Diskuze
Anonymní uživatel :: Přihlásit

Diskuze


Pro vstup do diskuze je potřeba se přihlásit, pro zaslání přihlašovacích údajů si napište zde.
Archiv diskuze: 2004-2006 :: 2004 :: 2003

Příspěvky k tématu: Krušnoton  (ID: 447)

Ostatní témata
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-08-18 21:18:24
Fotky - fotopoint
Diplomy - list
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-08-17 08:50:27
Report Standa Prokeš

Autor: Dreamer Datum: 2018-08-16 21:44:18
Jirka Voracek
Tak jsem se letos poprvé odhodlal zkusit si na Krušnotonu nejdelší trasu 250 km. Ráno ve 3 budíček a hurá do Teplic. Vzal jsem sebou i doprovod Zdendu Vlnu ,který mi měl být na trase k dispozici v případě problémů a také zajišťovat dostatečný příjem tekutin a jídla. Na startu bylo pár známých ze Šuac a také známí z Vinohradských Šlapek.
Závod se rozjel celkem v klídku ,ale já měl hned po startu problém s čůráním a tak jsem musel po 20 km před nájezdem do kopců zastavit a pak si zpět do pelotonu dojet. Hned na Sněžník se jelo celkem ostře,ale mě se jelo celkem dobře a až jsem se divil ,že nás tam moc nezbylo. V dalším větším stoupání do Nakléřova jsem jel už celkem dost na hraně ,ale když jsem viděl ostatní ,tak si dávali taky a hlavně na vrcholu nás bylo snad jen něco kolem 13 . Poté nás pár lidí sjelo a jelo se v poklidu až Krupky ,kde se začalo stoupat na Komárku. Převýšení 510 metrů na necelých 6 km s průměrem skoro 9 % . Tam jsem neakceptoval tempo ,které diktovali hlavně němci a jel jsem si svoje a postupně jsem sjížděl lidi co se s první skupinou snažili držet co nejdéle. Na vrchol jsme přijeli v 5 lidech a před námi jich v první skupině bylo 9. Poté byl super rychlý sjezd a hned poté další dlouhé stoupání na Mikulov Nové město. To jsme pojali tak ,že si to vyjedeme takl ,abychom zůstali pohromadě.
Po výjezdu jsme cestou na Fláje ztratili Béďu Průchu ,ale zase dojeli jednoho z odpadlíků čelní skupiny. Na bufetu jsme nafasovali občerstvení ,odlehčili jsme si a sjeli jsme celkem hnusný sjezd do Litvínova. Tam jsem po zkušenostech měl velký respekt a neustále jsem si zbytek skupiny musel sjíždět. Poté jsme při nájezdu na Dlouhou Louku ,která je po 157 km nejdelším kopcem závodu,povídali s Jirusem ze šlapek a mezitím nám trošku cukli 2 kluci ,kteří zahájili stoupání tak 200 metrů před námi a jeli. Jeden nestíhal a dojeli jsme ho celkem hned ,ale druhý (Šustr) pokračoval dál. My jsme se dohodli ,že sám pak nahoře nikam nedojede a snadno ho sjedeme. Bohužel od nás pak jeden odpadl a zůstali jsme s Jirusem jen 2 s tím ,že Jirus začal hlásit ,že toho má dost a asi mi moc nepomůže a mám jet sám.To se mi nechtělo a několikrát jsem na něj počkal. Ale pak když byl fakt hodně v krizi jsem se rozhodl jet. Minul jsem bufet ,sjel do Litvínova a jel vstříc cíli. Celkem dost foukalo,ale mě se jelo celkem dobře. Nechtěl jsem jet úplně hranu ,ale jel jsem dle svého pocitu celkem svižně.
