Kalendář
Anonymní uživatel :: Přihlásit

Kalendář akcí s účastí Vinohradských Šlapek

 
Vypsat akce typu:
 
Nefiltrovat výpis
 
 
ID Datum Den Typ Název Účastníků Reportů
4021 2022-01-01 So Vyjížďka Novoroční Cukrák 12 2
4076 2022-01-15 So Vyjížďka Šlap okolo Prah(y) 15 3
4022 2022-01-23 Ne Vyjížďka Štětí 6 2
4099 2022-01-29 So Vyjížďka Košice 6 3
4023 2022-02-05 So Vyjížďka Peruc 14 3
4114 2022-02-10 Čt Vyjížďka Jižní Čechy 6 3
4097 2022-02-12 So Vyjížďka Nový Bydžov 10 3
4109 2022-02-19 So Vyjížďka Kamenné Mosty 7 1
4136 2022-02-24 Čt Vyjížďka Jižní Čechy 4 2
4098 2022-02-26 So Vyjížďka Lukov 5 2
4014 2022-03-06 Ne Vyjížďka Ústí nad Labem 7 2
4115 2022-03-12 So Vyjížďka Trosky 6 1
4096 2022-03-20 Ne Vyjížďka Rytířov 10 3
4110 2022-03-26 So Vyjížďka Hurá na Ještěd 5 1
3831 2022-03-30 St Soustředění Soustředění na Jižní Moravě 20 3
4140 2022-04-17 Ne Vyjížďka Pekelnými lesy 3 3
3987 2022-04-19 Út Jičínská cykloliga Slatiny 5 0
4093 2022-04-22 Silniční závod Sázavák 0 0
4139 2022-04-23 So Časovka Šandovka 6 0
4141 2022-04-23 So Vyjížďka TdK Classic 2 2
4143 2022-04-24 Ne Časovka Březinka 1 0
4017 2022-04-26 Út Jičínská cykloliga Klepanda 5 1
4020 2022-04-30 So Vyjížďka Sázavák 5 3
4144 2022-05-01 Ne MTB závod Pražský MTB pohár Zličín 1 0
3846 2022-05-03 Út Jičínská cykloliga Mladějov 7 0
4131 2022-05-07 So Silniční závod Lužecká šlapka 4 2
4142 2022-05-07 So Časovka Sezemice časovka 3 0
4137 2022-05-08 Ne UAC Kraslický šíp 3 0
4145 2022-05-08 Ne ZAL Dolní Lukavice 1 1
4147 2022-05-08 Ne Extraliga Masters Sezemice silnice 2 1
4003 2022-05-10 Út Jičínská cykloliga Radim 6 0
4168 2022-05-14 So MTB závod Třebešín děti 1 0
4149 2022-05-15 Ne Kavkazcup 2 okruhy 1 0
4029 2022-05-17 Út Jičínská cykloliga Pleskoty 5 0
4101 2022-05-21 So Silniční etapový závod Tour de Korutany - 1.etapa 1 0
4155 2022-05-21 So Časovka Vilém 4 0
4102 2022-05-22 Ne Silniční etapový závod Tour de Korutany - 2.etapa 1 0
4138 2022-05-22 Ne UAC Pahorek 2 0
4148 2022-05-22 Ne Extraliga Masters Sedlec-Prčice 4 2
4103 2022-05-23 Po Silniční etapový závod Tour de Korutany - 3.etapa 1 0
4104 2022-05-24 Út Silniční etapový závod Tour de Korutany - 4.etapa 1 0
3848 2022-05-25 St Jičínská cykloliga Železnice - Kumburk 4 1
4105 2022-05-25 St Silniční etapový závod Tour de Korutany - 5.etapa 1 0
4106 2022-05-26 Čt Silniční etapový závod Tour de Korutany - 6.etapa 1 1
4156 2022-05-26 Čt Časovka Vítkov 1 0
4157 2022-05-26 Čt Vyjížďka Praha-Doksy 3 0
4091 2022-05-28 So Marathon cup Mamut Tour 6 1
