Diskuze
Anonymní uživatel :: Přihlásit

Diskuze


Pro vstup do diskuze je potřeba se přihlásit, pro zaslání přihlašovacích údajů si napište zde.
Archiv diskuze: 2004-2006 :: 2004 :: 2003

Příspěvky k tématu: Štětí  (ID: 609)

Ostatní témata
Autor: Kolíkáč Datum: 2021-01-11 10:14:32
Barbánku díky za další stránku do naší kroniky! Byl jsi velkým oživením, dát s takovou grácií 120km bez přechozí přípravy umíš jen ty!
Autor: Kolíkáč Datum: 2021-01-09 15:31:05
Byla to zase jízda, na kterou jsem se tak těšil. Ani ranní zasněžený alpský přejezd přes Kbely nás nezastavil, abychom se pak mohli opájet novou trasou od Kapra ve slunečném Polabí kolem Štětí. Ta účast orange legend brala za srdce, motory na špici pracovaly podle předpokladů. Tradiční veliká solidárnost při Lukove prasklém drátu, kdy se kolo nevešlo do rámu, ale kouzelník Bobek znovu čaroval. Pak už jen pár defektů a kafí a strašně rychle to uteklo do vany. Děkuji, že to stále držíme, že ta plavba má stále takové grády! Moc jsem si to užil, takovou estrádu neumí žádná komerční ani veřejnoprávní televize! U akce foto a Flyby. Report bude, slibuji
Autor: Kolíkáč Datum: 2021-01-08 22:00:11
Oranžová paroplavební silniční společnost znovu otevírá wobjížděcí sezónu! Neváhejte a přidejte se k výletům po krásách naší vlasti, navštívíme místa, kde jste možná nikdy nebyli, nabídneme kafe, která jste nikdy nepili, nabídneme zábavu, někdy na celý den v sedle kola, která se nedá nikde jinde zažít! První destinací, kterou navštívíme je:
Sobota 09.01.2020 - Štětí
8:00 - kruhak Jiznak - Kolikac, Oťas ...
8:05 - T krizovatka - Luke, Camrda...
9:00 - Mirovice - Kapr, Ivča, Barbanek...
Autor: Ivča Datum: 2021-01-08 07:44:02
Pokud pojedete dle trasy navržené Kapříkem, přidám se v Nové Vsi na návsi a nebo vám pojedu naproti do Mratína
Autor: Kapr Datum: 2021-01-07 17:10:23
Návrh trasy sraz Mirovice, návrat do Prahy přes Kostelec...
Rok 2020
Autor: Kolíkáč Datum: 2020-01-06 09:42:31
Po včerejšku si Štětí natrvalo vydobylo místo v našem kalendáři a zaslouží si svoje samostatné téma v diskuzi a akci. Díky naším věrným zpravodajům za poutavé počtení. Omluva za závěr, že jste o nás měli starost ... okoralého Profesora jsem protáhl cyklostezkou, aby byl co nejdříve na divanu
Autor: Iceman Datum: 2020-01-06 08:20:41
to :Luke krásnej report, čtu ho dokola, ve Štetí jsem byl minimálně pětkrát .
to :Camrda : mě ne
to : Hoši, kamarádi, šlapky, já chci ještě a hned příští víkend. Kdyby se hlasovalo jestli sobota nebo neděle a bylo to na vážkách, přimlouvám se za neděli, v sobotu bohužel nemůžu.
Autor: Camrda Datum: 2020-01-05 21:02:22
Dej se brzo do kupy! I kdyz vsichni rikaj opak, stejne jim ty Tvoje spice chybej...
Autor: Turista Datum: 2020-01-05 19:22:06
Krasny jste to meli, zavidim. U mne dnes pro nemoc zavreno. Doufal jsem az do rana, ze se to zlepsi, ale asi jsem chytil od deti tu jejich zmutovanou bestiji.
Autor: Orlik Datum: 2020-01-05 18:37:30
No bylo mi divné jak se dostanete přes most do Štětí ale čtu že to byla pohoda. A namrzlých silnic jsem si užil až dost a někdy jel i dost velký kus v protisměru. Já si to dal raději přes Roudnici a po trase Zavadilky ke známé pumpě ale tam už nikdo. Pohodové a klidné čtyři hodinky. Pouze a jen turistika.
Autor: Luke Datum: 2020-01-05 18:23:34
Budík na půl sedmou je pro mě rasovina, ale dnes se stejně probouzím dřív. Z baráku před východem slunce, na teploměru dva stupně mínus a za tu čtvrt hodinku na Téčko jsem pěkně promrzlej. Už se těším až se schovám do balíku. Dnes krásná účast, sluníčko začíná svítit, ale silnice jsou ještě mokré od soli. Tak nějak se vkrádá myšlenka, jak krásně sucho mohlo být, kdyby nesolili. Míříme přes Čerňák a Satalice ven z Prahy, kde zjišťujeme, jak to vypadá, když se nesolí. Zamrzlé kaluže, občas ledová plotna přes půl pruhu. Jímá mě hrůza, kdy to složím a vypadá to, že nejsem sám. Naštěstí tempo není tak zběsilé jako obvykle, a tak se dá jet vcelku bezpečně.