Bohužel to byl jen pocit ,protože těsně za bufetem na 215 km mi dojela dvojice Prokeš s němcem Ackermannem a já měl takových 5 km co dělat je uviset. Při stoupání na Lukov a dalších směrem k cíli jsem byl z této trojice nejsilnější ,ale když jsem viděl jak jede Prokeš roviny,tak jsem vždy raději podřadil a počkal. Němec toho měl evidentně plné zuby a celou dobu co mi dojeli nevystřídal. Bohužel pak Prokeš nějakých 10 km před cílem píchnul a já musel zbytek odtáhnout sám ,protože němec odmítl střídat. Po dohodě ,že nepůjde pak do spurtu jsem tedy odtáhl zbytek až do cíle . Tam jsem mu stejně aniž bych nějak nastoupil cuknul.
Nakonec z toho bylo 9 .místo celkově v čase 8:05:51. V kategorii to bylo bohužel až místo 5 s tím ,že předemnou skončil Šustr,který mi cuknul na Dlohou Louku a prý dojel odpadnuvšího němce s první skupiny a jeli spolu. Takže po prvotním nadšení z výsledku i času ve mně zbyl pocit ,že to mohlo být ještě lepší,jelikož tu Dlohou Louku bych s ním ,nebýt kecání,nejspíš vyjel a kdoví co by z toho nakonec v cíli bylo.
Ale stejně velká spokojenost. Cíl byl do 5 .místa v kategorii a 15 .místa celkově . Byl to můj zatím nejdelší závod co jsem kdy jel,takže napoprvé mohu být jen spokojen. Snad jediné minus bylo to ,že jsem se druhý den nemohl vůbec hnout 😁
Autor: Karl Datum: 2018-08-16 19:41:50
Troch se spozdenim, ale gratulace k vykonum.
Autor: RiC Datum: 2018-08-16 19:25:37
Iceman: Tak pojeď na maraton, založíme kategorii ">85kg"
Kolíkáči, po dopsání svého reportu jsem četl ten tvůj a ta shoda byla až mysteriózní
Autor: Iceman Datum: 2018-08-16 13:45:08
RIC : Asi Tě zklamu ale nevíš co to je být tlustý a pomalý ...
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-08-16 13:15:13
RiCi diky! Jednim dechem Na Flajich jsem to citil podobne, to tymove souzneni je nejvice!
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-08-16 09:04:02
Kolbaba
Krušnoton 185. Loni v pohodě, letos boj. Streptokok v přípravě moc nepomohl, od začátku takový zatažený, Komárku jsem jel o dost pomaleji než loni a bylo mi zas docela horko. Před Cínovcem přišla docela vydatná bouřka s přívalovým deštěm, lidi přede mnou zastavovali a schovávali se v lese, ale já bahňák pokračoval déšť nedéšť a zase mi to pomohlo, jelo se o dost lépe. Akorát ve sjezdu z Cínovce v kalužích vody mi to v 70ce úplně přestalo brzdit a musel jsem vyjet do záchranného pruhu pro tiráky. Dál tedy pomaleji, v Mikulově jsem oschnul a dál už to bylo dobré, kupodivu i Dlouhá Louka, které jsem se bál. Tam jsem se sjel se skupinou Němců z Chotěbuzi, kteří na sebe čekali a tohle grupetto mi na rovině hodně pomohlo. Svezl jsem se s nimi až na poslední bufet, kde jsem nezastavil a proto jsou za mnou. Celkově o 30 minut pomalejší než loni, ale lépe to dnes nešlo.

