu ve 4.58hod směr Prčice.
Balů jde s nám,i ptám se ho na pár věcí a on odpoví,ale jak později zjišťujeme,tak úplně špatně. Pak už neříkal vůbec nic, byl prostě nudný. A tak už to máme ve společné režii s Malinou a povídáme a povídáme. Cesta utíká pod nohama a já koukám jaké pěkné cesty jsou z města ven. Je celkem chladno ale modrá obloha slibuje krásný sluníčkový den. Trasa je dobře značená což organizátorům dělá dobrou vizitku ,že to dělají dobře. Zase poznávám jiný pohled naší krajiny a to jako chodec,jsem rád,že je chůze nejpřirozenější pohyb tak by měl být člověk bez obav Potkáváme spousty výletníků a každý to pojal po svém,někdo jde v klidu,někdo běží,někdo jde jistým krokem vstříc vyznačeným cestám a někdo volí chůzi a každý kopec dolů běží. I my to tak začínáme praktikovat a je to mnohem lepší. Když už sbíháme delší dobu značí to blížící se Týnec nad Sázavou kde je první větší kontrolní bod a odkud začíná kratší trasa do Prčic. Mám jasno tady vyndám hůlky z batohu. Malina už je delší dobu používal. Než jsem přišel z wc byla otevřená první Plzeň. Bratrsky ji vypijeme a pokračujeme dál. Nějak se nemůžu s hůlkami sesynchronizovat a tak efekt není ideální ale s kilometry jsem i toto vyladil. Čím dále od Prahy tím více obyvatel žije touto akcí a nabízí různé občerstvení. Jedno takové místo bych nazval Svatý kopeček před Neveklovem kde na vrcholku cesty u lesa dvě ženy s dětmi mají pípu a různé placky,dáváme si pivo,placku a chvilku sedneme. Stejně je na tom světě krásně a nálada pořád výborná!!!
Pak už to je pár km do Neveklova kam přicházíme na náměstí plné chodců,běžců a cyklistů. Dostáváme další razítko a není snad stanoviště kde by někdo nahlas neřekkl ááá Vinohradské Šlaky prostě to potěší jak jsme vidět!Odtud začíná další kratší trasa. Dáváme druhou Plzeň co táhneme z Prahy je ještě studená,něco malého k jídlu a k čongům si jdu koupit vodu a kolu ta se po cestě hodí. Říkal jsem že v Neveklově vezmu sluneční brýle,ale copak to jde mít brýle a povídat si s reverendem a nedívat se mu přímo do očí a tak je nechávám v batohu. Zvedáme se a jdeme k dalšímu kontrolnímu bodu a to v Kosově Hoře. Občas z našich úst vypadne slovo je to ještě daleko,daleko,daleko. Zakazujeme si toto slovo používat ale opět po pár km vyletí je to daleko a daleko to bylo. Pořád si povídáme o těch našich prokletých životech a na řadu přišla kola od čonga, zřejmě cukr z těla odchází. Už sem tam prohodíme slova jako co nohy,chodidla a další,první náznaky bolesti už máme ale pořád to jde. Zhruba 4km před Kosovou Horou přestáváme mluvit,říká se mlčeti zlato ale v našem případě to znamená krizi jako prase, pupeční šňůrou propojený nás postihla ve stejnou chvíli. Člověk mlčí vnímá bolest nohou popoběhnout nejde a v hlavě se mu honí myšlenky proč,co bude dál, baterky dochází a pořád to je proklatě daleko!!! Už vidím nějaké domy a jásám,že už se blížíme Jirka se podívá do mapy a pronese asi tě zklamu je to ještě daleko, no ty woe to snad nééé!