4158 2022-05-29 Ne Časovka Semechnice 2 0
4012 2022-05-31 Út Jičínská cykloliga Lázně Bělohrad (dvojice) 6 0
4160 2022-06-02 Čt Časovka Kryštofák 3 0
3718 2022-06-04 So Ultramaraton Montana 24 2 0
4163 2022-06-04 So Časovka Tour de Kozovazy 1 1
4166 2022-06-04 So Silniční maraton Perníková 24 1 0
4119 2022-06-05 Ne UAC Tuchořice 5 2
4150 2022-06-05 Ne Kavkazcup Drahany 1 0
4089 2022-06-07 Út Jičínská cykloliga Střevač 4 0
4164 2022-06-10 Silniční závod Velká cena 1 0
4070 2022-06-11 So Cyklistický závod L´Etape CZ by TdF 7 3
4171 2022-06-11 So MTB závod Třebešín děti 1 0
4159 2022-06-12 Ne Časovka Pohoří 1 0
4162 2022-06-12 Ne JAL Blsecké okruhy 1 0
4170 2022-06-12 Ne MTB závod Bikeranch cup 1 0
4108 2022-06-14 Út Jičínská cykloliga Jičíněves-Slavhostice 6 0
4090 2022-06-18 So Marathon cup Krakonošův cyklomaraton 9 5
4117 2022-06-18 So Silniční maraton Zlaté kolo Vysočiny 4 1
4178 2022-06-18 So Silniční maraton Fanatik Plzeň 1 0
4146 2022-06-19 Ne Silniční závod Krupka-Komáří vížka 1 0
3868 2022-06-21 Út Jičínská cykloliga Lázně Bělohrad-Pecka 4 0
4092 2022-06-25 So Marathon cup Beskyd Tour 7 2
4165 2022-06-25 So Časovka Strnadova 30 1 0
4182 2022-06-25 So MTB závod Vinařská 50 2 0
4151 2022-06-26 Ne Kavkazcup Bílovice 1 0
4183 2022-06-26 Ne MTB závod Bikeranch cup 1 0
4010 2022-06-28 Út Jičínská cykloliga Vidochov 5 0
4180 2022-07-02 So JAL Časovka Tálín 6 0
4120 2022-07-05 Út UAC Giro de Zavadilka 7 0
4121 2022-07-05 Út UAC Memoriál Zdeňka Bambáska 9 0
4167 2022-07-05 Út Silniční závod Žlebský Zubr 2 3
4122 2022-07-06 St UAC Roudnice nad Labem 5 2
4086 2022-07-10 Ne Silniční maraton Briançon-Alpe d´Huez 3 1
4118 2022-07-10 Ne UAC Litvínov-Lesná 4 3
3922 2022-07-12 Út Jičínská cykloliga Košov 2 0
4184 2022-07-15 UAC MČR SAC kritérium 1 0
4130 2022-07-16 So UAC MČR SAC časovka 3 0
4186 2022-07-16 So Silniční závod Kolem Melechova 1 1
4127 2022-07-17 Ne Silniční závod Žernovský bajk Road 1 1
4129 2022-07-17 Ne UAC MČR SAC silnice 3 1
4185 2022-07-23 So Moravský pohár Dlouhé Stráně 1 1
4188 2022-07-23 So MTB závod Rakovnické cyklování - děti 1 0
4191 2022-07-24 Ne Silniční kritérium Rakovnické cyklování-historická kola 1 0
4192 2022-07-24 Ne UAC Rakovnické cyklování - kritérium 1 0
4181 2022-07-27 St JAL Cunkov 2 2
4123 2022-07-31 Ne UAC Kolem Posázaví 6 4
4193 2022-07-31 Ne Triatlon, duatlon, běh Horní Počernice 1 1
4095 2022-08-02 Út Vyjížďka Zlaťák 6 1
4189 2022-08-06 So Extraliga Masters MČR silnice Bystré u Poličky 1 0
4194 2022-08-07 Ne ZAL Časovka Klatovy 4 1