Vitek Novak
Po nedoléčené viróze jsem nic extra nečekal. Začátek docela šel, což mě namlsalo. Na Neznabohách nás zbylo 17 (z 250) a to jsem ani nebyl na limitu. Sněžník už byl horší, ale ještě jsem to nahoře dolepil. Pak se to ale začlo jít dost dolů. Po Cínovci jsem se trošku stabilizoval a chytnul se ve skupině s Kolíkáčem. Do Dlouhé Louky jsem se ale úplně odrovnal a pak už nebyl schopný jet ani po rovině... Chvíli jsem se s tím ještě pral, ale pak se rozhodl to zabalit. Škoda o to větší, že medaile v kategorii do 29. ležela neskutečně nízko. Dojet 22. s Kolíkáčem, tak ji mám.....No co se dá dělat. Snad si ještě někde spravím chuť letos.

Jonatan
Do Teplic jedu s Matějem a Kohoutem, takže o zábavu je postaráno. Na startu opět neskutečná masa lidí, organizátoři bohužel pouští střední a krátkou trať společně. Myslím, že by bylo po všech stránkách lepší to rozdělit. Tempo je po startu o dost volnější než tomu bylo minulý rok, takže do Krupky se nic neděje. Komárka se ale rozjíždí hodně svižně, dávám si pěkně. Po chvíli se otáčím a je nás asi 12, po pár minutách už jen 8 (4 z LAWI, Schuler, Stibinger, Petzold + další Němec) a Fíla jede na špici stále strašné řemeslo, až ho musíme trošku krotit. Dokonce i pan Petzold, kterej jede za mnou, pěkně funí. Nahoře je zataženo a trošku prší. Všichni celkem střídají a jedeme dále. Cínovec jedeme dolu celkem opatrně, je to mokrý. Na hlavní nás pak dojíždí Michal Kollert, Okr a Kohout z Kova. Vokr nás začíná podle mě neoprávněně jebat, ale co už no... :D V druhém dlouhém kopci začíná pěkně chcát a přitápí se i pod kotlem, takže to pěkně bolí. Po horizontu se nastupuje, ale nakonec se vše sjíždí, přestává pršet a sjezd z Klín je tedy v klidu. Dlouhá Louka se rozjíždí pěkně rychle a lidi začínají odpadat jako korálky. Když Néža slejzá ze špice tak tam ještě jsem. Doufám, že se zvolní a nějak to přežiju. Opak je pravdou, Němčour jde na špic a odpadám, po 100m odpadá i Michal Malík a před námi jede čtveřice. Michala dojíždím a jedeme spolu, v prudkých pasážích z čela odpadá i Matěj Štibinger. Borce už ani nevidíme a Matěje dojíždíme a pokračujeme ve 3. Pěkně točíme a celkem valíme, nicméně tušíme, že dopředu se už nepodíváme :) Michal dává pár bidonů k panu Štibingerovi a posíláme mechaničák za Néžou (díky všem za parádní zajištění). Cesta do Středohoří celkem utíká, ale vítr moc nepomáhá. Kopce jedeme rozumně, za sebou ani před sebou nikoho nevidíme. Posledních 20 km trošku zvolňujeme. Nakonec beru po nástupu brambory. Néža bere bronz, Němci museli jet neuvěřitelnou jízdu... Michal je pátej a bereme tedy alespoň bednu ve věkovce.

Report Svobodaka-Kubance primo u akce.
Autor: Koník Datum: 2018-08-14 22:07:55
Dreamer: já mám fotoreport bez reklamy a celkem fotky se zobrazují rychle...
Autor: Dreamer Datum: 2018-08-14 21:24:52
Fotky pekne, jen se ten web je pomaly a galerie se strasne spatne prochazi a je plna same reklamy, chapu ze chteji vydelat nejakou kacku, ale co je moc, to je prilis.

Strejdo, moc pekny report diky za nej! To muselo bolet ten sjezd z Cinovce, o to vetsi respekt, zes to vydrzel!
Autor: Koník Datum: 2018-08-14 16:29:05
Super fotoreport na Roadcycling z Krušnotonu a nádherné fotografie.... http://www.roadcycling.cz/galerie/detail/70683?return=/clanek/krusnoton-2018-v-komentovane-fotogalerii
Autor: Koník Datum: 2018-08-13 22:16:10
Pantáta: když musím do deště - tak jedu, když nemusím do deště - tak nejedu... a masáž zad nechávám jiným. A to byl případ letošního K-tonu... Mrzí mne, že jsem Vás neviděl.... MOC... Kolo si musím užít, a to je moje filosofie.... stejně to jistím zezadu.... A bez výhledů a slušných sjezdů to není ono.... A tak jsem si pak užil Polabí a jeho nádherný západní vítr....
Autor: Koník Datum: 2018-08-13 21:23:47
Kolíkač: Souhlasím s tebou... A po vydání výsledků jsem byl o druhém místě přesvědčen. U závodníků, kteří se přihlásili to týmové soutěže a uvedli tým v kolonce u svého jména jste jasně druhý a až pak Koloshop(první byl 55), ale je tam dost závoďáků bez uvedení týmu (dle propozic by ale neměli být v týmové soutěži).... Ostatně výsledky týmu nikde nejsou......
Autor: Kapr Datum: 2018-08-13 18:35:49
Nové Město - Fláje...alespoň někde jsem byl rychlejší...s balíkem krátké...
1 Kapr 17:56
2 Jirus 18:21
3 Kolikac 18:35
4 Dreamer 19:23
Autor: Kapr Datum: 2018-08-13 18:26:40
2018/2017

Neznabohy 9:07 / 9:08
Sněžník 19:32 / 18:21
Nakleřov 15:38 / 14:29
Komáří vížka 30:58 / 27:28
Hrob 29:47 / 29:34
Dlouhá louka 30:03 / 28:50
Lukov 10:25 / 10 .28
Černčice 7:02
Autor: Jirus Datum: 2018-08-13 17:40:43
2018/2017

Neznabohy 8:33 / 8:30
Sneznik 15:49 / 16:27
Naklerov 11:42 / 11:35
Komari vizka 21:44 / 21:47
Hrob 24:15 / 25:02
Dlouha Louka 23:51 / 25:56
Lukov 9:28 / 9:46
Cerncice 6:43