Nějakým způsobem dojdeme do Kosovy Hory a první místo na odpočinek vidíme stánek místních hasičů a tak k nim zavítáme. Sedneme do trávy pod stromy do stínu a koukáme na sebe a co bude dál. Malina sundavá boty,ponožky a jde se vypořádat s puchýři. Já jdu pro pivo a malinovku příjdu zpět ,Jirka maže nohy krémem a má zimnici jako svině,no ty woe! Já se napiji a udělalo se mi špatně od žaludku. S bolavými kroky dojdu ke stánku pro klobásu musím prostě jíst,Jirka to řeší studentskou pečetí. Náš stav je vážně špatný a nad mou hlavou se vznáší obláček DNF do cíle to je ještě 19km a v tomto stavu to je nereálné. Nejsem zastánce chemie ale z batohu vyndavám ibalgin a nabízím i Jirkovi dáme každý dva a netušíme co se bude dít. Jirka nasadí lehčí obuv ještě chvilku posedíme a s bolavým tělem vyrážíme pomalu pro další razítko. Najednou se stává zázrak, chemie se v těle proudí a bolest rychle ustupuje a najednou se začínám cítit jako na začátku dnešního výletu v Praze i Malina začíná být fit a tak je nám znovu do zpěvu a povídání. Jdeme se nám svěže, bolest pryč a Prčice se blíží. Tak jako se blíží Prčice blíží se i bouřka obloha se zatahuje blesky září a nám je to úplně jedno. Stejně jako, že nevíme kde budeme trávit dnešní noc. Nemáme vůbec nic naplánované je to hrozně osvobozující. A už tu máme cíl, náměstí uzavřené plné stánků s jídlem,pitím no prostě se vším co člověk po tak dlouhé době potřebuje. Na náměstí přícházíme v 19,30 což z našeho pohledu absolutně krásné. Obejmutí a stisknutí ruky je v tu chvíli nejvíc máme ohromnou radost a můžeme si udělat další čárku za splnění další výzvy. Tak a teď už honem pro poslední razítko,plastovou botu,lízatko a tatranku. Poděkovat za krásný den a ještě musíme pro bonusový dárek pro chodce z Prahy což byl magnet na lednici s botou. Tam se dozvíme naše pořadí 306 a 307 skoro z 900 startujících z Prahy no nevím kolik lidí po nás mohlo ještě dojít.
A teď hurá pro zaslouženou odměnu a to pivo,klobásu tohle vše bylo v režii Maliny jak ten se o mě staral já už jen seděl ve výklenku v průchodě a vše mi nosil až pod nos připadal jsem si jako v ráji. Sedíme tam na schodě,jíme pijeme a náměstí kropí kapky deště. Byla to taková rychlá přeháňka. Šel pro další pivo a malinovku, když bylo v žaludku jako v pokojíčku začínáme řešit co dál. Paní na informacích nám řekla,že svoz autobusů do Prahy jede z náměstí v Sedleci. A tak jdeme další km na vedlejší náměstí. Zakoupíme lístky a čekáme na odvoz domů. Vše šlo hladce,sedíme,spíme a najednou slyšíme Praha Opatov. Bylo těžké se zvednout a udělat přirozený pohyb,jeden pán měl problém vůbec slézt pár strmých schodů z autobusu. Vypadá to jako když přijel autobus retardů,na Opatově byl největší zájem o madlo u schodů,bylo to vše hrozně komické
Jsem pozván do Vršovického bytu kde se o mě opět reverend stará. Opíjí mě becherovkou,krmí sýrem a je prostě skvělý, kdo ho zná ten ví o čem píši!!
V půl jedné jdeme spát a ještě jednou si říkáme jak to byl pěkný den a pak už o ničem nevím.
Ráno se probouzím je mi fajn,nohy bolí tou zdravou bolestí a vše naznačuje,že tohle se rozhýbe. Výborná snídaně na vidličku,silná káva jak má být a odvoz na Háje k autu děkuji Jirko.
Bylo to výživné a opravdu daleko přesně 74km Velký obdiv všem kdo si ráno přivstal a šel na jih!!!
A co dodat na závěr, červík v hlavě zase hlodá………...
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-05-29 17:17:21
"Teču na odpoledním slunci jak romadůr v Káhiře." Malino, pěkné přirovnaní, na 170km Mamuta jsem si taky tak pripadal
Autor: Malina Datum: 2018-05-19 23:53:16
Damy a pratele, opet neco do sbirky "Budu nad tim muset chvili premyslet". Barbanek se projevil jak jsem planoval - utahnul a drzel. Nebyt jeho solidarity a projevu pratelstvi, sedim ve strouze v Kosove Hore totalne zdemolovanej jeste ted. Tam jsme zahrali rozhodujici Bang a mne prisly docela dobre karty: Lioton, Studentska, Nahradni boty a 2 karty Brufen. To me vratilo do hry a mohl jsem byt soucasti bajecneho dojezdu poslednich km v Barbankovo stylu "Trekova hulka je vic nez puchyre". Smekam pred nim. Vstaval ve tri, patnact hodin na nohach. Ted si ho tady piplam opityho doma, abych mu to alespon trochu splatil. Za sebe si muzu po dreamrovsku ohrat polivcicku, ze mam stesti na lidi. Dobrou noc vsem reverendum!