Míříme na Kostelec nad Labem, stav silnice se lepší, takže se konečně daří zformovat krásný vláček o 11 vagoncích. Teplota i nálada stoupá. Trochu nás přibrzdí Mlhošův defekt, ale ani nestačím moc vychladnout a jede se dál. A vůbec Mlhoš, pro mě dnes seznámení a vlastně mě to v téhle bandě ani nepřekvapuje: Po dvou letech bez kola prostě přijel, objel, odjel ... jak jednoduché! Za chvíli projíždíme Mělníkem, úplně rovinu tu nemají, a tak v delším klesání míjím na špici odbočku a musíme se s Icemanem vracet. Poučení pro příště: když se otáčím ve sjezdu, tak je dobrý si tam na ten kopec dát něco lepšího než 52x11! No nějak jsem vyhopkal k odbočce a dojel si do balíku před nejdrsnějším dnešním úsekem, mostem přes Labe obaleným ledem. Svírám pevně řidítka i půlky a snažím se nedýchat, křižovatka po čistém ledu, všichni projeli, já tradičně největší poseroutka, ale kdo by se chtěl válet, že. Nezatáčím, dokud nejsem na suchém, takže zas musím trochu přišlápnout a vrátit se na chvost skupiny.

To byl naštěstí konec útrap, teď už se jede pěkně, navíc sluníčko se do nás pěkně opírá. Stejně tak vítr, ten o něco míň pěkně, ale pořád je to v rozumných mezích. Za chvíli na mě zas vychází špic, tentokrát s Bobkem a docela bolavá. Naštěstí tohle osvěžení jarních intenzit netrvá moc dlouho a je tu překážková dráha přes Labe do Štětí. Překonáme zavřený most a odměnou nám je pumpa, kde doplňujeme energii a tekutiny. Nemají ale rumíček, což trochu rozladí Profesora. Basko vypadá, že když tu nemá Míru do dvojičky, tak to dá i bez rumíčku.