Sněžník moh bejt rychlejší, kdybych se nesnažil tu paní, co šla po krajnici plácnout přes zadek
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-08-13 15:20:26
Pantato tohle je bomba! Ja v to uz neveril, bylo to hodne silny Te zase videt ve Slapkovskym! Drz se!
Stejne mi furt nejde do hlavy, ze Koloshop na dlouhe je pred nami v tymech ...
Autor: Pantáta Datum: 2018-08-13 12:30:11
Koniku ja na předpoved počasi nikdy nekoukal. Když jeli šlapky,tak jsem si přečetl kdo co bere.Strejda psal kratky kratky.Ja jsem vždy vozil plaštenku ,ale při prvnim zavode po třech letech, jsem ji doma zapoměl. Až při ty bouřce s kroupama jsem na ni začal myslet
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-08-13 12:19:08
Pridana dalsi vyzobana naloz fotograii k nam do galerie. A Flyby u akce, hodne napinavy divadylko
Snilku, taky jsem si to vyzobl
2018 / 2017
Neznabohy 8:45 / 9:05
Sneznik 17:20 / 18:20
Naklerov 12:49 / 13:13
Komari Vizka 24:16 / 25:10
Hrob 26:05 / 27:00
Dlouha Louka 26:04 / 28:20
Lukov 9:54 / 9:59
Cerncice 6:45
Zajimavy, az posledni kopec rychleji nez ty ... asi ta nase grupa jela rychleji roviny a sjezdy...
Autor: Dreamer Datum: 2018-08-13 11:36:45
Pro zajimavost jsem si porovnal casy v kopcich letos / loni. Kdyztak doplnte svoje casy, vim ze Kapr delal kdysi srovnani. Za me zacatek stejne, Sneznik rychleji a neuspesne nahaneni cela, Naklerov uz bez cela jeli volneji. Zato pak Komari vizka, Hrob a hlavne Dlouha Louka rekordni casy s S. Prokesem / Ackermannem. Energie mi sice i tak po 6.5h dosla, ale i tak v kopcich posun proti minulym rokum. Uz ted se tesim na 10. rocnik Krusnotonu!

Neznabohy 8:33 / 8:33
Sneznik 16:03 / 16:28
Naklerov 12:20 / 11:32
Komari vizka 22:15 / 23:26
Hrob 23:49 / 25:40
Dlouha Louka 22:03 / 25:09
Lukov 11:09 / 9:46
Cerncice 7:53

P.S. M. Kos zvladl Dlouhou Louku za 20min, to jen pro srovnani, kam se da dostat.
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-08-12 21:23:08
Nemuzu chodit, boli za krkem, zadni ryma v plnem rozpuku. Ale v hlave to je, na tohle show se nezapomina, treba ta ranni atmosfera, kdyz se drzite kolem ramen s oranzovymi kumpany, nebo treba na to, jak jsem se pred Lukovem pristihl, ze se na nej vlastne tesim...po 220 kilometrech chci zazit ty trpasliky, co vyskoci ze skarpy a zacnou vas mlatit palkama do nohou (Padrnos na Alpe d´Huez) ... jooo stalo to za to!
Autor: Jirus Datum: 2018-08-12 20:14:49
Přidány i fotky od nás.
Autor: Koník Datum: 2018-08-12 18:10:24
Pantáta.
Jsi frajer,že jsi vyjel..(ostatně všichni, co se postavili na start). Já ráno při snídani a po pohledu na předpověď počasí vytuhnul.... Pravdou pak je, že dle prohlížeče radarových dat nebylo nikde jinde v republice blbější počasí a ty dvě vlny co prošly přes vršky Krušek byly opravdu hodně barevné, zejména červená a žlutá převládala .
Při výsledku jsem vycházel z oficiálních stránek pořadatele a tam jsi uveden na 482 místě... nic jsi neovlivnil.
Autor: Koník Datum: 2018-08-12 17:43:08
Zpráva POŘADATELE na FC:
V sobotu 11. 8. 2018 se v Ústeckém kraji uskutečnil 9.
ročník silničního cyklistického závodu pro hobby jezdce, věhlasný a populární KRUŠNOTON. Start i cíl závodu byl situován do lázeňského města Teplice, odkud vedl cyklisty po nejkrásnějších a zároveň nejstrmějších stoupáních Krušných hor a částečně též Českého středohoří.