Autor: Balu Datum: 2018-05-19 22:23:35
Skoncil jsem na 45 km a jel domu.
Autor: Camrda Datum: 2018-05-19 21:05:48
Balu volal, že píchnul levou botu
Autor: Barbánek Datum: 2018-05-19 20:42:50
Balu,kde jsi?
Autor: Malina Datum: 2018-05-16 17:23:28
Můžeš použít pro ledacos. :)
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-05-16 13:49:19
Jirko to sedi ... "Přijdeš střízlivej, odcházíš sjetej jak motyka."
Autor: Balu Datum: 2018-05-15 08:39:32
Jdu jenom 50 km
Autor: Barbánek Datum: 2018-05-15 07:33:25
Ještě jsou poslední místa,tak neváhejte
Autor: Balu Datum: 2018-05-14 14:33:14
Maximalne tak v cili Malino
Autor: Malina Datum: 2018-05-14 11:44:29
Neumíme selfie, kdo přijde vyfotit v sobotu v 4:45 dva obtloustlé ve Šlapkovském na startu Praha-Prčice?
Autor: Malina Datum: 2018-02-28 12:43:31
Něco nového, quick, quick, slow v reportech.
Autor: Malina Datum: 2018-02-28 11:35:28
Turisto, převáděj to vzhledem k Pancíři. Vše ostatní je irelevantní!
Autor: Pája Datum: 2018-02-28 08:45:25
Díky kluci za zpětnou vazbu.
Turisto: měl by jsi postupovat dle manuálu, když píšeme, že se to má číst 13 minut tak to máš část 13 minut, jinak musíš přidat :)
Autor: Turista Datum: 2018-02-27 21:44:49
Moc pekny Pajo, jeden z nejlepsich dilu vasi Julcikovske sagy. Vadi ze jsem to cetl asi pul hodiny?
Autor: Dreamer Datum: 2018-02-27 20:54:36
Opet vytecny report Pajo a dekuji, ze v nem doslo i na Pancir!
Autor: Malina Datum: 2018-02-26 14:04:02
To je macek! Super Pájo!
Rychle vyprat hadry, namlít kávu, zalepit mozoly, vzít hřejivé implantáty, zavést špunty do uší a popojet ještě dál!

Tahle sezóna se nebezpečně rozeběhla!
Autor: Malina Datum: 2018-02-21 12:12:46
Už chci psát nějaké vzkazky, ale není čas! Nesmí to ale v mysli zapadnout. Za chvílí to zase zabijeme kladivama...
Uff, ten reverendskej život je jak indiánskej běh.
Autor: Pája Datum: 2018-02-21 09:12:20
Já to furt cpu někomu v práci abych se mohl znovu podívat na ty fotky a ještě jednou si to připomněl :), jinak na záhrab se ptal už i barbánek, větřím nějakou akci :)
Autor: Malina Datum: 2018-02-20 22:43:49
Prvni flashbacky se dostavuji...
Autor: Turista Datum: 2018-02-20 22:14:51
Krasa, tenhle vylet by se mi taky libil, proc je toho casu tak malo.
Autor: Dreamer Datum: 2018-02-20 20:24:00
Krasny fotky, radost pohledet!
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-02-20 20:18:58
Fantazie, to pocasi jste meli neskutecny! Priste ale verim ve snehovy bivak, ty chaty to je na vas moc hogo fogo ne?
Autor: Barbánek Datum: 2018-02-20 19:46:09
Další foto v galerii
Autor: Barbánek Datum: 2018-02-20 16:27:09
Camrdo chybí z koupelny....