Po krátké pauze míříme zpět po hlavní na Mělník a známou trasou dál na Prahu. Cestu nám zpříjemňuje konstantní přísun watíků navíc od větru do zad. Není problém držet rychlost přes 35 km/h, občas se letí i 40... ale bez škod na integritě spřežení, takže se nedá nic namítat. Svezli jsme se pěkně. Jak nás je licho, tak člověk i spravedlivě prostřídá dvojičky a špic pokaždé s někým jiným, jiná, jinak bolavá, ale dnes si to i užívám. Za Kostelcem se to začíná pomalu zvedat ku Praze, ale i tenhle úsek mi docela ubíhá. Zdá se, že jsem relativně fresh a tak si to užívám. V Praze ožívá Iceman a přijde mi, že ho vidím pořád na špici. Na Čerňáku se odpojuje Oťas. V Dubči zjišťujeme, že chybí Profesor s Kolíkáčem a to se přitom přes žádnej kruháč nejelo... Já a Mlhoš se loučíme se zbytkem skupiny a ještě jedeme kousek zpět, ale kluci nikde. Doma se dozvídám, že chybějící rumíček a drhnoucí blatníček si vybrali svou daň. S Mlhošem do Uhříněvsi a odtud už sám směr vana. 150 km nakonec padlo i když těsně a jen to korunovalo dnešní krásný den s luxus počasím a luxus společností!
Autor: Camrda Datum: 2020-01-05 14:35:19
Parada to dnes byla! Akorat doufam, ze si z Mlhose a Icemana nikdo nebude brat priklad, protoze takhle ty navraty vypadaji moc snadno a dochazka by tak sla uplne do rite...
Autor: Kolíkáč Datum: 2020-01-04 20:36:45
Neděle 05.01.2020 - Štětí
8:00 - kruhak Jiznak - Kolikac, Basko, Iceman, Oťas, Profesor, Mlhoš? ...
8:05 - T krizovatka - Luke, Camrda, Karl ...
9:00 - Mirovice - Bobek ...
10:00 - Mělník - Vlčák
Autor: Kolíkáč Datum: 2020-01-04 20:34:44
Vlčák: jedeme Kostelec, Tišice, Mělník (kolem 10h.) jeď nám naproti, těšíme se!
Autor: Vlčák Datum: 2020-01-04 20:00:06
A jaká bude trasa dál?? Na Mělník?? Cca čas??
Autor: Karl Datum: 2020-01-04 17:01:57
Pokud to uschne a vstanu, tak se rad zucastnim .
Autor: Iceman Datum: 2020-01-03 10:49:59
Doufám, že mne dovezete v něděli i zpátky
Autor: Camrda Datum: 2020-01-03 09:54:55
Štětí bych mohl zvládnout...
Autor: Basko Datum: 2020-01-02 13:13:19
Ahojky. Budu tam. 8.00
Rok 2017
Autor: Kolíkáč Datum: 2017-01-14 21:12:34
Lezim ve varici vane a para stoupa k bodovkam v podhledu... safra, to uz jsem prece psal i pred rokem, vzdyt je to furt stejny ... a nebo ne?
Pocasi ze by clovek auto ven ani nevyhnal. Jazlovicka kluziste, ale hlavni krasne nasolena. Mlhos je stalice, uz dela louzicku na kruhaku. Camrda radosti smykuje. Valime do Brandejsa, v Pocernicich snehova prehanka, silnice zbelala. Od Melnika to fouka jedna radost. U Zalozny pribrzduje Vasek, kamarad od Kapra. Ma luxusniho zimaka na carbonech, pry se mu valely v garazi. Ve ctyrech je to jeste vetsi prca nez dosud. Blaznivy Treneruv plan na kafe do Steti zacina mit jasne obrysy. Brodime se do Melnika, blatniky vse spolehlive chytaji, silnice cerne. Olizuji si rty a mam je plne soli. Mlhos hlasi, ze to bude sul z Polska. Zkusime to kolem elektrarny, prejizdime Labe v Melniku. Myslim na vsechny, se kterymi jsem tu kdy jel... Sice jedeme furt proti vetru, ale zatim je to prekvapive tak krasne bezbolestne. Za elektrarnou bilo. Asi chranena oblast a nebo dosla sul z Polska. Zaciname mit brzdene zimaky, snih se nabalil pod blatniky, jedeme urcite pres 500Wattu. Adrenalin stoupa, ale vune kafe uz je citit. Houpneme na druhou stranu Labe a hura do tepla pumpy. To nejlepsi kafe na svete. Euforie, placame si dlanemi jak mali kluci. Camrda shani pytliky, ty jedny navleky na tretry nejsou to prave. Jeste selfie by Steti a muzeme vyrazit. Zacala letecka hodinka. Malokdy jdeme pod 35km/h. Vitr se stal nasim pomocnikem, vznasime se v cyklistickych oblacich, myslenky jen na to, jak na jare vsechny voblozime! Neskutecny chvile, ty sracky vsude kolem nas, a my jedeme ve stylu kratky-kratky. Ohleduplny kamion to bere v leve skarpe. To potesi. Melnik je tu jako nic, stejne tak Kostelec. Proc to nazpet vzdy tak utece? Vasek vali na Brandejs, my po trase Kbelske casovky zase na Bechovice. Mlhos ma technicky problem s retezem, unava sili, tycinka a teply cas z termosky prijde vhod. Dubeč a Camrda se odpojuje. Jiz nejsem moc fresh, zacinam i blbe slyset, Mlhos se me asi ptal, jestli jeste dam Pruhonice a ja mu rozumel, ze mam jit na spic. Takze v Mecholupech se s nim ani nerozloucim, promin. Musim zastavit, stara okorala tycinka ze zadni kapsy chutna jako kaviar se sampanskym. Domotal jsem to domu. Do kybliku tepla voda s jarem a vymydlit zimacka na dalsi sichtu. Prosolene hadry do pracky, nepamatuji se, ze bych mel nekdy solne mapy az na podkolenkach. Kluci diky, hluboko si zapisuji do vzpominek, byla to velka epicka pecka!
 