Přes tisíc hobby cyklistů změřilo své síly na trasách dlouhých 250 km, 180 km a 110 km nejen se soupeři, ale i s chvilkovou nepřízní počasí. Ta peloton zasáhla v Krušných horách. Cyklisté v krátkých trikotech museli předvést svou pevnou vůli při průtrži mračen, kdy je skrápěly proudy vody i krup a teplota vzduchu nenadále klesla až na 12°C. Naštěstí se brzy vyčasilo a oteplilo, a tak než dosáhli cíle, měli opět sucho v tretrách a úsměv na rtech.

KRUŠNOTON se s přibývajícími ročníky stává mimořádným svátkem nejen pro domácí, ale stále více též pro zahraniční hobby jezdce. Organizátorům se v Teplicích podařilo vytvořit závod, který v mnohém předčí vyhlášené zahraniční maratony. Organizace závodu, zabezpečení křižovatek na trasách, její značení, občerstvovací stanice - to vše je zajišťováno více než čtyřmi stovkami dobrovolníků, kteří za triko s logem závodu, svačinu a plechovku Birellu, stráví s úsměvem na rtech a s dobrou náladou svou volnou sobotu podporou a popoháněním závodníků do cíle. Každý jeden z nich tak vytváří unikátní pozitivní atmosféru závodu, jenž si cyklisté zamilovali. Dle mnohých zúčastněných, nemá KRUŠNOTON v Evropě konkurenci. Pozitivní reakce přichází po závodě organizátorům ze všech koutů Evropy.
Do 9. ročníku KRUŠNOTONu se zaregistrovalo 1232 cyklistů ze 16 zemí. 1093 jich splnilo registrační kritéria. Na start závodu se nakonec postavilo 1002 závodníků, v cíli jich bylo v časovém limitu hodnoceno 951. 40 % účastníků bylo ze zahraničí, převážná většina ze sousedního Německa. Vítězem se stal každý, kdo dorazil do cíle.

KRUŠNOTON 2018 je úspěšně za námi, příští, jubilejní 10. ročník se uskuteční v Teplicích dne 10. 8. 2019

https://www.facebook.com/Krusnoton/photos/pcb.1893549574039446/1893543747373362/?type=3&theater
Autor: Turista Datum: 2018-08-12 12:19:12
Gratulace vsem, jste pasaci, Kolikac extrapasak.
Autor: Pantáta Datum: 2018-08-12 09:50:48
Koniku ja jsem nedojel, z Litvinova jsem jel sbernakem. V aute jsem nahlasil čislo ze končim, asi se nekde vloudila chybička.Měl jsem tři defekty a len dve duše. Sbernakem mi to trvalo do cile 3 hodiny. Doufam že jsem neovlivnil vysledky
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-08-12 09:48:40
Diky vsem za podporu, oranzovy sen stale zije, 3. misto v tymech na dlouhe je toho dukazem! Velke setkani, videt zase Pantatu s cislem to bralo za srdce!
Na dlouhe se ozivovaly vzpominky na vsechny ty velke bitvy, po startu jsme okupovali celo, aby se bylo na co koukat na fotkach Na první cedník Neznabohy najizdime v prednich liniich, Dreamer s Jirusem mizi s celem, Kolikac s Kaprem v druhe grupe. Na Sneznik kazdy svym tempem, ja se nechci jiz propadat dozadu a dari se. S Kamilem Ackermannem ve skupine to leti jedna radost ... a vice snad bude v reportu V cili zjistuji, ze me to tak vtahlo do hry, ze jsem ani jednou nevycvakl z pedalu, diky Jirus family jeden bidon, a druhy za jizdy na poslednim bufetu. Riskoval jsem a vyplatilo se, v zaveru snova show, kdyz na 240km bojujeme o celkove poradi Roadcupu. Nezapomenutelny! Krusnoton se stava silnicni legendou!
Diky za paradni foto a Snilkuv report ke snidani!
Autor: Koník Datum: 2018-08-12 09:34:13
250 km RC RM: DOBRÁ PRÁCE a přímo HVĚZDNÁ KOLÍKÁČE!! Má prostě fazónu.... To by chtělo REPORT...