 

Témata za poslední 3 měsíce

 
ID Název Akce Přísp. Poslední příspěvek Založil Privátní
365 Vítání Martina na bílém kole Akce 525 2018-11-16 12:32:32 - Kolíkáč Kolíkáč NE
81 Vinohradské Běhny   3867 2018-11-16 10:09:48 - Kocour Kolbaba NE
19 Dresy, trička, bidony, samolepky   2665 2018-11-16 08:39:18 - Kolíkáč Soused ANO
587 Bez kola to taky jde ...   143 2018-11-15 10:35:32 - Iceman Malina NE
439 Trénujeme na podzim   2571 2018-11-15 09:25:07 - Iceman Kajman NE
107 Pokladna, adresář členů, fotogalerie   1 2018-11-08 21:35:06 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
46 Kola - servis, nákup ...   2487 2018-11-08 18:01:47 - Bobek D!ablo ANO
489 Vinohradské Blátošlapky   150 2018-11-08 07:55:53 - Karl Kuře NE
67 Soutěž Šlapka roku   452 2018-11-01 21:20:48 - Bobek Jura ANO
400 Závodíme na MTB   504 2018-10-31 16:49:55 - VSid kámen úrazu NE
405 CKKV - Praha-Doksy Akce 746 2018-10-30 16:20:06 - Kolíkáč Kolíkáč NE
595 Peruc Akce 104 2018-10-30 15:06:07 - Kolíkáč Kolíkáč NE
244 Šlapky v seriálech (UAC, CKKV, ELM ...)   617 2018-10-29 09:33:44 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
74 POSPOS - Po stopách POS Akce 309 2018-10-28 09:54:37 - Turista Kolíkáč NE
20 Zajímavé informace   1536 2018-10-27 20:59:27 - Jirus D!ablo NE
231 UAC - závěrečný balík Akce 120 2018-10-25 16:36:36 - Strejda D!ablo NE
100 Jarní Chorvatsko   75 2018-10-24 06:16:23 - Alf Gejza NE
270 Krkonoše aneb na kole až do nebes Akce 108 2018-10-19 20:58:33 - Camrda Kolíkáč NE
258 Roadcup   173 2018-10-17 10:56:16 - Kolíkáč Kolíkáč NE
229 CT Author Cup Akce 172 2018-10-15 15:54:02 - Kolíkáč Gejza NE
437 Závodíme na podzim   169 2018-10-09 18:26:18 - Kolíkáč Strejda NE
364 Valná hromada a vyhlášení Šlapky Akce 310 2018-10-09 07:53:10 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
433 Úvaly-Český Šternberk-Úvaly Akce 199 2018-10-07 21:28:47 - Bobek Kolíkáč NE
434 POS - Poslední šlápnutí Akce 351 2018-10-05 16:44:10 - D!ablo D!ablo NE
421 Závodíme v létě   556 2018-10-02 15:27:39 - Hulis Léňa NE
359 UAC - Klikovy vrchy Akce 361 2018-09-24 12:09:35 - Strejda Kolíkáč NE
422 Trénujeme v létě Akce 1561 2018-09-23 21:15:05 - Bobek Kolíkáč NE
376 Koloděje Akce 1943 2018-09-21 10:03:25 - Kolíkáč Kolíkáč NE
319 POS - Poslední Šlápnutí - organizace Akce 306 2018-09-21 09:37:42 - Kolíkáč D!ablo ANO
543 UAC - O nejlepšího vrchaře Akce 116 2018-09-19 11:43:19 - VSid Kolíkáč NE
402 Závodíme v UAC   482 2018-09-16 19:33:57 - Dreamer Alánek NE
571 Krajem Mirka Zbuzka Akce 25 2018-09-09 14:54:22 - Kolíkáč Kolíkáč NE
488 UAC - Dobrovice Akce 172 2018-09-06 22:38:25 - Koník Kolíkáč NE
535 Strava.com   167 2018-09-03 00:52:17 - Look_as Soused NE
366 Král Šumavy Akce 1662 2018-09-02 20:48:00 - Bobek Kolíkáč NE
415 Modrá Hvězda   373 2018-08-26 22:51:34 - Bobek Bobek NE
18 Nový člen, host   739 2018-08-20 12:54:52 - Kolíkáč Kolíkáč NE
211 CKKV - časovka do vrchu Lipence Akce 231 2018-08-20 10:16:47 - Kolíkáč Bigmig NE
447 Krušnoton Akce 659 2018-08-18 21:18:24 - Kolíkáč Kolíkáč NE
STRAVA :: Fotogalerie rajce.net :: YouTube :: Facebook :: Webdesign ©2007 by JuraSOFT .. ..