Témata za poslední 2 měsíce

 
ID Název Akce Přísp. Poslední příspěvek Založil Privátní
437 Závodíme na podzim   196 2021-11-30 20:04:48 - Dreamer Strejda NE
439 Trénujeme na podzim   2751 2021-11-30 17:20:01 - Koník Kajman NE
81 Vinohradské Běhny   3910 2021-11-30 17:08:24 - Kolíkáč Kolbaba NE
364 Valná hromada a vyhlášení Šlapky Akce 353 2021-11-27 11:20:42 - Bobek Kolíkáč ANO
19 Dresy, trička, bidony, samolepky   2743 2021-11-23 09:49:52 - Strejda Soused ANO
231 UAC - závěrečný balík Akce 134 2021-11-22 08:54:31 - Kolíkáč D!ablo ANO
376 Koloděje Akce 2393 2021-11-21 19:30:32 - Sukes Kolíkáč NE
46 Kola - servis, nákup ...   2542 2021-11-16 12:44:50 - Technik D!ablo ANO
365 Vítání Martina na bílém kole Akce 559 2021-11-07 14:05:54 - Mnich Kolíkáč NE
67 Soutěž Šlapka roku   537 2021-10-31 07:41:19 - Kolíkáč Jura ANO
244 Šlapky v seriálech (UAC, ELM ...)   682 2021-10-24 11:36:26 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
258 Roadcup   228 2021-10-24 10:55:35 - Kolíkáč Kolíkáč NE
229 CT Author Cup Akce 173 2021-10-22 08:59:36 - Kolíkáč Gejza NE
18 Nový člen, host   792 2021-10-19 17:52:29 - Staňa Kolíkáč NE
545 Hurá v říjnu na Ještěd Akce 327 2021-10-19 15:46:09 - Kolíkáč Kolíkáč NE
502 Akce v Alpách   161 2021-10-18 21:52:30 - Sukes Canadien NE
628 Časovka na Truba Akce 63 2021-10-04 18:56:08 - Bobek Kolíkáč NE
442 UAC - Tour de Brdy Akce 167 2021-10-02 19:58:44 - Kolíkáč Kolíkáč NE
STRAVA :: Fotogalerie rajce.net :: YouTube :: Facebook :: Webdesign ©2007 by JuraSOFT