12 151 Jirus Muži 40-49 let 5 CK Vinohradské šlapky 8:08:27.4 0:38:24.3
21 98 Kolíkáč Muži 40-49 let 11 CK Vinohradské šlapky 8:17:39.9 0:47:36.8
22 150 Dreamer Muži 40-49 let 12 CK Vinohradské šlapky 8:19:18.7 0:49:15.5
57 105 Kapr Muži 50-59 let 8 CK Vinohradské šlapky 8:59:46.5 1:29:43.3
159 131 RIC Muži 50-59 let 37 CK Vinohradské šlapky 10:46:41.6 3:16:38.4
188 160 Strejda Muži 50-59 let 46 CK Vinohradské šlapky 11:36:48.1 4:06:45.0

180 km (UAC)
49 636 Pistacio Muži 40-49 let 11 CK Vinohradské šlapky 6:11:20.5 0:56:00.0
63 637 Vlčák Muži 40-49 let 18 CK Vinohradské šlapky 6:22:37.5 1:07:17.0
165 620 Pepino Muži 60 let a st. 6 CK Vinohradské šlapky 7:20:47.0 2:05:26.6

110 km -Pantáto: Jsi NESKUTEČNÝ
482 1459 Pantáta Muži 60 let a st. 30 CK Vinohradské šlapky 6:13:53.2 3:12:26.2
Autor: Jonatán Datum: 2018-08-12 09:23:23
Ta dlouha trasa musi byt silena, klobouk dolu! Kdyz jsme potkavali zavodniky z dlouhe a ja si uvedomil, ze maji v nohach o 3 hodiny vice nez ja, rikal jsem si, ze me nohy vlastne neboli :)

Potkat Kapra behem stoupani na Dlouhou louku je uz tradice! Alespon jsem ti mavnul, na slovni pozdraveni bohuzel nebyl dech :D Omluva!
Autor: Kapr Datum: 2018-08-12 09:02:10
Krásný, nejtěžší závod u nás. Poslal jsem to tam se vším všudy. Prvních 30 km na čele, potom střídavě samotka, skupinky z dlouhé, svezl jsem se s balíkem z krátké. Na Dlouhou louku jsem naživo sledoval boj čela střední s Néžou a Jonatánem, když vás pozdraví Václav z plného nasazení, tak to potěší. Svezl jsem se s balíčky ze střední s Kotrlíkem, potom s Okrouhlem, potom s Čespou. Na samotku celkem asi 70 km. Jak praví Kolíkáč, maratony píšou velké příběhy a já si jeden úžasný příběh včera prožil. Poklona všem co se postavili na start...
Autor: Jirus Datum: 2018-08-12 08:53:16
Díky všem za setkání po dlouhé době a za parádní výlet. Bylo to jako vždy velký. Gratulace všem.
Autor: Barbánek Datum: 2018-08-10 21:46:30
Pošlete to tam jako na zlaťáku!!!!
Autor: Turista Datum: 2018-08-10 21:31:02
Taky, hodne sil a smekam.
Autor: Camrda Datum: 2018-08-10 20:20:20
Taky drzim palce a panum, kteri davaji bedny setrvaly stav!
Autor: Karl Datum: 2018-08-10 16:23:14
Drzim palce borci!
Autor: Strejda Datum: 2018-08-10 15:01:29
Prset by nemelo (maximalne na Morave). Zeme je prohrata po minulych vedrech, myslim, ze kratky-kratky staci. Aspon ja s sebou nic jineho ani neberu.
Autor: Koník Datum: 2018-08-10 14:56:48
Dreamer bere hřejivku, Kapr zimní bundu (nechce se mi věřit, že by nejel potáhnout bráchu), v Teplicích po o 24°C , tzn. že mi na krátké pojedeme Cínovec-Fláje v 18-20°C - asi budu brát letní návleky a vestu.... není totiž vyloučen ani mlhavý deštík... Brr taky to mohlo vydržet..... A co Vy?
Autor: Hrabosh Datum: 2018-08-10 12:32:22
Hlásím sestup z hor. Vejdu se ještě k někomu do auta?

Jestli ne, tak snad nedopadnu jako na Krakonošovi, kdy jsem místo do Trutnova dojel vlakem do Kutné Hory Koukám, že budu muset jet bez čísla.
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-08-10 08:27:52
Pantata? No ty wadooo, bejku moc a moc drzime palce, to bude nejvetsi orange pribeh! Bude to boj na vsech frontach
Autor: Koník Datum: 2018-08-09 19:21:02
Pěkná sestavička !!
250 - RIC, Strejda,Kapr, Dreamer, Kolíkáč, Jirus
180 - Pepino, Vlčák, Pistacio
110 - Pantáta