4199 2022-08-10 St Vyjížďka Krkonoše 3 1
4124 2022-08-13 So UAC Temelín časovka 6 1
4203 2022-08-13 So MTB závod Třebešín děti 1 0
4126 2022-08-14 Ne UAC Temelín 4 2
4152 2022-08-14 Ne Kavkazcup Střelické kolečko 1 0
4202 2022-08-16 Út Vyjížďka Krkonoše 3 0
4133 2022-08-20 So Silniční závod Nepoliská stovka 4 2
4128 2022-08-21 Ne UAC Železný dědek 1 1
4235 2022-08-21 Ne Časovka Ocelový šíp 1 0
3962 2022-08-23 Út Jičínská cykloliga Tábor 1 0
4212 2022-08-26 Triatlon, duatlon, běh Beskydská sedmička 1 1
4197 2022-08-27 So Časovka Holická 100 4 1
4200 2022-08-28 Ne UAC Dobrovice 5 2
4204 2022-08-28 Ne Kavkazcup Hlína 1 0
4179 2022-09-03 So Silniční závod Tour de Zeleňák 3 2
4050 2022-09-04 Ne Silniční maraton Kufsteinerland 1 1
4190 2022-09-04 Ne Extraliga Masters Svijany 2 1
4219 2022-09-07 St Časovka Mařenice-Luž 2 0
4116 2022-09-10 So MTB závod Rallye Sudety 1 0
4187 2022-09-10 So Vyjížďka Krajem Mirka Zbuzka 2 0
4213 2022-09-10 So Extraliga Masters Časovka jednotlivců Časy 2 0
4216 2022-09-10 So Silniční závod Okolo Pece 2 1
4153 2022-09-11 Ne Kavkazcup Královská 1 0
4214 2022-09-11 Ne Časovka Českolipské Kozly 2 0
4223 2022-09-11 Ne MTB závod Libuš 1 0
4195 2022-09-14 St Silniční orientační Australie-Nullarbor plain 1 0
4227 2022-09-15 Čt Časovka UCI Gran Fondo Championships 1 0
4224 2022-09-16 MTB závod Dny Prahy 15 1 0
4228 2022-09-16 Silniční závod UCI Gran Fondo Championships TR 1 0
4134 2022-09-17 So Silniční závod Žiželická 70 3 2
4221 2022-09-17 So Silniční závod 3x kolem Kalicha 2 0
4233 2022-09-17 So MTB závod Pražská 50 0 1
4125 2022-09-18 Ne UAC Klikovy vrchy 5 4
4220 2022-09-18 Ne Triatlon, duatlon, běh Zátopkova 10 1 0
4225 2022-09-18 Ne MTB závod Bikeranch cup 1 0
4135 2022-09-24 So Silniční závod Václavská jízda 6 2
4218 2022-09-24 So MTB závod Vocet cup 1 0
4234 2022-09-24 So MTB závod Břežanský kostitřas 1 0
4215 2022-09-25 Ne Časovka Jičín-Poděbrady-Jičín 5 1
4154 2022-09-25 Ne Kavkazcup Kamilova 30 1 0
4207 2022-09-28 St Časovka Časovka na Truba 4 0
4201 2022-10-02 Ne Vyjížďka Objezd Prahy 1 0
4208 2022-10-02 Ne Časovka Hájek 3 0
4205 2022-10-08 So UAC Tour de Brdy 1 0
4229 2022-10-15 So Vyjížďka Hurá v říjnu na Ještěd 1 0
4107 2022-11-12 So Vyjížďka Vítání Martina na bílém kole 1 0
4100 2022-12-02 UAC Závěrečný balík UAC 0 0
4209 2022-12-10 So Společenská akce Valná hromada a vyhlášení Šlapky 5 0
3626 2022-12-18 Ne Triatlon, duatlon, běh Českobrodská vánoční desítka 4 0
STRAVA :: Fotogalerie rajce.net :: YouTube :: Facebook :: Webdesign ©2007 by JuraSOFT