Na posledním závodě Road Maraton 2018 bude o co bojovat.. Je to MAZEC - Z první dvanácky jede 250 K-tonu DEVĚT závoďáků.....pokud ještě do zítra nezaplatí zbytek nezaplatí nebo se Vojtěch nepřehlásí ze 180 (bude to mít těžký - 180 je v UACu a tam je boj mezi Lawi a Spartou o celkový vítězství )... Seznam první dvanácky je ve vlákně RoadCup.
Autor: Kolíkáč Datum: 2018-08-09 11:37:11
Soutez tymu na vsech trasach, dlouha bere za orange srdicko! Diky bejci, pokusme se o nemozne v te nabite konkurenci made in germany!
CVRKAL Richard 1965 CK Vinohradské šlapky CZE 250 km D-M50 zaplaceno
JERMOLAJEV Igor 1962 CK Vinohradské Šlapky CZE 250 km D-M50 zaplaceno
PRAGER Karel 1963 CK Vinohradské šlapky CZE 250 km D-M50 zaplaceno
SOUŠEK Karel 1978 CK Vinohradské šlapky CZE 250 km D-M40 zaplaceno
SÝKORA Robert 1972 CK Vinohradské Šlapky CZE 250 km D-M40 zaplaceno
ZÁRYBNICKÝ Jiří 1976 CK Vinohradské šlapky CZE 250 km D-M40 zaplaceno
Autor: Koník Datum: 2018-08-06 20:58:41
Tak je značená trať...
https://www.facebook.com/Krusnoton/photos/pcb.1883641915030212/1883634518364285/?type=3&theater
Autor: Koník Datum: 2018-08-06 20:56:56
Krušnoton
6.8.
Prosíme o pozornost - po 9ti letech značení trasy máme první "sabotáž" našeho značení. Někdo v obci Tvrdín zcela úmyslně bílým sprejem překreslil naše značení a nasměroval chybně trasu další fake šipkou do slepé ulice. Po viníkovi pátráme. Upozorňujeme, že žádné bílé šipky nepoužíváme, viz třetí obrázek, kde jsou všechny varianty našeho značení. Křižovatka je samozřejmě osazena regulovčíkem a dalším svislým značením. https://www.facebook.com/Krusnoton/photos/pcb.1883641915030212/1883633898364347/?type=3&theater
Autor: Dreamer Datum: 2018-08-03 18:28:32
Jestli se takhle ochladi, tak beru hrejivku!
Autor: Kapr Datum: 2018-08-03 16:04:21
Jestli to spadne na 24 stupňů, tak nejedu...
Autor: Koník Datum: 2018-08-02 17:29:44
Zpráva pořadatele: Sahara se blíží
Tepla se není třeba bát! Předpověď na příští sobotu je dle objednávky, tedy krásných 24 stupňů. I tak plánujeme rozšíření pitných bufetů na trasách a "vodní sprchu" na Flájích. Postaráme se o vás za každých okolností, jak je již na Krušnotonu standardem.

Vzhledem k tomu že ve čtvrtek má být 36° ta k sobotních 24°je reálných jedině se sněhem....

Autor: Kolíkáč Datum: 2018-08-01 14:40:45
Kudla, to je dalsi zabava na tropicky vecer! Diky bejci!
Autor: HonzaB Datum: 2018-08-01 13:48:43
Roberte, tvuj seznam je neprustrelnej... a tak jen lehce doplnim:

Wasser - voda
Straßenschaden! - Díry!
Nimm mein Schlauch! - Vem si mojí duši!
Achtung, die Kurve! - Pozor, zatáčka!
Tankstelle - občerstvovačka
Ich habe verloren. - Ztratil sem se
Es ist zu heiß - Je velký vedro
Autor: Vyhup Datum: 2018-07-31 20:25:30
Roberte, jestli si myslíš, že vládneš velkou "mocí" (což nepopírám )tak bych Macht nechal....
Ovšem ve významu: hodně nebo příliš, bys asi použil schnell, zu
Ještě bys mohl využít frází: "uhni, jede kostlivec!!" - "Geh,hol das Skelett !!"
Autor: Profesor Datum: 2018-07-31 15:52:31
zaklad je mooooc a u Kolikace caste, wir urinieren
 

Témata za poslední 3 měsíce

 
ID Název Akce Přísp. Poslední příspěvek Založil Privátní
365 Vítání Martina na bílém kole Akce 521 2018-11-12 18:21:12 - Iceman Kolíkáč NE
439 Trénujeme na podzim   2569 2018-11-12 13:15:43 - Kolíkáč Kajman NE
107 Pokladna, adresář členů, fotogalerie   1 2018-11-08 21:35:06 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
81 Vinohradské Běhny   3863 2018-11-08 20:21:41 - Kolíkáč Kolbaba NE
19 Dresy, trička, bidony, samolepky   2664 2018-11-08 20:18:13 - Kolíkáč Soused ANO
46 Kola - servis, nákup ...   2487 2018-11-08 18:01:47 - Bobek D!ablo ANO
489 Vinohradské Blátošlapky   150 2018-11-08 07:55:53 - Karl Kuře NE
587 Bez kola to taky jde ...   141 2018-11-02 18:10:55 - Malina Malina NE
67 Soutěž Šlapka roku   452 2018-11-01 21:20:48 - Bobek Jura ANO
400 Závodíme na MTB   504 2018-10-31 16:49:55 - VSid kámen úrazu NE
405 CKKV - Praha-Doksy Akce 746 2018-10-30 16:20:06 - Kolíkáč Kolíkáč NE
595 Peruc Akce 104 2018-10-30 15:06:07 - Kolíkáč Kolíkáč NE
244 Šlapky v seriálech (UAC, CKKV, ELM ...)   617 2018-10-29 09:33:44 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
74 POSPOS - Po stopách POS Akce 309 2018-10-28 09:54:37 - Turista Kolíkáč NE
20 Zajímavé informace   1536 2018-10-27 20:59:27 - Jirus D!ablo NE
231 UAC - závěrečný balík Akce 120 2018-10-25 16:36:36 - Strejda D!ablo NE
100 Jarní Chorvatsko   75 2018-10-24 06:16:23 - Alf Gejza NE
270 Krkonoše aneb na kole až do nebes Akce 108 2018-10-19 20:58:33 - Camrda Kolíkáč NE
258 Roadcup   173 2018-10-17 10:56:16 - Kolíkáč Kolíkáč NE
229 CT Author Cup Akce 172 2018-10-15 15:54:02 - Kolíkáč Gejza NE
437 Závodíme na podzim   169 2018-10-09 18:26:18 - Kolíkáč Strejda NE
364 Valná hromada a vyhlášení Šlapky Akce 310 2018-10-09 07:53:10 - Kolíkáč Kolíkáč ANO
433 Úvaly-Český Šternberk-Úvaly Akce 199 2018-10-07 21:28:47 - Bobek Kolíkáč NE
434 POS - Poslední šlápnutí Akce 351 2018-10-05 16:44:10 - D!ablo D!ablo NE
421 Závodíme v létě   556 2018-10-02 15:27:39 - Hulis Léňa NE
359 UAC - Klikovy vrchy Akce 361 2018-09-24 12:09:35 - Strejda Kolíkáč NE
422 Trénujeme v létě Akce 1561 2018-09-23 21:15:05 - Bobek Kolíkáč NE
376 Koloděje Akce 1943 2018-09-21 10:03:25 - Kolíkáč Kolíkáč NE
319 POS - Poslední Šlápnutí - organizace Akce 306 2018-09-21 09:37:42 - Kolíkáč D!ablo ANO
543 UAC - O nejlepšího vrchaře Akce 116 2018-09-19 11:43:19 - VSid Kolíkáč NE
402 Závodíme v UAC   482 2018-09-16 19:33:57 - Dreamer Alánek NE
571 Krajem Mirka Zbuzka Akce 25 2018-09-09 14:54:22 - Kolíkáč Kolíkáč NE
488 UAC - Dobrovice Akce 172 2018-09-06 22:38:25 - Koník Kolíkáč NE
535 Strava.com   167 2018-09-03 00:52:17 - Look_as Soused NE
366 Král Šumavy Akce 1662 2018-09-02 20:48:00 - Bobek Kolíkáč NE
415 Modrá Hvězda   373 2018-08-26 22:51:34 - Bobek Bobek NE
18 Nový člen, host   739 2018-08-20 12:54:52 - Kolíkáč Kolíkáč NE
211 CKKV - časovka do vrchu Lipence Akce 231 2018-08-20 10:16:47 - Kolíkáč Bigmig NE
447 Krušnoton Akce 659 2018-08-18 21:18:24 - Kolíkáč Kolíkáč NE
424 UAC - Kolem Posázaví Akce 246 2018-08-14 08:09:21 - Kolíkáč Kolíkáč NE
STRAVA :: Fotogalerie rajce.net :: YouTube :: Facebook :: Webdesign ©2007 by JuraSOFT .. ..